Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki: Velká gratulace ke zkoušce, jsi šikulka! ;-) Na tu další zkoušku bych šla k té pohodovější profesorce, když bych si mohla vybrat ;-) Kratší vlasy jsou na léto určitě pohodlnější, ale vzhledově se mi prostě líbí víc delší a dlouhé vlasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Reny, vyřešila jsem to tak, že jdu k té druhé paní profesorce..Na spolužácích jedna z naší skup. psala, že u ní byla také na zkoušce a bylo to úplně v poho, tak jsem se přehlásila..A měla jsem kliku, bylo volné již poslední místo..O ní říkají, že je milá, vstřícná a v pohodě :-) Mně se mikáda také líbí, měla jsem ho chvíli na podzim, ale nebavilo mě si to tupírovat a tak mi z něho zbyl dlouhý jen předek :-D, vzadu a nahoře to mám krátké..Myslela jsem si, že si nechám narůst zas delší vlasy, musím ale přiznat, že mi to takto vyhovuje více a prý mi to i více sluší..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Tak to je super, že jsi se dostala k té "lepší" profesorce ;-)
Odpovědět
Tak účes mi opět bez jediného vysvětlení někdo smmazal. Aspoň, že je to jedna fotka,minule to bylo celé album a v ip ani slovo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Fakt? To je nějaký divoký ne? Bez jediného vysvětlení :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě z alba vymazali nehty, přitom by to mohla být inspirace pro nevěsty..Ale nechápu, že celé album.. :-S
Odpovědět
Dobré ráno, koukám, že se alba pěkně promazávají....Myslím, že do alba příprav sed dávají právě ukázky nehtů, účesů apod., takže jednání nechápu. Ale nenaděláme nic. Ale proč píšu!!! Jsem plná dojmů........ano NUNACEK, to je na tebe, děkuji moc za tip na knížku, včera jsem se večer pustila do čtení a nedalo se jinak, než to přečíst, takže jsem to půlnoci jen hltala stránku za stránkou, odstavec za odstavcem...prostě se od toho nedalo odtrhnout. Ta knížka na mě nesmírně zapsobila a jestli je ještě druhý díl, tak si ho musím sehnat. Opravdu velice "krásná" knížka...
Odpovědět
AHOJ právě jsem dojela ze školy a mám ZK z němčiny :-D z těláku to bylo horší, pár věcí musím oipakovat :-p S mazáním alb jsem nespokojená. měla jsem jedno, kde byli nevěsty se svými zvířecími mazlíčky, protože mám hafany ráda a určitě hodně holek přemýšlí, jak pejska "nazdobit" nebo jestli ho na svatbu brát a to mi celý smazaly. včera ten účesw, nehty tam zatím jsou. asi si je zkopíruju, protože jinde je nemám. to by mě fakt naštvalo...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, moc gratuluju!!!! No asi s tím nenaděláme nic a určitě si nehty zkopíruj, ať je máš ve svém PC.. ;-)
Odpovědět
Marki, jj zkopíruju. Normálně jsem seprobudila s namoženou krční páteří od těch pitomých kotoulů vzad, kterých jsem udělala asi 50 a škrábe mě v krku :-( Teď jdu vařit oběd, játra na cibulce. Tož zatím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Renat: Tak to jsme měly stejné pocity, od té knížky se prostě nedalo odejít! Ta knížka se mi fakt strašně líbila. Tím, že ji psala přímo sama hlavní aktérka, tak to bylo fakt super, ta pravdivost z toho úplně čišela. A líbilo se mi, jak otevřeně přiznala, že byla hloupá a naivní, když si na začátku myslela, že právě jí to vyjde s cizincem a nestane se jí to, co většině ostatních, že ten cizinec, ať se zdá sebevětší Evropan, tak nakonec ve své zemi pod tíhou zvyků a výchovy "zmagoří". Podle mě takový vztah má šanci na úspěch pouzde v Evropě, ale pokud je to v rodné zemi toho cizince, tak myslim, že málokterá evropská ženská je schopna se úplně na 100% podřídit zvykům a pravidlům té mimoevropské země. Tu knížku by si měly přečíst všechny nevěsty z diskuze Můj manžel je muslim (nebo tak nějak se tady ta diskuz jmenuje)... Allie: Moc gratuluji!! ;-) Játra mám moc ráda :-) Měli jsme je minulý týden...
Odpovědět
Nun: dík, aspoň něco ;-) Už jsme po obědě, bylo to šu šup. Já teď čtu něco z jiného soudku: Tajný deník Adriana Molea. Je to sranda, na odreagování jako dělaná. Poradila mi to mamka. Hodně mi to připomíná Mládí v hajzlu. Věřím, že ta vaše kniha je zajímavá, sice jsem ji nečetla, ale dokážu si to představit. Kdysi jsem četla Bez dcerky neodejdu, tak to bude asi něco podobného. Obdivuju všechny holky, co do takového vztahu jdou. Myslím si, že vybírat si přítele či manžela z těchto koutů světa je docela "nebezpečné", fakt nikdy nevíte, co se z něho může vyklubat... Přesně jak píšeš, Nun. Moje další četba jsou momentálně skripta do geometrie. Hned v pondělí valím pro úhloměr a pravítko s ryskou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Allie: Bez dcerky neodejdu je něco podobného ;-) Jinak moje nynější četba je momentálně od Matějčka Co, kdy a jak ve výchově. Příští rok mě totiž čeká třída 6ti prvňáčků, tak abych byla na ty prvňáčky dobře teoreticky připravená :-D A k těm 6ti prvňáčkům budu mít ještě 19ti letou holčinu, tak jsem zvědavá, jak budeme "válčit" :-D Ta 19ti letá je holka s Downovým syndromem, mají ho i dva prvňáčci, takže 3 tvrdohlaví downíci, to bude něco..., další dva prvňáčci mají těžkou MR s psychiatrickou diagnózou, jeden má hlubokou MR a toho posledního prvňáčka ještě přesně nevim, jeho papíry se mi zatim do ruky nedostaly...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda! Tak dnes mě čeká sraz od základky, už je to 10 let..Mazec! Moje nynější četba je Teorie výchovy od p. Malacha ke zkoušce.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: My ho měli v listopadu :-D Tak si to užij ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme ho od 18h, zatím se mi moc nechce..ale určitě to bude dobrý, když se mi nechce.. :-) Jsem doma sama, tak jsem trošku poklidila a měla bych se opět učit..ale nechce se mi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My ho měli od 16h :-D Přišla jsem domu ráno v jednu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zvědavá na sebe, ale asi pojedu autem, tak nevím, jak dlouho vydržím a navíc jem od půl 7 vzhůru..
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli sraz ve škole, prohlédli jsme si po 10ti letech školu a pak jsme se přesunuli do restaurace, která je ve vedlejší ulici, než bydlim já, takže jsem to měla opravdu "daleko" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, i když tu nikdo není, tak přeji krásnou neděli. My jsme dnes montovali šatnu: http://www.modrastrecha.cz/album/albu... A za hodinku jsme pozvaní na grilovačku, tak už se těšíme, když je venku tak krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už si tu připadám, jak když trpím samomluvou :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem tady :-D Jaká byla grilovačka? Nám se slučák vyvedl, přijela jsem domů o půl 3 v bujaré náladě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Grilovačka příjemná, jen jsem se nehorázně přejedla :-o :-S :-D Tak to je super, že jsi si sraz se třídou hezky užila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nečekaně se to rozjelo a sešlo se nás 24. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je slušné číslo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Až jsme se divili, chyběli asi 4. Zítra jedeme na školní výlet, jsem na to zvědavá..Snad vydrží i počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je prima. Nás chybělo víc, ale nevim přesně kolik :-N Kam jedete na výlet?
Odpovědět
Profilova fotka
Jedeme na Kunětickou horu, máme to i s programem...Příjezd Karla IV. Snad se děti budou chovat hezky. Můj nejhorší žák nejede, tak jsem ráda..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude určitě bezva výlet. No a že nejede nejhorší žák, to je dobře, aspoň to nezkazí ostatním, když on se neumí chovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, zlobivci nikam nejedou..Ale přístup děcek k výletu je hrozný :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?