Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Ahoj holky, zdravim po navratu z dovolene. Aemni, to vyblednuti bude tou sodou, ona dost taha barvy. Mně sliz pere střídavě dobře, střídavě blbě, tak to řeším v "blbých obdobích" tak, že volím dlouhý programy a vyšší teploty. josefko, pejsek krasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
k tomu tuku v rybich konzervach - a) ten rostlinny tuk je rafinovany, tzn. zniceny a "karcinogenni" a b) pokud je v rybickach omega 3 a do toho se prida treba slunecnicovy olej, ktery obsahuje omega 6, tak se omega 3 malo vstreba, protoze telo lepe vstrebava omega 6, takze se ten dobry olej vlastne nevyuzije. alpiinka ten make-up od logony mi nevadi. Sice nekryje tak dobre jako Hauschka, ale zato krasne voni, jako seriky :-) ... a to jsou moje oblibene kytky :-) .... takze mas to u me :-)
Odpovědět
Hm, tak prave peru podovolenkove varky a sliz zrovna nema dobry den 8-( 8-(
Odpovědět
Josefko, ahoj, moc ráda Tě vidím, už se mi stýskalo :-) Pejsek je úžasný a Tobě to na fotkách taky moc sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
diky herminko :-) .... Tango je super lek na moji pocuchanou psychiku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vyzerá to že sa sem vracia život :-) josefko, ďakujem za vysvetlenie, konečne tomu rozumiem :-) inak Tango je krásny x-) mne pomohla na pocuchanú psychiku pri štátniciach naša Ninka, jack russell, je to najlepší liek na stres :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kessinka - souhlasim ... akorat jsem dneska rikala kamaradce, ze jack russell je sice naaaaadhernej pejsek, ale nechtela bych ho ..... ten je pro me absolutne nezvladatelnej :-D :-D ... me staci to nase torpedo. Dneska ma kousaci den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
naša Nina ja zvládnuteľná :-D je to síce občas také malé nezničiteľné tornádo, ktoré by sa stále chcelo hrať, ale nám to vyhovuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josefka, vitaj spat :-) tak to sa tesim, ze ten make-up aspon ktosi vyuzije ;-) bolo mi ho luto hodit do kosa, ale uz som nevidela ine vychodisko :-x
Odpovědět
Profilova fotka
kessinka tak to jste asi jedini majitele jacka russela :-D :-D .... alespon ktere znam. Moje kolegyne zrovna pres vikend hlidala stene. Ma sama dva psy, ale tenhle malej russell je zmaknul oba dva - normalne je vyhodil z jejich velkeho pelisku do jeho male krabice na spani a sam se roztahoval na jejich posteli. Kolegyne mi ukazovala fotku a ta fakt byla vystavni - dva velci psi tesnici se na male krabici a jeden maly jack russels na obrovske posteli s vitezoslavnym pohledem :-D :-D :-D alpiinka - dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je veľmi výstižné...naša Nina sa nasáčkovala k nám do postele :-D ale našťastie nás ešte z nej nevyhodila...zatiaľ :-D musela to byť super fotka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja sa poznam uz s tangom osobne a je to taka strasne mila ovecka :-D :-D :-D je fakt mily a ma dobry vkus ;-) zaujala satka a bol ocareny z mojich tenisiek :-D zacinam mat pocit, ze je okolo mna zvieracia mania, od soboty ma bratranec macicku, kamarat ma 9 novych labradorciat, kolegynina mama dostala macku k narodeninam...nam uz chyba len dom a veeeeelka zahrada a mozem zacat hladat mojho samojeda =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alpiinka - jo ovecka .... kdybys tu ovecku videla vcera 8-( 8-( 8-( .... to byla ovecka zrala na porazku. Uz se nemuzu dockat, az bude moct ven, uz je mu doma vsechno maly. Ma energie, ze nevi ci s ni .... :-D .... pristi pondeli bude moct ven, muze se tesit na poradny "exercise". Chodi sem jeste abra? Budu ji muset vyzpovidat, jak trenovat pudly :-D
Odpovědět
josefko krasny fotky a hlavne krasnej pejsek!nasi si o vikendu poridli taky stenatko - bernskyho salasnickyho, tak jsem ho k nim musela hned jit ocumovat :-D a abra chodi urcite na konika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt ted se zeptam jako totalni idiot, ale ty uz jsi porodila, ne? =-) Abre budu muset napsat soukrome :-)
Odpovědět
josefko neptas se jak idiot ;-) mam doma ctyrtydenniho andilka ;-) jen bych nevtrdila, ze jsem porodila, spis mi byla vytahnuta z bricha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt, tak dodatecne gratuluju :-) ..... je to holcicka, ze jo? A jak to, ze ti byla vytahnuta z bricha? Rodila jsi cisarem?
Odpovědět
josefko dekuji :-) a ano holcicka - Alexandra :-) skoncila jsem nakonec cisarem, moje telo stavkovalo :-( kdyz by ses nekdy nudila, na konikovi jsem popsala ve fotoblogu porod dopodrobna :-) a jestli jsi zvedava na fotky, poslu odkaz do ip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt, urcite posli, zvedava rozhodne jsem :-) a na konikovi si to pak prectu - diky :-)
Odpovědět
josefko odkaz mas v ip, je to jen nejuzssi vyber :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje :-) Doufám, že se nezlobíte, že jsem se odmlčela na tak dlouho, ale je za mnou trochu náročnější období. Sice ještě neskončilo, ale vyvíjí se snad dobrým směrem; nicméně jsem na spoustu věcí, včetně mluvení celkově, neměla dlouho náladu, ani čas. Ale tahle diskuze mi vážně chybí ;-) A zároveň se přesunu i na MK (13 tt), kde už stejně většina z osazenstva, které pamatuju, je. Herminko hrozně moc gratuluju x-) ! Stejně tak všem čerstvým i zkušenějším maminkám :-). A kdyby někdo shrnul nejzávažnější novinky az poslední půlrok, tak budu ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, měla bych aktualizovat taky fotku ;-) Jsem ostříhaná, mám vlastní barvu vlasů a vlastně taky bydlíme jinde a vůbec se toho událo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petuli, VITEJ x-) x-) ..... tak veeeeeelikanskaaaaa gratulace x-) .... a vubec, jsem rada, ze se vse vyviji dobre. Zrovna jsem na tebe myslela :-). To mate s herminkou na skoro na stejno, to je super :-) To je teda tehuli :-) ..... my s catf jsme tu snad uz jedine ..... tedy vlastne nevim, jestli se u catf neco nezmenilo :-N .... a vlastne jeste alpiinka. Co se udalo ti nepovim, ja tady nebyla asi 2 mesice - skola a dalsi problemy, takze ted taky tak nejak posbiravam stripky k sobe :-). Vim jen, ze butt ma mesicni holcicku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a my mame pejska :-) holky, davam recenci na kofeinove sampony: Alverde - super peni, dobre voni, docela funguje. Cannaderm - nevoni, malo peni, bezvadne funguje, prestaly mi skoro padat vlasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja na vas zapominam co :-( abych to napravila, tak alverde ma bozi sprchac, thailasso feeling, hmmm x-) x-) x-) a bezvadny na letni "damsky" problemy je sedava koupel s levandulovym eterakem :-N a taky dobra ustni voda se da delat z citrogrepu ;-) a jeste neco jsem chtela a uz nevim co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
PETI, TO JE UZASNA ZPRAVA !!!!! prijd na biodite ;-) SUPER!!!!! Josefko, jakyho pejska???
Odpovědět
Profilova fotka
abro - huraaaaa, tebe jsem tu postradala :-) ..... kralovskyho pudla :-), urgentne potrebuju radu jak ho vychovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt joo?? moji oblibenci kralovaci :-) naadhernej pes :-) mas fotku?? :-) Jakou radu? chodte na cvicak ne? :-) a na aginy, to milujou snad vsichni pudli :-) nojo, ja nemela ted moc casu kvuli male abre vece urvane a porad nemocne :-( ale ted uz je lip, vypada to, ze hodne delala alergie, no uvidime, snad jsme tomu konecne prisli na kloub a budu za vami chodit casteji a neee jenom na biodite :-D
Odpovědět
Petuli, ahoooooj, hrozně ráda Tě vidím a moc gratuluji! Kolikrát jsem se na Tebe chtěla zeptat Abry (nevěděla jsem, zda jste spolu ještě v kontaktu). Jsme skutečně skoro nastejno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abra, zatim nechodime nikam. Co to jsou aginy???? Musim neco najit, ma energie, ze nevi co s ni .... a ja taky ne :-N http://picasaweb.google.com/Hana.Rydl...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?