Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Radu: Jo jo tak to je pn ten horák, on je opravdu fajn, spíš chce vysvětlit apod. Já u něj mám právě tu diplomku a celkem jsem se s ním na všem dohodla. Hlavní je, že to máš, bud ráda, žes tam neměla paní dokonalou (i když spolužačka mi říkala, že se tam na chvíli objevila..) aha tak tu vaši fakt neznám, i když jméno jsem určitě slyšela...já tu středeční zas měla taky u didaktičky NJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Radu, je super, že to máš!!! Známka není důležitá!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím, prosím o radu...v sob jdem na ples a hrozně mi elektrizuji saty, lepí se mi na nohy, co s tim??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) filipovi: Moooooc gratuluju!!! Jsi šikulka!!! A na známku se vykašli, hlavně, že to máš! ;-) Marki: Je na to speciální sprej, nevim ale, jak se jmenuje :-N
Odpovědět
AHOJ holky, moc vás zdravím :-) Marki,co šaty vyprat v aviváži nebo aspoň ty silonky?? Mě někdy takyelektrizujou a lepí...
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych na ten ples šla nejradši v kalhotech, ale všechny kámošky jdou v šatech, tak nebudu jediná kazit partu :-D A už jsou tu prááázdniny...ale pro mě bohužel pracovní... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak vysvědčení rozdáno a pololetní prázdniny za dveřmi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, chvilka klidu :-)
Odpovědět
AHOJ holky, prosím, můžete mi poradit? Už jste zkušenější studentky VŠ nebo absolventky...Řeším dilema s matikou. Jak jsem už psala, minulý pátek byl ten hromadně-opisovací test, který celá třída zvládla a zítra je další termín, o kterém vím cca týden, ani ne, a teď váhám, jestli zítra jet a riskovat nebo si to odložit a pořádně sepřipravit. Protože, kdo mi zaručí, že dá ten samý test, co dal minule (od kterého mám polovinu správných odpovědí)? Taky se může stát, že se nás bude ptát ústně a budu v.....Za ten týden bylo totiž akcí, vysvědčení atd. a já nemám na to zvládnout 3 skripta za pár hodin. VŮBEC nemám potuchy, o to v těch skriptech jde, jen jsem přečetla první kap. a kdyby to bylo čínsky, vyšlo by to nastejno....Tak co byste dělaly vy??
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Já bych to riskla a šla bych na tu zkoušku. Ale musela bych mít pocit, že aspoň něco málo vim, pokud bych opravdu nevěděla nic, tak bych nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, říká se, že risk je zisk :-D
Odpovědět
Já nevím NIC. Teď jsem mluvila s kamarádkou, se kterou jsme přemýšlely, že to risknem a shodly jsme se, že nepůjdeme. Protože jsou zapsaní jen 4 lidé, opisování a razení nepřipadá v úvahu. Sice mám některé odpovědi zjištěné, ALE co když to bude chtít ústně rozebírat, vidět výpočty atd. nemůžu přeci odevzdat pouze správné výsledky, že? A nerada bych zrovna před tímhle pánem ze sebe udělala blbce. Popravdě mi spadl kámen ze srdce a jsem ráda, že i ona to cítí stejně. Jen mě te'd zlobí pc a nemůžu se odhlásit ]-( Snad to není nějaké znamení.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak se radši pořádně připrav :-D Ten opisovací test, to byl jako zápočet??
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: tak aspoň se stihneš do příště pořádně připravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já netrpělivě čekám na rozpočet přestavby od jedné firmy, měli ho poslat do 14h a pořád nic :-| ]-(
Odpovědět
Ne marki, zkouška. Teď jsem se odhlásila. Jsem "blbec poctivej" a nemám nervy to riskovat. Celej týden mě to žralo, měla jsem špatnou náladu...teď se mi ulevilo, i když tu ZK jednou dělat budu muset. Ale aspoň s pocitem, že jsem se připravovala.
