Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak papu z toho novyho hrnce je super, desne to vytahne chute, jako papinak mi to prijde akorat ze to trva dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
abra myslis, ten weleda detsky olej na masirovanie detskeho bruska? ja sa tiez chystam si ho kupit - potom poreferuj aky je. Dnes som kupila takmer komplet detsku kozmetiku - mozete asi vsetky hadam aka znacka :-D :-D myslite si ze sa stale musi pouzivat detsky puder, alebo to uz nie je v mode? lebo ziaden prirodny som zatial nevidela v obchodoch. inak ja sa na to plienkovanie tesim a ziadne lenosky mi to nevyhovoria. Inak BambinoMio ma detsky praci prasok - Mio Care, myslite ze bude eko? http://www.bambinomio.cz/katalog.pdf str 12
Odpovědět
Juju zasypovy pudr ma Hauschka a je velmi dobry Herminko a zkousela jsi Jason??Maji nekolik chuti...Ja mam nej tea tree a pomeranc...Jsou jedine ktere mi na cisteni vyhovuji...
Odpovědět
Profilova fotka
bet, tenhle: http://www.branakdetem.cz/olej-na-mas... pocitam ze mala abra bude urcite uprdena, pac moji nocni murou je pouzivani rektalni rourky (u segry sem to hrozne nesnasela delat :-D ) holky, ja myslela, ze si ty zasoby prave nekoupim tedka v lednu abych to mela pekne nachystany a houby houby :-( priste nakoupim zasoby vseho hned, jakmile uvidim na testu // at je klid :-D Ale musim rict, ze m. je machr, stravil v obchodaku sileny dve hodiny a ulovil nejenom alverdi sampony, ale i recyklovanej toaletak, nasel pesto v dm a koupil i ryzomliko (teda soja-ryzo ktery moc nepiju, ale to je detail :-) ) Tak je sikovnej :-) catf, arasidy a orechy stejne musim omezovat (hranicni alergie), takze nemela, ale myslim, ze sem mela ten z prazenych, byl hodne vyraznej. Hele a za studena lisovanej slunecnicovej by teda na tu tepelnou mohl byt dobrej? Nevytvari se tam pak ty karcinogeni latky jako v beznym slunecnicovym? mio, tak ten hrnec nebude nic pro me, nesnasim jidlo z papinaku :-D sem na to uplne alergicka, kdyz dostanu k jidlu neco papinakovatyho :-D juju, pudr sem si koupila z dm od babylove s nejakym ekotestem, pac sem prirodni nasla jenom od nobilisu a pani v shopu nejak neni schopna me ho objednat :-( takze az doplacam babylove, tak se dostanu k tomu nobilisimu, snad :-) pudr se me zda dobrej v tom, ze prave vytahuje pekne vlhkost a je pak mensi problem s opruzeninama, nebo kdyz se decko jenom trochu pocura, tak omejes, napudrujes a neresis furt mazani dokola.
