Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
kami: co by se urazeli :-N I za malickosti budou radi, stejne se to pak ji jeste tyden, kdyz maji velkou vysluzku a uz to neni dobry. Pripravy jsou hekticky, ale nedelej si s tim hlavu :-) Hlavne pover nekoho organizacne schopneho, aby se o organizaci svatebcanu postaral behem svatby, aby to nebylo jen na tobe, to si pak nic neuzijes :-| . Jinak - jako darecek jsem dala svicinky, co jsem rucne malovala - vetsinou jen jeden do rodiny, sami si vybrali, byl kazdy jiny. Mam je v albu priprav.
Odpovědět
tak to myslim bude vysluzka tak akorat, moc pekna. Jo zasedaci poradek jsme delali hooodne dlouho - U nas to bylo komplikovany tim, ze nemam moc v lasce rozmazlenyho bratra, tak jsem ho chtela nejak nenapadne odsunout, co nejdal,a bych nemusela poslouchat ten jeho jecak. A pak to premysleni, kdo si skym bude mit co rict apod :-) Stejne to nebylo uplne ok. jednak nam v restauraci uplne vtipne jeden stul prehodili z jedny strany U-cka na druhou (kvuli mistu), aniz by anm o tom rekli- toho jsme si vsimli az vecer pri zdobeni ]-( . No a nevsimli jsme si, ze jsme babicky posadili na rohy, kde meli asi troje nohy od stolu, takze se jim sedelo pekne blbe ...
Odpovědět
Profilova fotka
kami: Souhlasim s fili, abys v den D nechala organizaci na někom jiném, aby sis to užila :-) Zasedací pořádek to je věda :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radko, vypadaji bohovsky, cim jsi je pomalovala, myslim barvy?
Odpovědět
ja ani nevim :-N nejaky obyc barvy na sklo -cervena a oranzova, plus stribrna kontura ... a IKEA-cky svicinky
Odpovědět
Profilova fotka
diky za napad, budu tvorit taky:)
Odpovědět
ne - tak zlata kontura koukam, ale to je jedno. S tou je to nutny si to trochu nacvicit - prvni pokusy nic moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Krásné svíčky :-) Hezké by třeba ještě bylo, kdyby na nich bylo napsáno datum svatby a jména ženicha a nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nun, mozna na dne napsat, ale na okraje bych to nepsala.)
Odpovědět
To me tesi, ze jsem inspirovala. moc pekne vypadany treba svisly pruhy - delalo to pak ve tme slunicko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem si to s dovolenim obslehla a asi v pon pojedu do Ikey.)
Odpovědět
kami: :-D - akorat snad je tam jeste budou mit =-) Ja se vdavala pred rokem a pul.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
V Ikee toho mají pořád spoustu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fili:treba nebudou ty same, ale bude jiny tvar atd:)uvidim.. za 40min jdu z prace domu.)
Odpovědět
Profilova fotka
kami: A kde pracuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
V GE Money, v call centru:)uplne mimo obor:)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha ;-)
Odpovědět
ahoj holky, přeji krásnou neděli...koukám, že jste se pěkně rozejly, to asi nedočtu, jsem tu nas skok - v pauze u učení... Musím říct, že situace začíná být vážná a nervíky občas pracují (i když stále razím heslo, že to nějak dopadne :-) Zatím mám za sebou dva celé okruhy a třetinu posledního, ten musím do neděle zvládnout a ty tři dny opakování, není to moc, ale lepší něc než nic...situaci mi stěžuje samozřejmě spousta dalších věcí hlavně přípravy na svatbu a svatba (sestry)v sobotu, ale už se na ní mooooc těšíme. Radu: jak si na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Renat: Jak jde učení? Už se to blíží co? Nervy už ti pracují pořádně a nebo ještě spíš klídek pohoda?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Také přeji hezkou neděli.. Renat: Určitě vše dobře dopadne! Moc se nenervuj, mysli spíše na miminko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Renat to dá s přehledem, má na to přece dva mozky ;-) x-) Mimi ji určitě napoví, kdyby nevěděla ;-)
Odpovědět
nunacek: no po pravdě, stále jsem v režimu, že to nějak dopadne, nechci se nervovat, vím, že to nezáleží jen na mě :-) takže ještě relativně pohoda, ale jak ubývá dní.... ale věřím, že to zvldáneme...jak píšeš, jsme na to dva...a i to učení mi jde docela dobře, jasně , že jsou otázky, které rvu do hlavy dlouho, ale pak jsou i takové, co si opravdu jen řpečtu dvakrát a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Neboj, určitě to dopadne dobře ;-) Je to hodně i o štěstí, ale když ti jde učení dobře, tak nebudou mít moc možností tě nachytat, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renat, já si myslím, že by tě nemuseli trápit, vzhledem ke tvému stavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Snad ne ;-) My měli na škole jednu profesorku, hrozná pi...na to byla a ta jedné těhulce řekla, že si měla rozmyslet, jestli chce studovat nebo rodit děti a normálně ji od státnice vyrazila |-| ona tedy opravdu moc neuměla, ale ta profesorka si tu poznámku mohla odpustit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: To musela být hrozná kr..Takový nesnáším. Kdy končíte v práci? V pátek 26. 6 . nebo až v to úterý?
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Byla, já jsem na ní byla úplně alergická! Ta jediná mi z profesorů fakt vadila! Jinak ostatní byli v pohodě, snažím se vyjí s každým, ale s ní to prostě nešlo! Zakomplexovaná, závistivá, nervní profesorka ]-( V práci končíme až v to úterý. A vy?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se ještě neví..Rády bychom toho 26. 6., ale záleží na p. ředitelce, jak rozhodne..Každopádně s našima dětma je to k nevydržení už teď :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Nám ředitelka řekla, že kraj povoluje na to pondělí a úterý volno jen v případě, když se to využije na nějaké práce ve škole, jako třeba předělávání tělocvičny, družiny, herny, apod. a to my nic takového dělat nebudeme, takže kraj volno nedal, tudíž musíme i v pondělí a v úterý do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak nevím, jak to bude u nás, taky patříme pod kraj..ale za celý školní rok jsme neměli ani jedno řed. volno..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?