Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak manžílek má poslední pracovní víkend, takže jsem naposledy o víkendu slaměná vdova. Ještě že tak, už nám to oběma dost leze krkem, ty jeho pracovní víkendy! ]-( Allie: V přípravném albu jsem šatičky nenašla :-(
Odpovědět
Protože mi je hned opět někdo vymazal ;-( Já už toho mám fakt dost. Ve spoustě alb jsou vyloženě kraviny, co se svatbama nesovisej, ale když si tam dám šaty, které si hodlám obléct na SVATBU tak je hned vymažou ]-(
Odpovědět
Jéééé koukám, že tu máme už 2 úspěšně "odstátnicované" :-) Tak to vám holky moc gratuluju ;-) Já vůbec učení nestíhám, chodím na geometrii, ale teď co jsou termíny, tak už jsou obsazené, asi budu muset jít až někdy v srpnu :-S ve čtvrtek mě čeká ZK z HV (nástroje, dějiny atd). Ještě zdaleka nemám ukončený ročník, chybí mi ústní z NJ, atletika, gymnastika, ta geometrie a hudebka. Nun: psala jsem už Janocce, snad se brzo dozvím, proč moje šaty a účesy leží někomu tak v žaludku. No nic, valím ven, pomoct manžovi, chudák dělá nájezd před domem. Co tam pracně loni navozil, te'd vykopává, aby se mohla dát dlažba. Čekáme taky návštěvu, jeho sestru s přítelem, tak se zatím loučím. Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: To už snad není ani možný, že ti fotku zase vymazali!!! Nesčetně nevěst tady má v albech fakt kraviny, který okolo svatby ani neprošly a nechaj jim je tam v pohodě a tobě věci, které se svatbou souvisí okamžitě mažou. Vypadá to, jak když jsi nějaké admince nesedla a ona dělá naschvály! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já "papíruju" a píšu vysvědčení...
Odpovědět
Tak doufám, že samé hezkén známky ;-) Já se jdu konečně mrknout na tu HV.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: My nedáváme známky, ale píšeme slovní hodnocení. Je to fuška každému vymyslet hustě popsanou A4 :-| Trvá to vždycky hodně dlouho, vždycky tak týden nad tím strávím, někdy i déle. Ale už mám hotovo, včera jsem to všechno dokončila :-) jak výzo, tak třídnici, výkaz, katalogové listy, IVP, pomůcky na příští rok, ŠVP, atd.... :-) Takže dneska mám odpočinkový den, protože ještě teď mám úplně dřevěnou ruku od psaní ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak dneska máme 1. výročí svatby :-) Skoro celý den jsem sama doma a za chvíli jdeme gratulovat tetě a jejím dvojčatům k narozeninám..Daší výročí bude snad lepší ;-) A jak se jinak máte? Já už se těším na 30. 6., tento týden bude s našima dětma hrozný..hold vidina prázdnin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Vše nejlepší k 1. výročí svatby. Tak ještě není nic ztraceno a tu svou bavlněnou svatbu můžete nějak krásně oslavit večer ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se dneska dověděla, že se mé spolužačce ze základky narodil syn Matyáš :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak jsme zase tu :-) odpočívala jsem na chatě :-) a bylo to bezva...stačila jsem přečíst knížku, nunacek - mimochodem druhý dík té Koudelkové, Návrat do českého pekla (jak utekla z té Afriky) a super, opět to nemělo chybu. K prvnímu dílu jsem zlanařila tchýni a přečetla to taky během dne :-) Jinak nunacek, Markitka: ještě úplný konec nemám, ještě mi chybí jedny státnice, z němčiny a diplomka, ale už je to veselější než před rokem, kdy jsem neměla ani jedny... allie: teda to by mě zajímalo, proč ti vše hned mažou, občas tu jsou vyloženě "kraviny", co se svatbou nemají co společného a v pohodě...určtě dej vědět, co adminka odepsala...protože to fakt nechápu. marki: tak to první výročí svatby pořádně oslavte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Tak to je super. Ke mě se zatim druhý díl nedostal, do knihovny se chystám až o prázdninách, ale nevim, jestli tam tohle budou mít. A kupovat si to nechci, peníze utrácím za trochu jiný typ knížek. A kdy tě čeká obhajoba a němčina?
Odpovědět
Článek se načítá
nunacek: němčinu chci dát až za rok, buď v únoru nebo červnu...nespěchám ;-) a obhajobu taky podle situace, v prosinci, nebo v březnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Renat aha ;-) Co jsem takhle v okolí zaregistrovala, tak teď hodně lidí to dělá takhle, že si státnice rozkládá třeba do dvou let... Na to bych neměla nervy :-N Mám ráda hezky všechno mít co nejrychlejc za sebou a nenervovat se na etapy :-D
Odpovědět
nunacek: já sice taky, ale prostě teď nikam nespěchám :-) navíc mě se vyplatí být ještě ten rok v rámci studenta...
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Mě to bylo tak nějak jedno, kdy dostuduju, nic mě nehonilo, nikam jsem nespěchala, ale už jsem od toho chtěla mít pokoj :-D Přeci jen studovat při plném úvazku v práci 5 let v kuse už mě docela nebavilo, takže z téhle stránky jsem to chtěla mít co nejdřív za sebou.
Odpovědět
nunacek: to chápu, já jsme teď v naprosto jiné situaci a jsem ráda, že během těch dvou let, co bud asi doma s prckem, tak že budu mít co dělat...chci eště aspoň ten řed. kurz, nebo dálkově školský management...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi teď na bakalářském studiu?
Odpovědět
nene na magisterském :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pardon, mě se to už nějak motá, která z vás je tady na bakalářském a která na magisterském :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já při dítku studovat (rigorózní) určitě nechci, ráda bych to stihla před mimčem a nebo pak až jednou "na stará kolena", až bude dítko/dítka v pubertě a nebude tolik stát o mou přítomnost :-D
Odpovědět
renat: a mas uz zadanou diplomku? U me je to uz ta posledni vec, co musim jeste schrastit. Pres leto zkusim nasbirat materialy a sily a paxe do toho pustit. I kdyz fakt doufam, ze to nejak budu zvladat vzhledem k tomu, ze se pokusim dat dohromady plny uvazek. Nejradeji bych si nechala jeden den na tu diplomku (predpokladam, ze budu v knihovne pecena vazrena), ale urcite se to nepovede :-| . Normalne, jsem ted fakt nastvana. tchan mi rek (teda neprimo, rekl to manzelovi), ze si jako myslel, ze po ty si po ty skole konecne najdu poradnou praci. 8-( Tak teda az do ted jsem netusila, ze nemam poradnou praci. |-| Porad na me tlaci, abych prijala misto na zdejsi zakladce. A proste si neda vysvetlit, ze ja na to jeste nemam, ze by me to jen ubijelo. To je mu asi jedno nebo co =-) On toho teda rekl vic, ale celej vikend jsem na to musela myslet, tak osklive se o me otiral, vubec netusim proc ...
Odpovědět
Profilova fotka
Fili: O čem budeš diplomku psát? Rodinné vztahy jsou někdy na prd... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu nekdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu jsem, ale jen na skok, za půl hodinky razíme se známýma do hospůdky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juj, to se máš, já budu ještě dlouho sama..manžel má novou práci a dělá dvanáctky..
Odpovědět
Nunucek: ja to mam zatim jakoze ehm . rozjednany. Nemam to jeste zapsany, ale pani docentka rikala, ze se ji to libi, ze me vezme, takze budu pres prazdniny shanet materialy a zkouset neco vyplodit. No - zacit byva nejhorsi, to je jasny. moje tema je neco v tom smyslu jako "Vyuziti tradicnich deskovych AJ her ve vyuce anglictiny pro procvicovani mluveni" -- musim to jeste nejak v ty cestine doladit, ten konec je dost neumelej co :-D Vysledkem by mela byt mnou navrzena hra/y(?) (upravena verze nejaky ty tradicni hry ....(ale jeste nevim, jestli spis neymyslim uplne novou hru)) a cela priprava na hodinu na tom zalozenou, mozna nekolik variaci. Pocitam ze v teorii bude neco od motivace, neco o speaking, neco o tech hrach a pouziti her ve vyuce. Ty hry jsou takovy muj konicek, uz jsem jich vymyslela nekolik, sama si vymyyslim pravidla a kreslim si je. ted uz mam rok jednu rozdelanou, doufam, ze ji konecne dodelam. mela by byt tematicky o risi hmyzu a zakladem ty desky bude pavucina nakreslena na hedvabnym satku asi ... doufam, ze se mi to po ty diplomce nezprotivi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marki a co manžel dělá? Můj dělal taky dvanáctky, ale od 1.7. nastupuje do nové a bude dělat jen klasika 8h :-)
Odpovědět
jo, a samozrejme to budu muset aplikovat a pak nejak vypatrat, jak to funguje a vychytat mouchy ... to bude ta prakticka cast
Odpovědět
jee, a musim letet, mejte se pekne, mame firemni vecirek a jdeme s krysou k doktorovi, tak ji musim zabalit na prevoz :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?