Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
AHOJKY :-)
Odpovědět
Nunacek: samozřejmě záleží na oboru ;-) Já studuju klasické učitelství pro SŠ
Odpovědět
nunacek: me to pak doslo, ze nema tu PF. =-) ale chvili to rvalo, preci jen to nedava moc smysl.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) janca: Jasně, když máš přímo učitelství, tak to není co řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme měli v práci pohodový den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojik! To já ho zas tak pohodový bohužel neměla.. :-| Zas potyčka se dvěma mými žáky a na jednu holku jsem si na zítra pozvala matku..Ta holka totiž nepatří do školy, ale do blázince!!!
Odpovědět
Ahoj holky. Co jste studující, stalo se vám někdy, že systém, kam se zapisují zkoušky a předměty vám ukazoval vše vynulované?? Já na to teď koukám jak puk...Chtěla jsem se odhlásit ze zítřejší zk z psycho a asi nebudu moct...
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Tak to mě mrzí, že jsi měla takovýhle den :-| A co ta holka dělá? Allie: Mě se to nestalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak všem, co plánují někdy mimi, tak na koníkovi je diskuze "Těšíme se na mimi...nevíme však zatím kdy?!" a zatim tam moc lidiček nechodí :-| tak můžete zavítat :-) : http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ona už byla několikrát na psychiatrii..je hrozně bláznivá a hrozně si dovoluje..třeba mi do očí řekne, že se na to může vysrat, že to neumí a přitom to umí..nebo se začne z ničeho nic smát na celou třídu..to je jen slabý výčet..Je jí 15 let, pže už propadla a léčila se.. Nunacku, ty tam budeš taky chodit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki já už tam chodím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme ve škole spoustu dětí, které by měly spíše navštěvovat školu při psychiatrické léčebně, ale díky tomu, že jsme škola pro děti s kombinovaným postižením, tak jsou u nás a psychiatrička dojíždí za nima k nám...
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, tak jsem dopadla dneska taky špatně, ve škole se mi udělalo špatně a jela jsem k doktoru. Ode dneška jsem na rizikovým. Zkracuje se mi čípek a hrozí předčasný porod. Musím odpočívat,mělo by se to prý srovnat, ale musím opravdu poctivě ležet.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi tak hlavně ať je vše v pořádku!!! Budu držet palce!
Odpovědět
evule: jejej. :-| Tak drzime palce, at se to spravi a jste v poradku !! Budes mit hawai - filmy, knizky, internet! to bude dobry ;-)
Odpovědět
AHOJ, poslední dobou jsem na vás neměla vůbec čas, tak to teď snad trochu napravím. Dnes jsem na ZK z psycho nejela, snad nebudu litovat, ale naučit se b60 otázek za 1 večer je fakt nad moje síly a na ridkování nemám povahu...Teď jsem v půlce, snad to do září stihnu a nebudu si muset nic přepisovat. Hlavně že mám, tu strašnou matiku z prvá,u. Holky, tak jsem se v životě neučila (ani na maturitu). Minulý týden byl tak nabušený, že jsem na učení neměla ani čads ani sílu, tak holt psychologie musí počkat. K tomu jsou problémy v práci, to tu nemůžu rozebírat, takže Marki nevěš hlavu, takové exoty u nás máme taky. Na Koníka se za váma asi přihlásím, protože mimino se u nás rozebírá dnes a denně...Tak zatím papa, držte se.
Odpovědět
Holky děkuju, jste hodné. Snad to bude lepší. Dneska už se cítím o něco líp.
Odpovědět
AHOJ Evi, to je dobře ;-) Hezky lež a bude to OK, uvidíš ;-) :-)
Odpovědět
allie: jojo,snažím se všemi silami, ale nějak mi to nejde.
Odpovědět
evule: to ja mam opacny problem :-N . Snazim se ze vsech sil nelezet, nespat a ucit se. Ale ono to nejde :-D. To ej dobre, ze se citis lip. Uz jsi byla v khihovne pro zasobicku ctiva? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, taky držím pěsti :-) Budeš mít doma pohodu a nebudeš se muset nervovat.. Já to mám na nervy teď pořád..
Odpovědět
Já taky :-| V práci i na VŠ.....
