Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Tak to se určitě těšíš na svatbu sestry ;-) Hlavně se nenervuj vůbec, protože i malé stresy se pak nějak odrazí na miminku, tak to hoď za hlavu, státnice nějak dopadnou! ;-)
Odpovědět
Nunacek děkuji:-) jo jo těším se, je to echt motorkářská svatba, takže úplně něco jiného než jsme měli my :-) a dělám výzdoby na stůl, barvím rýži do svícnů apod., tak se aspOň zabavím a občas odreaguji. :-D A jaký jste dnes měly den?
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Hlavně, aby nebyla echt jihočeská jako ve Slunce, seno... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak pracovní den byl dneska v pohodě, děti byly celkem hodné. Manžílka mám v práci, tak se mi stýská |-|
Odpovědět
AHOJKY milé kolegině :-D Tak se nám to už blíží, co??? Já na nic jonýho už ani nemyslím :-N Moc času na internet nemám, na VŠ je to záhul, učím se naráz geometrii, psychologii a dějiny hudby. No mazec. K tomumusim znovu na zápočet z gymnastiky, protože mě vyhodila kvůli kotoulu vzad a hvězdě. K tomu mě čeká ještě výmyk na hrazdě :-| :-S ;-( Z toho mám přímo panickou hrůzu a dělala jsem ho jen jednou asi v 8. třídě. Ale snažim se na to nemyslet, doufám, že mě tam tu zadnici jeden kolega přehodí a že se z toho nepozvracím. Te'd mě čeká praní prádla, trávu zalévat nemusím, pěkně prší, tak se večer skočím ještě podívat, co je nového a dočíst Vás. Marki: Mámnové nehtíky, bílá francie, širší prouhy šikmo a na nich světle růžové kytičky a motýlci. Nějak se mi nedaří fotky stáhnout z foťáku, snad je brzo dám do alba. Tak zatim papapa.
Odpovědět
Profilova fotka
allie: Tak hvězdu jsem neuměla pořádně snad nikdy :-D Kotoul jsme uměla dobře, teď nevim, dlouho jsem ho nedělala. A výmyk jsem měla na gymplu na těláku vždycky ráda, protože mi šel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady prší celé odpoledne :-| Dneska nám byli zaměřit zábradlí na terasu a čekací doba 20 dní, ach jo :-S
Odpovědět
Normálně mi zas někdo vymazal tu fotku s účesem ]-( nechápu, komu ta jedna fotka tak strašně vadí. Nový album kvůli tomu nezakládám, místa tam mám dost a myslím, že je i dost holek s kratšíma vlasama, kterým by posloužila jako inspirace. Asi si už budu stěžovat. Dřív aspoň písli do IP, že něco mažou.
Odpovědět
Profilova fotka
allie: No kolikrát tady maj lidi v albumech hrozný blbosti a nikdo si toho ani nevšimne! A tobě mažou fakt snad všechno :-|
Odpovědět
Hele, ale vysvětli mi, když mám v albu ještě dost místa, je to myslím si k tématu, proč to mažou!!!!! Fakt už jsem naštvaná.
Odpovědět
Profilova fotka
Nechápu, co se jim na účesu/střihu vlasů, nezdá k tématu :-| Myslim, že spojitost se svatbou to má! Tudíž jsi naštvaná oprávněně. Zeptej se na to adminů, ať ti to vysvětlí...
