Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já teď kecám s kolegyní z práce na icq :-D Jsme si to v práci všechno nestihly říct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si pěkně pokecejte ;-) Dlouho tu nebyla Renat..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo dlouho tu nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Už jste měli taky inspekci?
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Měli jsme tuším předloni. Nebo vloni? Já nevim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A jaký to bylo??? My máme dost obavy, hrozně prý ve všem šťourají a u nás je to o to složitější, že máme dva programy a smíšený třídy..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Oni šli jen po papírech, takže v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak inspekci, která by se mi šla mrknout do hodiny jsem zatim nezažila.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to nám nehrozí...už si vyžádali ŠVP, budou chodit do hodin a hodnotit nás..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Tak to přeju pevné nervy. Mě jsou nepříjemné i hospitace od ředitelky natož pak kontrola od inspekce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, fakt jsme z toho paf..No, ale přijít můžou, odejít musejí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se nedivim, taky bych byla paf.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A hlavně já, která jsem ve školství 3 roky...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v klasickém školství byla rok a ve speciálním školství jsem ted čtvrtý rok.
Odpovědět
Holky naše vedení si vynaslelo, že bude řed. a zástupkyně chodit na hospitace. Máme si udělat seznam, na kterou hod. chceme, aby se přišli podívat a dnes se objevilo ve sborovně 3.str. lejstro požadavků, cov šechno budou hodnotit. Sem to pročetla a myslím, že do jedné vyuč. hod. se to ani nacpat nedá :-D To su zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: A oni k vám předtim na hospitace nechodili?
Odpovědět
Profilova fotka
Já hned od začátku ve spec. školství..A že je to záhul..
Odpovědět
Ahoj holky, jsem nas.... jak nikdy!!!!!!!!!! zajímalo by mě, jaký č..... dělal u nás rozvrhy, letní semestr - ipozorňuji máme 3 předměty!!!!!!!!!!!!!!!diplomové semináře. A pozor u dvou už víme časy: jeden v úterý od 18 - 19 a druhý ve čtvrtek od 18 - 19:30 a to ještě jeden není rozvrhovaný!!!!!!!!!!!!!! jako skoro všichni pracujeme, dojíždíme, a co teď? Vždyť my se nemáme jak dostat domů!!!!!!! nevím, jestli mám brečet nebo řvát, když jsem to teď viděla. To je to takový problém dát to do jednoho dne (ty učitelé tam volno mají). je tohle normální, copka já mám večerní studium???????????? Smaozřejmě se s tím budeme snažit něco dělat, ale mám pocit, že to nepůjde a paradoxem je, že to mám ejen od půlky února do konce března!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pardon za ta slova, ale opravdu se to ve mě vaří...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojka!!! Tak to se nedivím, že jsi nas...taky bych byla..Ty, kdo to vymýšleli nechápu, asi nemají mozek!!! Když se proti tomu ozvete, tak vám to třeba změní, ne?? Já se musím rozloučit, jedu pro manžela do práce a pak platit dluhy :-) Zatím papa :-)
Odpovědět
Omlouvám se za předchozí příspěvek, ale přijde mi, že v žilách mi tečou žiletky....jak jsem naštvaná a nějak jsme neudržela emoce. allie: Věřím, že si udělala dobře, já pokud se na zkoušku za jakéhokoliv důvodu necítím, tak nejdu - speciálně když vím, že třeba vyučující je bububu a nedá se to okecat apod. Občas to sice risknu, ale když mám třeba první nebo druhý pokus a když vím, že se v případě neúspěchu dá domluvit ještě nějaký termín. Já jsem měla hospitaci loni, letos ani nejdu 8-) a ta loňskýá byla v pohodě, byla to zástupkyně, sama si určila hodinu (ajsně že mi to dala vědět) a prostě přišla. Pak jsme to rozebrali a velmi slušné :-D :-D :-D Jinak ale hospitace nemám ráda, teda jako mě je úplně jedno, jestli tam někdo je nebo ne, ale je to prostě narušené té hodiny, děcka se chovajístejně jinak, takže prostě efekt nic moc žádný.
Odpovědět
Marki: No zkusíme to...
Odpovědět
Samo, že hospitace byly, ale teď se značně přiostřilo :-S Reny, to teda nas... Snad Vám s tím něco na studijním nebo někde jinde vymyslí, takhle to přece nemůžou nechat. My když máme takový podobný problém, tak hned píšeme, voláme a vždy se to vyřešilo a přesunulo, i když takhle pozdě nám nikdy nic nedali.
Odpovědět
banda kreténu to tam je, neboj už sepisujeme, protože to už si snad nikdo nenechá líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: To je opravdu síla, nevidim se, že jsi nas.... Marki: Měj se ;-)
Odpovědět
grrrrr zítra tam jedu na zkoušku, tak pak udělám mazec, to si za rámeček nedají
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Nedejte se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renat, hodně štěstí při zkoušce!!! A nenechejte si to líbit!!! ;-)
Odpovědět
AHOJ konečně trochu oraz, ještě že ty pololetní prázdniny jsou :-) Hodila jsem na MS foto naší "obývací stěny". Teď přemýšlím, co na sebe na zítřejší ples. Je to trochu snobárna...
Odpovědět
Ahoj holky, jak užíváte prázdniny? allie: to si tedy diktujou. Na tři stránky, to se asi zbláznili ne? jo inspekce není příjemná, taky jsem zažila a dopadla jsem naštěstí dobře,ale bylo to nepříjemný
Odpovědět
Jojo, smena to čučely všechny :-. Tolik kritérií!!! Tak uvidíme, jak se nha tu naší výuku budou tvářit. Přemýšlím, že vyrazím do města...tak zatím papapapa.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?