Odpovědět
Abro, ty jsi svého m podcenila :-D Já masíruju bříško alverdím koupelovým olejem. Ten používám na všechno. Do koupele, namazat po koupeli, na masáž břícha :-D A pudr teda vůbec nepoužívám. Ani krém na opruzeniny, jenom, když se opravdu udělají a to jsme po 3 měsících měly poprvé.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, já teda hodně četla, že pudry se používat nemají, někde vyloženě psali, že děcku nedělají dobře ty pidi částečky co z toho lítají a ono to vdechuje... Já teda malou ničím nemažu, teprve až by se něco vyskytlo, tak začnu, ale kakání doma umývám vodou, na cestách vlhčenýma ubrouskama Hipp, ale to je fakt minimálně a ještě se teda přiznám, že když je počůraná, neřeším to vůbec, nechám ji chvíli odvětrat a dostane novou plínu... doma je stejně jen v látkovce bez PUL kalhotek, tak větrá furt :-) Akorát musím často přebalovat :-)
Odpovědět
tak jsem ještě v tom zrušeném obchůdku ulovila za 500 :-D :-N teď ještě někde najít tu černou fixku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaarleene: Třeba by manžela potěšilo, kdybys každou cenovku škrtla a pod to vepsala "AKČNÍ CENU", samozřejmě mnohem nižší... :-D Ten můj je třeba tak trošku šetřílek, na potravinách sice ne, ale jinak rozhodně. :-) Před Vánoci jsem se maličko rozšoupla s vánoční výzdobou do bytu, nakupovala jsem společně s mamčou a rozhodovala se ještě pro jednu věc. Mamča se smála, ať pro jistotu příteli řeknu, že šlo o zboží v akci, jinak mě s tím vyhodí (nadsázka, samozřejmě :-)). Tak jsem tu poslední dekoraci ještě vzala a doma na nezbytnou otázku "kolik tohle stálo...?" (nemyslí to špatně, jen občas připomíná chodící kalkulačku :-D) odpověděla, že dejme tomu 10 Kč za kus místo 22,-. Miláček na to: "Aha... tak proč jsi toho nevzala víc?" -Promiňte odbočení od tématu, nemohlo se mi to nevybavit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abra ja proste nevim jak to popsat, je to desne dobry, maso je krehounky a kupodivu zelenina neni rozvarena a strasne dobre se ty chute prostoupi navzajem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze to mame doma vsechny stejne :-D :-D :-D - ja taky obcas musim zaokrouhlit cenu smerem dolu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
m. si teda nikdy nevsimne, ze doma neco nekde pribylo, vzdycky si jenom vsimne, ze nekde zmizly prachy :-D takze misto otazky kolik to stalo, se pta kde jsou prachy? :-D s tema pudrama, to je asi o tom, jak je kdo zvyklej, ja sem byla vzdycky zvykla pudrovat zadky, prijde me ta kuze pak takova fakt pekne osetrena, jako ne pokazdy pudrovat ale proste jednou za den treba... Eri, s tim vdechovanim sem to nevedela, ale jako logiku to dava, no zas ale teda takovy oblaka u toho nevytvarim, tak snad to nebude malou abru nijak drazdit... bet, no koukala sem, ze nevim co v nem mam :-) fakt prekvapko :-) jo a dneska sme byli eko, pac me scipla baterka v aute, tak me m. musel k mudre vezt svym :-D
Odpovědět
Holky, díky za rady s pastami. Logonu jsem kdysi měla, ale nepamatuji si ji. Po Jasonu se pokusím u nás podívat, ale moc to nevidím :-| Abro, že muže znovu zdravím a chválím ;-) Ty poznáš, když je něco z papiňáku? =-) U nás krouhlí ceny směrem dolů spíš manžel :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hermi, rikala sem mu, ze je uzasnej, tak abych ho zas moc neprechvalila, vis co, pak usne na vavrinech a bude po ptakach :-D Vetsinou jidlo z papinaku poznam uz pri prichodu do bytu, smrdi me to :-( bohuzel tchyne v tom vari i ryzi, bleee :-( a to je jinak dobra kucharka, fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak todl nesmrdi, jako je to jemne citit ale voni to krasne a stejne jako kdyz varis cokoliv jinyho, dneska v tom zkousim kureci vyvar se zeleninou, jsem teda zvedava :-) me se na tom desne libi ze chut toho jidla je silna i bez tuny prikorenovani a ze ta zelenina nebyla rozvarena, no jsem zvedava na ten vyvar, dam pak vedet
Odpovědět
cau holkiy, kamaradka vysazuje HA, chtela jsem se zeptat, co ma zobat za doplnky? pPoradila jsem ji vit E, zinek a na srovnani hormonu kontryhelovy caj, ale pamatuju si, ze uz strasne davno jste sem psaly, v jakym jste to jedly poradi (ty mineraly), nevzpomene si nekdo? jA uz si totiz ani nejsem schopna vzpomenout, co vsechno jsem delala, aby mi nenaskakovaly jebaky, pamatuju si jen na ovesny vlocky a ten zinek... nEVZPOMENEte si nekdo na dalsi vychytavky? jest ejsem si poradila nejist cukr - mouku - mliko.
