Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
catf :-D to si ty poradila mojmu m? teraz vkuse nadsene hovori ze ideme kupovat macku ;-) ale ja zaidne domace zvierartko doma okrem rybiciek nechem lebo sa mi to zda neciste (sorry vsetky zvieratka)
Odpovědět
Profilova fotka
juju :-. - treba kocka je cistci nez rada lidi :-D :-D - taky hlasuju pro kocku ... a je to nespravedlivy, ja kdybych mohla, tak mam doma dve kocky a dva psy - minimalne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my doma mysi nikdy nenicili, vzdycky tak nejak prisli a odesli, ale fakt je ze nekdy moc, kdyz ony jsou tak roztomily :-N a domaci kocky vykrmovany dobrutkama je stejne nehonej, se jim nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mia nasich rozmazlni kocouri mysi honej - dokonce v lete chytaj netopyry 8-( 8-(
Odpovědět
juju, nene, kocky jsou ciste a krasne voni, to jen lidi jsou upoceni smradosi ja teda nikdy nebyla vychovavana k tomu mit doma zvirata, nikdy jsme doma jako deti zadne nemely, ale m mel doma vzdycky hrozne zverstva, i ted maji jeho rodice tri psi a koucoura, coz je skoro minimum, co kdy meli :-N ted jsem si zrovna prinesla valentynskou ruzi domu a jeste jsem si ani nesundala boty a cejtim, ze me ta ruze nejak taha a kocour mi ji zere :-D a za chvili pudu spat a kocour si ustele v doliku mezi mejma kolenama, ze mam z toho skoro hrb, jak se v noci snazim moc nehejbat, aby se kocour neprobudil, a zitra, az budu pracovat, tak si ustele na mejch nejdulezitejsich papirech na stole....proste mit doma kocoura je neco famozniho a nevymenila bych to za nic, protoze si clovek teprve pri souziti se zviretem poradne uvedomi, jakou ma vuci prirode zodpovednost x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
joseka my meli na farme hromadu kocek, vsechn akorat cekali na mliko a snidani a obed a veceri a mysi jim behali po hlavach :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
catf, my teda máme psa ale je rovnaký ako váš kocúr :-D aj čo sa týka žrania vecí aj spania, spí s nami, najčastejšie pod perinou, ideálne medzi nami :-D (sa vždy čudujeme ako môže dýchať a bojíme sa či sa neudusí, ale už ju máme 2,5 mesiaca tak už si zvykáme :-)) a keď pracujem na notebooku tak si najradšej ustelie na klávesnici, prípadne si tam vyloží aspoň hlavu :-) mia :-D :-D :-D
Odpovědět
Zdravim do klubu chovatelu :-D :-D ...tedy doma u nasich mam dva psy...tri zelvy...akvarko plne rybicek a byvalo i jine zverstvo...postupem casu jsem ho exterminovala :-D ...nechtene samo...trebas takovy krecek toho moc neprezije :-D :-N ...A jednou nam skocil divoky kanec do bazenu...Poplaval par tempicek...vyprazdnil se tam :-p a pelasil znovu do lesa :-D No a tu mame tedkons tri polodivoke kocky...je to zabava...stale vyvadeji nejake psi kusy...Ale predevcirem byly na zabiti...umyla jsem okna,chodbu...ze by se z nich dalo jist...vyblejskano maximalne...ty tri odnekud pribehly cele zablacene a vse mi potapkaly,okna zaspinily...uaaaaaaaaaaaaa...malem jsem dostala infarkt... 8-( .Jak pise Mia...jejich denni napln je rano jidlo,odpoledne jidlo,vecer jidlo,na kazde se tesi jako by zadne predtim nebylo...mezitim spanek a psi kusy...ulovky zadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D .... holky nam z patka na sobotu umrel pejsek ;-( .... neumim si predstavit, ze prijedu k nasim a on tam nebude :-( .... a kocouri po nem celej dej smutnili. Ten jeho vetsi kamarad lezel puld dne v mraze s hlavou na krabici, kde Tobisekovo telicko ceka, az ho nasi odvezou na chalupu pohrbit. Kdyz ho pak nasi zahnali domu, tak celej den nezral a lezel na packach a jen prej koukal a ten druhej zase porad chodil, mnoukal a chtel se mazlit ;-( ;-( ;-( .... me je tak lito, ze nemuzemem mit doma zvire - ta blba alergie myho m. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
baby ako poznam mojjo m. aj my sa cochvila pridame do chovatelskeho kruzku, ale v prenajme kde sme teraz nemozeme mat zvieratka, ale v lete sa budeme stahovat a manzel chce sliepky, korytnacku, kraliky, ovcu a psa :-N ja proti zvieratkam nemam nic a rada sa o ne staram ale mam taku predstavu ze maju byt von a mat vlastny priestor (s vynimkou nejakych luxusnych kuskov). Mam totiz skusenosti s domacnostami, kde mali dnu psikov bola tam vzdy priserna spina :-| a ich chlpy pravidelne v mojom jedle :-p...tak sa budem musiet rezignovat. Zda sa ze mys zmizla, alebo je tak zasita a ticho ze nemame sancu ju vypatrat =-)
Odpovědět
Josefko to mi je strasne lito ;-( ...Ja vim,jake to bylo kdyz mi umrel muj prvni pejsek ;-( ;-( ...Ale nastesti jsem mela jeste druheho,a ten mi ze smutku pomohl... Juju ja take nemam rada domacnosti,ktere jsou citit zviraty,chlupy vsude,smrad...my mame pudliky,ty nepelichaji a jsou krasne vonavi :-) ...Oni jsou jak lidi :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
naprosta pravda chloe - Tobisek byl take pudlik :-) .... jenom umet mluvit :-) a krasne vonel :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Hážu zajímavý odkaz: http://ekonomika.idnes.cz/test-obaly-...
