Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
betel, myslim, ze josefka psala, ze echinaceu ne, tak se snad ozve herminko, rolony muzes koupit i od primavery, tak zadny hnusy nebudou :-) koupila sis levanduli? nebo co ti pomaha od bolesti hlavy?
Odpovědět
mia zijes a to je hlavni ne??? :-D ...no ja zrejme budu kandidat na vyzkouseni...me jde hlavne o kozni problemy kterych se pokousim zbavit...Ja se akurat bojim tech stavu co jsi popisovala tu mensi nehodu :-p ...Ale dekuji za info Ju tu Pariz ti zavidiiiiiiim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta nehoda se ti nestane pokud budes dodrzovat navod, ja sem zas byla jdnou chytra vis :-D :-D predavkovala jsem se :-D na kozni problemy to pry ucinkuje super, to prave chci zkusit ten pristi tyden ;-)
Odpovědět
oukej mius,tak to se tesim az budes referovat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bet, pilas malinikovy caj? Ja slysela, ze by se melo zacit od 7 mesice po jednom salku denne (coz uz bych mela teda zacit), ale zas naopak ted ctu ze az od 8 mesice, tak nevim...
Odpovědět
Abro, já pila čajovou směs od Stadelmann, tam maliník je a ona doporučuje tuším od 34. týdne pít navíc jeden šálek, nebo přidat do směsi vždy jednu čajovou lžičku maliníku. Ale myslím, že klidně můžeš pít i dřív. Maliník připravuje porodní cesty, ale porod nepřivolá.
Odpovědět
Profilova fotka
oka, tak ja zacnu pit tedka jednou denne, pak to zvysim, z ceho se sklada ta smes?
Odpovědět
mia, mne asi unikla diskuze o mms, k cemu to vlastne slouzi?
Odpovědět
Profilova fotka
catf tady je o tom povidani ;-) http://www.emms.cz/ v podstate to nici veskery patogeny
Odpovědět
miuš, to povídání je na mě až moc pozitivní :-N
Odpovědět
Catf, ale Primaveru u nás neseženu a poštovné se mi platit nechce. Když budu chtít koupit ten Salus, složení pořádně prostuduji. V tom Migrenolu od Popova je tuším eukalypt, máta a kafr - když to namažu na spánky, trochu to pálí a připadá mi, že právě to pálení pomáhá.
Odpovědět
Zajímavé info o krystalech: http://avere.cz/Prirodni-deodoranty/ Úplnou novinkou pro mě bylo toto: 1/ Přírodní alun – kamenec draselný pochází z přírody K2SO4 2/ Amonný kamenec je vyroben na bázi síranu amonného (NH4)2SO4, což je vedlejší produkt chemického průmyslu Thajský síran amonný pochází z výroby nylonu a je vedlejším produktem Caprolactamu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chaar ja vim proto pisu ze to zkousim ale zatim fakt dost zlepseni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
herminko tak to je dobry - takze podporujeme chemicky prumysl - no, alespon ma ten odpad nejaky vyuziti :-N 8-(
Odpovědět
Josefko, asi tak. Mám dojem, že většina krystalů je ten ammonium alum - tj. "odpad"; potassium alum má snad jen Urtekram.
Odpovědět
uff to jsem si oddychla ze mam krystal od urtekramu :-) ...tekute deodoranty Alva jsou take potassium alum..alespon ten pansky...a ten je snad jediny deo co mi funguje
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky amonium alum, je pravda, ze vetsina je amonium. Musim se podivat po tom druhem.
Odpovědět
Profilova fotka
baby viem ze sa to tu uz milion krat spominalo,a le kedze ja som antikoncepcia-free uz 7 rokov tak som tomu nevenovala pozornost. Kamoska potrebuje poradit, ako sa ocistit od antikoncepcie, ale nic drasticke radsje nieco pomalsie. Dakujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
juju, nejaky detox by pomohl.
