Menu Forum

Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

20. led 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
 Netěší se?
My budeme muset dělat novou vodovodní přípojku, ta stará totiž zarostla a voda nám teče hrozně špatně emoticon Včera nám lidi od VAKU označili, kde máme odkrýt chodník, tak to manžel dneska odkrával a vykopával. Zítra ráno se na to os VAKU přijedou podívat a řeknou nám termín, kdy se na to vrhnou. Doufám, že to do konce května bude.
18. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
 AHOJKY, vy to tu teda zanedbáváte emoticon Já popravdě taky. Holt sluníčko nás vytahuje ven. Vzala jsem si notebook na terasu a to je pohoda, takže vás zdravím. Ani nevíte, jak strašně se těším na prázdniny!!! Taky je u vás závěr roku tak vypjatý??
20. kvě 2009 v 16:07  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 nojo to jsem, ale bude to z jinyho duvodu. Ty statnice se blizi a oci se mi klizi (se rymuje emoticon ). Bude se mi zase spatne vracet do prace po tom mesici. Ale po takovyhle pauze mam pak novej elan emoticon coz je pozitivni. Studenty, ktery ucimuz dlouho po case nejak zanedbavam a nejak mi to s nima nejde. Uz dlouho si rikam, ze si k tomu musim nekolik dni sednout a udelat si dlouhodoby plan, tedy cile, aby to, co ucim pekne navazovalo apod. Vy to mate asi jednodussi tim, ze mate ucebnice a osnovy. Ale delate neco takoveho? (nebo musite neco takoveho predavat vedeni na zacatku roku?)
20. kvě 2009 v 16:20  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky emoticon
Allie: Já myslim, že každý to tu zanedbává, všichni trajdají na sluníčku. Já dneska přišla z práce v půl třetí a až do teď jsem ležela na zahradě u bazénu a četla jsem si emoticon Trochu jsem se připekla emoticon
Na prázdniny se těšim, konec roku je vždycky náročný.
20. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
Registrovala se 4. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1989 příspěvků a 2 alba. Region Náchod.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V obřadní síni Nového Města nad Metují, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
markitka
Registrovala se 4. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1989 příspěvků a 2 alba. Region Náchod.
 Ahojky!
Já o půl 3 přijela z Prahy ze ZK..Nevím ještě jak dopadla, snad dobře..
Odpolko jsem strávila s tetkou a jejími dvojčaty na náměstí na kávě..Pak jsem nakrmila naše bobany. Uklidila jsem si kuchyň a pustím si film k žehlení..Mám toho tady požehnaně..
Včerejší výlet ušel, celé dopoledne propršelo a taky jsem se musela zlobit..
Na prázdniny se těším moooc emoticon Taky bych se chtěla opalovat, ale jaksi na zahradě nemám kde emoticon Jsem bílá jak sýr...
20. kvě 2009 v 19:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Marki: Určitě dopadla dobře emoticon Koukala jsem na stránky UJAKu a 16.6.je den otevřených dveří, tak se tam chystám emoticon
Jak stará má teta dvojčata? A jak se jmenují?
Jak na zahradě nemáš kde? Jako že je malá nebo zastavěná věcma?
20. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renat2
Registrovala se 1. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1075 příspěvků a 1 album. Má 60 přátel.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
renat2
Registrovala se 1. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1075 příspěvků a 1 album. Má 60 přátel.
    Region Kutná Hora
 Ahoj holky,

tak se jdu zas podívat, ale už dopředu říkám, že taky nestíhám, je toho nějak moc emoticon
Včera jsme pekli koláčky (sestra svatba), já teda dělala košíčky apod. jeli jsme zařizovat kytky (tím, že to mám všechno ještě v merku ode mě, tak je to lepšíemoticon a z učení zas nebylo nic, ale už opravdu musím začít, takže teď tady jdu pozdravit všechny dámy a paní a jdu k tomu zalehnout, aspoň 5 otázek dneska prostě musím zvládnout, ale nechce se,

RadU: ahoj, jak si na t

Markitka: určitě zkouška dopadla na jedničku emoticon
21. kvě 2009 v 07:58  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 renat: ahoj. Placam se, jako vsichni ostatni emoticon . Mame to desne hrozne zpracovany, takze literaturu zvladam maximalne otazku za den, takhle to uz ale nejde, jelikoz mi zbyva na kazdy dalsi predmet jen jeden tyden emoticon . Takze ted delam druhe cteni + souhrn a snad to nejak zvladnu ten zbytek za tyden, ale uz ted vim, ze to nestaci ... Delam tedka "nocni" - treba dneska jsem jeste nespala, dodelam otazku a teprve pujdu spat emoticon . Tak preju, at ti to odsejpa, hlavne vsechno precist aspon jednou a verit v zazraky emoticon
21. kvě 2009 v 08:22  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky emoticon
Tak jsem doteď ležela u bazénu, ale vyhnal mě mrak a vítr emoticon

