Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zdravím vás všechny! Konečně mám školu za sebou a i 1. zkoušku z vývojové psychologie za 1 :-D Doufám, že i ostatní 4 půjdou tak hladce.. Jaký jste měly víkend?
Odpovědět
Radu: Tak jsme koukala, že náš den nastane 17.6.:-) jdeš na AJ, viď?? já jdu na geografii...a teda bue to záhul, je nás tam 16 a začínáme až v devět!!!! NO to jsme zvědavá, už se musím začít učit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Jaké bylo pondělí??? U mě vcelku v poklidu..Teď jsem si přesázela do truhlíků nové muškáty, tak mám radost.. :-)
Odpovědět
AHOJ, to se udělalo hnusně, že? My jsme se vrátili tak promrzlí, že jsme si museli chvíli lehnout a zakrýt se až po uši a teď chodim v dvou ponožkách a rokáku. Třičtvrtě hodiny jsem čekala před veterinou, dneska bylo narváno a samé složité případy, ale potkala jsem kamaráku s přítelelm a jejich 80ti kg "miminkem" :-D Tak se lidi smáli, kyž viděli to moje mimi a jejich. No, jsme jen o 78 kg lehčí ;-) Jinak v práci to stálo za pendrek, děcka po víkendu nepoužitelný, však to nejspíš znáte... Prosba pro němčinářky: Nevíte, kde bych na netu našla nějakou stručnou a přehlednou NJ gramatiku? Musím si to osvěžit na blížící se zkoušku a bohužel jsme si všechny materiály nechala u rodičů.
Odpovědět
renat: ty jdes taky 17.? No -ja se snazim ucit, ale nejde mi to - nemam poradny podklady, z prednasek skoro nic a z internetu a knizek bych to mohla delat pulrok, takze des bes. ]-( a nepremyslela jsi, ze to odlozis az po mimcu? markitka: z kyticek ma taky radost, kazdej de sleduju, jaky vyrostou. Koupili sjme v obi jeste nerozkvetly, tak cekam, co to bude za barvy jak dite na kindrvajicko :-D . Ale uz se mi tam nevejde ani pidikyticka do zahonku, coz me stve |-| . allie: na stranku tip nemam, ale pri nejhorsim si to vzdycky muzes hodit do googlu po jednotlivejch oblastech a vzdycky ti neco vyleze a bude tam i dalsi teorie ... Nebo skoc do knihovny, jestli tam mas pristup!
Odpovědět
Allie: zkus http://www.nemecky-jazyk.cz/ Radu: jojo jdu taky 17. ale jen na geo, nemčinu odkládám na únor:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Pondělí bylo takové pohodové. Přijela jsem z práce, s manželem jsme jeli k mému tátovi, měla jsem tam ještě u něj nějaké knížky, tak jsem si je odvezla domů. Pak jsem pekla krtkův dort a hráli jsme s manžílkem hry. Včera jsme měli nádhernou neděli, byli jsme na výletě na zámku Loučeň x-) Ve velkém parku jsme nachodili snad kilometry, udělali jsme spoustu fotek, povalovali se v trávě, užívali si jeden druhýho, no úžasný x-) Marki gratuluji k 1 ;-)
Odpovědět
Radu: tak nám to změnili, rozdělili nás po menších skupinkách a já jdu až 18. 6. teda až je to o den dyl:-) ale každý den k dobru je super...
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Moc děkuju ;-) Za týden jdu na další a ta asi už tak dobře nedopadne, dnes se chci začít učit, tak snad do hlavinky něco nasoukám :-) Ahoj Ren ;-) Jak se máš???
