Trojka jako záchrana nudného sexu a dlouhého vztahu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky zajímal by mě váš názor na trojku, čtyřku. Zda byste to zkusili, riskovali? Případně důvody? Né že by to u nás bylo aktuální, ale co za pět let, deset?
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
hele!! budeš spát pod širákem!!:-D každopádně vidim takovou party jako dobrý oživení manželského sexu :-)
Odpovědět
darlingb: každý týden ??? to vám to zpetření moc dlouho nevydrží, nestane se z toho za chvíly pro vás taky okoukaná nuda ?
Odpovědět
Profilova fotka
pralinka - Máme takové dva víkendové rituály - každý pátek chodíme s kamarády na pivčo a každou sobotu na swingers (tedy kromě jedné soboty v měsíci, kdy to nejde) :-D a na tyhle dva večery se těšíme nejvíc z celého týdne, je to fajn odreagování od pracovních povinností a zatím nás to baví :-) A až nás to bavit přestane, tak toho necháme a najdeme si jinou zábavu, nikdo neříká, že nám to musí vydržet na zbytek života ;-)
Odpovědět
Já si to teda umím představit v živých barvách.... V mých fantaziích mně rajcuje představa, jak to manžel dělá s jinou, ale v realitě- zabila bych jeho i jí. Doma jsme se o tom bavili a shodli jse se, že by jsme do toho šli, ale nic z toho nebude- manžel chce dvě ženský, já dva chlapi. Já to manželovi dovolila, že si někoho přibereme k sobě- nějakou holku, chvíli se přiblble usmíval, bůhví, co si představoval... Pak jsem dodala, že pak ale bude on a ještě nějaký jiný chlap... Kategoricky to zamítl a bylo po diskusi. Osobně si myslím, že ta představa je rajcovní, ale neuskutečnitelná. Navíc, co se nám honí hlavou nemusí odpovídat pozdní realitě.... Ve snech je možné všechno, ale realita je jiná a já se bojím, že v našem případě by byla dost žárlivá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nudné manželství je nudné manželství - to asi třetí člověk těžko zachrání. Tím za sebe odpovídám na stěžejní otázku tématu. A co si představit pod pojmem "dlouhý vztah"? Jakože příliš dlouhý? Hm, vida, já jsem asi divná, ale čím déle jsme s manželem spolu, tím je to všechno krásnější, nejen sex, ale celkově, na začátku to takové zdaleka nebylo. Čím dál tím víc se mi vzdaluje představa někdejšího lehce promiskuitního způsobu života nebo sexu bez lásky, prostě u mě je to úplně naopak - nevím, proč by mě měl vzrušit kdokoliv cizí, když s mým mužem je to nejlepší a v podstatě pokaždé trošku jiné. Chce to holt zapojit fantazii. ;-) Ale samozřejmě pokud někdo milování bere jen jako primitivní pud, se svým protějškem se nudí, protože zřejmě oba postrádají fantazii a nové podněty (jejich chyba), ať si obcuje třeba s celým městem, když se mu to líbí (a nic mu neříkají pojmy jako HPV, chlamydie, kvasinky, opary apod., před nimiž btw nechrání ani kondom ;-)). A může to klidně nazývat vznešeným pojmem rituál, byť jde o pouhopouhé primitivní a lásku, úctu či věrnost totálně degradující š**ání...... :-D pralinka27: Trefná otázka. :-D Aneb kdo chce víc, nemá nic. Některým lidem zdá se nebude za chvíli stačit vůbec nic, pak možná přiberou ještě domácí zvířátka, aby proboha nebyla ta šílená hrůzyplná NUDAAAA... protože pevný vztah, to je přece vrchol nudnosti a nepestrosti, uááááá.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
P. S. Opravdu lituji lidi, kteří mají již v mladém věku pocit, že toho zřejmě prožívají málo, že toho musejí zažít (popřípadě nejlépe i vojet :-D) co nejvíce, hlavně kvantitativně; už coby novomanželé, ba ještě dříve, se v posteli hrozně nudí, a to jsou prosím ještě mladí, pružní a štíhlí (ehm... teda aspoň někteří :-D). Co si pak tihle lidi počnou v pozdějším věku, to opravdu netuším. Ale už chápu, proč je mimo jiné tolik rozvodů, když tolik lidí nudí i ty nejhezčí a nejpřirozenější věci a mají potřebu oživovat "lásku" něčím, co je lásce skutečně na hony vzdáleno.