Renat: Tak to si svatební přípravy ségry hezky užíváš emoticon Věřim, že se ti teď nechce učit emoticon

Fili: Kdy přesně tě to čeká a kolik předmětů?
21. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 nunacek: 17.6. Mame 4 predmety, zatim jsem se prokousala jednim (Amer. Lit + Br. Literatura ,Lingvistika a metodologie). Ale jsem hroozne rada, ze mam jen jeden obor - mit toho 2X vic, to abych se hodila pul roku marod emoticon
21. kvě 2009 v 17:00  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 To máš ještě spoustu času emoticon Ať to jde hezky do hlavy a hlavně ať to v ní do toho 17.6. hezky pěkně zůstane emoticon
21. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 emoticon emoticon jo to hlavne. Tak, uz jsem konecne probuzena, tak volam na pomoc kafe, caj a jdem zas na to emoticon . Je to divny, jak se mi zas podarilo si prehodit den. Ja mam vseobecne problem se vstavanim, ale vydrzim zas dlouho. Jednou (to uz jsem asi psala), jsem vydrzela do 7mi, tak jsem sla manzelovi pro rohliky k snidani, a kdyz jsem prisla, tak byl silenej, kde jsem, ze mel strach, protoze jsem nespala doma emoticon . Musim mu zas neco pripravit emoticon
21. kvě 2009 v 17:17  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Tak to já jsem házela nocovky maximálně do tří do rána, dýl ne.
21. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Ach jo, ještě nevím výsledek včerejší ZK a jsem jak na trní..Celý den mám pocit, že to špatně dopadne emoticon
Dneska bylo krásně, navečer trošku sprchlo a byl příjemný vzdoušek..Před chvílí jsem vylezla z vany a půjdu koukat na Ordinaci..
V práci to docela ušlo..Jeden můj zlobivec zas začal vystrkovat růžky, ale jen co jsme mu s p. ředitelkou pohrozili diagnostickým pobytem, byl od něj klid..To jediné na něj působí..My si občas s ním nevíme rady a doma nejspíš taky ne..(podle toho co říkala jeho matka)..Ale ke konci roku, to je s nimi vždy k nevydržení..
21. kvě 2009 ve 20:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Marki neboj, dopadne to dobře emoticon Tahle škola přináší štěstí, mám tam 3 kolegyně a ani jedné se za celou dobu nestalo, že by nějakou zkoušku neudělala emoticon
Ordinace je dneska "drasťák"...
Když si se zlobivcem neví rady ani jeho vlastní matka, tak škola sama těžko něco zmůže emoticon
21. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Ahoj, nikde nikdo? emoticon
23. kvě 2009 ve 13:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky emoticon
My jsme se teď vrátili z opékačky buřtíků emoticon Bylo to prima emoticon
23. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Ahoj!
My opekali v pa platky a dnes budeme taky s mými rodiči..
Jinak zkouška dopadla velmi dobře emoticon Tak mám ohromnou radost emoticon
Hezký den všem!
24. kvě 2009 v 09:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky emoticon
My jsme dnes měli rodinnou sešlost, tak nás tu bylo doma jak psů emoticon

Marki: Moc gratuluju ke zkoušce, jsi šikulka emoticon
24. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 marki: gratuluju! to grilovani sis zaslouzila emoticon . My jsme taky grilolvali, ale jenom zeleninu tentokrat. Jinaxe mi podaril celkem dobrej rezim. Chodim spat az k obedu/odpoledne, takze vstavam jeste za svetla a tim spim min nastesti. Ja potrebuju hrozne dlouho spat a tak na to vzdyky doplacim.
25. kvě 2009 v 06:44  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Děkuji, v pátek mě čeká ještě zkouška a zatím nic neumím emoticon Pořád jsem unavená a ospalá.. emoticon

Normálně, dneska jsme se s některými žáky koukali za odměnu na DvD Asterix a Obelix v Británii. Po zkončení mi žák 9. roč. Základní školy praktické řekl, že až udělá učňák tak bude Vikingem..Fakt to myslel vážně, kolegyně se mu snažila vysvětlit, že viking není povolání, ale národnost a národ. On si to nenechal vzít a dál to tvrdil..To mě pobavil, směju se ještě teď emoticon Hloupost, tupost, nic víc..
26. kvě 2009 v 15:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 ja jsem taky chtela byt kosmonautkou a nikdo se mi nesmal emoticon - si nedovolili emoticon myslela jsem to naprosto vazne do ty doby, nez jsem zjistila, ze zvracim i na retizkaci a mam trojku z fyziky a matiky emoticon .
26. kvě 2009 v 16:55  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renat2
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
renat2
    Region Kutná Hora
 Ahoj holky, tak dnes jsem chytla trochu strach z těch státnic, mám ještě ralativně hodně času, ale dokopat se učit...to je něco jiného emoticon mám za sebu jeden okruh (Českou republiku, už opakuji), a dva mě ještě čekají emoticon emoticon No jsem zvědavá ...

