Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
allie: Mas porad padesati procentni sanci :-) Zkusis to a kdyztak tomu uciteli po pravde reknes, ze jsi mela malo casu na pripravu. Vetsinou by snad meli vypsat jeste nejake opravene terminy ne (v pripade, ze bys to neudelala)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Jaké bylo pondělí? U mě kupodivu docela v pohodě :-)
Odpovědět
Fili: jenže pro mě je to termín poslední :-S Marki: učitelství pro 1. st. Včera jsem si byla pročistit hlavu s manželem na skvoši. Dneska mě bolí celej člověk. Právě jsem dorazila z práce a hurá do učení :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, to zvládneš, určitě jo!!! Na které škole?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Celý víkend jsme skládali kuchyňskou linku a stále nemáme hotovo :-| No ale naštěstí nás nic moc nehoní.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Neboj, to zvládneš, jsi šikovná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem začala číst knížku Děti jsou hosté, kteří hledají cestu a zatim super :-)
Odpovědět
Ahoj holky hlásím se po delší době. Nakonec jsme si nechali říct, co čekáme a čekáme chlapečka. Bude to Davídek. nevím, jestli jsem to sem psala. Jinak do práce chodím pořád, ale už mě to začíná trochu zmáhat, zvlášť to celodenní stání na dozoru. A jak vy válčíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi: Psala, ale stejně ještě jednou velká gratulace ke chlapečkovi ;-) David je hezké jméno :-) Já v práci celkem dobrý, děti jsou jak kdy. Dneska jsme spojovaly třídy, dvě kolegyně s dětma pekly perníčky na Velikonoční hry, které máme teď v pátek a já s jednou kolegyní jsme se věnovaly těm dětem, které nejsou schopné pomoci při pečení.
Odpovědět
nunacek: tak to se omlouvám, ale co, tak jsem to zopakovala. A díky....
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, moc gratuluji..kdy opustíš školu na mateřskou? :-) Nunacek: Rychle to uteče a budete mít hotovo ;-)
Odpovědět
allie: aha, tak to meni situaci :-N a to jakoze uplne posledni sance, nebo si to muzes jeste jednou zapsat? pokud ano, tak nehazej flntu do zita ;-) evule: ja bych to asi taky chtela vedet, manzel ne. Ale ja jsem praktik a hledat v kramcich jen zelenou a zlutou se mi teda nechce :-p Chodis se kochat do kramu? :-D Ja bych zkoupila snad vsechno (pro synovce zatim). Dokonce jsem v knihkupectvi objevila, ze nove vydavaji Mravenecka. Tak jsem hned koupila a doma litovala, ze jsem nekoupila i nam do budoucna :-D tak my taky porad resime ten dum. Pred par dny jsem psala, ze budeme rekonstruovat, kde bydlime, ale nechali jsme si udelat rozpocet, a vyslo by to minimalne na 3,5 mil .... (resp. pan rikal, ze by to bylo nejlepsi zbourat a znovu postavit). Takze to jsme nakonec zavrhli a ted hledame pozemek ]-( Tazke opet navrat na bod nula :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky :-) Evi: To vůbec neva, že jsi to zopakovala ;-) Takovéhle zprávy se můžou opakovat nesčetněkrát ;-) Fili: Taky se chodím kochat do krámků s dětskýma věcma :-D A s tím vaším bydlením - 3,5 mil za rekonstrukci je podle mě nesmysl dát :-S , to radši fakt koupit pozemek a postavit nový barák a nebo koupit nějaký barák, kde by rekonstrukce nebyla tak finančně náročná...
Odpovědět
Marki: toto je opravdu poslední šance, jsem zaosaná na pátek, uvažuju o odhlášení, alše bojím, se, že třeba jiný twrmín nedá. Budu se dívat na net,a jestli se večer víc lidí odhlásí, taky se odhlásím. Nestíhám, učím se ještě na čj a ve čtvrtek máme kolaudaci, takže lítám k tomu kolem baráku.fakt nevim co dřív a stresem už nejsem schopná se učit.
Odpovědět
markitka: nevím, jak to vyjde. Podle toho jak jsem to spočítala,tak asi druhý týden v červnu. filipovi: my to měli naopak, manžel to vědět chtěl a já ne. Ale je fakt, že když to teď vidím, tak té zelené a žluté opravdu moc není a celkově neutrálních barev pomálu, ale asi by se dalo, kdyby se člověk hodně snažil. Já bych taky zkoupila všechno... :-D nunacek: tak to je dobře, opakování matka moudrosti že?
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Je to určitš náročné, ale zvládneš to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kddyž to tak čtu, tak jsem ráda, že už mám vysokou za sebou... Sice mě další studium láká, ale to až nějak v budoucnu...
Odpovědět
AHOJ, už jsem definitivně rozhodlá se odhlásit, chci být dobře připravená a domluvim si dooučování. Dívalal jsem se že se už 2 odhlásili, takže musí dát ještě nějaký termín, ne??? Nechci pak litovat, ta škola pro mě moc znamená, chci zůstat ve školství a potřebuju vystudovat.