Odpovědět
jojo, pudlíci jsou super, naši mají 2 a já je miluju x-) :-D nelínají, voní a jsou pekelně vyčůraný - víc jak lidi :-D :-D :-D ale manžel nechce o pudlovi ani slyšet :-( ale teď jsem narazila na plemeno labradoodle - kříženec pudla s retrívrem, vypadá jako voříšek, má srst jako pudl a inteligenci po obou - prý se používají jako asistenční psi a tak... tak možná ten by prošel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar a prej nejsou alergenni .... mam na nej spadeno, az bude dite a budu doma .... ale budu ho muset "najit na ulici" :-D
Odpovědět
Josefko i kdyz si ho koupis...tak muzes rikat,zes ho nasla na ulici...ten pejsek vypada jak takovy nalezenec :-D ...Jsem si ho vygooglila..jsou zlatiiiii x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja asi prasknu, davam si lusteninovou polivku s ovesnyma vlockama a nemuzu se prestat cpat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prave chloe, na to spoliham - jen bude divny, ze jsem nasla zrovna plemeno, ktere se mi libi - ale m. zase nevi jak vypadaj, tak si bude myslet, ze je to nejakej orisek :-N Mia, vubec tady nemluv o jidle - ja jsem na tom detoxu v posledni fazi (cisteni jater) a mam hlad a boli me hlava 8-( - ted do sebe laduju kedlubnu a mrkve s humusem a kedlubnu i mrkve jsem snedla a vubec nevim, co budu delat, protoze mi to nestacilo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
josefko a je to pro telo dobry takhle hladovet? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no pudliky sa aj mne pacia a kamoska co ho mala tak mali doma vzdy cistucko, ale moj m. uznava len velke psy a pudlik je pre neho cudo ]-( ale vcera mi povedal ze ked raz budeme kupovat psa mozem vybrat plemeno. Ale aj tak to bude az porodim vsetky deti a budu mat najmenej 6 rokov :-D tak to si m. este pocka. Tu sa uz par krat stalo ze pes napadol/zabil male dieta a m. je predovsetkym za bezpecnost, takze bude cakat 8-) josefko ja ked som robila detoxikaciu, tak hlava bolela ale hladna som nikdy nebola =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mia - ja teoreticky nehladovim, jim 5x denne a velice pestre, ale mnohem min a bez cokoladky po obede a bez zivocisnych vyrobku a vicemene bez chleba - tak si na to si musim zvyknout 8-(. No a protoze jim porad ovoce a zeleninu, tak uz se nechci dojidat dalsim ovocem a zeleninou, aby to nebylo moc pro bricho. Hlava me boli z toho, ze asi zacaly pracovat jatra a zacaly vylucovat vic toxiny a taky ze furt pobrekavam, kdyz si vzpomenu na Tobiska. Melo by se to tak za 3 dny zlepsit, ale blbe se mi v praci mysli :-N
Odpovědět
josefko, to se nedivim, ze mas hlad, to samy jsem zazivala pri prechodu na bezchlebovku.. ono si telo za chvili zvykne a hlad prejde a asi i nejaky to kilco pujde dolu nicmene, ja nemam problem snist treba celou okurku salatovku, kdyz je potreba a mam hlad a vlastne krom ovozel se nicim doplnit nemuzu, kdyz nemam ten chleba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josefko citim s tebou, ja jednou drzela hladovku dva tydny a ty prvni tri az ctyri dny sem myslela ze me hrabne :-N
Odpovědět
No ja co jsem zacala brat tu Macu asi pred mesicem...V poslednim tydnu me stale boli hlava...a to me nikdy nebolivala...tak nevim zda to priradit te Mace a nebo cemu....
Odpovědět
Profilova fotka
Co je dobrý proti padání vlasů? Mám pocit, že mi padají víc než dřív :-(
Odpovědět
Profilova fotka
erinko, to muze byt po porodu - pokud to bude pokracovat, nech si vysetrit stitnou zlazu, zelezo v krvi a tzv. serum ferritin (to je zelezo v seru) - ten serum ferritin je jedna z nejvetsich pricin padani vlasu, pritom se to da tak snadno srovnat. mia, jidlo 5x denne ma k hladovce jeste daleko :-D :-D :-D :-D :-D catf, asi jo, taky si myslim, ze je to tim, ze jsem vysadila chleby - kdyz jsem tenkrat byla na bezlepkovy diete, tak jsem tyhle pocity nemela, ale je fakt, ze jsem jedla bezlepkovy chleby. Ani ty zitny nejim nijak moc, ale ale jeden krajicek denne to mohl byt. chloe nemyslim si, ze by maca byla na vinne, ale pokud to chces zjistit, tak ji zkus tri dny nejist a uvidis
Odpovědět
Profilova fotka
josefko ja vim, ale tak nejak ty pocity kdyz jsem snizovala ze zacatku jidlo to bylo to stejny, mi bylo soufl, bolela me hlava, byla jsem nervni a nebezpecna :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, ted jsem zrovna zprdla chudaka m. za to, ze sel spat :-D :-D .... tak uz vim proc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo sem byla vecne nevrla, skoro jako kdyz jsem prestavala kourit, ale to bylo horsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no chudak m. to si tech 14 dni uzije. Tak ja taky mazu spat - dobrou noc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?