Odpovědět
josefko, chtěla jsem se zeptat - už jsem dostala injekce na ředění krve a zajímalo by mě, jestli si myslíš, že bych měla úplně vynechat všechno s vitamínem K nebo že ty potraviny můžu s rozumem jíst dál? doktor mi totiž k tomu tentokrát ani nic neřekl, prostě mi napsal injekce a tradá, za měsíc na kontrolu :-N
Odpovědět
tohle pise vyrobce u krystalu sante Je vyroben světově ojedinělým zpùsobem z přírodních krystalù, čisté pramenité vody a díky několikanásobné krystalizaci (v souč. době více jak 30x) dosahuje vysoké čistoty a výsledný produkt je pokožkou dobře snášen. Bez alkoholu, syntetických konzervačních, barvicích a vonných látek. Přirozenou cestou se zabraňuje vzniku bakterií, které zpùsobují zápach. Neovlivňuje funkci potních žláz a pórù. Vhodný i pro velmi citlivou pokožku. snazila jsem se vygooglit nejaky blizsi informace, ale nikde se poradne nepise, jak ammonium alum vlastne vznika ten odkaz od herminky je evidentne nejaky preklad z aj a zda se mi dost zavadejici
Odpovědět
No, já jsem to tu nechtěla psát jako jobovku, spíš jako informaci, která mě zaujala a která pravdivá být může, ale nemusí. Když nad tím tak uvažuji, krystaly "renomovaných" značek mohou být opravdu vyrobené přirozeně a např. levná Balea by mohla být opravdu "odpad". Anebo taky ne, protože Baley se asi prodá víc než např. Sante.
Odpovědět
herminko, ja hlavne myslela, ze je hrozny, ze si na net kazdej vyrobce ci prodejce napise, co se mu hodi do kramu....snazila jsem se najit kloudnou informaci o vyrobe a vsude se vicemene opakuje to same(je videt, ze jeden zdroj neco napise a ostatni to jenom predavaji dal) pritom si myslim, ze vysvetleni je jednoduche a pro laika urcite pochopitelne, takze mi fakt neni jasne, proc ho nikde nemuzu najit :-| no az budu mit vic casu, tak jeste pohledam, tohle me docela zajima...se sante jsem spokojena a podle toho, jak ubyva, ho budu mit jeste roky, tak at se nepatlam nejakou srackou :-p
Odpovědět
catf - oni si ty popisky leckdy zaobalujou, to je hruza, mam taky sante, deodorant ale pouzivat nejakej musim, podle me je stejne nejlepsi nepouzivat nic :-o ty krystaly jsou furt nejmensi zlo...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevite nekdo, jestli kupon na slevu do organictime jde uplatnit i na prodejne nebo jenom pres net? Ja pres net moc nenakupuju... Jo a nasla sem uzasnou vec, uplnej zlatej gral pro me :-D uz vim, co budu delat pri sve desetilete materske, hele http://www.nutriacademy.cz/kurzy_pora... doufam, ze otevrou dalsi termin i na podzim nebo v 2011, pac pristi rok v dubnu bych to asi moc nestihala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Abro, to vypadá super!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zejo? ja sem z toho byla uplne paf, kdyz sem to nasla :-D uz mam domluveny predbezne i hlidani male abry :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem se dneska naštvala v obchodě :-S. Neměli Holandii, tak jsem sáhla po mega drahým jogurtu se zeleným obalem a obrovským nápisem BIO a ještě pro jistotu koukám na obal a ejhle: Bylo tam sice bio mléko, ale dále škrob, želatina a ještě jakýsi srajdy a nějaká přidaná bílkovina...Na co jako do kvalitního jogurtu ještě bílkovina navíc? Na celým maloměstě tady nemáme Holandii - prej je to drahý a lidi to nekupujou ]-(.
Odpovědět
Profilova fotka
allegria, hollandia ze je draha =-) =-) =-) woow, kolik u vas stoji "normalni" jogurt?
Odpovědět
Holky, ještě jsem chtěla poprosit o radu... :-) Co byste doporučily vysloužilé puberťačce s mastnou pletí, která už z toho brejlení do pc začíná mít vrásky (čerstvých 24 let). Chtělo by to nějakej krém asi na noc. Děkuju moc za tipy. Ráno používám biodermu sebium.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?