Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Markitka: Né to ne (ale tys jí měla poslední viď), ještě mám tři a pak adios amigos...pak se jen dostavit na státnice, napsat diplomku a hotovo...
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám ukončený semestr a do června klid ;-) Ty tři určitě taky zvládneš, je vidět, že jsi chytrá :-D
Odpovědět
Tak to je super, já ještě ty 3 a pak jen v letním semestru tři diplomové semináře, začínáme v půlce února, a končímě na konci března:-) a mezitím si hodím ještě hory, a pak už úplně konec...jen ty státnice a DP, jak jsem psala. ty teda taky končíš?, A v červnu státnice??
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to uteče a budeš mít klid :-) Mě v červnu čekají jen Zk a ještě mám dva roky před sebou, jsem v 1. roč., takže na začátku.. :-)
Odpovědět
aha, ale ono to taky uteče...mě třeba nepřijde, že už jsem v pátém ročkíku, vždyť před chilkou jsme nastupovali do prváku...
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybych o UJAKU věděla dřív, tak už mám hotovo, skoro :-) Uteče, zimní sem. utekl jak voda..
Odpovědět
ach jo holky to já těma státnicema neprolezu:-(
Odpovědět
fridolinek: proč? kdy je děláš určitě to bude v pohodě, uvidíš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboooj,frid, určitě se ti to povede!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu sama?? :-(
Odpovědět
markitko: Už jsem tu taky, šla jsme si dát s chlapama rumíčka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já bych si tak musela dát rumíčka sama.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak si dej:-) nic s tím nezkazíš...já mám ještě v lednici šampaňské (ukrajinské to je moje, je sladší než Bohemka, mňam, mňam), ale dneska už si nedám, jsem strašně utahaná...Fakt skroro pět dní vkuse jen nad skriptama, přednáškama apod. ...to dá zabrat..těším se až si zalehnu a budu spát do kdy chciiiiiiiiiiii:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si vzala příklad a udělala jsem si bavoráka..jsem doma sama, užívám si klídek, ale trošku se nudím.. Taky bych si chtěla vstát kdy chci, ale musím do práce.. :-|
Odpovědět
Jen si dej... neboj, mě to vstávání taky čeká, musím odvězt manžu do práce:-( ale pak si to dospím, celých těch 5 dnů. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem totálka kaput, mám pocit, že státnice´= moje smrt, jsem dutá:-( Měla jsem depku a ani se mi nechtělo večer na kurz, co vedu. Nakonec jsem šla a nelituju ti lidi mě nabili pozitivní energií:-)
Odpovědět
fridolinek: ale hus! Treba budes mit stesti a vytahnes si to co ses zrovna stacila naucit. Vzdavat to nema smysl. Kdyz budes mit stesti, tak si muzes oddechnout potom a kdyz ne, tak mas jeste pokus ne? ;-) Ja mam dneska v noci v planu DOCIST konecne ty otazky, a zitra se je teprve budu ucit :-| na to, ze an to mam par dni .. taky nejasam. toho rychlocteni mam v hlave akorat peknej gulas, ale doufam, ze neco vyplodim... znas Cimrmana? --- copak "vychova, vzdelavani, vyucovaci metody ... nebo v tvem pripade ekonomina (pamatuju si to spravne?) ... Ale JMELI! vite, co se letos urodilo jmeli??...." :-D To mi poradili spoluzaci - ze se naucili jednu univerzalni vec, co se dala vztahnout na vse a pak k tomu zabrousili... renat: asi to mate paralel(r?)ni s nasim oborem. Me ceka po statnicich taky jeste jedna priserna souborna zkouska za tri roky dozadu .... do des! a tobe teda gratuluju! :-)
Odpovědět
renat: se chystas 27. do Usti, nebo jsi myslela, ze byses prijela podivat, jak potim krev? :-D Asi tam pujdu stepovat uz rano, abych sla prvni. pry je to nejlepsi - klid na pripravu a snad i dobre vyspinkani zkousejici ... snad me tam nikdo nepredbehne...
Odpovědět
ahoj holky, dnes tu moc nebudu jedu se mrknout na tu ZŠ a vyzvednout si učebnice:-)
Odpovědět
Radu: Zkusím se dohodnut na zápočet, jak mám VK individuální praxe, tak že bych jí šla odevzdat přípravy a mohla by mi to zapsat, ale teď me napadá, že je to v úterý, viď?? No tak to jsem v práci, ach jo...ale zkusím to, abych vás podpořila. já jsme šla první a dobrý, hlavně to máš za sebou...budu držet palečky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo,...tak krize dorazila i do naší rodiny..dnes manželův šéf oznámil firmě, že jdou s platem o 20 % dolů a pokud do měs. neseženou práci k výrobě, tak se bude propouštět..mazec, ale musím doufat, že to dobře dopadne!!!
Odpovědět
AHOJ holky, tak jsem zase tady. Konečně budu mít zase na víkend možnost internetit. Zítra jedu na přednášky, doteď jsem seděla nad úkolem, který jsem totálně vypustila. Zítra si vás pořádně dočtu. Tak zatím pa.
Odpovědět
Ahoj holky, renat: jsi hvězda, gratuluju :-)
Odpovědět
AHOJ, tak jsem vás přelouskala :-) Dneska jsem asi udělala největší hloupost tohoto semsetru. nepřihlásila jsem se na ZK z matiky. Šla tam celá třída, nakonec to byl jen test,krásně to všichni opsali a mají to. Já posera se n to ani nepodívala s tím, že za tak krátkou dobu to stejně nezvládnu a byly tam i takový borky, co se nahlásily včera a mají to. Ach jo.
Odpovědět
allie tak to fakt naštve:-(
Odpovědět
jojo spíš mě to mrzí, v houfu se líp opisuje...jinak mám zas plnou hlavu úkolů a zkoušek, kolik nám toho nanadali....
Odpovědět
no já finišuju, drtím se, ale mám pocit, že z toho nic neumím:-( Že jsem jako bambus:-D A to to mám už 2.2. Tak to bude sranda:-/
Odpovědět
allie: to nasere, no co se dá dělat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak konečně pátek a chvíli klídek, tento týden byla nějaký hektický :-| Allie: To je škoda, že jsi se nepřihlásila. Já jsem to takhle několikrát riskla, že jsem šla ne moc naučená na zkoušku a vždycky se mi to vyplatilo :-) No ale nedá se nic dělat, určitě ti to vyjde a uděláš to i bez houfu. Fridolinek: Tak to už se ti to opravdu kvapem blíží! ;-) Přeju pevné nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak hlásím, že už máme vydané stavební povolení :-) Architekt ho ještě jen musel dát někam na nějaký úřad a za 14 dní bychom už měli mít doma komplet stavební povolení :-) Jenže teď řešíme problém, která firma nám to udělá. Jedna je drahá a udělala by to až od května a to se nám zdá pozdě. Druhá se má ozvat v pondělí, jestli by měli čas a kdy se přijedou podívat na projekt a barák a tak. No a máme číslo ještě na další firmu, tak uvidíme, snad najdeme nějakou firmu, která to udělá za rozumný prachy a v rozumnej čas.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?