Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak prázdniny se mi krátí, už mám poslední den :-( Fili, ty teď hezky odpočívej a užívej si klidu od učení :-) Frid: hyperaktiní tabule je dobrej název :-D A určitě ti to s dětičkami půjde, zvykneš si ;-)
Odpovědět
AHOJ, tak vy si už prázdninkujete??? No teda ;-) My budeme až od 16.2. právě jsem se vrátila z Olomouce z přednášek. měli jsme 5 hodin geometrii a světe div se, skoro všechno jsem chápala!!!! :-D Ale je to mazec, příště jedem 27.2. a máme mít: 3 výkresy A1 do VV + fotografii obrazu s moderním prvkem, odevzdat seminárku do sex. výchovy, test z HV nástroje a dějiny hudby a test z pěstitelských prací. To teda nevim jak stihnu. Zítra valím nakoupit papíry a začnu tvořit a prázdniny objetuju učení. Jinak koukám, že probíráte dietky. To je hezký, že na sobě pracujete. Já si jen stěžuju a su zhnilá se sebou něco dělat. Na váhu si nemůžu stěžovat, mám při 184 cm 60 kg, což není tak strašný (aspoň myslím), ale jak jste už některá psala, kila nepřibývaj, ale cm v pase a na bocích, to je problém, tam se zakulacuju...a co s tím??? Jdu ještě prošmejdit maila, protože skripta jsou skoro všechny co potřebujem vyprodaný, ale nějaká dobrá duše je hodila na net, musim je stáhnout a vytisknout. Tak zatím papapa, ještě za váma přijdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Dneska byl v práci náročný den, řádí nám tam nějaká průjmová epidemie, takže drsný ]-( Ještěže už nám začali jarňáky...celý příští týden volnoooooo x-) Jinak v úterý začínáme s přestavbou baráku, firma nastoupí v půl 8 ráno :-) Takže u nás je to teď jak po výbuchu bomby, co jde, tak stěhujeme na půdu, co budeme denně potřebovat, tak sestěhováváme do jedné jediné místnosti, kde budeme po dobu celé přestavby "žít" 8-( :-o ]-( Holt to nějak musíme přežít ;-) Doufám, že to do úterý stihneme, těch věcí je hrooooozně moc 8-(
Odpovědět
Nuni: to zvladnete, bude to náročný, ale pak ten výsledek, to bude stát za to!!!! Právě vybírám nějaký obraz na tu fotografii a mám zatím 2 foavority: dámu s hranostajem a od A. Durera "modlící se ruce". Máme to nafotit, aby to byla věrmná kopie originálu s jednímmoderním prvkem, taxem si říkala, že místo hranostaje bych použila jorkšíra s culíkem a nebo ty ruce bych nafotila s digitálkama... Su pěkně naštvaná, protože dneska nám ve skriptárně řekli, že skripta, co nutně potřebujem ke ZKám jsou vyprodaný a zatím nebudou...tak nějaký dobrý duše to daly na mail, ale kde si mám jako přes 100 str. tisknout????
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Bude to náročný, ale těšíme se, až to bude hotový x-) Vy máte teda úkoly do školy :-D :-D :-D :-D Dáma s hranostajem - Dáma s jorkšírem :-D Taky jsem tiskla takovýhle skripta ]-( a musela jsem doma, protože nebylo kde :-| pak ke konci mi to mohl brát manžel do bývalé práce, ale to už bylo jen málo stránek.
Odpovědět
my domanemáme funkční tiskárnu a na zprovoznění bohužel nejsou finance. V práci nás hlídaj až hrůza, tam nemůžu ponalu ani otevřít osobní mail :-( natož si něco osobního tisknout, to bych hned letěla! Takže moje jediná záchrana bude doufám manža. Dáma s jorkšírem se mi líbí, ale kde sehnat to dobový oblečení?? Nebo jak to nafintit...to bude oříšek..
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Snad tě manžel zachrání a vytiskne ti to. A nebo jedině zajít do tiskárny, kde tisknou skripta a jiné věci z CD, flash,... ;-) Dobové oblečení - jedině asi půjčovna kostýmů nebo někde u ochotníků v divadle...
