Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Chvílema si říkám, proč se s nima stresovat, že bych radši šla na mateřsku, ale pak je pohodový den (jako dnes) a říkám si, že přeci jen mám ještě čas..a hlavně rozstudováno..
Odpovědět
Markitka. to určitě ano, když se pak vše daří, je to super, i já jsem měla takové stavy:-) a fakt mě to bavilo a 8 hodin někdy uteklo jak voda, někdy se to ale zase strašně táhlo....
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes asi byla pohoda proto, protože chyběl jeden můj zlobič.. Někdy bych s tou prací nejradši praštila, ale na druhou stranu mě to baví, studuji kvůli tomu, tak se těmi zlobidly nenechám zničit.. ;-)
Odpovědět
AHOJ Mě se zase ponemoci jedno zlobidlo vrátilo, tak hned první hodinu jsem chytla takovýho nerva....jinak to cítím úplně stejně jako ty, Marki, ale už mi z toho hrabe. 22.5. je termín na geometrii, tak už abych se zas začala doučovat. V pátek jsem zrušila zk z psychologie a prý to dával zadarmo všem, tak si říkám, jak su pitomá. Ale stalo se. Holky, máte založenou stránku na facebooku? Co na to říkáte? U nás s tím lidi začali te'd doslova šílet...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Renat: Jo jo stárne, ale i tak mu to v 70 zpívá dobře. Já pro něj mám prostě slabost :-N Marki: Taky mám takové stavy, když se nevyvede den, tak si říkám, proč nejdu radši na mateřskou, ale pak se vyvede den jak víno a říkám si, ještě mám čas a nechce se mi z práce utíkat... Allie: Mě osobně se vždy vyplatilo zk risknout, než ji zrušit. Je teda fakt, že vždy jsem aspoň něco uměla, úplně dutá jsem nikdy nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Stránku na facebooku nemám. Neznám zatim nikoho, kdo ji tam má.
Odpovědět
Profilova fotka
Já to ani neznám.. Mě čeká ZK z psychologie v neděli..taky je známka skoro zadarmo ;-)
Odpovědět
Nj, někdy to je úplně zadara, to bych mohla vyprávět, třeba o testu z matiky :-N Kdyžtak do IP :-D Manžel mi odjel na noční a mě se nějak nechce samotné do hajan....hledám na netu nějaké pohybové hry na zítřejší TV s prvňákama. Našla jsem pár variací na honičku, to se jim bude líbit ;-) Koukám, že hafínek už usnul, tak to už musí být hodin...ajeje.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie: Noc bez manžílka musela být smutná :-(
Odpovědět
ja, kdyz manzel neni doma, si to celkem uzivam :-D . jsme spolu furt a nemam tak uplne "cas jenom pro sebe". Vzdycky, kdyz nekdy neni doma (to je vyjimecne), taxe nalozim do vany, udelam si nohy, nehty, masku apod., cucim na filmy apod :-D . Jindy by do me urcite rypal, co ze v ty koupelne furt delam a tak :-N ... nebo by si me zase fotil s tou maskou na ksichte. Jinak ja ted zase zacinam intenzivni pripravu na statnice, od pristiho tydne zacinam dovolenou vicemene. Takze sem (doufam) moc nepolezu.
Odpovědět
Fili: přesně tak, taky si to sama umím doma užít ;-) ale na noční odjíždí až před 9 večer, tak to si dáme pusu na rozloučenou a já jdu spát. Na dnešek mi byla normálněpodlouhé době zima jak blázen. Dneska beru pod peřinu kromě hafana i deku :-D
Odpovědět
allie: to znam. Nas dum je hroznej, navic obcas topeni nejak nefunguje. Nekolikrat jsme spala s dvema dekama v teplakach a mikine. Pejsek by rad zahrival, ale nesmi :-p .
Odpovědět
Článek se načítá
AHOJ, dnes mám den blbec od rána až do teď 8-( :-S :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, copak se děje?
Odpovědět
Holt se dneska nedaří, snad to zítra bude lepší. Ráno trapas jak hrom, ztratila jsem novej deštník, psa jsme vezli na pohotovost k veterinářovi, mamka se málem zmrzačila a ke všemu se dneska děcka chovali jak zvířata. Na jeden den pohrom až moc. Ale deštník se zase našel, pes má antibiotika, mamka žije a zítra konečně budu vypadat zase jako člověk. Švagrová mě ostříhá a udělá melíry. Pak se budu modlit, aby mě neupálili. A co vy??? Budete zítra dělat oheň?? my spálíme starý dřevo, pozvali jsme manželovi sourozence a jejich protějšky.
