Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 tak papu z toho novyho hrnce je super, desne to vytahne chute, jako papinak mi to prijde akorat ze to trva dlouho
18. led 2010 ve 20:07  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Slovensko
 abra myslis, ten weleda detsky olej na masirovanie detskeho bruska? ja sa tiez chystam si ho kupit - potom poreferuj aky je. Dnes som kupila takmer komplet detsku kozmetiku - mozete asi vsetky hadam aka znacka emoticon emoticon myslite si ze sa stale musi pouzivat detsky puder, alebo to uz nie je v mode? lebo ziaden prirodny som zatial nevidela v obchodoch.

inak ja sa na to plienkovanie tesim a ziadne lenosky mi to nevyhovoria. Inak BambinoMio ma detsky praci prasok - Mio Care, myslite ze bude eko? http://www.bambinomio.cz/katalog.pdf str 12
18. led 2010 ve 21:02  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Juju zasypovy pudr ma Hauschka a je velmi dobry

Herminko a zkousela jsi Jason??Maji nekolik chuti...Ja mam nej tea tree a pomeranc...Jsou jedine ktere mi na cisteni vyhovuji...
18. led 2010 ve 22:59  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 bet, tenhle: http://www.branakdetem.cz/olej-na-masaz-briska-kojence-weleda-50ml.htm pocitam ze mala abra bude urcite uprdena, pac moji nocni murou je pouzivani rektalni rourky (u segry sem to hrozne nesnasela delat emoticon )

holky, ja myslela, ze si ty zasoby prave nekoupim tedka v lednu abych to mela pekne nachystany a houby houby emoticon priste nakoupim zasoby vseho hned, jakmile uvidim na testu // at je klid emoticon
Ale musim rict, ze m. je machr, stravil v obchodaku sileny dve hodiny a ulovil nejenom alverdi sampony, ale i recyklovanej toaletak, nasel pesto v dm a koupil i ryzomliko (teda soja-ryzo ktery moc nepiju, ale to je detail emoticon ) Tak je sikovnej emoticon

catf, arasidy a orechy stejne musim omezovat (hranicni alergie), takze nemela, ale myslim, ze sem mela ten z prazenych, byl hodne vyraznej. Hele a za studena lisovanej slunecnicovej by teda na tu tepelnou mohl byt dobrej? Nevytvari se tam pak ty karcinogeni latky jako v beznym slunecnicovym?

mio, tak ten hrnec nebude nic pro me, nesnasim jidlo z papinaku emoticon sem na to uplne alergicka, kdyz dostanu k jidlu neco papinakovatyho emoticon

juju, pudr sem si koupila z dm od babylove s nejakym ekotestem, pac sem prirodni nasla jenom od nobilisu a pani v shopu nejak neni schopna me ho objednat emoticon takze az doplacam babylove, tak se dostanu k tomu nobilisimu, snad emoticon pudr se me zda dobrej v tom, ze prave vytahuje pekne vlhkost a je pak mensi problem s opruzeninama, nebo kdyz se decko jenom trochu pocura, tak omejes, napudrujes a neresis furt mazani dokola.
19. led 2010 v 09:22  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
 Abro, ty jsi svého m podcenila emoticon