Odpovědět
Koukám, že jste si vybrali úplně stejnou vanu jako máme my :-D Vřele ji můžu doporučit!!! Je skvělá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tuhle vanu měla i v minulém domově a je fakt skvělá ;-)
Odpovědět
Že? Já si ji úplně zamilovla, po té mrňavé v paneláku se není čemu divit :-D pěkně si v ní rochníme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Ráno jsem si přispala do půl 10 a teď opět vystěhovávám věci, manžílek je v práci, tak musím zatim sama. Snad to do úterý stihneme. Allie: To věřim, že z panelákové vany je tato vana přímo bazén :-D My teď máme vanu normální, vejdeme se tam dva, ale dost blbě, takže se na tu větší vanu mooooc těšíme :-)
Odpovědět
AHOJ tak se mi povedla dneska "dobrá" věc. Poprosila jsem mamču, aby mi trochu zastříhla vlasy a pak jem si sama zubatýma nůžkama chtěla ještě prostříhat ofinu a nějak špatně jsem stříhla, tak mi půlka vlasů z levé strany zůstala v ruce a u hlavy mi trčelo sotva pár cenťáků!!!Týden před plesem dobrý, že? Tak mamka zarovnávala a stříhala tak dlouho, až mi vyrobila jakousi křivou ofinu. Na levo kraťoučkou a směrem do prava seprodlužující. Celou dobu se u toho strašně chcechtala :-D Takhle to dopaá, když si šáhnu na vlasy! A to se mi ještě nezahohil ten popálenej krk z minulýho týdne...
Odpovědět
Článek se načítá
V sobotu se zas ozvu, užijte si pěkný týden, snad už bude svítit sluníčko...papapa, odjíždíme směr nový domov.
Odpovědět
Profilova fotka
Alli: Tak to se ti povedla dobrá věc :-D Ale křivé ofinky se mi líbí ;-) Mě vlasy (konečky) zastřihává manžel a ofinu si zastřihávám sama. Vy nemáte v baráčku ještě internet? Taky si užij pěkný týden.
Odpovědět
Nun: Manžel ti zastříhává vlasy??? To je teda dobrej ;-) Su zvědavá, co řekne na tu mou křivuli. Internet stále nemáme, ale už jsme si podali žádost, tak vyčkáváme, kdy se ozvou a začne se na tom pracovat. Nějak se nám ten dnešní odjezd zponalil...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Jo jo on je na tohle můj manžílek šikovnej. Takže když se mi nechce ke kadeřnici, tak jí manžel zastoupí :-D Umí mi i vytrhat obočí, oholit nožky - baví ho to :-) Od koho si budeme brát internet?
Odpovědět
Co??? Teda ty máš doma ale chlapa!!!! To bych taky chtěla ;-) Já teď budu mít díky dojíždění s holičkou trochu problém, protože objednává tak 3 měsíce dopředu a většinou na pozdní odpoledne, takže nechávám vlasy růst a melírek řeším po domácku. Ve středu mi ho dělala bráchova známá a jsem moc spokojená. Internet budeme mít od Fortechu.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Taky jsem se divila, když jsem zjistila, že manžílek tohle umí :-D Je to moje zlatíčko x-) Já vlasy nechávám taky růst, ale občas je potřeba ty roztřepené konečky zastřihnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Bydlíme tu rok a já nestačím zírat, co krámů jsme tady za tu dobu nastřádali :-D Pořád balim a balim a přemisťuju :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A u toho se cpu koláčema od babičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Večer dávají Smím prosi?, je to můj oblíbenej film, tak už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-) Koukám, že když tu jsem tak je tu mrtvo a když ne tak to tu žije :-) Vy jste ale povídalky :-D Tak zítra do práce po takové době, vůůůůbec se mi nechce :-|
Odpovědět
markitka: já bych snad radši chodila do práce, pak se mi po prázdninách strašně blbě zvyká. Uvidíme příští neděli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To mně taky..ještě bych doma týden vydržela! ;-)
Odpovědět