Odpovědět
Profilova fotka
Oni ho určitě pošlou.. Tak jsem zase sama doma..myslela jsem si, že budu dělat věci do práce, ale vůbec se mi nechce..dám si voraz a začnu v pondělí :-D
Odpovědět
allie: resim ted podobny dilema. Tobe bych rekla, ze pokud bys umeta aspon pulku, tak bych to zkusila, jinak spis ne, ale ja jsem posera :-N ja to mam o hodne komplikovanejsi, protoze na to mam jen par dni a hlavne, ja uz se NEMUZU ucit! me uz se do ty hlavy nic nevejde a jsem uplne vyrizena, unavena. Ale je tam velkej problem v tom, ze ona nam vsem dala jenjeden pokus, jiny nevypise a na jiny termin uz neni misto. A pristi semestr to sice muzu delat, ale znamenalo by to, ze nemuzu jit ke statnicim, protoze nam to proste odmita dat drive a musime odevzdat index asi 2 mesice pred (nebo tak nejak). Takze bych musela nakonec delat statnice i obhajobu ve stejnym terminu, protoze bych jinak na obhajobu mela jeden prvni a taky posledni pokus - protoze do 6ti let musim studium skoncit, jinak mam smulu! takze jako fakt nevim 8-( Navic je to hodne tezka zk, a ta docentka, jak rikam je postrach katedry a asi by enbylo dobry, kdyby si me pamatovala takhle (urcite bude u statnic). no :-| babo rad.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo, snad mě takovýhle problémy nečekají.. Ale určitě to zvládneš! Dej si chvíli oraz, bude určitě líp.. :-)
Odpovědět
Moje švagrová dělala státnice a obhajobu taky v jeden den, myslíš, že by to byl problém?? Já nemůžu posoudit, jsem ve druháku. Rozhodování to je těžký, já prostě cítím v kostech, že v mýmpřípadě by to nebyl dobrej nápad. I když asi červíček pochybností, co kdyby to vyšlo, vemě bude hlodat ještě zítra ráno, ale už jsem se odhlásila, fakt na takový riskování nemám náturu ani odvahu. Mám taky nějakou sebeúctu a nerada bych ze sebe dělala totálního blbce, třo bych sepak hooodně styděla, kdyby se něco stalo...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, tak aby jsi se pořádně učila :-p :-) :-D
Odpovědět
allie: ja jeste nemam ani tema na diplomku :-N u nas se rika, ze adekvatni priprava trva asi minimalne 3 mesice , a myslim, ze je to tak . No a do toho jeste diplomka |-| to si teda moc neverim. Mozna kdybych nepracovala ... ale takhle to nevidim realne. Kdybych to delala najednou, tak bycch oboji mela odflaknuty. urcite!
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že to zvládneš.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fili: To zvládneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bože, takhle jsem se dlouho nenudila,..nevím, do čeho píchnout... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Ty nehtíky s flitrama máš nový?? Moooc hezký!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Tak to já jsem se snad nikdy nenudila, vždycky se dovedu nějak "zabavit", jsem hrozná, pořád něco vymejšlim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám uklizeno, vyžehleno, prostě odpracováno a nějak mi to nemyslí, abych na něco přišla.. :-|
Odpovědět
Teda marki, to bych taky chtěla :-D Ale už jsem si domluvila se švagrovou (též účou) kafe, ať nad tou Zk furt nešpekuluju, tak se jdu trochu polidštit ;-) Fili: řiď se tím, jak to cítíš. Pokud si myslíš, že to dáš a máš odvahu, jdi do toho, pokud ne...Je fakt, že studium při práci je úplně o něčem jiném, než klasicky denní. Já to vidím na sobě, na VOŠP v poho, všechno mě bavilo - seminárky atd. učení šlo samo, měsíc volna na zkoušky...ale teď? V práci jsem do půl 4, než dojedu domů jsou 4, vyvenčit psa, poklidit, nachystat večeři...do toho nákupy, praní, no prostě je to mazec a já bohužel nejsem ten typ, co sedne k učení v 9 večer a šprtá do půlnoci. Takže mě VŠ přiznávám se moc nebaví, nemám na ni čas a všechno odbývám :-( protože v 6 su tak vycuclá, že už nemám sílu se učit, tak tak si udělám přípravyna druhej den.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, taky mi za chvíli přijede na skok kámoška..ale nejhorší je, že se mi do ničeho ani nechce..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?