Já masíruju bříško alverdím koupelovým olejem. Ten používám na všechno. Do koupele, namazat po koupeli, na masáž břícha emoticon A pudr teda vůbec nepoužívám. Ani krém na opruzeniny, jenom, když se opravdu udělají a to jsme po 3 měsících měly poprvé.
19. led 2010 v 10:02  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
 Hm, já teda hodně četla, že pudry se používat nemají, někde vyloženě psali, že děcku nedělají dobře ty pidi částečky co z toho lítají a ono to vdechuje... Já teda malou ničím nemažu, teprve až by se něco vyskytlo, tak začnu, ale kakání doma umývám vodou, na cestách vlhčenýma ubrouskama Hipp, ale to je fakt minimálně a ještě se teda přiznám, že když je počůraná, neřeším to vůbec, nechám ji chvíli odvětrat a dostane novou plínu... doma je stejně jen v látkovce bez PUL kalhotek, tak větrá furt emoticon Akorát musím často přebalovat emoticon
19. led 2010 v 10:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
 tak jsem ještě v tom zrušeném obchůdku ulovila za 500 emoticon emoticon teď ještě někde najít tu černou fixku emoticon
19. led 2010 v 11:04  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
manogue
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 240 příspěvků.
  • Svatba byla 12. června 2010
fotoportrét
fotoportrét
manogue
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 240 příspěvků.
  • Svatba byla 12. června 2010
 chaarleene: Třeba by manžela potěšilo, kdybys každou cenovku škrtla a pod to vepsala "AKČNÍ CENU", samozřejmě mnohem nižší... emoticon Ten můj je třeba tak trošku šetřílek, na potravinách sice ne, ale jinak rozhodně. emoticon Před Vánoci jsem se maličko rozšoupla s vánoční výzdobou do bytu, nakupovala jsem společně s mamčou a rozhodovala se ještě pro jednu věc. Mamča se smála, ať pro jistotu příteli řeknu, že šlo o zboží v akci, jinak mě s tím vyhodí (nadsázka, samozřejmě emoticon). Tak jsem tu poslední dekoraci ještě vzala a doma na nezbytnou otázku "kolik tohle stálo...?" (nemyslí to špatně, jen občas připomíná chodící kalkulačku emoticon) odpověděla, že dejme tomu 10 Kč za kus místo 22,-. Miláček na to: "Aha... tak proč jsi toho nevzala víc?" -Promiňte odbočení od tématu, nemohlo se mi to nevybavit. emoticon
19. led 2010 v 11:44  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 abra ja proste nevim jak to popsat, je to desne dobry, maso je krehounky a kupodivu zelenina neni rozvarena a strasne dobre se ty chute prostoupi navzajem emoticon
19. led 2010 v 11:58  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 koukam, ze to mame doma vsechny stejne emoticon emoticon emoticon - ja taky obcas musim zaokrouhlit cenu smerem dolu emoticon emoticon
19. led 2010 ve 13:11  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 m. si teda nikdy nevsimne, ze doma neco nekde pribylo, vzdycky si jenom vsimne, ze nekde zmizly prachy emoticon takze misto otazky kolik to stalo, se pta kde jsou prachy? emoticon

s tema pudrama, to je asi o tom, jak je kdo zvyklej, ja sem byla vzdycky zvykla pudrovat zadky, prijde me ta kuze pak takova fakt pekne osetrena, jako ne pokazdy pudrovat ale proste jednou za den treba... Eri, s tim vdechovanim sem to nevedela, ale jako logiku to dava, no zas ale teda takovy oblaka u toho nevytvarim, tak snad to nebude malou abru nijak drazdit...

bet, no koukala sem, ze nevim co v nem mam emoticon fakt prekvapko emoticon

jo a dneska sme byli eko, pac me scipla baterka v aute, tak me m. musel k mudre vezt svym emoticon
19. led 2010 ve 13:28  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Holky, díky za rady s pastami. Logonu jsem kdysi měla, ale nepamatuji si ji. Po Jasonu se pokusím u nás podívat, ale moc to nevidím emoticon

Abro, že muže znovu zdravím a chválím emoticon Ty poznáš, když je něco z papiňáku? emoticon

