Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
AHOJ HOLKY, tak jak se máte. Mám za sebou úspěšně zk z psychologie :-) tak na chvíli jdu juknout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj allie :-) Gratuluji ke zkoušce z psychologie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, taky ode mě přijmi velikou gratulaci :-) Jsi šikula! Nunacek: No, dávám dohromady otázky, co měli v předešlých zkouškách...prý jsou jen dva okruhy testů..zatím se v tom plácám.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Tak to jde, když jsou jen dva okruhy testů ;-) Ale stejně to dá práci se na to připravit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak.. :-( Snad to dobře dopadne..má nás být 60, což je plná učebna, tak se bude dát i spolupracovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Spolupráce při zkouškách je super věc :-) Ale člověk nesmí spolupracovat s někým, kdo toho umí ještě méně než on :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, u nás je dost našprtaných lidí :-) A spolužačka co bude vedle mě, taky .. :-D A prý se dá opisovat i z materiálů z přednášek..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš super :-) Já jsem v tomhle spoléhala jen na jednu ze svých kámošek na vysoké a ona zas jen na mě, s ní jsme si navzájem věřily a vždycky jsme to nějak spolu daly dohromady. S těma ostatníma jsem si radši neradila, já jsem jim tedy samozřejmě ráda poradila, ale od nich jsem si radit nenechala, prostě jsem neměla tu jistotu, že to umí líp než já a že by mi neporadily blbost. To jsem radši neodpověděla, než napsat blbost.
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidím, snad to dopadne dobře :-) Teda výborně nebo velmi dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to dopadne za 1 ;-)
Odpovědět
AHOOOJ. V sobotu jsme dostali pozvánku na svatbu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoooj :-) To je fajn a malinko závidím, svatby mám ráda :-D Nunacek: Stačila by mi i 2 :-D ;-)
Odpovědět
No já taky a vždycky tak trochu (no dobře, trochu víc ;-) ) nevěstám závidím. Te'd samozřejmě řeším, co na sebe, tak mi třeba poradíte. Svatba to bude velká, v Brně někde v hotelu na přehradě a teď jak se obléct. Většina ženských z naší strany určitě zvolí kostýmek, ale to já nechci. Už jsem se byla dívat v jedné půjčovně, protože 2 a více tisíc za "lepší" šaty dávat nechci, když je neunosím. Myslíte že by se hodily nějaké delší? Zkoušela jsem jedny hodně nazdobené flitříky a cinkrlátky, tyrkysové na ramínka a pod kolena a potom různé asymetrické cípy, takže nejednotná délka...no nevim nevim....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie: My jdem mrknout na svatbu 17.7. :-) Svatby mě vždycky dojímají :-N Pokud nejdeš za svědka, tak bych dlouhé šaty nevolila. Zvolila bych krátké šaty, sukni a halenku, nebo kalhoty a halenku. V žádném případě nic výrazného. Středem pozornosti si zaslouží být ten den jen nevěsta a ženich. A asi bych se zeptala na barvu svatby, aby neměli třeba zelenou a já nepřišla v modrých šatech :-N
Odpovědět
Pochybuju, že by se všichni ladili do jedné barvy. Určitě půjdu do nějakých kratších ke kolenům, do kostýmu mě nikdo nedostane, na to bude času dost na starý kolena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
allie: Všichni se určitě nebudou ladit do jedné barvy. Mě osobně by se ale líbilo, abych šla trochu do barvy a ne nějak barevně úplně mimo ;-) Kostýmk mi nevadí, když je slušivý, tak je vhodný i pro mladé. Jasně, že takové ty příšerné zastaralé kostýmky fakt neeeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinal allie hezké nehtíky máš v albíčku ;-)
Odpovědět
Jé, děkuji :-) Ty máš moc hezkou fotku v profilu x-) Úplné umělecké dílko ;-) Bohužel už jsem bez jednoho :-( Příští budou světle tyrkysové, už se těším. Ještě k tomu barevnému ladění. Na naší svatbě se povedlo sladit téměř celou rodinu do odstínů oranžové :-D což bylo super a je fakt, že na fotkách to vypadá hezky. Ale nebyl to záměr, že bychom každému diktovali, ve které barvě má přijít. Prostě si to zvolili, byla to náhoda. Vím, že ženský z manželovy strany kostým zvolí, já se dívám všude možně po šatičkách. Zkusím ještě mrknout sem na beremko do bazárku, ale mám strach objednávat přes net, jednou jsem se pěkně nachytala (na těch šatech, co mám v přípravném albu). Dnes jsem ve výloze viděla jedny šatky se zapínáním za krk, véčkový výstřih, délka ke kolenům, bílé barvy s černým jako by geometrickým vzorem...tak váhám, ty bych v létě užila určitě. Působí decentně a kdybych přes holá ramena hodila takový ten "minisvetřík" pod prsa s dl. rukávy, jaxe zavazuje...myslím, že by to nebylo vůbec špatné, ale ta cena :-| Taky je otázka, jestli je to má velikost...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie: Fotka je umělecké dílo švagříčka :-D Jak to, že jsi přišla o nehet? Do něčeho jsi narazila? To je hezké, že vám to na svatbě vyšlo krásně do oranžova ;-) Kolik stály ty šatky?
Odpovědět
Švagřík je šikula ;-) Nehet sám upadl, nic jsem nedělala...Šaty stojí necelé 2000, což je pro mě velký výdaj :-( Na bazárku jsem objevila jedny, co by se mi moc líbily, ale vzadu mají natištěné čílo. prý švadleny si s tím poradí, to by mě zajímalo jak....
Odpovědět
Odkaz na šatičky http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
Za šaty 2000,- by pro mě byl taky velký výdaj :-( Hodíš sem odkaz na ty šaty na bazárku, co by se ti líbily?
Odpovědět
Už se stalo :-) Dnes jsem viděla ucházející na tržnici za 550,-ale ten umělej materiál... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na šatičky jsem bohužel nestihla mrknout, inzerát je smazaný. Umělý materiály moc nemusim. A nějaký z neuměliny tam neměli?
Odpovědět
Měli, ale to by děs a hrůza :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vás zdravím! Tak včera jsem byla na té poslední zkoušce..Dopadla za 1 a konečně mám ukončený první rok :-D Ufff Potom jsme taky byli na prasátku od manž. firmy, bylo to moc fajn..Bylo to v takovém príma areálu, kde se hrál nohejbal, tenis, ping pong a prasátko se točilo v jehlanu..Jen jestli to nebude poslední akce, krize došla i na tuto firmu..vypadá to, že můj manžel bude firmě ulehčovat a dá výpověď..uvidíme..Ale kdyby jí dal, tak by práci na chvíli měl, šel by dělat ke svému strejdovi, který je zedník..Je to hrůza, ve skrytu duše jsme doufali, že se nám to vyhne, ale bohužel. :-( A zítra zas mezi zlobidla.. Přeji hezký den, má být krásně :-)
Odpovědět
marki, gratuluju! Kéž bbych i já měla už ukončenej ročník. Včera jsem měla zážitek, vylezla jsem na 25 m vysokou zbrusu novou rozhlednu, která teprve chvíli zdobí jedne náš kopec. To byl zážitek. Fučelo šíleně, takže mě to nahoře málem smetlo. Ráda bych tam vzala ty naše zlobidla, ale nevim nevim.... Po obídku valím na "brigádku", stříhat hafana, tak papapa, musím si jít nachystat nářadíčko ;-)
Odpovědět
ahoj. jsem si rikala, jestli jsem nevlezla do spatny diskuse - maty tady vsechny novy xichtiky, kdo se v tom ma pak vyznat :-D . Allie : to mas vazne tak tmave modry oci? :-. Cist vas nemam cas, zbyvaji mi tri dny do statnic. 17 mi drzte palce, a vsechno, co se tvari, ze by pomohlo, kdyz by se to drzelo :-D . Pripravena moc nejsem, ja uz jsem nejak desen demotivovana, uz se nemuzu donutit k nicemu ... :-( Drive to tak nebyvalo, to jsem zabrala a sprtala se, jak to slo -- ted uz to nezvladam. Asi to bude tim, ze od ty doby, co jsem byla na ERASMu v Nemecku (2 roky zpet), jsem furt v jednom kole, ani prazdniny jsem nemela, protoze jsem chtela v praci "odcinit" to Nemecko, ve skole jsem delala dva rocniky najednou, nikdo mi nevychazel vstric -akorat s tim byly problemy. Navic jsem zrovna od ty doby mam nejakou pochroumanou imunitu a furt nejaky infekce. Tak uz mi nejak dosly baterky kompletne. :-| Takze doufam ve stesti, a ze neudelam moc velkou ostudu. :-N Opet to skoncilo tak, ze jsem si vsechno jen jednou precetla a na opakovani neni cas ... ;-( jsem si musela postezovat no |-| :-N
Odpovědět
jinak dneska je ale naprosto uzasne! Vcera jsme vzali pejska k rece, do takovy ty venkovni hospody, kde maj klobasy, pivo a malinovku a bylo tam moc krasne. Navic tam meli Dasenciny dvojce - stejne staryho madaracka, tak tam holky uzasne blbly :-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?