Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
no tak to bude zmena dobra a velika :-D ovsem od toho zlobeni si moc neodpocines :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To ne, ale to je v plánu tak za 3 - 4 roky :-D
Odpovědět
ahoj holky tak co nového. Nějaké žhavé novinky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak jsem zas dala na MS nové fotečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si poplakala u Ordinace a teď koukáme na Jak se staví sen.
Odpovědět
nunacek: tak uz muzete poustet kacenky ve vane? :-) na tech fotkach z blizka to skoro vypada na takovou "jahodovou" barvu, ale ty dalsi fotky koupelny jsou zas do vinova ... tak ted nevim =-) Je takova prtava, ale pekna!
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Ještě ne, schne podlaha, zítra se bude celá koupelna spárovat. A pak ještě chybí spoooousta věcí - přidělat WC, umyvadlo, zrcadlo, světla, držák, topení, vymalovat, atd.... :-| Koupelna je vínovo/bílá ;-) Jak se tam zatim nesmí chodit, tak to fotim jen za tmy z dálky a ta barva je někdy hodně zkreslená. Až to bude hotové, tak to vyfotim za denního světla a z blízka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak koulena mi přijde luxusně velká, protože v minulém bydlení jsem měla koulenu 1,5 x 1,5 ;-) Vešla se ma jen rohová vana a umyvadlo, víc nic :-D Takže teď tahle koupelna mi přijde až moc velká :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koulena = koupelna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že mám jeden překlep za druhým, jak píšu a dělám u toho tisíc jinejch věcí :-D Tak se omlouvám :-D :-N ;-)
Odpovědět
AHOJ holky moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, allie se nám tu objevila ;-) Copak s tebou bylo? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
AHOJ, no co by, jsem pořád bez připojení a asi ještě dlouho budu ]-( Takže se za váma mrknu vždy jen o víkendu, když jsem u rodičů.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak promiň, že se ptám..nemůžu za to, že jsem sklerotická.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jinak jsme rádi, že jsi jukla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, a jak se jinak máš?? :-)
Odpovědět
Neva, no mám se celkem fajn, pořád se učím a už mě to neba, nestíhám....Jinak před včerejškem jsme užmohli mít net, ale byl u nás týpek, vylezl na střechu, řekl, že není signál a odjel. Tak su na..... protože všechny baráky okolo signál mají. Dneska jsem byla trochu zautrácet a koupila si od Nivea body tělové mléko pro lehce opálený vzhled, nemáte zkušenost??? Jinak teď vybírám nějaké hezké tetováníčko ;-) Se skoro švagříkem se asi někam vypravíme....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak máme první problémek se stavbou, montáž venkovního schodiště se posune o cca 14 dní, protože dodavatel nestíhá vyrábět schody v námi požadovaném stupni ]-( A taky řešíme problém s podlahama, podlahář si na náš vkus v nabídce naúčtoval hooodně moc, takže se rozmýšlíme, jestli to vzít od něj a nebo se poohlédnout jinde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Tetováníčko - to jsi odvaha, já jsem srab a jakmile vidim jehlu, tak skoro kolabuju :-D Takže u mě tetování asi nehrozí :-N
Odpovědět
To já se teprv rozhoduju, vybírám...ale asi to vyzkouším, pokud při pohledu na ten strojek s jehlama neomdlím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Tak přeji hodně odvahy ;-)
Odpovědět
Jo, díky, ale bude to ještě chvilku trvat, tak honem to nebude :-) A co vy??? Jak se máte? Popravdě jsem to tu nedočítala...Mám oči navrch z požadavků na VŠ, které mi díky nedostupnosti netu zůstaly až do dneška utajeny, takže budu mít co dělat! Jinak se vám musím ještě pochlubit, že náš školní pes, 14.2. se na jednočku vyvedl. Na zámku to mělo tu správnou slavnostní atmosféru, těm co jsem pozvala se tam líbilo (myslím že všem se tam muselo líbit) a dokonce jsme byli i úspěšní v tombole: koláč, bižuterie, koberec, kytka s klobásama, sleva do Alpine plus, krmení pro psa. To ujde, ne?!! V pondělí jsme měli obávaný 8mi hod. seminář, ze ktwrýho mě kolegině naštěstí vyvlíkla a šla jsem jí pomoct uklízet sál po plese, takže jsem skákala radostí. No a od pondělí ze mě teda bude na 14 dní (minimálně) paní učitelka 2. třídy. Už se těším, hned v úterý jdu s dětma na oblastní kolo v recitaci a ve středu mám hospitaci na Prvouku. Tak na mě myslete, už teď mám strach, že něco zvořu.
Odpovědět
školní pes :-D . Tombola je na plese snad to nejlepsi 8-) ale ja jsem vzdykcy vyhrala max. tak reklamni hrnicek s liskou ze stavebniho sporeni :-/
Odpovědět
Tak to my máme na tombolu vždycky štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Já mám za sebou "pracovní" sobotu, od oběda až do teď jsem drhla koupelnu, abych ji zbavila aspoň té největší špíny. Příští týden tam ještě bude obkladač doopravovat jednu kachličku a bude dávat ještě něco kolem vany, takže úklid "na čisto" mě ještě ken tak nečeká :-| Allie: Tak to je super, že se vám ples vyvedl ;-) A přeji hodně štěstí při hospitaci ;-)
Odpovědět
Nunacek: když to tak čtu, ani nevíš, jaxem ráda, že si už domeček užíváme, i když ještě není všechno úplně hotové. Musíme dát přechodové lišty na podlahu, navrtat (a hlavněkonečně vybrat) "tyčky" na záclony, prostě to doladit. Holky neznáte nějaký hry, co se týkají zdravé výživy, jídla atd??? Kvůli té hospitaci, nechci aby děcka seděly jak pecky. Já znám akorát takové ty poznávačky - ochutnávačky se zavázanýma očima, ale to mi přijde trochu mimo mísu.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: No to věřim, že jsi ráda, že si domeček užíváte. To budování, takové to hlavní, to je o nervy. Ty dodělávky jsou už v pohodě. Navíc, kdo má barák, tak nemá nikdy hotovo ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ohledně té výživy, pamatuju si, jak jsme na základce sestavovali jídelníček za pomoci obrázků z časopisů, nebo jsme museli sepsat "správný" nákup na týden/měsíc i s obrázky, ale to nejsou hry jako takové, ale bylo to zajímavé.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přeji krásnou neděli. Koukám, že nikde nikdo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tady :-) Taky přeju krásnou neděli :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?