Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Děkuji... Já juknu večer, jdu te´d večeřet a pak na břišní tance, i kdy ot musím hned nahlásit, nemůžu dělat jisté figury...
Odpovědět
renat: koukám jako blázen, super zpráva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Renat: Přeji, aby ta slaboulinká čárka byla silnější a silnější a aby to bylo to správné těhu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska to bylo v práci náročné, děti celkem šly, ale jedna kolegyně zas dělá kolem sebe dusno, má nějaké problémy doma a i v práci a tak kolem sebe kope a řeší věci, které nemusí a ty, které by řešit měla, tak těch si nevšímá :-| Snad ji to brzy přejde.
Odpovědět
renat: jeee, ze by? ;-) to je krasny. Kamaradka mela taky jen slabouckou carecku a bylo to tam, takze by to snad mohlo vyjit :-) tak az to budes vedet jisteji tak hlasit, jasny?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak inspekci mám v hodině za sebou a už mám klid..bylo to hrozný!!! Sucho v puse, občas třesoucí se hlas a příšerná nervozita..Dětičky byly vcelku hodné, bohužel přišli na jinou hodinu, než jsem chtěla, tak jsem neměla svojí třídu..Dopadlo to v rámci možností dobře..prý na to mám a prý by na mě nepoznala, že jsem nekvalifikovaná..ale chyby byly taky.. Nejdříve jsem měla smíšené pocity, ale jsem ráda, že už to mám za sebou a stres ze mě opadl.. A jak dnes vy? Renat: Koukala jsem, že čárečka sílí, je to super! ;-)
Odpovědět
markitka: pche - nekvalifikovana ... ja teda jsem uz skoro kvalifikovana, ale ze bych byla naka hvezda! :-p Aspon podle myho studia mam pocit, ze sice jsem tak trochu odbornik treba na literaturu a lingvistiku, ale ze by to ze me delalo dobreho ucitele?? :-S -- nemuzu se zbavit pocitu, ze je neustale kladen duraz na odborny znalosti (ktery nam na zakladce budou k uplnymu h-.,.) --- ale ty pedagogicky, psychologicky a vubec prakticky jsme se ucili jen letmo 8-( tak to mas aspon za sebou ;-) dobre ze deti spolupracovali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem nebyla vubec hvezda, dala jsem do toho ale vše..ona to ta inspektorka říkala, že to nejdůležitější nám škola nedá, praxi...člověk se nejvíce naučí praxí..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki: Tak to je super, že máš inspekci za sebou ;-) Fili: Máš pravdu, ona škola sama o sobě dobrého učitele nedělá, to dělají zkušenosti a praxe a tak, ale ta škola je k tomu holt taky nezbytná. A souhlasim s tebou i v tom, že na vysoké se kladou důraz na ty odborný znalosti, ale na ty pedagogické a psychologické dovednosti se nehledí téměř vůbec a nikdo nic neporadí, člověk se v tom musí plávat sám a přijít si na vše sám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Děkuji a souhlasím s váma holky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elektrikář tu prý dneska bude asi i nocovat co má práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budete mít rychleji hotové ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No zatim je konec v nedohlednu :-D ]-( :-| 8-( :-D Četla jsem, že Verešová porodila syna a dala mu jméno Daniel Tobias Volopich :-N Co na to říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Je to docela hezký, obzvláště jméno Daniel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Proč obzvláště Daniel? Nelíbí?
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že napak..Daniela bych dala svémů dítěti, ale to se manželovi zas nelíbí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Daniela má kolegyně z práce. Je to hezké jméno ;-) Manželovi se nelíbí vůbec? A jaké se mu líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec se mu nelíbí a je to škoda...on by nejraději dal podle sebe Jiří, ale s tím já nesouhlasím..Jiřích je v rodině dost a navíc se mi to jméno moc nelíbí..a on by nejraději dával tak typická česká jména..Ale shodli se se na jménech: Lukáš, Matěj, Štěpán, Filip a možná ještě na nějakých, ale nevybavuju si je..
Odpovědět
Profilova fotka
Jiřího nedávejte ;-) Lukáš a Matěj jsou celkem hezký. Štěpán a Filip nejsou můj vkus. A co holka? Na té se shodnete?
Odpovědět
Profilova fotka
Jiřího nedáme, to už jsem si prosadila.. ;-) Já bych dala - Daniel, Dominik, Lukáš, Matěj, David.. Na holku se mi líbí..Daniela, Denisa, Alexandra, Adriana, Natálie, Viktorie, Emma, Erika..No, shodli jsme se tak na Emě, Natálii, bavili jsme se o Tereze..
Odpovědět
Profilova fotka
Dominik patří i mezi naše favority mimo jiná jména ;-) Daniel je taky moc hezké. Jen si vždycky vzpomenem na Daníka ze "Snowborďáků" :-D Z tebe by měl radost můj manžel, líbí se mu Erika, mš taky, ale toto jméno prostě dát nemůžeme, byla to totiž shodou okolností jedna z manželových bývalek :-N Jinak z tvého výběru je hezká Daniela, Alexandra, Viktorie, Ema.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem narazila v kalendáři na Antonii, též je pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Antonie není špatné, ale já bych to jméno nedala. Mám v pc přepsanou celou knihu od Knappové se všema povolenýma jménama v ČR, občas když to čtu, tak se můžu smíchy zbláznit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě se mi líbí Denisa :-) Antonii bych říkala Tony a Alexandře Alex..Ale to by se to dítě upsalo kdyby mělo psát Alexandru a příjmení :-D Někteří lidé jsou prdlí.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Alexandra - Alex je krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se vůbec líbí hodně jmen od A - Adam, Amélie, Alexandra, Alice, Adrian, Alan,...
Odpovědět
Profilova fotka
Adam je taky moc pěkné jméno :-) a navíc, můj tatínek je Alexandr :-D a říká se mu Saša :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alexandre je hezké, ale oslovení Saša se mi nelíbí. Líbí se mi oslovení Alex. Adam je krásné, jen je jich moc a manželovi se až zas tak nelíbí - bohužel.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jak to slyším od mala, tak mi to nepřijde a nevadí u chlapa..na holce by se mi to nelíbilo, to Alex je určitě hezčí :-) Já jsem zvědavá, jak se s manželem jednou domluvíme..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki to já jsem taky zvědavá, jak se jednou domluvíme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?