Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
chaar to jsme na tom stejne :-D a jeste mam takhle kamaradku a kdyz jsme byli na dovolene tak jsme si vymenovali dojmy a prohlizeli se a bavili se o depilacich a m jenom kroutil hlavou ze jsme uplne prasteny :-D :-D :-D
Odpovědět
Docela příznivá zpráva: http://ekonomika.idnes.cz/konec-chemi...
Odpovědět
tady v navaznosti na herminky odkaz je odkaz na seznam ecek, abyste se mohli mrknout, co jsou ty nejhorsi v clanku zminene http://ecka.xf.cz/etab.html
Odpovědět
Zdar holky, jsem na antibiotikach, pamatujete si nekdo, jak je to s tema probiotikama v dobe uzivani antibiotik aby mi to nezhuntovalo zaludek?
Odpovědět
Tak to já jsem na tom nejhůř :-D, s manželem, přáteli a rodinou se řehním, jak kůň, takže mám vrásky a na zapráskaný blby a pokratce se zase ksichtím co to de, takže mám vrásky i od toho... :-D. Měla bych se něčím začít patlat taky - bylo mi už teď 24 a používám jen ráno Biodermu Sebium a to je vše.
Odpovědět
tak mně je teda blbě jak něco :-( sem byla pořád nějaká nakřáplá a tejden jsem tomu bez atb čelila, doktorka mi řekla, že atb mi napíše, ale ať si je vemu v případě nouze, ale dneska jsem se probudila s pořádnou bolestí dutin, tak jsem to vzdala a zobu. Vrásky mám naštěstí jen když udělám nějakej ten xicht, jinak ještě nejsou vidět při stavu klidu, ale od mala mi říkali, ať se tak nexichtím, že budu litovat, no, už to začíná... Catf, chaar - vy je nemáte ani když se křeníte?? mám stejnej problem jak mia, že se furt směju a lidi si mysli, že si dělám prdel aj když to myslim vazne.
Odpovědět
Profilova fotka
ja mám 23 a pri perách už veru vrásky mám, teda hlavne jednu, na ľavej strane, a hooodne hlbokú 8-( čo už, hlavne že nemám na čele z mračenia sa :-D
Odpovědět
rosi, když se směju, tak se samozřejmě nějaké vrásky objeví, ale v klidovém stavu vidět nejsou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska v naší pidiknihovně narazila na knížku "Bio máma - zdravé dítě" od Lynda Fassa... je tu pěkně srozumitelnou formou vysvětlena spousta věcí, proč bio, jak nám škodí chemie a pod., návody, čím třeba začít, co změnit a tak, řekla bych, že pro začátečníky dobrá knížka k zamyšlení :-) nebo nakopnutí lepším směrem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zacinam se obavat, ze jsem tady nejstarsi 8-( je tady nekomu vic jak 30??????
Odpovědět
Profilova fotka
josefko bohuzel me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josefko, najstaršia a najmúdrejšia, my mladé len ticho počúvame a učíme sa z tvojej múdrosti ;-) ale myslím že ešte niekto je tu nad 30, ale už neviem kto, loviť v pamäti radšej nebudem, nech niekoho netrafím úplne mimo :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, ja vim, ze catf je stejnej rocnik jako ja, tak to ji asi taky uz bude pres 30 - ale na to nevypada uff, mia jsem si oddychla :-D
Odpovědět
holky, nevím, jestli tu je někdo z Brna, ale kdyby náhodou... ještě týden bude probíhat ve Slévárně ve Vaňkovce dobročinná výstava fotografií - autoři jsou amatéři, ale s nadšením pro věc, fotky jsou krásné a stojí za to se na ně dojít podívat (a případně i nějakou zakoupit ;-) ) http://www.mar-mar.cz/fotim-tedy-jsem/
Odpovědět
Profilova fotka
josefka no dovol :-D :-D chaar bohuzel letim az v prosinci, jak ja se tesim do Rebia, budu tam snad kazdej den x-) konecne se muzu beztrestne prezrat :-D jejich sulanky s ovocem, jam jam x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted me napadlo, meli by vydat kucharku, okamzite bych kupovala x-)
Odpovědět
ještě jsem vám chtěla napsat - manžel byl včera v Bille a měl za úkol koupit sušené meruňky - nakonec donesl sířené, protože ani v bio regále nesířené neměli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky jenom bych tu rada napsala upozorneni pokud nekdo to MMS bere tak nikdy, opravdu nikdy nezvedejte davku moc rychle :-N ono se tam pise sice ze by mohla byt nevolnost ale to co me potkalo bych teda nevolnosti nenzavala, spis peklem jak svina, cely vikend jsem uplne grogy, plazim se jak hlemyzd a zhubla jsem skoro tri kila :-N
Odpovědět
josefko, mne je 33 kdyz se krenim, tak vrasky moc nemam...u mne je to nejvic ovlivneny unavou...kdyz jdu brzo spat a nepiju, tak jsem rano uplna mladice :-D :-D mia, na co je to mms?
