Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
filipovi, tak uvidis, jestli se z tech testu neco ukaze ja si osobne myslim, ze dlouhodoby stravovani se v restauracich apod. opravdu skodi...je v tom spousta veci, ktery nevidis..mouka, sul, rafinovane oleje, skroby a ecka mam takovej priklad..hrozne rada jsem chodila do jedny restaurace v praze na lososovy sneky plneny syrem a spenatem..bylo to servirovany se salatem, bylo to dobry, ale bylo mi po tom vzdycky hrozne tezko, coz jsem nechapala...salat-losos-riccota-spenat..jak to muze byt tezky?..pak jsem narazila v makru na to, ze se to prodava uz jako polotovar(coz me vubec nenapadlo) a obsahuje to mouku, skroby a ecka... nebo me dorazilo, kdyz jsem videla, ze i ten vydlabanej chleba, do kteryho je ted modni lit polivku, se prodava ve velkym, mrazenej a je to plny ecek.. takze bych osobne omezila obedy v kantynach pouze na salaty s pruhlednym dresingem, kde se da co nejmin zakasirovat, co v tom opravdu je tady neco k olejum....na vareni a peceni je z oleju nejlepsi arasidovy a kokosovy, oba maji ale specifickou chut...pak v dm drogerii prodavaj slunecnicovy olej, filtrovany, ktery se hodi i na smazeni..ten je bez vune pak normalni maslo a sadlo..a nebo tzv prepustene maslo(zbavene vody), da se koupit napr v makru ostatni oleje a predevsim ty za studena lisovane by se mely zahrivat pouze kratce, takze pokud chces lehce neco orestovat(napr zeleninu), jinak moc nezahrivat..oleje jako sezamovy, konopny, lneny se vubec zahrivat nesmeji
Odpovědět
Catf - nojo, s tema eckama a polotovarama vsude, to je fakt grazlovina :-| filipovi - a nemas nejakou alergii? pac u nekoho se to projevi jen unavou a ted na jare je to myslim dost aktualni. Treba ja jsem tento vikend byla totalne zpomalena a spala jak zabita spoustu hodin a m oteklo oko, takze tady asi litaly nejaky pyly. Touhle dobou to mivam vzdycky... Ja teda zeleninu nejim pres zimu vubec, zacinam zase az ted. Pres zimu jim jen varenou v polivkach (mrkev, cibule, celer, petrzel, brambory), zase v zime jim vic masa a vajicek.
Odpovědět
rosi, urcite to chce davat pozor, jak a na co telo reaguje - co se tyce jidla a vubec obecne.. predevcirem jsme si s m objednali vecu z indicky restaurace..to jidlo je fakt famozni chutove, ale vyskakala mi na brise po tom vyrazka a bylo mi docela tezko, takze by me fakt zajimalo, co v tom jidle fakt je..v tech omackach se schova ledacos... mne kdyz se treba stane, ze si za celej den nedam salat a jim vsechno vareny, tak druhej den mam uplne silenou chut na salat a citim, jak me to nabije energii...kdyz jsem napr u babicky a dva dny si nemuzu poradne pripravit vlastni jidlo, tak uplne citim, jak ze me ta energie vyprchava... taky pomaha dat si pres den alespon 2-3 kousky nejakeho ovoce..jabka, hrusky, pomeranc apod...kdyz me chytne odpoledni mlsna, ze potrebuju energii doplnit, tak nejdriv sahnu po ovoci nebo po mrkvi ci rapikatym celeru a pripadne jeste oriskach, obcas po susenem ovoci(to se snazim spis min, protoze mi pripada docela tezky).. pred tim jsem si v praci kupovala v automatu kindrbueno :-p
Odpovědět
Rosi: Přidávám se do klubu tentovíkendpobouchanejch :-). Bolela mě hlava, pořád jsem spala, měla jsem kopr jak blázen, no mazec. Dneska přišla bouřka a dobrý x-).
Odpovědět
ahoj jak jste tady mluvili o tom mase,šunce atd...už pomalu nevím co mám jíst.Jaký maso třeba jíte? já si dám občas šunku,ale dětskou kuřecí,pak taky mletý maso.jinak čokoládu moc nejím,ale kinder bueno mám ráda :-S jídlo z indický restaurace bych nesnědla,nemám tyhle jídla ráda. jinak mám taky exém a bylo mi doporučeno nejíst mléčné výrobky,takže nejím jogurty ale občas mám děsnou chut na mléko,tak si dám a pak se mi exém rozjedde :-( jinak u nás dneska taky byla bouřka,a super,bolela mě hlava a pak to nějak přešlo :-)
Odpovědět
luii: no, chvili to zkusim, tu trezalku - co kdyby :-N . Pry se mirna deprese muze projevit i takhle a ani se nemusis citit uplne na dne, A je fakt, ze vzhledem k tomu, ze me tlaci terminy a nemam energii pracovat, tak me to stresuje ... catf: v restauracich jim ted asi tak od Vanoc. Drive jsem hodne varila. Kindr bueno :-D Ja se taky snazim telo posloichat, proto nejim ceskkou kuchyni a jim spis jako vegetarian. Maso mi prijde hure stravitelne - myslim tim i kure apod ... Na tech zeleninovych jidlech se mi prave libi, jak jsou lehka a nezatizi ... :-) ... ale ja asi nemam moc dobry cit :-N rosina: mam alergii na roztoce, jinak nic ... ale nebyt tech vysetreni, kteryma prochazim, ani bych to nevedela. Tech roztocu je u nas doma teda urcite hafo (pes, nasi potkani, prach, stary gauc po babicce .... :-N ), navic mame stary vlhky, tmavy dum (tzn. plisne a ta tma taky neprida), takze jak je hezky, tak se snazim pobyvat spis venku. tak jeste posledni otaku, at tady neresime porad jen me :-N (je mi z toho divne, ze si z vas tady delam poradnu :-N ). Rekla jsem si, ze se budu snazit ted jist co nejvic bio (kvuli eckam) a davat si na to pozor. Chtela bych si udelat nejakou detoxikacni kuru. Vim, ze o tom jste se uz urcite bavili, ale bud me odkazte na predesle stranky a vyhledam si to, nebo mi jeste, prosim, poradte neco na ocisteni organismu,pokud neco znate. ;-)
Odpovědět
Filipovi: Výše jsem psala o těch kopřivách... ;-). Doporučuju. Šunku bych nedala do pusy, jedině prosciuto crudo v Itálii. V ČR ho moc nekupuju. Radši si 2x až 3x týdně dopřeju bio kuřecí, vepřový nebo králíka či rybu. A sem tam vajíčko od babiččinejch slepic. x-) x-) x-) Rybu teda bio nekupuju, nějak jsem po tom nepátrala.
Odpovědět
Teda Kindrbueno jede :-D. Chuťově dobrý, ale do pusy bych to už nedala. Mám doma jako doping lesní med od strýca z Velehradu x-) x-) x-).
Odpovědět
filipovi, presne si ten detox nepamatuju, to by vedela josefka..zkus zadat detox do vyhledavace ja znam pouze logickej detox :-D ... omezit alkohol a kavu, zadnej bilej cukr(pouzivat vylozene trtinovej se spoustou melasy a nebo prirodni sirupy..napr z agave, javorovy sirup apod, sul(kdyz se musi solit, tak morskou), zadna bila mouka(a vsechno z ni..tzn testoviny, kuskus), vsechno procesovane jidlo(uzeniny, konzervy, stavy, dzusy atdatd), kupovat pouze ..bezlepkove obiloviny(jahly, quinoa, kukurice, pohanka), vyrobky z celozrnne mouky(na chlebu musi byt uvedeno z ceho se presne sklada), celozrnne obiloviny(kuskus), celozrnne testoviny, bezlepkove testoviny(ryzove nudle, pohankove nudle, kukuricne), lusteniny, zeleninu, ovoce, rostlinna mleka, bio jogurty, bio mleko(minimum)...nejlepe kozi a ovci, stejne tak syry(nejlip bio), za studena lisovane oleje, kvalitny octy, pit nefermentovane caje a nebo bylinkove se specifickym ucinkem, jist orisky, seminka, susene ovoce, z masa ryby nebo kvalitni hovezi, bio kureci pravidlem je, ze potraviny kupovane ve zdrave vyzive a v bio kvalite maji ok slozeni, ale musi se to stejne radsi kontrolovat tohle vyse uvedene samozrejme neni vylozene detoxifikacni kura...ale myslim si, ze na pozvolny "detox" to uplne staci..poradnej detox je mnohem prisnejsi(zadny alkohol, kava, cukr, bila mouka, mleko..musi se na to pozvolna a pri tom brat ruzne bylinky..presne to vi josefka, takze se obrat na ni pres IP, pry se v diskuzi nejaky cas neobjevi). fire, kupuju si hlavne ryby..lososa, morskyho vlka, platyze a obcas si dam kousek kvalitniho hoveziho(svickova apod.), kure jim minimalne(kridylka, spodni stehna) a uzeniny vubec
Odpovědět
tak kindrbueno nemam rada ani chutove, vubec vsechny kindr a milky jsou na me moc sladky, ale hořkou čokoládu miluju. teď řeším, jak manželovi zvýšit příjem bíkovin, hodně totiž začal sportovat... Zatím to řeším rybama a vejcema, ale chtělo by to nějakou inovaci, kuřecím nadupaným hormonama ho moc cpát nechci a červený maso tak jednou za týden... Fazole mu moc nejedou, tak "ukrývám" luštěniny, kam se dá (červená čočka, cizrna apod...) no a mám za sebou půlrok obědového stravování v kantýně a balím to... I když jsem si vždycky vybrala tu nejzdravější ¨variantu, tak to byly dost blafy. V zimě jsem to odmítala řešit a byla ráda, že mám teplý jídlo (měla jsem toho moc a nestíhala vařit), teď ale přecházím na syrovo-zelenino-ovoce-celozr.věci...
Odpovědět
allegria - závidím ty tvoje biomasa ]-( :-D My měli bouřku včera a to jsem jela jak fretka, uklidila jsem, navařila, vyprala no dokonalost sama :-D
Odpovědět
rosi, jeste orisky a seminka bys mohla nekam schovat a avokado m si dost oblibil ty nase ranni ovocny oriskovy koktejly k tomu masu jsem zapomnela dodat... zverina, kachna, jehneci, teleci...kralik, urcite to ale chce ve specializovne prodejne a u reznika..jednou jsem koupila teleci v tescu a nez jsem to maso odblanila, tak me uplne presla chut, ble
Odpovědět
Článek se načítá
catf - diky za tip :-) mu asi udelam müsli, kaše mu moc nejedou, tak mu udelam klasicky müsli s kondenzovanym mlikem...
Odpovědět
ad stravování v kantýně: vloni jsem byla na praxi na ZŠ a nabídli mi, že se můžu stravovat ve školní jídelně za 13 kč :-) cena ale bylo jediný, co na tom bylo sympatickýho. Jen jsem žasla, čím se ještě v dnešní době krměj děti. Nejvíc mě dostaly špagety s hnusným mletým masem asi s litrem tuku na talíři a tortelliny s kuřecím masem a sýrovou omáčkou.Na to jsem se bláhově těšila...Tortelliny hnusný, rozvařený,to kuřecí maso představoval jakýsi prášek uvnitř a sýrová omáčka byla tak umělá,že nic umělejšího jsem v životě nejedla...učitelky to chodily hromadně vracet. Jinak jídlo bylo často přemaštěný, připálený, maso zase nedovařený. K pití většinou šťáva jedovatý barvy, nebo přeslazenej čaj. No po každým obědě jsem se cejtila totálně kaput :-(
Odpovědět
aemni - tam je problem, ze ty kucharky se musi vlezt cca do 50 - 60 kc za porci, z toho se kvalitni jidlo tvori tezko :-( takze se to řeší vařením z prášku a kupováním nekvalitních surovin.
Odpovědět
rosina: já vím, některý jídla byly docela jedlý i relativně zdravý, dělali třeba kuskus a dobrý byly polívky. Zrovna včera byly v pořadu Sama doma dvě ženský, jedna z nich byla kuchařka ze školní jídelny, kde se snaží vařit trochu zdravějc. Používaj třeba hodně luštěniny, čočku, cizrnu, což není až tak finančně náročný, často prej vařej i ryby, jídla doplňujou trochou zeleniny...ta druhá ženská se právě věnuje nějaký osvětě za zdravější jídlo ve školních jídelnách, takže ono to jde když se chce...Na gymplu jsme chodili na jídlo do Eurestu, na kterej teď s láskou vzpomínám :-)
Odpovědět
aemmi, nechci ti brat iluze, ale ty relativne zdravy polivky jsou vsechny delany z instant bujonu(velky pytle) ala podravka vcetne glutamatu(tam, kde hospodarka nevi, ze glutamat je svinstvo), zahustujou to jiskou z mouky(jinak to totiz neumej)... ta skvela osveta by mela zacit ale hlavne DOMA!!..spousta rodicu(snad vetsina) detem doma vubec nevari, namazou jim maximalne chleba s necim nebo je vezmou do mekace/kfc a deti ve skole vyzadujou rajskou, svickovou, knedlovepro..protoze si asi myslej(a mozna se to naucily u babicky), ze to je to poradny jidlo, co by mely jist.. na zdravy veci v jidelne kaslou, protoze to ty "vyuceny" kucharky ani neumej poradne uvarit...krome magi a sojovky a ty podravky totiz neznaj zadny jiny koreni, kuskus je pro ne exotika z marsu...ani se tem detem nedivim, ze to nezerou, vim o cem mluvim, je to hnus..a nakonec ta svickova je z toho nejlepsi
Odpovědět
tak já si nemyslím že rodiče dětem doma nevaří,mám pár příbuzných co mají menší děti cc a6,8 let a vaří jim každý večer teplou večeři plus přes víkend samozřejmě i oběd.a není to pokaždé omáčka plná jíšky. viděla jsem jeden díl Ano šéfe kdy byli v školní jídelně a byli spokojený,ptz se tam vařilo docela zdravě.klidně si za to lidi připlatí,doufám. bohužel jak se někde dočítám,i třeba tady v různých diskuzí nebo na koníkovi, spousta ženskejch si chce ušetřit práci a dětem prostě nevaří,radši je opravdu vezmou do meka :-p
Odpovědět
tak já si myslím, že typická zaměstnaná ženská a chlap tomu vyvařování během všedního dne moc nedají, já neznám nikoho, kdo by vařil teplý večeře, ani si nemyslím, že je to potřeba, jíst se dá dobře i studeně. Kuchařky většinou nemají management, kterej by je školil ohledně zdravýho jídla, takže vaří ve velkým, z pytlů, z magi, sojovky.... s jejich rozpočtem na jednu porci se tomu vůbec nedivím. Spíš se divím rodičům, že se nevzbouří a nechají to ty děcka žrát, no ale je to levný, žejo.
Odpovědět
rosi, ale jak bys resila teda obedy pro maly dite?at uz ve skole, nebo skolce...kdyz bys ho vyzvedavala az odpoledne..davala mu nejaky studeny obedy v krabickach..neber to jako rypavou otazku :-D jen si nedokazu predstavit, jak obedy jinak resit, nez jidelnou...
Odpovědět
butt, to si musi kazdej rodic rozmyslet, jestli je pro nej vyziva vlastniho ditete priorita a jak velka
Odpovědět
butt - no to prave netusim, jak bych to resila, mozna varenim u babičky, možná bych se snažila zajistit děcku nějakej nadstandard, pokud by byla ta možnost, nebo by chodilo na obědy dom a holt by bylo navareno, fakt nevim, z praktickyho hlediska jsem nad tim nepremyslela, spis doufam, ze za par let se ta situace s jidlem ve skolnich jidelnach zlepsi a bude mozny si dat nejaky zdravy nadstandard :-) Přijde mi blbý, že v dětsví a pubertě si děcko osvojuje stravovací návyky a je škoda do něj valit éčka a umělý tuky... tohle je věc, která mě fakt štve, když jsme jedli v menze ve Francii nebo švýcarsku, tak tam ty davový žrádla byly fakt zdravější - kuskus, vařená pšenice, hnědá rýže, kroupy, saláty ve velkým, k tomu dresing z oliv. oleje a hořčice, ovoce, jogurty a celý menu od předkrmu až po dezert dvě éčka šedesát. To si myslím, že je cena, ke který když se přidá státní dotace, tak už se z toho dá uvařit slušný jídlo, jenže prosazuj to ve státě, kde se lidi zdráhají vyflajznout třicet kaček u doktora...fakt naprd :-D
Odpovědět
Já jsem příklad toho, že to jde. Mamka zdravotní sestra, dělala na směny, ale vždycky si našla čas něco na druhej den uvařit. Nebyl nejmenší problém. Dobrá polívka - vývar nebo zeleninová nebo luštěninová, na 2 (někdy na 3) dny a něco k tomu, většinou teda maso nebo vajíčko a v jakékoliv kombinaci se zeleninou, luštěninama nebo bramborama. Sem tam máčka nebo buchta x-). Do školy sváča a doma pak oběd. Když jsem měla náhodou školu dýl než do dvou (což bylo myslím jen v osmičce a devítce jednou týdně), tak jsem šla na oběd do jídelny). Jinak jsem jedla doma. Na gymplu zrovna tak. Na VŠ jsem si vařila sama a když to jinak nešlo, šla jsem do menzy nebo do restaurace. Suma sumárum jsem tak 80 - 90% jedla doma a košér. Je to jen otázka priorit ;-) .
Odpovědět
Nehledě na to, že se toho navařil hrnec a kdo chtěl, vzal si to k večeři, atd. Ještě se šetřilo, protože se využilo vše ze zahrady a hospodářství a nekupovaly se párečky, salámy, taveňáky, paštiky, sladkosti a jiný dobrotky k večeři :-p :-p :-p.
Odpovědět
U nás mamka taky vařila, ale ona nechodila do práce, tak to šlo v pohodě. Vařila klas. český jídla sice, ale přece jen to bylo čerstvý a bez polotovarů a éčekovýho koření... Já jsem ani do menzy nikdy nechodila, měla jsem to trochu z ruky, ale vařily jsme si s holkama na privátě společně, vlastně od nich jsem chytla zdravostravu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo holky, ale co když někdo jezdí do školy do jinýho města? To asi těžko dáte děcku krabičku, když by to jedlo studený...A každej den salát, nehledě na to, že bude za exota, nevím, no...
Odpovědět
a trilety decko ze skolky taky tezko bude chodit domu na obedy :-D ja si to proste nedokazu moc predstavit, jak to prakticky delat...leda nechodit do prace a dite si brat fakt na obedy domu... :-| no treba do ty doby neco vymyslim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
opakujem sa z modreho konika so surnou prosbou - moja kolegyna by surne potrebovala poradit phladne alergenov a kojenia - maly jej ma mesiac a stale place, koji ho odsavanym maternskym mliekom lebo jej nechce sat bradavku ale najma vecer sa stale prepina a place a place este aj zo sna ked spi. Chce skusit najst alergeny, co ona konzumuje, co mu mozu vadit. Mate nejaky zoznam alergenov a navod ako to zistit - kdesi som to tu citala ale uz neviem kde :-N DAKUJEM za pomoc x-)
Odpovědět
juju, kdyz si proctes bio dite na konovi, tak tam to urcite najdes.. ja znam akorat klasicky alergeny..mlecne vyrobky, lepek, citrusy, jahody, orechy
Odpovědět
Profilova fotka
dik catf ;-) som to uz vypatrala, ale zdalo sa mi ze som kdesi citala dlhy elaborat o alergenoch, ale asi bluznim :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?