Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Vesty já moc nemusím. Nehtíky pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to já zase jo :-) Nejraději je nosím na jaře a na podzim :-) Teď mi z MMB přišla růžová na tričko.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Býka snad ani žádného neznám. Vlastně znám, dědeček mé kamarádky je býk. Narodil se 5.5. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem beran a manža býk 1. 5. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé 1.5. to má krásné datum narození :-) Beran je moje mamka a moje tchýně (5.4. a 16.4.) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Má, ale já mám zase čtyřkové ;-) U mě v rodině už nikdo jiný beran není..- stačím já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je pravda, že jeden beran v rodině stačí :-D ale třeba moje mamka a moje tchýně jsou každý úúúúúplně jiná...
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě, že všichni berani nejsou stejní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co budeš dělat k večeři?
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám na hokej Rusko x Bělorusko, je to mazec. Vždycky, když je gól, tak píšu manžílkovi do práce sms, aby věděl stav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já to slyším z obýváku, je to docela mazec..jsem zvědavá, jak zítra dopadneme my..bojím se, že pojedeme domů...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já fandím Bělorusům. Oproti minulému MS se hodně zlepšili :-) No a zítra my - já doufám, že Švédy porazíme!!! Domů už jsme jeli hodněkrát, tak snad letos ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky doufám, že nepojedeme..ale před zápasem, když řeknu, že prohrajeme, tak se to vždy splní..už se to tak stalo několikrát..
Odpovědět
AHOJKY, chválím nehtíky i vestu. Takovou bych taky chtěla, ale bohužel i vietnamci ji mají nehorázně drahou. Ta je fakt z MMB??? Já už tam po poslední špatné zkušenosti rači nechodim ani koukat, i když typřdchozí obchůdky proěhly úplně bez problému a bleskovou rychlostí. Teď se taková vesta hodí, když je zima.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie ahoj :-) Je z MMB a viděla jsem tam i černou..Ta moje je za 185 Kč, ale bez pošty..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Na tohle má čuch můj manžílek :-D Tomu se to snad vždycky vyplnilo to, co řekl :-D Allie: Co jsi měla za špatnou zkušenost z MMB?
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se to stalo už několikrát..a manžel mi za to vždy nadal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes jsem se nenaučila lautr nic.. :-| Nebaví mě to..
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu dělat véču a věnovat se manžílkovi..Hezký večer! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musíš učení holt dohnat jindy ;-) To se máš, že se můžeš věnovat manžílkovi, já musim počkat, až se mi vrátí z práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě ti to rychle uteče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo ;-)
Odpovědět
Poslední nepovedená koupě byly pleskové šaty Next, které nakonec plesové vůbec nebyly a ještě k tomu byly poškozené. Paní v inzerátu psala, že skvrnky jdou odstranit atd, ale doma po rozbalení na mě koukaly 3 velké fleky, už se to někdo snažil i čistit (látka byla poškozená, vyžraná)...chtěla jsem vrátit peníze a nedopadlo, to, takže mi leží ve skříni a mamka slíbila, že na to našije nějaké korálky, aby to zamaskovala, protože jako letní šatky by se nosit daly. Jsou balonového střihu, trochu připomínají noční košílku (na úuká raménka, velký výstřih do V, šev pod prsama). Snad je zachráníme. Paní byla teda dost nepříjemná....
Odpovědět
Profilova fotka
Aha. A na fotkách ty fleky nebyly vidět? To je škoda, že máš takovouhle špatnou zkušenost. Ono je dobré číst i hodnocení k prodávajícím, je tam hodně lidí, kteří mají hodnocení špatné. Já si kupuji jen od těch, kteří mají hodnocení dobré. A zatim ťuky ťuky ťuk, vše bylo vždy v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, prodloužený víkend je tu x-) Dneska musíme pořádně fandit večer našim, aby Švédy roznesli na kopytech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem nadšená, že je volno..dnes jsem to měla dlouhé.. Určitě budeme fandit..od kolika hokej vůbec je?
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, dnes tu nikdo není? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hokej je od 20:15 ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?