Odpovědět
Profilova fotka
ta lecba savem co tu o tom holky psali, ja to sem hodila pro pripad ze to nekdo cte kdo to bere protoze to fakt neni dobrej napad urychlovat to :-D :-D :-D ale po nekolika letech si zase vidim kotniky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zachvilku sa k vam pridam do klubu 30-tiek 8-) ja uz vrasky neriesim, moja maminka ich ma tolko vela ale stale je to krasna zena so sarmom x-) len si ich kremujem ruzweledou rosina, ale antibiotika by sa urcite nemali brat pokial mat virusovu infekciu (aj ked sa citis na zomretie a mas vysoke teploty), len pri bakterialnej - rozdiel sa da zistit bud vysetrenim alebo laicky, ak mas farebne hlieny/sople je to bakterialne, ale biele a jemne sfarbene - je to viroza :-N - skore uzdravenie!
Odpovědět
Profilova fotka
mia, jezis doufam ze tu lecbu prezijes!!!! To zni hrozne, nechces to vysadit??
Odpovědět
Profilova fotka
josefka no mzu si za to sama, ono je tam varovani ze se nema davka navysovat o vic jak o jednu kapku, ale ja to potrebovala urychlit :-N no vcera jsem zadny nemela a o vikendu jedem do parize tak radsi pockam az potom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josefko nemas nejaky odkaz na uplny seznam antioxidantu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mia, myslim, ze jsem ho davala dohromady, kouknu se, jestli sem ho dodelala. Taky ti poslu odkaz na seznam jidel podle toho, jak jsou pro-zanetliva nebo naopak potlacuji zanety ... ale az asi zitra. V praci to nemam a doma se dneska asi na net nedostanu
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju moc, ji zlaticko x-) x-)
Odpovědět
ahoooj mia...jak probiha mms????nejakou dobu jsem tu nebyla a tak jsem zvedava????
Odpovědět
Salus začal prodávat roll-ony pro různé účely, to se mi líbí. Zrovna nedávno jsem si totiž koupila tyčinku Migrenol od Popova (http://www.drpopov.cz/produkty/prirod... - bohužel ale obsahuje propylenglykol, čehož jsem si všimla až po nákupu), který mi na bolest hlavy opravdu pomáhá (ne nějak dramaticky, ale věřím, že je to kombinace jeho skutečného působení a placebo efektu :-)).
Odpovědět
Nevíte, jesti se můžou echinaceový kapky při kojení? M přitáhl nějakou chřipku a je na nemocenský. Já jsem zatím zdravá, ale malá má už týden rýmu, nerada bych, aby to taky chytla.
Odpovědět
Profilova fotka
chloe ahoj :-) no mela jsem mensi nehodu, pridala jsem si davku moc rychle a o vikendu jsem lezla po ctyrech ale uz v poho, zjisatila jsem ze jsem to brala spatne ale nejaky ucinky rozhodne byli, ted o vikendu jedem do parize tak jsem to radsi vysadila a jak se vratime tak zacinam znova kazdopadne se citim lip, vsechny zdravotni problemy se o stupen zlepsili, streva lepsi, otikani nohou lepsi, trosku lip se soustredim, pristi tyden zkusim i koupele v tom, budu sem prubezne psat jak to postupuje pro pripad ze to tu cte nekdo kdo to chce brat ;-) jinak prubeh ze zacatku presne podle co se popisuje na mms webovkach, stavy jako pri nachlazeni, obcasna mensi bolest hlavy atd
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?