Odpovědět
allie: ja myslim, ze je to tak dobre. To by jinak neml byt problem se na tu zk prihlasit pristi semestr, nebo ano? (nevim =-) ). Vetsinou se pak jeste vypisuji oprvne terminy, nebo se s vyucijicima da domlvit (kdyz mu to vysvetlis tak, ze jsi chtela byt 1OO% pripravena a ze pracujes a je malo casu blabla ... snad by pochopil)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Allie, určitě ti bude přát štěstí a když se dva odhlásili, tak si myslím, že byste mohli dostat další termín..ale nevím, jak to u vás chodí..
Odpovědět
my nemáme letní a zimní zk.období, dote'd jsme nic nedělali a teď se to navalilo vše najednou. toto je fakt už má poslední možnost, druhej opravnej. třetí je před komisí a to fakt nechci. takže se fak asi odhlásím a budu čekat na další. přece to snad nedaj všichni na poprvé, ne?! a nějakej vypíše....
Odpovědět
Ahooj holky:-)
Odpovědět
To koukáte, kdo se na vás přišel podívat, co??
Odpovědět
AHOJ Tak už vás s matikou otravovat nebudu :-D Začala jsem jednat! Další termín je vypsaný na 17.4. takže už za 14 dní, ale přihlásila jsem se na něj, něco mi prostě říká, že MÁM. A dnes jsem si domluvila to doučování u jedné milé paní, co celých 5 let doučovala mou kolegini (prý jí vděčí za diplom). Hned zítra se za ní jdu domluvit, ukázat, co nechápu a v sobotu nebo neděli začnem. Snad za ty 2 týdny něco pochytím (když už se to učím vlastně po třetí). Bohužel ale na ten den už mám test z "jiné" matiky, takže ho napíšu a pofrčim na ústní. Tam se nejdřív taky bude psát test (v tu samou dobu, který už naštěstí já mám uznaný), takže by to mělo být být "v pohodě". Budou to ale nervy, teď to bude až do července jen učení a učení. Ale mám docela dobrý pocit, že jen nesedím na zadku a něco pro to udělám. Jen si říkám (i manžel mi to říkall a měl pravdu), že jsem na to doučo měla jít hned. Jenže já se styděla, co byx si tapaní řekla, až by zjistila, jakej jsem trotlík...zjišťuju ale, že bez doučování čj, jn a hv to u spousty lidí nešlo....no nebudu vás zatěžovat a jdu se ještě podívat na stylistiku ze které zítra máme kolokvium. tak papapa a dík za podporu. mějte se.
Odpovědět
ahoj allie: no vyborne. Tak to urcite pomuze! Rozhodne se nemas za co stydet ;-) doucovani je jen forma intenzivni pripravy --- co ja bych delala, kdyby nikdo nechtel doucovat .. :-N renat: a to je jako cely? Cau, byla jsem tu, tak ja jdu? :-D ccc. Tak napis nejaky novinky ne :-p dneska bylo fakt krasne. Ale slunicko uz je pryc a ja jsem ho zastihla jen na ceste do/z prace a ted uz je zase za horama 8-( . Tak snad o vikendu se trochu nahreju. Mame naplanovano hraci odpoledne (Carcassone) v cajovne :-)
Odpovědět
Radu: ahoj, bohužel teď se sice ozívám po druhé, ale jsem v nemocnici...Ráno jsme začala krvácet, tak jsme pro jistotu jeli...ale zatím teda ťuk ťuk ťuk dobrý, i nález z UTZ je v pohodě, bez nálezu a mimís krásně vyrostl, fotka je v ablíčku:-) al jen vyfocena web kamerou... NO uvidíme, zétra po vozitě asi budu chytřejší...
Odpovědět
renat: =-) jejej. tak doufam, ze bude vsechno v poradku! nejsem doktor, ale myslim, ze vetsina tehotnejch si tim projde bez nasledku, alepon co jsem slysla zkusenosti od kamaradek maminek ;-). Miminko na tom ultrazvuku nejak nevidim, ale predtavuju si ho :-N potrebovalo yb to sipecky s popiskama :-) . Jak je mozny, ze mas stejny brisko, jako ja netehotna? 8-( :-p to snad ne ,... ]-(
Odpovědět
Radu: jojo, vše je v pořádku, jsme s mimískem zdravý, asi to byl zánět....od kvasinek...pokud bude vše bez problémů...jdeme zítra domůůůůů:-) jupijdo. Prosím tě, kdybys viděla moje bříško teď, už se rýsuje....taky máme kilo už nahoře...to je tanemocniční strava...hihihi
Odpovědět
AHOJ HOLKY, Reny bezva že tě zítra pustí domů :-)
Odpovědět
renat: aspon sis to tam pekne obhlidla, nez tam pujdes rodit ;-) my jsme dneska delali zahradku, byli jsme v ObI, nechali jsme tam pres litr (ne jen kytky ovsem - hlavne proti-psi plutek kolem zahonu a hlina). Tak to zas venku budeme mit pekny. jen jsem si vsimla, ze jak tam pejsek chodil curat na travnicek, tak to tam tedka nejak smrdi :-| tak snad se to odplavi, nebo neco :-N . Uz se tesim na sezeni venku, kaficko, masicko, slunicko 8-) a kyticky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?