Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím po náročném víkendu stráveném na přednáškách v Prag.. Jak se máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj! je tu někdo??? :-)
Odpovědět
Ahoj, já tu jsem :-) Představte si, že kolaudace proběhla dobře, čekáme už jen na papírové vyřízení a už máme přidělené číslo domu :-D Fili: co je proti-psí plůtek???
Odpovědět
allie: tak to ej bajecny :-) My ted zas hledame pozemek - domecek zadnej nevysel. Uz jsme (opet) byli rozhodnuti pro pozemek no a kdyz jsme tam volali do realitky, tak nam rekli, ze majitele uz to asi prodali :-| neni to jisty,ale asi jo. Proti-psi plutek je proste plot z latí kolem zahonku. My mame jen malinky dvorek a u zdi tak 5 na 1 metr zahonecek s kytickama - moje chlouba a pastva pro oko (a momentalne i pastva pro psa, coz potrebujem zmenit. :-N ). Bohuzel, ty dva metry travicky, kterou se mi podarilo vypestovat minuly rok zhynuly, protoze jsme tam nechali pejskovou curat a tchan tam parkuje auto ]-( . allie: ty mas statnice kdy? Nemas nahodou taky uz ted? =-) Je naprosto neuveritelny, jak mi to jd pomalu |-| Dnes jsem se snad cely den zabyvala Cantenburskejma povidkama (sice jsem cetla, jenze uz si nepamatuju ani fŇ, tak jsem toc etla znovu). Hruza! A to bych mela teoreticky se naucit tri otazky denne 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, tak jsem měla strach, že budu dočítat a dočítat a ono skoro není co... Allie: Gratulace ke kolaudaci ;-) Prosím tě, jak kolaudace probíhá? Myslim úplně celá, vůbec o tom nic nevím a čeká nás taky, sice ještě ne v blízké době, ale nejpozději do března 2010 ano...
Odpovědět
Profilova fotka
Přidala jsem nějaké fotečky http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ve čtvrtek a v pátek jsme makali na baráčku. V sobotu jsme slavili mojí mamky 50té narozky a včera jsme měli pohřeb manželova dědečka. Takže náročný víkend.
Odpovědět
nuncake: teda, moc pekne si bydlite :-). Terasa bude pekna na ranni a odpoledni caj/kafe ;-) Ja jsem si neumela predstavit tu kuchyni -presi jen ta barva je dost vyrazna, tak jsem byla zvedava, jak to amte vymysleny, dopadlo to pekne - nevsedni a moderni 8-) . Satnu taky chci - hrozne moc. ja nechapu, jak je to mozny, ale my mame snad pet velkejch skrini, vsechny narvany a porad je to malo :-N Je to mozny? Nehlede na to, ze jsou proste ve vsech mistnostech kolem dokola nacpany skrine a to je prisernost ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No kuchyně ještě není hotová, ale už se to blíží :-D A s těma skříněma - možný to je :-D Taky máme milion pět věcí :-D
Odpovědět
AHOJ Nun: Kolaudace probíhá tak, že musíš mít vyřízené všechny revize (elektrika, odpad, komín atd) a pak si na MěÚ vyzvedneš formulář, který vyplníš a domluvíš si termín kolaudace. K nám přišli 2 chlapíci, poseděli u kafe a chlebíčků s manželem, já byla v práci, prošli si celej barák (prý je to moc nezajímalo, ani na půdu nešli), zkontrolovali jestli všechno podle projektu sedí, podívali se venku na čističku a na příjezdovou cestu a bylo hotovo. Pak o tom sepíší papír, který putuje i k satrostovi a ten vám poté přidělí číslo domu a můžete si přihlásit trvalé bydliště. To my ještě přepsané nemáme, ale číslo domu už známe :-) Teď nás čeká to všude přepsat a nahlásit a nechat si udělat nový občanky ]-( Já se tááák nerada fotím na občanku :-S
Odpovědět
nunacek: moc pěkné, přesně takovou oranžovkou budeme mít vymalováno v ložnici, už jí máme připravenou, zítra se bude lajnovat kousek od stropu, ten bude bílý a zbytek oranžovkou, je nádherná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie: Díky za info. My to budeme mít asi trochu jiné v tom, že číslo popisné už máme a trvalé bydliště tu taky máme. Je to rekonstrukce domu, ne výstavba nového, ale jelikož dům má hodně m2, tak nestačila ohláška, ale muselo být stavební povolení :-| Evi: Oranžová je super barvička :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak jsou tu prázdniny, jupííí :-D Naštěstí jsme dostaly studijní volno, tak jsem přešťastná!
Odpovědět
ja chci taky studijni volno!!! ]-( Ty dny, kdy ucim jsou pro me desny, protoze neucim sebe. Vcera jsem si uvedomila, ze i kdyz mam duben, kveten a kus cervna na statnice, tak mam vlastne jen polovinu casu, protoze pul tydne "promrham" ucenim jinejch mist sebe :-| . Dneska jsme meli peknou jarni prehanku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsme to potřebovaly s kolegyněmi jako sůl a děcka taky, protože to bylo k nevydržení s nima..jsou čím dál horší a drzejší.. Tady spadlo jen par kapek, ale foukal dost silný vítr..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) My dostali taky studijní volno :-) takže jupííííí prázdninyyyyy :-D fili: U nás se to taky honí ty mraky, ale zatim se nic neděje, jen silný vítr, který ale pomalu slábne... A s tim učením jiných a ne sebe - to holt tak má každý, kdo studuje při zaměstnání, není to někdy jednoduché :-|
Odpovědět
AHOJ, já JEDINÁ volno nedostala ]-( takže mažu zítra i v pátek do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Manžílek odjel před chvílí do práce, já se ještě válím v pelíšku a datluju do noťase :-D Tak včera u nás nakonec trochu sprchlo, ale bouřka nebyla. Allie: To je blbé, že jsi nedostala volno :-| A kdy vám tedy ředitel/ka umožní to volno vyčerpat? Nebo vy nemáte na pololetí určený počet studijního volna, které si musíte vybrat?
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, to je škoda, určitě by sis ho zasloužila.. Nunacek: Taky jsem doma, ale od půl 8 uklízím a teď čekám, až mi dopůsobí barvička na hlavě, za chvíli to půjdu smýt..konečně obarvená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Jakou barvičku máš na hlavě?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potřebuju váš názor. Chci hrnce od Tefalu, sérii Classic. Jen si teď lámu hlavu s množstvím a velikostí hrnců. Kolik a jak velkých hrnců doma máte a používáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Svoji oblíbenou měděnou a do toho pruh kolem obličeje červený :-) Já mám doma asi 6 hrnců, někdy s množstvím válčím..jeden největší, pak o chlup menší, a zbytek takové akorát na polévky..my moc nevaříme (jen o víkendu), tak mi to stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi dobrá, že si dokážeš barvit vlasy sama ;-) Já právě nevim, kolika litrové mám objednat a v jakém množství a tak. Předtim jsem měla sadu Tefal ingenio (3 hrnce) a vystačila mi, ale to jsem moc nevařila, teď by mi určitě nestačila.
Odpovědět
ja si na barveni moc netroufam, ale nechala jsem si ted na osinu (patku) dat par cervenych prouzku. uz se mi to ovsem pomalu zas nelibi, jak zesvetlaly, tak asi zase zajdu na to neco naplacnout :-D Ja jsem v mnoha vecech celkem konzervativni
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na vlasy dost konzervativní. V pubertě jsem měla na hlavně každou chvilku něco jiného, ale pořád to bylo takové normální (blond, černé, hnědé, plavé, kaštanové, apod). Ale nikdy jsem netíhla třeba k různobarevným proužkům na jeden pramen nebo na ofinu nebo tak (červené, modré, zelené, fialové, apod). V současné době mám buď svou přirozenou barvu vlasů a nebo si občas nechám udělat melíry, ale tak, že mezi svou přirozenou barvu mi kadeřnice hodí trochu víc blonďatější proužky. Takže opět žádná divočina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si je nebarvila sama, kamarádka je kadeřnice, takže ona..sama bych to nedokázala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-D ;-)
Odpovědět
AHOOOOJ Nun: Já mám taky 6 hrnců, kolik litrů se do nich vleze to nevim :-N ale stačí to. Používám nejvíc takové ty středně velké a menší na polévky. Většinu věcí dělám na pánvičce. Když už jste u těch vlasů, taky toužím po změně. Teď mám své světle hnědé a v nich už odrostlé blond melíry. Moc měláká takové to mikádo vzadu víc vystříhané, ve předu po stranách delší, ale kadeřnice mě od toho zrazuje, že mě to ještě víc prodlouží...tak nevim..... Dnes jsem konečně ostříhala toho našeho trhače. kdyby jste chtěly juknout tak na www.jork.nicky.estranky.cz ve fotoalbu jesložka Naše jaro 09 ;-) Jinak jsem dnes vpráci prokecala s koleginí 4 hod, pakjsme šli na obídek a do našeho oblíbeného sekáče a světe div se, mám úlovek za 20,- krásnej značkovej (jak novej) top za krk :-D Teď jsem se zbláznila do kombinování triček a tílek, tak ho budu nosit na triku s krátkým rukávem.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: To mikádo co popisuješ je hezké, ale myslim, že hodně náročné na úpravu, to by pro mě nebylo :-D Taky bych asi měla navštívit nějaký sekáč nebo mimibazar :-)
Odpovědět
Ahojte :-) Prosim vas, nemohli by ste mi pomoct s dotaznikom, ktory mam vypracovat k bakalarke? :-) Je to 20. otázok a vemi by ste mi tym pomohli. Poprosim len ucitelky na zakladnej skole, kedze prave ich sa tento vyskum tyka. Velmi vam dakujem... Odkaz: http://spreadsheets.google.com/viewfo.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?