Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Jo jo z gruntu to bereme. Bude to něco. Toho bordelu všude, to bude děs...! Ale jinak to nejde, když chceme bydlet sami. A proč jezdíte na víkendy k rodičům? To jezdíte pravidelně? Tak ať spodnice padne jako ulitá ;-)
Odpovědět
Určitě to zvládnete, hlavně že budete mít bydlení podle vašich představ. K rodičům jezdíme, abysme na tén samotě u lesa nezblbli :-D ne, to je vtip, když mám v pátek VŠ, musíme jet ve čtvrtek k našim, protože bych se do Ol.neměla jak dostat, z vesnice, kde bydlíme nemám spoje, nebo nenavazují na sebe, takže už zůstanem a vracíme se buď v sobotu nebo neděli. Většinou zajdem večer někam posedět se švagrovou a jejím přítelem, je to příjemná změna. Marki, jsou!! Perfektně seděj maj svlj zajímavej příběh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: No já bydlet na samotě u lesa, tak bych se tam zbláznila asi na 100% :-D Mě občas hrabe i u nás na malém městě :-D Šaty s příběhem, to mám ráda :-)
Odpovědět
Ne na všechny plesy je vhodný chodit v dlouhých šatech, u nás většina plesů je takových "domácích" a já žádný krátký neměla a v těch dlouhých se tam necítila dobře, tak jsem se zmínila před našima a šetřila na nějakaký kratší šatky. Jednou přišel taťka domů s těma černýma, prý ať je vyzkouším a když mi budu, jsou moje. Moc jsem nechápala, kdeje vzal atd. a že za něnic nechtěl. No ale šaty mi padly jak ulitý. Taťka se zmínil někde mezi svýma známýma a jedna paní mu je dala, s tím, že je má od ex manžela, se kterým se právě rozvedla a všeho od něj se chtěla zbavit. Takže i těch šatů....
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: To je dobrý příběh :-D U nás jsou taky plesy spíše "domácí" a ženský tam nosí abolutně všechno :-D krátké šaty, dlouhé šaty, sukně, kalhoty, prostě všechno...
Odpovědět
Profilova fotka
Už se moc těším, až si zítra zatancujeme :-)
Odpovědět
Já též, jenže mě to těšení vždycky přejde, když se projdu po té klouzavé podlaze. Mám 10cm podpatky, tak se na nějaký extravagance na parketu můžu jen koukat :-) A tak už ses rozhodla, který šatky si vezmeš? Já je už mám nachystaný, jen hledám vhodný botky na cestu, zpátky půjdem pěšo a ještě musím najít nějaký svetřík, ať neumrznu. Koupili jsme poslední lístky na ne zrovna dobrým místě a mám strach, že tam bude kosa.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Tak to já na vysoké podpatky nejsem, nosím jen menší. A taky máme na plesích klouzavou podlahu :-| Ještě jsem se pořád nerozhodla, jaké šatky si zítra vezmu :-D Rozhodnu se asi opravdu až těsně před plesem :-D My půjdeme tam i zpět taky pěšky, takže kozačky a svetr s teplým kabátem to jistí :-D My máme zamluvený stůl, lístky se kupují až tam ;-)
Odpovědět
To u nás jedině v předprodejích. Já už mám svetr, no svetříček, ten mě nezahřeje, spíš na přechod na wc, na sebe ještě hdoím nějakej teplej, ať po té cestě nezmrznu. Víš co nemám ráda? To přezouvání tam ze zimních bot :-) Zapomněla jsem si k našim vzít kozačky na podpadku a tak budu muse jít v kanadách pod kolena se šněrováním :-D Jdete sami? My jdem 4.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem musela tchýní přeložit návod na použití vyhřívaných pantoflí, dneska si je koupila a návod tam nebyl v češtině :-D ještě že existuje google překladač :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nemám ráda to přezouvání. Ještě ale že to člověk může nechat v šatně nemusí ty boty tahat ke stolu.
Odpovědět
Profilova fotka
Na plese jsme nikdy sami zatim nebyli. Byli jsme zvyklí chodit většinou tak v 8 nebo v 10 lidech. Teď jdeme v 7 lidech.
Odpovědět
Článek se načítá
JJ, prosím tě, tos překládala z AJ? Já teď řeším problém s power pointem. Máme na VŠ k zápočtu poslat presentaci. Už ji mám vytvořenou, jen nevím, jak tam nastavit ty přechody, aby stránky samy nabíhaly. Takový to prolínání atd. Všechno je to právě v AJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Bohužel z němčiny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ty máš PP v Aj? =-)
Odpovědět
Jo, v AJ. Mám notebook a je tu všechno v AJ. Jenže já jsem bohužel "němčinářka".
Odpovědět
Profilova fotka
Alli: Tak si co nevíš dej do překladače: http://translate.google.com/translate...
Odpovědět
Jéé, děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo?? :-)
Odpovědět
Já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No sláva, nudím se :-D Mrkni mi prosím do alba z příprav, mám tam šaty co jsem měla na převlečení, můžu si je vzít dnes na ples?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se zas loučím. jdu na zimák bruslit. Hezké odpolko! :-)
Odpovědět
Ahojky holky,mozete mi poradit prosim? tento rok koncim slovencinu a vytvarku.Kedze s priatelom chceme zit v Cechach,chcela by som si dorobit nejaky dalsi aprobacny predmet,aby som mohla uplatnit aj v CR. Neviete mi povedat,ako sa take studium vola?U nas je to doplnujuce pedagogicke studium,no u vas som pod tym nazvom take studium pozerala a je to studium pre tych,co nemaju este pedagogicke vzdelanie a chcu si ho dorobit. A neviete nahodou nejaku stranku,kde by som sa dozvedela,ci mozem ucit v CR,ked mam slovensku VS?Ci musim mat nejake statnice z cestiny alebo podobne.Dakujem :-)
Odpovědět
Marki: šatky jsou pěkný, na fotcemi ale připadaj jako letní. Záleží, z jakýho jsou materiálu a co k nim za doplňky a taky jakej ten ples je. Na některý míň "nóbl" by to třeba šlo, na jiný zas nee. Nechceš se v nich vyfotit celá, pro lepší představu???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak za chvíli se půjdu pomalu připravovat na plesík x-) adelii: Zkus mrknout na www.ped.muni.cz a v sekci Celoživotní vzdělávání jsou doplňující pedagogická studia.
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Ty šatky si na ples klidně vem, pokud to tedy není nějaký opravdu "nóbl" ples ;-)
Odpovědět
Taky se už pomalu začínám připravovat. POřemýšlím, co s vlasama. Moc semi líbí Peti tvůj svatební účes x-) Moc se česat neumím a složitější účesy nezvládám :-| Co si holky budete na hlavě vyrábět vy??
Odpovědět
Profilova fotka
Hollky, ty šaty jsem měla na sobě na svatbě na převlečený. Nobl ples to není. Myslím, že se hodí.. S vlasama to mám jednoduchý, postavit a do nich čelenku se štrasovými kamínky..A k šatům ten štras, co jsem měla na svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Já sama sebe neumim vůbec česat, jako nějaký účes. A nejraději mám stejně rozpuštěný vlasy, takže se o účesy už ani nepokouším :-D Nechám je rozpuštěné, jen konečky kulmou stočím dovnitř a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: To bude hezký :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?