Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Sice nikde nikdo, ale i tak písnu. Dnesk u nás od rána leje a leje, žádný jarní deštík, ale pořádnej slejvák. Byla dopoledne i bouřka.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás byla taky bouřka, děcka byly jak u vytržení.. Jinak zdravím.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To naše taky :-D Hlavně se pořád divily, že je den a je tam tma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U mě pištěly, když zahřmělo..Nedalo se učit..
Odpovědět
Profilova fotka
My byli v tu dobu v herně a tam to nebylo moc slyšet, hřmělo jakoby z druhé strany, tak nás to tolik nerušilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Synovci bude ve středu rok, tak mu tchýně dělala dort, tak jsme taky kousek dostali, tak si jdu dát kousek na chuť :-D
Odpovědět
Ahoj tak se hlásím po náročném dni "blbec". Mě se snad dnes lepí smůla na paty. Kdyžb už se to kazí, tak pořádně! Ale aspoň jedna pozitivní věc - mám vlastnoručně vyrobený linoryt na páteční zk z VV. Jestli mě i tentokrát vyhodí, tak už asi končim se studiem. Dokonce jsem si i domluvila schůzku s jedním učitelem VV na ZUŠ, aby mi vysvětlil tu prspektivu, takže to do pátka musím spatlat.m Už mě to ani nebaví. K tomu všemu se zítra fotíme a já vypakám jak bubák, spálenej obličej od sluníčka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, neboj dobře to dopadne a bude líp! Já jsem taky bubák, vymytá barva a potřebovalal bych ostříhat..snad v pátek..
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Zase den blbec? Ty máš na ty dny blbec nějaké štěstí, co? :-| Snad tě s linorytem v pátek nevyhodí, to by byl vrchol!
Odpovědět
Profilova fotka
My v práci nemáme žádné hromadné focení, takže jsem toho ušetřena...
Odpovědět
Profilova fotka
My také nemáme, díky bohu :-) Jak se mám donutit k učení? nechce se mi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak donutit se k učení, to je hoooodně těžká věc. Já jsem vždycky říkala: Kdyby se mi chtělo tak, jak se mi nechce, tak by to bylo dobrý :-D Ale nakonec jsem se vždycky nějak donutila, ani nevim jak, prostě jsem musela :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Slib si třeba nějakou odměnu. Třeba za 10 naučených stran sklenička džusu, nebo jablko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem po víkendu jak spráskanej pes..Už jsem si k PC ty papíry donesla..než odepíšeš, budu mít přečtenou stránku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přečtenou = naučenou?
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem se do toho pustila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi šikula ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím, čas utíká..Už, aby to bylo za mnou..
Odpovědět
Profilova fotka
Dočkáš se a budeš mít studium za sebou ;-) Mě učení někdy chybí, někdy ne. Čekám, až jednou budou prachy a ráda bych zkusila to PhDr na UJAKU... Ale penízky na školu budou asi až za hoooooodně dlouho :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, tam je to hodně o penězích, mám co dělat, abych našetřila do konce srpna 25 000..
Odpovědět
Profilova fotka
No to já bych teď fakt nenašetřila takovéhle prachy na každý semestr :-| Rigorozní sice stojí "jen" 35 500,-, ale ani ty nemám...vše polyká zařizování bydlení :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme to se známou vypočítaly, že z nás mají z 5 skupin po 50 lidech za 3 roky přes 37 mega..mazec.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je síííílááááá =-) Ale ono je jen otázka času, kdy i na státních školách zavedou školné... Takže si člověk nevybere...
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak..a dodatečný zápis zvedli z 200 kč na 5 000 Kč..
Odpovědět
Profilova fotka
Teď máš na mysli dodatečný zápis na UJAK nebo na státních školách?
Odpovědět
Profilova fotka
Na UJAKU..takže musím všechny ZK zvládnout v červnu..jsou i borci, co to dodělávají v září...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je celkem drsné ty peníze. To si pak člověk rozmyslí, kdy udělá tu a tu zkoušku...
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak.. Dnes mám dobrou večeři..rýžovou kaši s grankem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rýžovou kaši? Tu jsem nikdy neměla :-D :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já dnes mám chleba se sýrem a šunkou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?