Odpovědět
Markitka. prosím tě neboj, všechno zvládneš, jsme tady přece samé šikulky:-) No já se mám dobře, užívám doma...teda dnes moc ne, o drána uklízím, ale jde to pomalu...musím odpočívat (bolí mě hodně záda):-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, to si povíme pak za týden.. To věřím, chvílemi si říkám, že ta práce mi za nervy nestojí a že bych šla na mateřskou, ale ještě není ten správný čas..V práci je to děs běs, děti jsou čím dál nevychovanější a drzejší..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Renat: To máš pravdu, každý den k dobru je super, ale já jsem na tohle děsná, u všech zkoušek jsem nejraději chodila jako první, abych to měla za sebou. Nesnášim totiž pocit, že někdo už to má hotová a já ještě ne :-N I u státnic jsem se modlila, abych šla v první den. U bakalářek mi to vyšlo u magisterských ne. A bakalářek jsem byla bez nervů, u magisteských jsem měla nerva jak bejk, protože to chodily pak jen samé sms: mám to, udělala jsem to, už to mám za sebou, apod. a já se doma ještě učila a hrozně mě to deptalo :-D Marki a z čeho bude ta příští zkouška?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My dneska v práci měli celkem pohodičku, až na jednu žákyňku, nějak neměla svůj den :-| Jinak u nás ty děti, co žijí celoročně v ústavu, tak jsou řekla bych pořád stejné, protože jak téměř nepřichází do styku se zdravou populací a nemají rodiče jen pro sebe, tak neodkoukávají současné "móresy". Ale děti, co jsou v ústavu jen přes týden a na víkend jezdí domů, tak to je někdy síla! Rozmazelný, nevychovaný, drzý... ]-(
Odpovědět
Nunacek: já jsem taky taková, musím jít mezi prvníma, ale to se nedá nic dělat:-) naštěstí teoho 18. jsme vylosovaná jako první:-) no nevím, jeslti to bude plus nebo mínus, ale mohli by ještě spát:-) a moc neposlouchat. No uvidíme. Už jsme si koupila tuničku:-) je na koníku v albu. marki: budeme držet palce, určitě to zvládneš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ZK bude ze sociální politiky, už jsem jí vytáhla a budu to louskat..o víkendu jsme pryč, takže to musím nějak nahnat..
Odpovědět
Profilova fotka
Ren, tunika je super!!! Já jsem si z MMB objednala vestu a dnes mi přišla..je super :-D A budu si objednávat kožíškovou vestu :-)
Odpovědět
No tak já se taky asi začnu učit, i když prý stačí 3 týdny, já to nebudu riskovat a raději pomalu, ale jistě, navíc o nějaký víkend přijdu (sestry svatba) a teď moje narozeniny (čtvrtstoletí:-):-) oslavu mám v sobotu na chatě, tak si tam asi něco už vezmu... Soc. politika...to zní zvláštně, takový předmět jsme teda neměli:-) ale dovedu si představit, co se ta, asi ičí. Markitka. já na mmb nechala už tolik peněz, až to není hezký:-) ;-) ;-) ale mám trochu odměněný šatník, a to bylo potřeba.
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: To je jasné, u státnic s tim člověk nic neudělá. Já na magisterský šla skoro poslední den a ještě ke všemu až odpoledne :-D Tunika moc hezká :-) Marki: Sociální politika - to mě moc nebavilo, takový nezáživný mi to přišlo :-N Tak ať ti to leze hezky do hlavy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ren, už odtamtud mám hodně věcí a jedny plavky.. :-) A oslavu čtvrtstoletí mám již také za sebou :-D Sociální politika mě taky nebaví. Nikdy mi nelezla do palice..
Odpovědět
Nunacek: naštěstí to je druhý termín té našé komise, ´tuk ´tuk , jsem za ní ráda, mohlo to dopadnouot hůř, i když sama jsem se už přesvědčila, že kdo tam bude sedět, top je otázka toho rána..jak se kdo rozhodne. Mě ten čtvrtek docela vyhovuje (i když mám asi zubaře...no co se dá dělat), byla jsem tak už na peda+psycho, taky čtvrtek:-) manžel už řekl, že pojede se mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Alespoň je tam psychická podpora :-) Jedeme na nákup, za chvilinku jsem tu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já z mmb mám taky hodně věcí. A jednou tam budu nakupovat určitě i potřeby pro mimi ;-) Oslavu čtvrtstoletí už mám skoro 5 měsíců za sebou =-) :-N Renat: Já měla u komise nakonec úplně někoho jiného než jsem měla podle papírů mít :-D Ale nevadilo mi to... Manžel byl taky na státnicích se mnou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tady..venku je pěknej slejvák... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
U nás leje celej den bez přestání ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem prát pračku, tak musim pak prádlo pověsit do komory :-|
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky..No mně na balkoně dnes zmoklo a musela jsem ho pověsit do chodbičky..co se mi vypralo před chvílí, to jsem pověsila do koupelny..
Odpovědět
Profilova fotka
Já věšim prádlo buď na zahradu nebo do komory. Marki není tvůj manžel náhodou štír? Objevila jsem téma o štírech a rozebíráme tam naše manžílky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Není, je býk :-) Za moment budu mít v albu objednanou vestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už je tam.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A také moje nové nehtíky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?