U nás krouhlí ceny směrem dolů spíš manžel emoticon
19. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 hermi, rikala sem mu, ze je uzasnej, tak abych ho zas moc neprechvalila, vis co, pak usne na vavrinech a bude po ptakach emoticon
Vetsinou jidlo z papinaku poznam uz pri prichodu do bytu, smrdi me to emoticon bohuzel tchyne v tom vari i ryzi, bleee emoticon a to je jinak dobra kucharka, fakt emoticon
19. led 2010 ve 13:49  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 tak todl nesmrdi, jako je to jemne citit ale voni to krasne a stejne jako kdyz varis cokoliv jinyho, dneska v tom zkousim kureci vyvar se zeleninou, jsem teda zvedava emoticon me se na tom desne libi ze chut toho jidla je silna i bez tuny prikorenovani a ze ta zelenina nebyla rozvarena, no jsem zvedava na ten vyvar, dam pak vedet
19. led 2010 ve 14:47  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
 cau holkiy, kamaradka vysazuje HA, chtela jsem se zeptat, co ma zobat za doplnky? pPoradila jsem ji vit E, zinek a na srovnani hormonu kontryhelovy caj, ale pamatuju si, ze uz strasne davno jste sem psaly, v jakym jste to jedly poradi (ty mineraly), nevzpomene si nekdo? jA uz si totiz ani nejsem schopna vzpomenout, co vsechno jsem delala, aby mi nenaskakovaly jebaky, pamatuju si jen na ovesny vlocky a ten zinek... nEVZPOMENEte si nekdo na dalsi vychytavky? jest ejsem si poradila nejist cukr - mouku - mliko.
19. led 2010 v 18:45  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 Akce na kuponky za 150 bodu v DM je jen do konce tohodle týdne emoticon
19. led 2010 v 19:46  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 mio, tak to pak urco dej vedet, na to sem zvedava, miluju silny domaci kureci vyvary emoticon
19. led 2010 ve 21:28  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 jo, musim si postezovat, m. se neodvazuje jit koupit karob emoticon a me dochazi emoticon delam si z nej neco na zpusob kakaa (kokos mliko+ryzomliko+karob+lzicka medu) je to hrozne moc dobryyy ach jooo emoticon
19. led 2010 ve 21:34  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 tak vyvar je bozi, ale citim teda vic chut zeleniny nez kurete coz mi prijde ze pri normal vareni je naopak, ja teda davam jenom kureci kridla na vyvar, ale fakt super, silnej vyvar ale ma to jednu obrovskou vyhodu a zaroven nevyhodu, nemusi se hlidat hrnec na sporaku, nemusi se michat, sporak cistej, ale na ruhou stranu se to fakt musi dat varit hodiny dopredu 4 az 6 hodin urcite
19. led 2010 ve 22:02  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 priste budu zkouset francouzskou cibulacku coz miluju emoticon jo a cely kure budu zkouset, oblozeny zeleninou, me se desne libi ze se ta zelenina nerozvani na srajdu emoticon
19. led 2010 ve 22:04  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 jo tak pozor brokolice se rozvarila a to jsem ji dala az skoro az na konec takze tu tam budu i na tak nizkou teplotu davat az na poslednich 10 minut
19. led 2010 ve 22:09  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Abra a zkousela jsi nekdy ovomaltinu s ryz.mlekem???to je muj novy objev a ujizdim na tom emoticon ...Jsem si koupila mandlove,tak zkusim i s tim...
19. led 2010 ve 22:09  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Mia ty varis misto abys Dusty pletla ponozky emoticon emoticon ...
19. led 2010 ve 22:11  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 jo musim rict ze jsem zjistila ze mam i zavislost na ja nevim jestli rict lepku nebo mouce? cokoli jako testoviny, pecivo a to i celozrnny, jak se snazim zbavit i spaldove mouky tak slintam i pri pohledu na nudle emoticon ( jsem si vpomela jak tu myslim josefka psala ze je zavislost na mliku a ja zjistila ze ji mam)
19. led 2010 ve 22:11  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 chloe to se vari samo prave, das to vsechno do jednoho hrnce co vypada jako velikanska remoska, priklopis a vecer vypnes, brnkacka emoticon
19. led 2010 ve 22:24  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 mia, ty abys nemela neco specialniho emoticon emoticon emoticon .... hlavne mam kvuli tobe hlad. netece nam voda a ja si toho nevsimla a dala jsem si dlooouhou sprchu emoticon, takze jsem ji vyplacala z tanku a nemuzu varit emoticon

rosi, jeste bych k tomu tvemu dokonalemu vyctu doporucila nejaky dobry B-komplex emoticon
19. led 2010 ve 22:35  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
 abro, nene, za studena lisovanej slunecnicovej nejlip do salatu
kup si na vareni to prepusteny maslo, jestli ho muzes a na peceni pouzivej ten filtrovanej z dm

mio, zavislost na mouce(lepku) jsem taky mela, ale da se to potlacit pouze uplnym vysazenim(v mem pripade)

muzete mi poradit nejakej dobrej doplnek stravy na zinek a v jakym jidle je zinek? m chytaj hodne krece do nohy, ma to urcite ze stresu, tak ho chci nadopovat, aby mi jiste chvili vydrzel emoticon diky
19. led 2010 ve 22:46  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 catf ja myslela ze na krece je horcik? emoticon
19. led 2010 ve 22:54  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 josefka ja jsem takovy zvlastni exemplar homo-spesl emoticon emoticon emoticon emoticon
heled ale kdyz tak nad tim premyslim tak vlastne, maso-mliko-mouka-cukr jsou zakladni potraviny evropske stravy a potom zelenina podle te ktere zeme, on si to clovek vubec neuvedomi protoze v tom zije od malicka
19. led 2010 ve 22:57  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 teda mozna vetsi casti sveta nez evropy mozna emoticon
19. led 2010 ve 22:57  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš