Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Mám manžílka v práci :-( Tak jsem slaměná vdova :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Můj manžílek ještě chrní, byli jsme včera na plese a já pracuju :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A jaký byl ples? My jsme včera šli spát v jednu ráno a vstávali jsme v půl 8 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvíli si půjdu umýt hlavu a půjdu k tchánovcům na obídek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na hasičském plese a musím říct, že byl perfektní! Lepší než loni a letošní podskalácký, který je u nás vyhlášený..Moc jsme si to užili a suprově zatancovali.. Jéé, to se máš :-) Já musím uvařit, ale polévku mám uvařenou ze včerejška, tak jen druhé..asi houby na smetaně nebo houbové taštičky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, že jste si to užili ;-) Já zatim nemám kde vařit, a ještě dlouho mít nebudu, takže chodíme na jídlo k rodičům :-) Houby já nejim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já pádim a pak se tu zase ukážu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobrou chuť k obědu! Já houby miluju! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme měli ledvinky s rýží. Bylo to mňam :-) Odpoledne jdu ještě ke tchánovcům na čajík a bábovku, přijede i švagr se švagrovou a synovcem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ohledně hub, mě nevadí houbová chuť, klidně si dám houbovku s knedlíkem, ale musim si tu omáčku přecedit, abych tam neměla ty kousky hub, který mi vadí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já bych se bez těch kousků neobešla.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se teď vrátila od tchánovců, pěkně jsme se bábovky napapkala, takže s večeří počkám až na manžela až se vrátí z práce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My teď přišli z bowlingu, byli jsme s tchánovci a bylo to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bowling je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je, ale né po plese ;-) Včera mi to moc nešlo, jak jsem nepila.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jak bylo dnes v práci??
Odpovědět
Ahoj holky, dneska byly ty děti nějaký uječený. Už jsem toho měla na tom dozoru plný zuby. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, ahoj evi :-) No, já beru dozor jako za trest.. Jak je, těhule? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Dneska v práci celkem dobrý. Děti se snažily. U nás něco jako dozor o přestávkách nevedeme, protože nevedeme klasické přestávky, nemáme zvonění, nic takového.
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to u vás je s pauzami?
Odpovědět
Profilova fotka
My děláme pauzy jak je potřeba. Hlavní pauzu na svačinu máme v půl 10. Ostatní přestávky jsou podle potřeby dětí, takže každý den jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
To je zajímavé..A výuka je po 45 minutách?
Odpovědět
Profilova fotka
Výuku máme v blocích, které ale nejsou časově ohraničené, je to prostě podle potřeb dětí. Máme to tak u dětí, který se vzdělávaj podle rehabilitačního programu i podle programu pomocné školy.
Odpovědět
markitka: ahoj, no zatím to docela jde, až na ty dozory a celodenní stání.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a je to tady..zítra dorazí inspekce.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tu asi nikdo není.. ;-( Bych měla přepisovat praxi, ale nějak se mi nechce, jsem unavená :-|
Odpovědět
Ahoj holky....vím, co chcete říct, dlouho jsem tu nebyla, ale nějak nestíhám a poslední dobou jsem myšlenakam trochu jinde...asi nemá cenu zapírat, protože na koníka chodíte....tak jukněte do alba...je to z dneška....takže snad pochopíte... Jinak v práci dobrý, jsem nějaká povznesená, děcka v poho....
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk :-)
Odpovědět
Tak jsem se Marky odhalila.
Odpovědět
Profilova fotka
Já koukám :-) Aspoň nás bude víc, kdo ti bude držet pěsti ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?