Aho holky, teda vy toho nakecáte...kdo to má dočítat... :-D vzala jsem to jen tak z rychlíku:-) protože jak je u mě dobrým zvykem - nestíhám nestačím..prázdniny se kvapek blíží ke konci..i když dnešní víkendový den už anio prázdninama nazvat nemohu, ale přece jen je ještě volno, tak si toho užívám..no jak se to řekne. Samozřejmě budu sedět u příprav a u učení... NO ehm přípravy na zítra asi nebudou nic moc, protože všichni němčináři - a to jsou moje 3 hodiny mají slíbený opak. test z lekce...chtěli ho nechat po prázdninách, tak jsme na ně zvědavá. No a na úterý to snad zvládnu udělat za hodku, něco už mám, co jsme nestihli. Musím sebou pěkně máknout...protože ke všemu mě čeká ve čtvrtek závěrečná zkouška ze zeměpisu - řekla bych tak něco jako malé státnice, je to sice "jen" Česká republika, ale za to všechno - hlavně průmysl, a to ne jen nějaká charakteristika, ale všechny podniky ve městech, názvy apod. což je fakt biflovačka a moc se to nedá...no ale uvidíme, pak charatklteristika jednoho odvětví v rámci ČR ale pán se prý může zeptat i na světovou výrobu apod., a to čísla...no tak to jsem zěvdavá, musí využít svých předností, ale pssst :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) Jinak řeším pořád oblečení na ples...jedeme 27. 2. do Lucerny a druhý den hned do Itálie na hory, takže si žádné ani nemůžu u nás půjčit, protože bych je nestihla vrátit, a platit dvakrát se mi je nechce, doma žádnou róbu nemám, takže jsme to vyřešia lišácky, koupila jsem si 3/4 růžové saténové kalhoty a k tomu zkusím nějaký top (mám to v labu na KOníku, zatím první nápady, tak se můžete juknout), eventuelně vezmu klasiku, černé kalhoty (zkusím ještě 3/4 taky) a k tomu korzet....abych si to mohla vzít do Itálie a budu dělat parádu i tam.-) hihi, oslňovat Taliány. A teď k tomu, co se dělo, nedělo, al efakt jsme to jen projela, tak se omlouvám. Fridolinek: Státnice...to je mi líto, ale neházej flintu do žita, napodruhé to určitě vyjde...však já bych mohla vyprávět, byla jsme sice na první pokus a dala jsem to , ale u takové komise...že jsem z toho neměla vůbec dobrý pocit...a ze 13 lidí nám to dali 5ti...takže něco podobného... Radu (Fil.): to mi připomíná, že prý den po Vás..jak jste dělali státnice prý taky trochu řádili a vyhazovali:-( FAKT nevím, co si tím dokazují...hlavně že pořád všude omílají, jak je potřeba mít vzdělané lidi v ČR..pořád reformy školství na ZŠ a SŠ, ale měl by se taky někdo věnovat vysokoškolskému stupni, protože to je až na pár výjimek taky horor...však každá bysme určitě mohla říct své. Allie: NO tak ty teda vůbec nemusíš nijak dietovat, to se tak někdo má ;-) a to zakulacení...no to je holt od toho, jak se tělo mění...prostě z nás jsou ženský z bokama:-) Ve škole koukám válíš jedna radost, tak jen tak dál. Jej to jsem se rozepsala a to je hodin...musím jít dělat oběd...tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Úplná slohovka :-) A hory ti závidím ;-)
Odpovědět
markitka: to ti rozumím. Příští týden budu říkat to samé. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už "žijeme" v jedné místnosti (15m2) :-D Vše máme vyklizené, takže řemeslníci mohou v úterý vesele začít :-) Jinak mě zítra začínají prááázdninyyyyyy x-) Sice budou celé pracovní na přestavbě, ale bude to příjemná změna od normálního zaměstnání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda! Mám za sebou bezesnou noc a první den v práci po jarničkách..hrůůůza, jsem mrtvá, ale docela to s tou mojí třídou šlo, co se týče chování..o znalostech radši ani nemluvím..
Odpovědět
markitka: tak vidíš, za chvilku se zaběhneš. To nevyspání bude pro mě taky děs, teď si můžu spát do kdy chci.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?