Odpovědět
filip: tak to vidíš, já bych zase běhala až bych brečela. :-D markitka To zase jo, je pravda, že jak se blíží prázdniny, tak je s dětmi amen :-D allie: a co VŠ, jak bojuješ?
Odpovědět
Bojuju Evi jak můžu ;-) Máme málo konzultací a hodně ZK tak teď máme většinou 2 až 3 ZK v jeden den a nestíháme....Už mi to leze na nervy. A v práci taky šrumec. Teď dělám holky asistentku v přípravné třídě chlapečkovi, který nastoupí v září do 1. třídy, ale spíš patří do speciální školy, tak mu jsem ku pomoci a budu i v 1. třídě. 4. třídu jsem ve čtvrtek asi nadobro opustila a do konce šk. roku budu v té přípravce. Rozhodlo se to beze mě (to jsem ani nečekala, že to semnou budou řešit), bez učitelky 4. třídy, kt. jsem asistentku dělala 2,5 roku....takže jsem na.... :-x ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Alli: Tak to nemáte v práci moc dobré vztahy, když se tam toto děje viď? :-( :-|
Odpovědět
ahoj, tak jsem si zas našla chvilku, al ej to čím dál tím těžší..i když by člověk řekl, že nic nedělá...ale...samozřejmě jsem nechtěla nechat kolegy ve štychu, tak jim připravuji nějaká témata, nápady, akce....dělám testy...už mám sadu, jen to poslat...pak doma...žehlení...no síla...co vám bud povídat (pokžadé si říkám, že vyperu, uschne, vyžehlím..no a většinou to dopadne, že třetí kupa prádla pěkně spadne na první dvě..) dneska jsem si k tomu musela sednout. Když to tak vidím, tak jsem ráda, že jsem z těch blázinců vypadla...alli, markitka, to je věčný vboj s těma žákama, co?? Já hodně teď sleduji, co se děje, studuji ještě knížky, co jsem měla na psychologii a nestačím se divit.... Bohužel to je prostě doba a mám pocit, že se to jen tak nezlepší...dokonce jsem četla článek, kde prostě bez nějakých okolků bylo řečeno, že v dnešní době vyhrává ve vztahu rodič - dítě materalismus než to, co umí a když jsme se nad tím zamyslela, tak je to pravda..a na dnešních dětech to je vidět (neříkám, že u všech). Tak a teď reakce... Evi: to mě mrzí, že KO dopadla hůře, ale teď budeš v klidu a bude to dobrý, neboj, jen asi musíš opravdu ležet, viď? Já už jsem celkem v pohodě, pozítří jdu na KO kvůli tomu hematomu (moc se mi nechce, další UTZ...nemyslím, že je to moc dobré...ale co nadělám). Budu držet palce, ale myslím, že se to srovná Allie: tak to je síla, něco mi to připomíná !o nás bez nás"... pokud nejsou dobré vztahy na pracovišti, je to blbé..a nezkoušela si se poohlédnout někde jinde... Koukala jsem, jak vám pokračují stavby, mooc hezké, hned bych taky stavěla a zařizovala...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Dneska jsme si koupili nový konferenční stolek. Měli jsme ho vybraný už když jsme kupovali jídelní (jsou stejné), ale penízky na něj zbyly až teď. Ale už je doma a jsme moc rádi http://www.modrastrecha.cz/album/albu... renat: Jééé žehlení :-| Čeká mě to zítra, už se to v komoře nějak moc hromadí...
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme byli na koncertě - Karel Gott, Felix Slováček st. a jeho kapela, Felix Slováček ml., Monika Absolonová, Leona Machálková, tanečnice Libuše Vojtková a Kristina Bastienová (Kloubková). Bylo to moc pěkné. Jen Machálková nic moc a Felix Slováček ml. mě také nenadchl, nějak se nepotatil...
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Včera jsem taky žehlila snad 3 pračky prádla..děs.. Nunacek: Já Macháčkovou nesnáším, nedivím se, že nenadchla :-D Konečně pohodový den v práci...Jak se máte vy? :-)
Odpovědět
Ahoj holky:-) nunacek: tý jo , Kája, to bych šla hned, i když už ten jeho zpěv není co bývalo, je vidět, že stárne... skvělý konferenční stoleček...já bych zařizovala... Markitka:to je super, že v práci to šlo..mě se sice stýská, al ena druhou stranu jsem víc v pohodě...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?