Odpovědět
my carodejnice nedrzime. Pocitam, ze zacnem az potom s detma. Ale manzel ma dnes narozeniny, takze budem slavit, i kdyz jsem v zapalu uceni na pripravy pozapomnela. :-N . Bohuzel se mi dnes stal prusvich v praci, tak je cely zklamany a smutny. Tak doufam, ze ho darky rozveseli.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie: Den blbec, to mě mrzí, ale určitě ten dnešní byl lepší ne? Jinak my čarodějnický program máme jasný - hokej :-D :-D :-D Jakmile je MS v hokeji, tak žijeme hokejem, takže náš program je jasný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak manžel dnes dal v práci výpověď a od 1.7. nastupuje do nové práce :-) Penězma si sice moc nepomůže, ale pomůže si pracovní dobou a zaměstnaneckýma výhodama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dali jsme si dobrou véču. Upekla jsem perník a teď se sem přihnala bouřka :-| Už když jsme jeli z nákupu, tak hřmělo, ale dorazilo to sem až teď. Ale zatim neprší. No jen doufám, že nevypnou elektriku, když bude hokej! ]-(
Odpovědět
ja mam bourku rada. Na chate jsme vzdycky sedavali a koukali se pri kaficku na blesky, kdyz jsem byla mala :-D . (Coz vypovida o moji zavislost na kafi, jelikoz ho piju snad od sesti let :-N, ale ne kvuli bourkam to ne :-D ). My jsme meli taky blby den dneska, tak to byla asi enjaka spatna konstalace. Ja jsem stravila kvuli jedny hodine asi tri hodiny na cestach, az jsem z toho byla naprosto nabrousena a znechucena. Manzel mel ten problem v praci, takze taky nalada pod bodem mrazu. Konecne jsem mu udelala hon za pokladem narozeninovym, jenze on jak me tu spatnou naladu, tak ho to spis podrazdilo, protoze nemohl rozlustit sifru (kde ma schovany darek). Ale darek se libil - hodinky, docela drahe (na muj studentsky prijem :-D , ale nemuzu se vynadivat ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak je tu 1. máj, lásky čas a já jsem sama doma..manžel má dnes narozeniny, ale oslavíme je chvíli odpoledne, až se vrátí (odjel za svým koníčkem). Je mi smutno :-( Je pravda, že jsem mohla jet s ním, ale nechtělo se mi a mám doma úklid, který za mě nikdo neudělá a navíc o půl 5 odjíždím do Prahy a nebudu celý víkend doma, protože mám přednášky a jednu zkoušku. Včera to bylo v práci hrozný. Děti měly asi vidinu volna, tak se chovaly jak utržené ze řetězu. Jeden můj žák byl zas hnusnej a nejen na mě..Mám já to zapotřebí se nechat takhle trápit?!? Fili: Hodinky jsem manželovi dala k vánocům, k narozeninám dostal (dárek i pro mě :-D ) rádio do auta na CD a MP3..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) fili: Tak to já kafe zas nepiju vůbec :-D To je dobře, že se dárek líbil ;-) Marki: Taky jsem sama, ale ne proto, že by manžel dobrovolně odjel, ale proto, že musí být v práci :-( Už aby byl červenec, protože to se v té budoucí práci nestane, že by byl musel být na první máj v práci :-) Je nám oběma smutno, pořád si píšeme. I když my si teda píšeme hodně i normálně, ale dneska je to takové jiné, jsme holt takoví "cíťové" :-D a mrzí nás, že na první máj spolu budeme až večer. I když si děláme srandu, že první máj máme pořád, protože bydlíme v ulici 1.máje ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, mně ani manžel nenapsal, že dojel v pořádku..ale ani já jsem mu nepsala, nechci, aby měl pocit, že ho naháním.. Mně to štve dost, že odjel dobrovolně, ale ani jeden z nás netušil, že budu mít tento víkend školu, měl to zajednané asi půl roku dopředu..
Odpovědět
markitka: to je nahoda, ze maji ti nasi narozeniny skoro stejne :-) . Co ma za konika? Jeste, ze jste mi pripomneli ten 1-maj. Musim najit nakej strom =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Jak jste si holky užily první máj?
Odpovědět
AHOJ, užili prací kolem baráku ;-) Manžel není schopen odpočívat, pořád si hledá nějakou práci....ale byli jsme i na vycházce v lese. nevěřily byste, jaký je problém na dědině najít kvetoucí třešeň :-D Dneska jsme byli na další injekci, Nicky je z ní úpln ěšpatnej, ani nechce jít ven,jen leží...V ordinaci měli pokousanýho psa, museli ho uspat a zašít, tak je mi zle :-( Chudáček, snad tos ním dopadlo dobře. ¨ Asi bych si měla jít dělat něco na VŠ,nebo se učit....dneska jsem udělala linorit, tak snad mě s ním opět nevyhodí. Normálně už 2x mě vyrazil se všema výkresama, že prý to není mojí rukou!!! Jak mu mám ale dokázat, že je??? přece, když jem konečně udělala tu matiku, která byla můj největší strašák, tak se nenechám vyhodit kvůli VV?
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Tak mu příště řekni, ať ti to dokáže, že to není tvojí rukou! Přece s tebou nebude takhle vorat! ]-(
Odpovědět
Je to nějakej magor....prostě něco předělám a něco nechám jak mám a uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
No pokud to neprojde ani příště a neschálí ti tvou práci, tak bych si na něj normálně šla stěžovat...!
Odpovědět
allie: to je vazne inteligent. Jak to jako muze poznat? Normlane bych mu rekla, ze by me tedy vazne urazil, jelikoz jsem si s tim dala tolik prace a on tvrdi, ze jsem to nekde ukradla ]-( . Priste se nech nafotit, jak to malujes, mag.rovi. 8-( Tihle lidi, co nedokazi premyslet rozumne me vytaci. Jsou predmety, ktery pro ucitele snad nejsou zas az tolik dulezity, a oni z toho delaji stezejni vec.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?