Odpovědět
manogue: naprosto jsi mi teď promluvila z duše! ;-) Lépe bych to neuměla vyjádřit.
Odpovědět
Profilova fotka
manogue: také naprosto souhlasím ;-) je to o lidech, jaké si to uděláte, takové to budete mít...chápu že svobodný člověk hledá nějaké dobrodružství atd. ale v manželství? To už má být trošku o něčem jiném ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V partnerském vztahu ať si dělá každý co chce svým způsobem. Ale manželství je o něčem jiném. Což v dnešní době spousty lidí nechápe.
Odpovědět
Ja som tiez toho nazoru ze ten treti to vo vztahu ktory je nudny neozivi. Neviem si vobec predstavit aby sa ma niekto cudzi dotykal a nieto aby som moj lezal v posteli :-S Mozno som staromodna ale desi ma tato predstava. Ak je nieco vo vztahu zle ( nudne ) tak by si to mali ti dvaja vydiskutovat a sanzit sa o napravu aby ich vztah bol dalej cim dal krajsi a pevnejsi.Ved problemy su nato aby sa riesili. Teraz ma napada tiez otazka - Co ak pri tych stretnutiach manzel/ka zisti ze mu je lepsie s niekym inym a bum rozvod/rozchod. Stoji To vlastne zato?? ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Ne.
Odpovědět
Profilova fotka
NO tak todle mě nikdy nijak nezaujalo... vadilo by mi se dívat na přítele jak si užívá s jinou a já dalšího v posteli nepotřebuju :-) máme skvělý sex a kdyby náhodou to už nemělo ten šmrnc tak je tady přece milion jiných variant ne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 letech
Nam to spise zachranili eroticke pomucky :) na tohle jsem trochu zarliva aby jsme sli do trojky! :)
Odpovědět
No do toho bych taky nesla, maxinalne do trojky s nejakou erotickou pomuckou :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Profilova fotka
Ahoj ženy, přemýšleli jste někdy o záchraně manželství trojkou? Nebo co Vám někdy zachránilo vztah? Jsem s manželem přes 10let a v posteli si už vůbec nerozumíme, tak raději spolu ani nespíme. Je to takhle vyhrocené už přes rok a nevím jak dlouho to ještě snesu. Hledat si milence taky nechci, to bych ho raději opustila. Poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@krisstus Ahoj, co se "záchrany vztahu" týče, podle mého názoru je jakékoliv přidávání lidí do něj ať už se jedná o trojku s kámoškou, pořízení si dítěte nebo přestěhování se k tchyni, ten nejhorší možný způsob a neznám jediný pár ve svém okolí, který by to zachránilo. Leda tak od nešťastného manželství po dalších třicet let, protože to urychlilo rozchod, ale rozhodně to nikdy vztah nezacelilo. Pokud máte problém v posteli, je třeba spíš upřímná a otevřená konverzace ve dvou. Váš vzájemný nesoulad nikdo třetí nevyřeší, spíš s ním jeden z vás uteče... Existuje spousta způsobů, jak si okořenit sexuální život i ve dvou. Nová místa, nové techniky, nové pomůcky... fantazii se meze nekladou. Komunikace je základ. Mluvte spolu otevřeně, co koho láká, co komu chybí a uvidíte, určitě se najde něco, u čeho i oba řeknete "wow, to je fakt sexy představa" a budete mít chuť to spolu zrealizovat. 🙂
Odpovědět
@krisstus jak pise morri, je důležitá komunikace. Chce si to sednout, promluvit si, tteba zjistíš, ze vam vzájemně něco vadí, něco schází. Kdy jsi třeba naposledy czala hezké prádelko, hezky se ucesala a překvapila manžela s dobrou večeři a vínem? Kdy on tebe naposledy překvapil kytičkou a třeba nějakým pěknym vyletem? Obcas jsou ve vztahu maličkosti, které ale vztah oživují. Kdyz to ve vztahu zacne vyhasinat, tak to xhce nějakou tu jiskru, ale obávám se, ze trojka to nezachrání. Pokud si potřebujete nějak oživit sex koukala bych po jiných variantách - od hraček, az přes různé sexualni hry a podobně. A klidne to res přes odborníka, nejsou tu pro nic za nic, jsou tu aby lidem pomahali a zjistili kořen důvodu, proc vam to uz neklape. Oni se uz setkali se spoustu různých pripadu. Pro úspěšné pokracovani vztahu je to důležité vyresit, ne to jen "zastinit trojkou" 🙂
Odpovědět
@morrighan Souhlasim a potvrzuju, taky mam v okoli mnoho uplne identickych zkusenosti. Vztah dvou lidi musi vzdycky zachranovat dva lidi, ani o jednoho min, ani o jednoho (a vys) vic. Takovyhle "zachranovani vztahu" dalsima lidma jsou vzdycky jen zacatky jasnyho konce.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za rady! Je pravda, že už si ani nepamatuju kdy jsem vůbec měla chuť si koupit nějaké hezké prádlo a překvapit ho. Už ani snad nevím, kde se takové věci nakupují :-/ Komunikovat jsme se pokoušeli, ale vždy to skončí hádkou, protože si to manžel bere osobně a myslí si, že si stěžuju a nejsem s ním spokojená, i přes moje přesvědčování že o tom to není.. Takže on je akorát uražený a já víc zoufalá. O poradenství také nechce ani slyšet, no.. už mi moc možností nezbývá co?
Odpovědět
@krisstus Na vztah musi byt dva, jeden to neutahne nikdy. Vsechno je o komunikaci a osobustranne snaze resit problemy, coz z vaseho popisu teda uplne nevidim. Zazila jsem neco dost podobneho, vztah, kde ruznych problemu bylo dlouhodobe vic, ja se je opakovane snazila resit a dotycny to bud uplne ignoroval, nebo to shazoval s tim, ze ON tam zadny problem nevidi a tedy ho to nezajima. Rozchodu jsem nikdy nelitovala, naopak jsem litovala toho, ze jsem to neudelala mnohem driv.
Odpovědět
Profilova fotka
Chápu a dost jsem o tom přemýšlela, ale já to s ním prostě ještě nevzdám. I kdyby to nakonec k ničemu nebylo, tak litovat nebudu protože já budu mít svědomí čisté, že jsem udělala co jsem mohla. Holky děkuji, hodně jste mne ale inspirovaly, takže se teď musím neustále dívat po sex shopech a erotickém prádlu 😄 Nemáte nějaké osvědčené stránky nebo přímo hezké kousky, které jste objevily?
Odpovědět
Profilova fotka
@krisstus Super přístup! Z tvé strany. Doufám a fandím, aby si to uvědomil i manžel a dal do toho dostatek snahy i on, aby si tě udržel. Jinak co se všelijakých nápadů týče, sem to vypisovat nebudu, ale sama jsem v posteli dost hračička a experimentátor, takže jestli chceš nějaké tipy, recenze, rady, cokoliv, klidně mi napiš zprávu. 🙂
Odpovědět
@krisstus Wow, také přeji aby vám to vyšlo. A pokud mohu poradit, tak zkuste navštívit e-kondomy, je to teď hodně známé a i já už tam nakoupila a jsem spokojená. Tak třeba vás tam něco inspiruje. 🙂 Držím palce ať vám to vyjde.
Odpovědět
No baby, super diskusia. 😄 Prispejem do nej aspoň obrázkom, nech ju môžem zazdieľať aj na Facebooku. 😉 Snáď sa pripoja aj ďalšie nevesty. 🙂 Adminka Dana
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?