Jinak vás všechny zdravíme emoticon
26. kvě 2009 v 17:46  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Fili, jasně emoticon Ale ty jsi normální.. emoticon Kdybys ho slyšela, budeš se smát taky a on není zas tak malý..patnáctiletý kolohnát.. emoticon

Ahoj renat!
Určitě to zvládneš! Já se taky nemůžu dokopat k učení..Je to předposlední zkouška a ráda bych jí zvládla, ale donutit se, když je tak hezky..
A jak mimi? emoticon
26. kvě 2009 v 17:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 renat: tak to na tom budem asi stejne, ja jsem tak vice mene (spis mene emoticon ) precetla jeden predmet, tretinu druhyho a jeste mam dva pred sebou. Na nejaky opakovani asi nebude moc casu no emoticon . uz mi nejak dochazeji sily pomalu emoticon . Dneska jsem byla nakupovat, pani v sekaci me zase ukecala emoticon ze ja tam vubec lezu. Koupila jsem si dve bolerka, takze mozna dokonce i zacnu nosit tilka emoticon (nenosim je, abych si nespalila ramena). A paxem vykoupila zverimex. Koupila jsem krysam mega velkej zebrik, ale pri instalaci se mi mezitim vsechny rozutelky (nojo, dlouho nemely vychazky, jak na ne nemam cas.) a trucovaly, ze jako nepudou zpatky. Narvat tri hbite zdrhajici potkany dvema rukama do klece je proste nemozny. emoticon
26. kvě 2009 v 18:01  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky emoticon

Marki: Tak být Vikingem je dobrý sen emoticon emoticon To je fakt neskutečný, jak děti neumí oddělit film od reality emoticon

Všem učícím přeji pevné nervy při učení emoticon

Včera jsme byli s manžílkem na finančáku kvůli dani z nemovitosti a pak jsme trošku slavili tchánovy narozeniny.
Dneska jsme strávili s manžílkem den u bazénu, hezky jsme se, kromě jiného, připekli emoticon
26. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renat2
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
renat2
    Region Kutná Hora
 Ahojky,

Radu: tak jsme se včera ještě dokopala (díky změně počasí) a skoro 3/4 zopakovala, takže dnes zbytek a od zítřka nový okruh..tak to není tak strašné, počasí se umoudřilo, tak to snad půjde líp.

Marki: opožděně, ale přece gratulace ke zkoušce.
Jinak miminko se má snad dobře, v pondělí jsem byla na KO a vše v pořádku, poslouchaly jsme srdíčko (krásný zážitek), nic mě nebolí, netrápí, fakt se cítím skvěle. A už jsem začala cítit i první ozvy z bříška, sice ještě slabé, ale znatelné...emoticon

Nunacek: ty jo bazén, to bych si tak dala, ale misto toho jsem zavřená doma..i když v tom vedru co bylo včera, mi nebylo nejlépe a u jen procházka mi dala pořádně zabrat.
Já se totálně připekla v sobotu, člověk by řekl, že fouká studený vátr a že sluníčko neopaluje, no tak t oneplatilo u mě, večer mě pálil celý ksichtík...červený jak prasátko, ale včera už lepší.
27. kvě 2009 v 08:05  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Ahoj drahé kolegyně emoticon
Tak jsem doma z práce a čeká mě učení.. emoticon Celé odpoledne protože jsem na to kašlala a nechala to na poslední chvíli, takže budu dohánět..Ale už zhruba umím 4 témata z 9..

V práci dnes mazec, p. ředitelka musela přistoupit k dalším zákazům, chování dětí už je neúnosné emoticon

Renat, to je super, že se cítíš dobře a že je vše v pořádku! emoticon Jo a děkuji za gratulaci, snad v pátek to taky dopadne..
Měla jsem úmysly se přehlásit na příští týden, ale manžel mi to zakázal..má pravdu, musím to zkusit.. emoticon
27. kvě 2009 ve 13:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky emoticon
Já jsem dneska byla ve třídě s dětma sama, vychovatelka byla na přijímačkách na VŠ. Ale děti byly hodné, tak to šlo a byla pohoda.
Včera odpoledne nám konečně dodělali tu novou vodovodní přípojku, tak už nám konečně teče normálně voda emoticon Je to paráda emoticon emoticon
Sestřenka dneska maturuje, tak jsem na ni zvědavá, jak se jí to povede. A druhá sestřenka včera dělala jednu státnici na VŠ z češtiny za 2. Ještě že tohle už mám za sebou emoticon

Renat: To je super, že je vše v pořádku emoticon
27. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Taky jsem ráda, že mám maturitu už 6 let za sebou emoticon A státnice mě čekají za 2 roky..
Celé odpolko se šprtím a mám pocit, že jsem dutá emoticon
27. kvě 2009 v 17:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš