Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky neměli ani jedno ředitelské volni za celý školní rok. Ale stejně nám ho nedali. A co jsem se ptala učitelek z jiných škol, tak všechny, co ho dostali, tak fakt předělávaj nějak školu jako budovu nebo třídy a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uvidíme, ale myslím si, že to nedopadne..V to pondělí bych asi svoje dětičky vzala na nějaký výlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my jim to pondělí a úterý uděláme nějaké oddychové, aby jim nebylo líto, že musí do školy a jiné děti ne :-) Půjdeme na prochajdu, dáme si něco na zub a tak. Na výlet jet nemůžeme, máme zákaz, nejsou peníze :-(
Odpovědět
Profilova fotka
U nás ve městě mají snad všechny základky volno..ale ty patří pod město, my pod kraj.. Já myslela jen nějaký výlet tady v okolí, na bus by si děti peníze přinesly..V našem okolí je dost míst, kam jít.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky patříme pod kraj. Naše děti bohužel na bus peníze nemají, je to u nás na toto hrozné, tím, že jsou to ústavní děti |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ale věřím, že jim připravíš i tak bezva den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naučili jsme se užívat si dny z maličkostí, když nám ústav nedá pro děti peníze v podstatě na nic 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád sleduju info o tom ztraceném letadle, je to děs |-|
Odpovědět
Profilova fotka
To je blbé :-( S tím letadlem je to mazec..Známí letí za měsíc do Řecka a docela se bojí..
Odpovědět
Profilova fotka
Na ty kratší vzdálenosti to ještě jde, ale letět někam daleko bych se bála úplně mega moc :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ale říká se, že letadlem je to nejbezpečnější doprava..nevím, já bych se taky bála..
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, říká se to a fakt to tak je, bouraček je denně několik desítek, ale denně letadla opravdu nepadají. Za to bouračku člověk při troše štěstí někdy může přežít, kdežto pád letadla je jaksi většinou definitivní konec :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem zatim vždycky letěla jen tady poblíž - Anglie, Řecko, Turecko. Dál jsem si zatim netroufla, protože se letadla fakt bojim a není mi to příjemné. Manžel mě duševně připravuje na Egypt :-D , to asi po cestě zešedivim 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak..Já letadlem ještě neletěla, snad někdy.. Taky je u vás celý víkend ošklivo?
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím se loučím, jdeme k tchánovcům o patro níže na kafe :-) Papa, ukážu se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A chystáte se někam letět? Včera bylo hnusně, celý den pršelo. Dneska občas sprchne, občas vykoukne sluníčko, teď momentálně je tam "tma tmoucí" a vypadá to n déšť a fouká vítr :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím se nechystáme, nejsou penízky.. Teď je venku krásně a teplo. Byli jsme se také projít a navštívili jsme manželovi prarodiče.. V úterý má tchýně narozky a nevím, co jí kromě květiny koupit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Já mám dneska celý den manžílka v práci :-( Takže toho využívám a píšu nanečisto výzo pro dětičky. A kam by ses chtěla jednou letecky podívat? My jsme tchýni naposledy dávali kytku a knížku (ráda čte). Nejsme zvyklí si dávat velké dary.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejvíce mě láká Thajsko a nejméně Egypt.. Tchýni jsem nakonec koupila knížku, taky ráda čte a koupím jí také kytku :-) Děkuji za radu..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Thajsko mě neláká vůbec, protože to je moc dlouhej let :-D A já se bojiiiiim :-N :-D Jakou knížku jsi vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
Koupila jsem jí triler z lékařského prostředí, ty čte nejraději, Kniha se jmenuje Dokonalá past - Bill Clem
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tohle neznám, já jsem kdysi hodně četla knížky z lékařského prostředí od Cooka...
Odpovědět
Profilova fotka
Ona má Cooka doma a dost knížek..toho taky ráda čtu..
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem od něj přečetla vše, co měli v městské knihovně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já né, ale určitě jsem jich přečetla dost :-) Zajímavá fotečka! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já je naposledy četla na gymplu, při vysoké na to celých 5 let nebyl čas, takže od té doby jich v knihovně určitě hodně přibylo :-D Děkuji :-) To je výtvor švagříčka ;-) Vzal mou svatební fotku a trochu si hrál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je jak od profíka :-) Tak jsem začala makat na poslední zkoušce, kterou mám v sobotu..snad to dopadne dobře..
Odpovědět
Profilova fotka
On je na toto takovej hračička :-D A z čeho ji děláš tu zkoušku?
Odpovědět
Profilova fotka
Je to souborná zkouška z pedagogiky a srovnávací pedagogiky..poslední, jupí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když to je poslední, tak na tu jde učení samo, ne? ;-) :-D Budu držet palce, aby to dopadlo v pohodě ;-) Teď mi psala kolegyně z práce, před chvílí ji zemřel tatínek (selhání srdce, 70 let) |-| :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?