Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Já maturovala v květnu 2003 :-N A státnicovala Bc. v květnu 2006 a Mgr. v září 2008 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já čím víc jsem se učila, tím jsem měla větší pocit, že nic neumim. Ale pak postupem času jsem zjistila, že to je fakt jen pocit. Že pak se mi to prostě podle potřeby vše vybavilo, když jsem potřebovala...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme maturovaly stejně.. :-D Já doufám, že se mi taky všechno vybaví..Ale teď mám ten pocit, že nic neumim..
Odpovědět
Profilova fotka
To je blbej pocit, ještě ho mám v živé paměti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
22.6. máme závěrečnou poradu, letí to letí... No ale to zas bude, do tý doby udělat všechno papírování a vysvědčení :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, už bych maturovat nechtěla.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ne!
Odpovědět
Profilova fotka
Stačí se učit na zkoušky, je to jak na maturu :-D Měla jsem chutě se přehlásit, ale zas si říkám, že na 3 tam musím něco napsat..
Odpovědět
Profilova fotka
Sestřenka se stále neozvala, takže jsou dvě možnosti - buď to udělala a slaví a nebo to neudělala a zapíjí žal :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To nejspíš to první :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky myslim, že spíš je pravděpodobná první varianta, protože ona je řekla bych chytrá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To má někdo štěstí.. :-) Já odmaturovala s jednou 4, ale zase jsem neměla žádnou 3 :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dožehlila jsem teď koš prádla, to byla zas fuška ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já žehlila minulý týden, taky jsem toho měla požehnaně..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: :-D ;-) Já jsem odmaturovala s vyznamenáním. Na to, že jsem se o svaťáku učila málo, tak mě to samotnou překvapilo, že to dopadlo tak dobře :-N No a červenej diplom z VŠ mě překvapil ještě víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě v zimě žehlit nevadí, ale když je hezky venku, tak žehlim děsně nerada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se musím učit, abych podala co nejlepší výkon..Nebyl mi dán ten dar, abych mi to stačilo třeba slyšet jen na přednáškách..a musím si to odvozovat svými slovy..Kdybych se před maturou na dějepis nevykašlala, mohla jsem maturovat taky s vyznamenáním..ale já se ho učila víkend před maturou a podle toho to dopadlo.. Mně žehlení taky nevadí, ale v létě je to horší, jak píšeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to slyšet nikdy nestačilo, já jsem všechno potřebovala vidět napsané. A mám to tak do teď. Prostě slyšené a předvedené si moc nepamatuju, musim to vidět napsané, abych se to fakt naučila natolik, aby to za něco stálo...
Odpovědět
Profilova fotka
Já si to hlavně musím říkat nahlas, abych se slyšela..a nejde mi učit se něco slovo od slova..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to nahlas nepotřebuju. Mě stačí to číst, občas si něco přeříkám v duchu zpaměti, pak zas číst, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
No, musím jít pokračovat v učení, mně se taaaak nechce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Věřim, že se ti nechce, je občas hrozný se dokopat...
Odpovědět
Profilova fotka
To teda! Tak hezký večer! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeju hezký večer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sestřenka odmaturovala 2,2,2,3 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To má moooc hezké.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo to má. Od října nastupuje na soukromou vysokou, tak ji teď čeká takové to bezstarostné období...
Odpovědět
Profilova fotka
To jí závidím..ale od 13. 6. budu mít taky klídek od učení :-) Už se moc těším! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki: To věřím, že se těšíš, až budeš mít klídek od učení. Já budu mít letos první letní prázdniny, kdy se nebudu muset připravovat na další semestr :-D Už se na to mooooc těším x-)
Odpovědět
Ahoj holky... tak koukám, že na tom jsme všechny stejně :-) já taky maturovala v 2003 :-) pak rok pauza (nechtěná :-( ale teď jsme za ní ráda a teď se uvidí. Marki, ty to všechno zvládneš, 13. má akorát sestra svatbu (tím mi odpadá pár dní učení :-( Jinak já dneska chytla trochu nervíky..dneska státnicovaly spolužačky..no a nic moc a to mám stejnou komisi...kamarádku vyhodili prý stylem, co nečekala a to jsme si jistá, že tam šla a že vše uměla...no vyhodili dva z šesti a s tý druhý skupiny půlku, ach jo... To je strašný, teď jsem s ní mluvila. No tak nevím nevím, jsme z toho naměkko, ale vše mi vynyhrazuje pohyb v bříšku, už je krásně cítím, jsem za to te´d ráda, protože jinak vím, že bych se stresovala 3x tolik...takhle nemůžu... Ale tady vidím, že to je opravdu o náladě...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?