Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
strasne dobra zmrzlina je z prezralych zmrazenych broskvi x-) x-) ja jsem kdysi vyrabela bio zmrzky na farme ve Svycarsku a bylo to uzasny x-) Akorat jsem mela sok z vanilkovy zmrzliny, ktera vubec nechutnala vanilkove, pac ethylvanilinu se prava vanilka nevyrovna :-D Petuli, krasnej uces!
Odpovědět
http://ekonomika.ihned.cz/c1-37493030...
Odpovědět
Profilova fotka
hermi to je super ze se to uchytilo i v cr, ja se snazim kupovat fairtraid jak muzu, ted zrovna prisel m klobouk fairtraid z equadoru, je nadhernej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
herminko, zajimavy stranky (myslim ty scd dieta) a ten posledni odkaz je taky potesujici. Naklicila jem fenugreek (recke seno???) a jsou to naprosto bozi klicky, vrele doporucuju ... a prej jsou dobry na traveni
Odpovědět
Holky z UK nebo cestovatelky, jaký je rozdíl mezi Double a Twin Room? Double má dvojpostel a Twin dvě zvlášť?
Odpovědět
Profilova fotka
hermi jo jo myslim ze to tak je :-)
Odpovědět
Miuš, díky :-) Myslím, že toto jsme se ve škole neučili :-D Zkusila jsem to hodit do googlu a obojí je dvojlůžkový pokoj, to vím taky :-D
Odpovědět
hermi, clanek je povzbudivy :-) podle me je to tim, ze lidi maji fakt vic penez, sice media porad tvrdi opak, ale kdyz si srovnam sil. pred deseti lety a ted, tak se standard fakt zvysuje.
Odpovědět
Profilova fotka
ja ted koukala taky na googl a pod twin nabizi hotely pokoje se dvema oddelenyma postelema, tak jsme to trefily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rosi, děkuju :-) Není to to pravý, ještě na tom dál pracujem (zítra střih) Hermi, já si twin pamatuju podle dvojčat = twins - dvou samostatných stejných osob (pokud nejsou siamský teda :-N :-D ), tak dvě samostatný postele :-D Jojo, taky ráda vybírám fairtrade, hlavně čokinu :-D
Odpovědět
Holky, díky :-) Já jsem si to zase zdůvodňovala, že double bed = dvojpostel. Ale ono nám to je skoro fuk, hlavně když budeme mít kam hlavy složit.
Odpovědět
Profilova fotka
hermi ono je to fakt jedno, kdyztak si ty postele posunete k sobe ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jojo, fair trade čokinu jim taky, pač dyž už mlsám, tak chcu kvalitně a neolupovat třetí svět :-) totéž kafe. Peti a jaka to je barva? vypadas jak kralovna pláže x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja od nich kupuju taky coko a kafe a caj a obcas sezenu i obleceni, vzdycky se podle toho rozhoduju ktery koupim a m to desne stve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten klobouk je nadhernej, furt si ho tu zkousim a oni maji vsechny damsky vyprodany 8-(
Odpovědět
petuli, tohle by ti v tech tenovicich melo vydrzet nemyty tejden uplne v poho :-D jak se ti ta nova barva pozdava? jde ti to k pleti?...na fotce to vypada dost dobre, uplne novej odstin platinovy do ruzova x-) dneska v tramvaji jsem si na tebe vzpomnela a rikala jsem si, ze sem taky pekne nalomena jit do ultra blond..asi to bude tim nadchazejicim letem :-D dneska jsem zas udelala klasickou navstevu zdravy vyzivy a krome lifefood cokosky jsem koupila těchonickou medoládu..je to jako nutela z medu a kesuorisku a je to vyborny, med byl zpracovanej pri teplote pod 40° staci jedna lzicka a veskery chute na sladky jsou uspokojeny x-) chloe, ja jsem s tautropfenem hodne spokojena, ted mam kus te rakytnikove rady ..vyhovuje mi, ze ty kremy jsou fakt lehky a vonej jenom jemne a desne prirodne x-) x-)
Odpovědět
je ja bych ted nejak strasne chtela byt taky blondina jak vas vidim :-D catf - medoladu mam strasne rada i med s orechama. Delam si ho do malych lahvicek, nasypu orisky, zeleju medem a pak mlsam. Necmene svagrova sice prestala davat sladky diteti, ale nacpala to vsechno ke mně :-. velkou bonbonieru mon cheri, mořské plody a ferrero rocher sem vyfasovala, pac se toho potrebovali zbavit, to za chvili budu jak ta ferrero koule ]-( asi to zacnu davat na charitu bezďákům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosi ja vsechnu coko co jsme tu meli narvala do deti budouciho svagra :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda mio, taková zákeřnost na děti, ale ocenily to, co? ;-) No, catf, ona ta fotka trochu mate, páč ve skutečnosti si připadám jak čerstvě vylíhnutý kuře :-D Nejdřív to bylo odbarvený - to jsem byla jak pampeliška, a pak tam přišla barva z.one, hrozně pěkná, světlunce béžová, ale mně spíš stáhla tu žlutou na hodně světlou žlutou, do té béžové, jak jsem chtěla, to nešlo. Mohla jsem si to dát znovu, ale dám si pár týdnů pauzu. Každopádně pod umělým osvětlením to vypadalo na můj vkus pořád dóst žlutě, až jsem měla depku, ale na denním světle a hlavně taky po umytí už z toho mám celkem dobrej pocit, i když nezvyk jako blázen :-D Zítra ještě zapracujem na střihu, odcházeli jsme včera o půlnoci, všichni úplně k.o. (byla jsem tam i s m.). A s tím mytím, no, největší problém přetrvává, a to ten, že když se ráno probudím, mám vlasy jako po natáčkách - stojí a nesednou si. Vyřeším to nějakou tou čelenkou. No minimálně se Olemu v téhle barvě bude ďoura dobře hledat :-D Zítra hodím nějaký fotky, dokument :-D Jo a pořád ještě OT, ale s hodně krátkým střihem, až nebudu mít nervy na blond (dobarvování) - mám stále představu, že do něho půjdu, ale s hnědou, takže se možná jednou přece jenom dočkám teaku ;-) A už nic neříkám, tohle patří do jinýho životního stylu jak noha teda :-D Taky jsem dneska byla nakoupit, objevila jsem italský biosuchary a zkusili jsme s rajčaty a oreganem, moc dobrý. A mj. už druhej den za sebou chroupem ledovej salát s cereálním tuňákem, růžovým pepřem s citronem z M&S, olivovým olejem, mozzarelou s bazalkou, roketou a cherry rajčátky a dresingem hořčice+med z M&S, můžem se po tom utlouct x-)
Odpovědět
Profilova fotka
petuli vzhledem k tomu cim je doma krmi uz jim to ani neprijde :-D :-D jeden z tech jeho darecku delal scenu u nas na grilovani ze nemam hamburgry parky a cheesburgery :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja se cpu mrkvi protoze dneska mam takovou mlsnou ze bych snedla vsechno na co prijdu =-)
Odpovědět
mia - to sou haranti :-D ja se cpu taky mrkvi, ale zakusuju to moncheri 8-( 8-( Uz se tesim, az budu mit po zahulu a budu zas zdrave zit, i kdyz se musim pochvalit, ze jim lip nez jiny zkouskovy a nedelaji se mi opary z vycerpani :-) Uz mame naplanovanou dovču do Provence, tak tam nakoupim kila marseillskyho mejdla a levandule :-D jsem na příšerně natěšená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosi my valime pristi mesic do katalanska, taky se tesim na francouzsky mnam vecicky x-) x-) x-) to bude okolo pokuseni :-N
Odpovědět
rosi, tahle medolada je uplne umleta ..jako pasta..taky premejslim, ze ji soupnu do zmrzliny x-) mia, to jo..ve fr..syry, cibulacka, sampano..mnam x-) hned bych jela do parize x-) nastesti ferero ani ostatni normalni cokosky me uz neberou..dneska jsem ovsem zdlabla pulku lifefood tresnovy :-D petuli, ono to je fakt umeni, umet stahnout hnedou a vytvorit z toho supr blond....to dobarvovani je vlastne jedinej duvod, proc se drzim a nejdu zase na blond..krasna blond je to tak mesic a pak ty odrosty jsou hned videt..ja uz bych taky potrebovala jit na barvu a jak vidim ty svoje odrosty, tak to je pekne tmava hneda..dneska jsem videla z tramvaje holku, ktera mela krasnou medenou hnedou skoro az do zrz, ale taky mela pekny vlasy..muj sen je mit haro jako julia roberts v pretty woman x-) :-D obcas mam vidiny a silim, ze mam sedivy vlasy, a pak kouknu zblizka a nastesti zatim nic..ale musim rict, ze z toho mam docela vitr, az zacnu sedivet, nesnasim starnuti...moudreni jo :-D , ale starnuti me desi :-|
Odpovědět
catf, na syry jsem natesena x-) vcera jsem si zasla motivačně do kramu se syrama a koupila si tam camembert za stovku, kterej ve Fr stoji necely dva euráče :-p :-p ale stal za to x-) dali mi dokonce i dovcu v praci, vydupala sem si ji hned u pohovoru :-D a proslo to, je to 14 dni x-) ad vlasy - catf, ty mas ted takovou barvu, co mas na foto? pro me je to furt uplne blondata :-D i kdyz pravda tmavsi nez petulina :-D
Odpovědět
rosi, to je takova konakova, ale odrosty mam o dost tmavsi, takze se jim chci nejak priblizit...
Odpovědět
Profilova fotka
holky mozna vy budete vedet, co si mam dat na silene obrazeny koleno? otika mi to a zacina to slusne modrat, mam tam led a octan nemam =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak catf ja tam nejvic miluju seefood, kazdy den se zivim krevetama na grilu s cesnekovo petrzelovou omackou x-) no a miluju jejich snidane coz je samozrejme hreseni jak mraky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mia, arnicova mast je bozi - zrovna minuly tyden se mi nepovedlo skocit pres kamenej plot a na noze mam modrinu jako dlan a arnikova mast pomohla fakt rychle. ja uz jsem taky nalomena na zesvetleni vlasu. Mam je uplne hnedy a jeste takovy nijaky tvar, protoze jsem to nechala rust kvuli doovce, aby to slo stahnout do culiku - premyslim, ze koupim melir v prirodni kosmetice a placnu na to par prouzku .... a furt se mi chce k holici, ale bojim se, ze mi to moc zkrati, a ze to na dovce neudrzim bez fenu.
Odpovědět
Profilova fotka
josefko bohuzel nepatri k beznemu vybaveni nasi domacnosti :-N ale mam na tom led a brufein gel no snad budu zitra normalne chodit dneska je teda fakt den B
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?