Odpovědět
Mám 100 chutí jim napsat. Na střechu jsem přidala pár fotek. Už máme skroro urovnán terén před domem, navrtanou schránku a číslo popisné :-) Teď už jen čekáme na nové OP. Už aby byly. Manžel si to vzal na starost, odnesl to na úřad bez mého vědomí. Vůbec se s tím neprděl. Chtěla jsem se nechat vyfotit s novým účesem za týden. Když jsem se ptala, kterou fotku tam dal (myslela jsem si že žádnou nemá), řekl úplně v klidu, že tu, co má v peněžence. Jenže ta je stará 6 let, vypadám na ní jak dšcko a ještě ke všemu se směju od ucha k uchu. Tak jsem na novou OP fakt zvědavá. ještě že se to dá za 100,- změnit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
allie: Tak to se s tím manžel fakt neprděl teda :-D Fotečky na MS hezké :-) Určitě se vám krásně bydlí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď psali známí od Domažlic, že se budou v srpnu brát x-) Mě to vždycky tak dojme, když se někdo chystá na svatbu... :-N
Odpovědět
Ahoj holky, teda koukám allie, že na tebe mají spadeno...napsala si jim? To by mě vytočilo taky, občas jsou v albech absolutně nesouvisející fotky ze svatbou, resp. přípravami a tobě to mažou...Zajímalo by mě vysvětlení, pokud mají nějaký kloudný důvod, tak prosím, ale tohle mi přijde podlé...dej kdyžtak vědět. Bydlení fakt super, :-) to je radost to tam obývat, co?? Nunacek: ani nevíš, jak jsem ráda za tvůj poslední příspěvej na státnice, tady jste holky prostě taktní a otevřené, protože všude mi samozřejmě píšou, když se zmíním, že mě občas přepadne strach, jak to zvládnu apod. jenže to je snad to nejhorší, co může být!!!! Už mě to nebaví, nikdo, kdo to nezažil neví, o čem to je...sice vím, že chtějí uklidnit, ale takhle to je pak ještě horší...zvádneš, zvládneš...a pak, co když ne, co?? (já si to samozřejmě připouštět nechci, ale buďme realisti, že?) Naopak ty hned napíšeš, že to nějak dopadne, což je pro mě rozhodně lepší než slyšet předchozí slova :-) Opravdu děkuji, byla to pro mě vzpruha.
Odpovědět
renat: Nas uspech zalezi spis na okolnostech, nez na nas :-D - na tom, jak stastnou budes mit volbu, nebo jak dobre se komise vyspi, jaky o tobe ma mineni a ja nevim co. Kdybych se mela poradne pripravit, musela bych si vzit dovolenou tri mesice a nechodit ani do skoly. Proste mesic je malo - ja to stezi stacim precist, natoz abych opakovala. Posledni tri dny jsem se strasne zasekla u jednyoblasti a dneska uz to musim rozlousknout a jit dal. Jenze kvuli tomu mi na opacko zbyde mozna den max. Takze ja proste spoleham na to, ze si vytahnu to, co jsem se stacila naucit vic :-N A kdyz se to nepovede, je to jen dalsi neuspesna zkouska. Par tydnu si poplaces a zkusis to za pul roku. moji kamosce se to napoprvy nepovedlo, vim, ze ji bylo hrozne, ale ted za mesic ma promoci a jeste ji u obhajoby chvalili, ze sjou radi, ze takhle vybornou ucitelku pousti do sveta ...
Odpovědět
Radu: svatá pravda...:-) Já se musím dnes pochválit za dopoledne jsme stihla 8 otázek, ještě dvě a navečer opáčko a snad to půjde, jsou to profláklé otázky, regionálka světa...tak snad tam v tý hlavě něco zůstane...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Renat: To jsem moc ráda, že moje písmenka pro tebe byly vzpruha. Já pokud to jde, tak se snažím být realistka. Každému přeji, aby státnice udělal na poprvé, ale je jasné, že ta možnost, že se to povede až na podruhé nebo na potřetí je a je reálná, stát se může cokoli z mnoha důvodů. Ale nejde o život, jsou to jen státnice, které, když se člověk snaží a dělá pro to něco, se nakonec vždycky nějak povedou, třeba až na potřetí, ale povedou a to je důležité ;-) fili: Já jsem u dvou předmětů opáčko nestihla vůbec! Ale měla jsem štěstí, vytáhla jsem si otázky, které mi prostě sedly a které jsem uměla ;-)
Odpovědět
Je to o štěstí. Nikdy se člověk nemůže naučit všechno!
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně, když komise chce, tak vždycky zkoušeného na něčem nachytá, protože prostě všechno člověk vědět nemůže...
Odpovědět
napada vas nejaky darek pro kamaradku k promoci krome sperku, nebo podobnych zkraslovadel a kytky? (S kytkou pocitam, ale na sperky apod. kamoska ani trochu neni ]-( ) Pocitam s dareckem max. do 1000 (preci jen to nejsou zadny narozky :-N ), jenze me nic nenapada. Je to taky ucitelka aj, spis takovy prakticky sportovni typ.
Odpovědět
Co třeba nějakou knížku? Nebo třeba nějakou poukázku na cokoliv, co má ráda.
Odpovědět
allie: asi ano. Nakonec me napadlo, ze ji dam jednu detskou knizku, co jsem si privezla z Britanie. je to rozkladaci leporelo o nenazrany housence, ktera se zmeni v motyla :-D Jenze bych ji rada i pro sebe, tak doufam, ze se mi podari ji nejak objednat. Obcas byva problem s tim, ze v zahranici nechteji brat ty nase studentsky karty. K promoci to sice nei uplne ono, ale snad se ji to bude libit :-N
Odpovědět
Však je to kamarádka,ne? U příbuzné bysmusela asi trošku víc potrápit sebe i peněženku :-) My kupovali s manželem švagrové naušnice.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Hlásím se po víkendu stráveném v Praze :-) V pátek se mi zkouška povedla za 2, tak se mi moc ulevilo..Ještě 13. 6. mě čeká poslední.. Vy co se šprtáte, přeju pevné nervíky a držím vám pěstičky..Jste šikulky, všechno zmáknete ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhé době nakukuju, už mám po státnicích ( a konečně dobrý výsledek!!!!) Allie - mě tak pořád mazali věci na modré střeše, taky jsem nechápala o co jde, protože to byli obrazy, které jsem chtěla pověsit do bytu! renat: držím pěsti u státni:-) A co je jinak nového?
Odpovědět
fridolinek: ty jses holka sikovna. :-) Takze velka oslava? Me to cela 17. ( :-( ) a marki samozrejme taky ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak vás ještě jdu pozdravit. uff dneska jsem si dala...a plnila si předepsanou metu otázek i s opakováním, snad v tý hlavě něco zůstalo...ještě 44 otázek :-( :-( ale těch nejnepříjemnějších... :-( no nedá se nid dělat. fridolinek: velká gratulace :-) a jak "konečně", dělala si napodruhé nebo?? mi to nějak uniklo, no ale hlavně, že už to je za tebou a bude velká oslava..já už chci taky..i když spíš jsme ve stádiu, že to chci mít hlavně za sebou !!!!!!!!!!!!!!! Učím se učím, ale taky užívám života s prckem v bříšku, ten bude vzdělaný :-) pěkně se už mele :-) radu: jak to jde??
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, moc děkuji, byla to jedna z těžších zkoušek, hodně jsem se bála..A ty to určitě zvládneš levou zadní! ;-) Fridolinek: Moc ti gratuluji, to je úleva viď? :-)
Odpovědět
renat: se mas - ne kazdej ma u statnic svoji vlastni schovanou napovedu :-N . Bych si mohla vzit za tricko nejakou tu nasi krysu, abych mela pocit, ze na to nejsem sama :-D . Si to predstav, ze na ne pri zkouseni vykoukne malinka fousata hlavicka z vystrihu. Ale kolikrat se mi stalo, ze mi vylezou rukavem a snazi se do toho rukavu nasoukat moje poznamky (A4 samozrejme). Nebo se mi probihaji po klavesnici a zanechavaji za sebou nesmyslny text :-D,No a kolikrat uz jsem lovila Shakespeara za sedackou na padesat malinkatych kousku. Jsou to hajzlici chupaty. :-D Me to moc nejde -- nejak mi dochazi stava ]-( Doctu si tady jeden papir a vyrazim do pizzerky na obed. Stava se tady ze me zase takovej zdejsi exot, mne se totiz dobre uci nekde v kavarne, protoze me nic neodvadi pozornost a nemuzu se tam natahnout :-p. Uz mi kolkrat rikaj vety typu "vy uz se zase ucite?", nebo " tak mi ten zbytek date priste, vzdyt sem chodite casto". Nejlepsi byla hlaska z cajovny, ktera je vedle gymplu pri prvnich statnicich "Ale vzdyt uz je po vysvedceni, vy se jeste ucite (slecno ]-( ) ?" -- me mela za gymplacku (no porad lepsi nez za zakynku zakladky, i to uz se mi stalo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?