Odpovědět
Profilova fotka
Akce na kuponky za 150 bodu v DM je jen do konce tohodle týdne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mio, tak to pak urco dej vedet, na to sem zvedava, miluju silny domaci kureci vyvary :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, musim si postezovat, m. se neodvazuje jit koupit karob :-( a me dochazi :-( delam si z nej neco na zpusob kakaa (kokos mliko+ryzomliko+karob+lzicka medu) je to hrozne moc dobryyy ach jooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak vyvar je bozi, ale citim teda vic chut zeleniny nez kurete coz mi prijde ze pri normal vareni je naopak, ja teda davam jenom kureci kridla na vyvar, ale fakt super, silnej vyvar ale ma to jednu obrovskou vyhodu a zaroven nevyhodu, nemusi se hlidat hrnec na sporaku, nemusi se michat, sporak cistej, ale na ruhou stranu se to fakt musi dat varit hodiny dopredu 4 az 6 hodin urcite
Odpovědět
Profilova fotka
priste budu zkouset francouzskou cibulacku coz miluju x-) jo a cely kure budu zkouset, oblozeny zeleninou, me se desne libi ze se ta zelenina nerozvani na srajdu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak pozor brokolice se rozvarila a to jsem ji dala az skoro az na konec takze tu tam budu i na tak nizkou teplotu davat az na poslednich 10 minut
Odpovědět
Abra a zkousela jsi nekdy ovomaltinu s ryz.mlekem???to je muj novy objev a ujizdim na tom :-D ...Jsem si koupila mandlove,tak zkusim i s tim...
Odpovědět
Mia ty varis misto abys Dusty pletla ponozky :-D :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
jo musim rict ze jsem zjistila ze mam i zavislost na ja nevim jestli rict lepku nebo mouce? cokoli jako testoviny, pecivo a to i celozrnny, jak se snazim zbavit i spaldove mouky tak slintam i pri pohledu na nudle :-N ( jsem si vpomela jak tu myslim josefka psala ze je zavislost na mliku a ja zjistila ze ji mam)
Odpovědět
Profilova fotka
chloe to se vari samo prave, das to vsechno do jednoho hrnce co vypada jako velikanska remoska, priklopis a vecer vypnes, brnkacka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mia, ty abys nemela neco specialniho :-D :-D :-D .... hlavne mam kvuli tobe hlad. netece nam voda a ja si toho nevsimla a dala jsem si dlooouhou sprchu :-D, takze jsem ji vyplacala z tanku a nemuzu varit :-( rosi, jeste bych k tomu tvemu dokonalemu vyctu doporucila nejaky dobry B-komplex :-)
Odpovědět
abro, nene, za studena lisovanej slunecnicovej nejlip do salatu kup si na vareni to prepusteny maslo, jestli ho muzes a na peceni pouzivej ten filtrovanej z dm mio, zavislost na mouce(lepku) jsem taky mela, ale da se to potlacit pouze uplnym vysazenim(v mem pripade) muzete mi poradit nejakej dobrej doplnek stravy na zinek a v jakym jidle je zinek? m chytaj hodne krece do nohy, ma to urcite ze stresu, tak ho chci nadopovat, aby mi jiste chvili vydrzel :-D diky
Odpovědět
Profilova fotka
catf ja myslela ze na krece je horcik? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
josefka ja jsem takovy zvlastni exemplar homo-spesl :-D :-D :-D :-D heled ale kdyz tak nad tim premyslim tak vlastne, maso-mliko-mouka-cukr jsou zakladni potraviny evropske stravy a potom zelenina podle te ktere zeme, on si to clovek vubec neuvedomi protoze v tom zije od malicka
Odpovědět
Profilova fotka
teda mozna vetsi casti sveta nez evropy mozna =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?