Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Ahoj holky...tak jsem na tom stejně jako Raduška :-( psolední dobou už to jde z kopce, a státnice se přiblížily závratným tempem :-( takže já jdu o den dýl, 18. 6. hned ráno, jako první, mám tam být na půl8, takže stejně jako radu prosím o držení paečků...už opakuji, ale u něčeho mám pocit, že to vidím poprvé :-( Už mi přijde, že kapacita mozku mi to prostě nemá šanci vzít...Učila jsem se, vím, že jen na tom nezáleží, tak snad budu mít i trochu štěstíčka.. radu: kdybychom se už tady neviděly, tak tfuj tfuj tfuj, držím palce !!!!!!!!!
Odpovědět
renat: jojo, tobe taky, ja pak na tebe budu v po-statnicovem komatu myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) V pátek jsme byli se známýma v kině, dávali Případ nevěrné Kláry - pěkné, takové ze života... V sobotu jsme hráli celé odpoledne šipky :-D V neděli jsme byli dvě a půl hodiny na bowlingu a pak jsme opět celé odpoledne hráli šipky :-D Marki: Jestli jsem to dobře pochopila, tak manžel chce dát výpověď sám do sebe? Fili a Renat: Holky moc vám budu držet palečky ;-)
Odpovědět
nunacek: jeste napis, ze jste dneska mastili karty a budu muset prehodnotit svoje mineni o tobe :-D Palce budou potreba, nezapomen! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska na karty nebyl čas. Ale karty hrajeme rádi, my jsme vůbec takové hračičky x-) :-D ;-) Kdo si hraje - nezlobí ;-)
Odpovědět
my jsme zase ujety na spolecensky hry - mame jich asi deset :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Karty beru jako společenskou hru ;-) Společenské hry máme všeobecně rádi (Osadníci z Katanu, Carcassonne, Česko, Evropa, Monopoly, Activity, Královské rošády, Citadela, atd. atd. máme jich doma spoustu, ani si je všechny nepamatuju :-D )
Odpovědět
eh, uh, takze - zejtra vsechny drzite palce, jasny?! :-N ja to poznam, kdyz to nektera bude flakat! Kdyz jsem se o uspech nestacila postarat ja svou peclivou pripravou, tak mi musi pomoct ostatni, jianak jsme v haji :-N
Odpovědět
nápodobně, jen o den dýl... .-) stále se snažím opakovat, ale...
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě, budu držet pěstičky oběma..Jste holky šikovný, to zmáknete levou zadní!!! :-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nebojte, všechny budeme držet palce! ;-) Navíc, pokud jste psali tady na beremko na diskuzi o státnicích, tak máte vyhráno, protože ten, kdo tam napíše, má úspěch jistý, je to kouzelná diskuze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem se byla podívat na dni otevřených dveří na UJAKU... ;-) vůbec to tam nevypadá jako na klasické univerzitě, je to tam takové spíš rodinné.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak Radu: už si asi v naší milované škole :-p takže tfuj tfuj tfuj :-) holky, vy jste tak hodné.... :-) já dnes doháním poslední otázky, co mi moc nešly, asi 6 :-) a pak už si asi odpočinu, ale mám pocit, že nic neumím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Je to tam docela dobré..ale při zkoušce se narvat 60 lidí do učebny tak pro 50 lidí je docela mazec :-D Renat: To je jen pocit, určitě to zvládneš bravurně! :-)
Odpovědět
eh, tak to mam za sebou. USPESNE. konkretne za 2. To jsem docela prkvpena, jednu cat jsem totiz naproto podelala ... :-N Tak a od ted prenasime veskerou energii na dalsi statnicujici! ;-) Good Luck! manzel me bl vyzvednout a neodolali jsme koupili jsme si dalsi krysu :-N - vubec jsme nechteli, ale bylo to psychicky vidirani. No nech tam v krame maly chlupaty miminko, kdyz ti reknou, ze je jinak koupi lidi pro hady :-. Jmenuje se Bedriska. no a za odmenu si encham usit a namalovat fialovo/zluto/zelenou hedvabnou sukni konecne. Kdysy jsem dostala hedvabi - melo bt puvodne na svatebni saty, ale na to jsme nakonec pouzili kvalitnejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Fili: Moc moc gratuluji, jsi šikulka!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: No učebny tam máte opravdu malinkaté, to je pravda :-N
Odpovědět
he Radu, tak ještě jednou do třetice obrovská gratulace... já na tom jsem .. no nevím jak, všechny otázky jsem zvládla i zopakovat, snad s emi zítra něco vybaví, přijde mi, že mám vygumováno.
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Přeji pevné nervy a hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, jsi hvězda, moc gratuluji :-) Renat: zmákneš to držím pěstičky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak Renat jak???
Odpovědět
Ahoooj holky :-) tak jsme zpátky...teda řeknu vám, únava mě pohlcuje, ale hlavní zpráva dne - mám to za 1 :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemohla jsem tomu uvěřit, ale je fakt, že jsem měla super otázky a že byly v pohodě, sice jede trochu rejpal..ale to je vždycky.... na zpáteční ceste jsem se zastavili na letišti na moje oblíbená letadla a taky jsme koupili kočárek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renat moc gratuluju!!! Jsi šikulka!!! ;-) A taky gratulace ke koupi kočárku. Jaký jste koupili?
Odpovědět
nunacek: přes všechny názory jsme koupili ten Firkon Verano, mám ho na koňovi v albu, odzkoušela jsme si ho, a vyhovoval..ve všem :-) děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně, že se líbí vám a že vyhovuje vám ;-) Na ostatních názorech až tak nezáleží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Renatko, veliká gratulace, jsi jednička!!! ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, Markitko děkuji :-) Já včera usnula po růžovce opravdu poctivým spánkem, bez strarostí apod. :-D :-D na to jsem dlouho čekala...sice od šesti straším, ale to se nedá nic dělat :-D Přeji všem hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já když teď ukončila ročník, taky se mi ulevilo, ale ty už to máš za sebou, já ještě dva roky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Teď jsme luxovali bazén a slejvák nás vyhnal domů :-( Jestli bude takhle celý víkend, tak teda potěš koště ]-( Renat: A ty jsi už úplně skončila se studiem? Nebo ti ještě něco chybí?
Odpovědět
Ahojky, vůbec nestíhám chodit na net :-| Snad budu mít brzo čas vás dočítat. Dnes jsem si koupila šaty na svatbu, dávám do alba jako inspiraci. Snad budou vhodné, co myslíte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?