Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
tak to uz se docela bojim svy svatby, pac organizace neni moje silna stranka :-o
Odpovědět
rosi tak ja se uz taky zacinam desit :-D :-D :-D moje teorie:jezeni a piti se nemusi organizovat :-D :-D
Odpovědět
stazi, s tou posledni vetou bohuzel prave nesouhlasim..ja tam nejsem pro ne, ja jsem tam s nima..chapes ;-) a je mi jasne, ze spouste lidi to vubec nedojde..co to tedy vypovida o nich samotnych, to by me zajimalo.. rosi, pohostenim nemam na mysli jenom jidlo..mam tim na mysli, aby bylo o hosta postarano, coz je spis otazka planovani..jidlo je jenom jednou z mnoha veci..
Odpovědět
Elitero, stíny Alverde se mi slijou do čárek (ale až po docela dlouhé době, kdybych měla 8hodinovou prac. dobu, asi vydrží :-)), ale pokud přepudruji víčko, nedělají to. Alverde vede taky podklad pod stíny, ale dle zkušeností z diskusí je k ničemu :-| Pak mám ještě šedou tužku na oči a vypadá hezky a maluje se s ní dobře (ale vlastnosti jednotlivých barev tužel Alverde se liší). Jinak já jsem takový expert, že třeba jedny stíny mám 8 let, pořád jich tam spousta je a používám je stále (čas od času jen přeperu aplikátor či koupím nový). Ha, teď jsem se odkopala :-D Make up Alverde mi drží celý den a vypadá pěkně. Obvykle přes něj už nepoužívám pudr, a přesto se nelesknu (nevím, jak to bude v létě, ale to make up skoro nepoužívám). Máš pěkné nové foto ;-) Catf, gratuluji ke kalichu :-D Divím se, že byl Tvůj m tak odmítavý, vždyť v USA to musí být běžná záležitost, ne? Nechala jsem si cca půl centimetru stopky, na vytahování ji nepoužívám, ale připadá mi, že ho díky ní líp "najdu". Jj, taky jsem zažila svatbu, kam jsme přijeli jen na večer ze svatby jiné, a to bylo jediné štěstí, protože jsme byli najezení, jinak nám tam asi kručí v žaludku :-| A musím se přiznat, že my jsme podcenili víno (mysleli jsme si, že se víc bude pít tvrdé, jak je u nás na Moravě zvykem), takže když se naše "zásoba" vypila, nabídla nám servírka, že její otec má sklípek, ale to nové víno bylo dost hnusné - no proště přesně naopak než v Káně Galilejské :-N :-D Petuli, taky se těším na "Abrovic" fotky x-) Miuš, to je perfektní! x-) Jen tak dál ;-)
Odpovědět
catf, a co tim planovanim je jeste mysleny? Jako zabava? Moc nevim, co si pod tim krome jidla predstavit, pac si myslim, ze neni v moci tech, co se berou, aby zabavili vsechny...
Odpovědět
rosi, co tim je mysleno je toto... cely den by mel byt naplanovan tak, aby meli hoste vzdycky co delat ve smyslu, ze by nemely byt prodlevy mezi prijezdem hostu, obradem, focenim, naslednym obedem a party..a pokud jsou, melo by byt o hosty postarano..meli by si mit kde sednout, meli by mit pohosteni apod.
Odpovědět
jo toto.... aha tak todle je dost blby teda. Pamatuju si na jednu svatbu, kde jsme skoro nikoho neznali (jen zenicha a nevestu) a po tydle strance to bylo super, ujaly se nas hned teticky a zacaly nas vykrmovat a zpovidat :-D my sme ale byli fakt radi, ze se s nama nekdo bavi :-) Ty prodlevy ted resime taky, akorat nam jedna holka rekla, ze nevydrzi v kostele hodinu obřad, že se bude nudit :-D tak s tou fakt nevim co udelame :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vas docetla (teda zbezne) a zapomnela jsem, na co chci reagovat :-N vlastne add pletova voda versus voda na plet - porad nejsem presvedcena o tom, ze voda na plet je spatna, zvlast je-li filtrovana a vlazna (souhlas s prilis horkou vodou nebo studenou a chlorovanou). Sarinka psala, ze jde o pH, a ze prevarena voda nevadi - to mi nedava smysl, protoze varem se pH vody nemeni a navic se koncetntrace sajrajtu a mineralu varem ve vode lehce zakoncentruje =-) .... takze ja jsem stale presvedcena o tom, ze pouzivani pouze pletovych vod a mlik bez vody je marketingovy a obchodni tah, aby se vytahlo z lidi vic penez - a o opaku me presvedci jenom poradny vysvetleni :-N .... ale nebavim se o pouzivani ciste vody bez niceho nebo s mydlem ;-) kaculienko - od kad ze jsi to ten test mela, jak duveryhodny je zdroj?? Moc duveryhodne a 100% mi to neprijde a taky ve skole o tomhle testu nikdo neslysel a to se zabyvame travicim traktem. ;-). Opravdu nevim, moje priznaky neodpovidaji kandide ve strevech. niamh - kde presne v Dublinu budes a jak dobre ho znas? Asi se dostanes do centra na Grafton streen, tak dole (smerem k Trinity College) je veliky health shop: Health Matters a tam jsemho jednou kupovala. Kdyby ho nemeli tam, tak dalsi health shop je v ulici kolme na Grafton street (nevim jak se jmenuje, ale hned jak vyjdes z toho Health Matters, tak ji uvidis) a tam je health shop Nourish - tam jsem ho taky videla. Pak by ho mohli mit v Dundrumu, jesti se tam dostanes. add svatba - souhlasim s Catf, prsne tyhle body jsme taky resili - ja si nikdy nemyslela, ze je to moje svatba, tak at si hosti trhnou nohou, kdyz se jim nelibi. V prvni rade jsme se sazili, aby hoste meli kde sedet, co jist a pit a aby byli spokojeni - protoze kdyz nejsou hoste spokojeni, tak se ti ta svatba vlastne nepovedla, ne? Je to velka party, ty hosty tam chces, kdyby ne, tak si muzes udelat svatbu jenom ve dvou.
Odpovědět
Profilova fotka
a uz sem narazila, m odmita jist cokolic co se tvari jenom trochu podezrele jako tofu :-N :-D rikal ze je to prihraty jidlo a ze pry buhvi co v tom a ze to vypada jak slisovany bobky :-D :-D snedl ze salatu zeleninu a tofu tam nechal :-D u brokolice me zdrbal ze jsem ji povarila ve vode misto v pare, jestli mel pravdu nevim ale aspon ze to sned :-N a Meg odmita spolupracovat a nechte jist varenou zeleninu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo a tchanovci vyfasovali zmrazenou zelnacku ode me tak leteli domu dov si nohy neprerazili :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem si vzpomnela, catf, jaky olej myslis? Asi mi to nejak uteklo. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
s tou svatbou souhlas, my byli na svatbe kde jidlo nedoresili a ja celej vecer pocitala minuty kdy pojedem domu protoze mi hlady krucelo v brise a bylo mi spatne, nebylo tam ani kam si jit koupit jidlo a ve dvanact uz jim vsichni utekli
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tyjo, tak jsem si koupila ty stíny Alverde, namalovala jsem se a za hodinku byly slitý do čárky :-N To jsem teda nečekala...
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, záleží na mastnotě kůže - přepudruj si víčka i řasy, potom Ti bude líp držet řasenka a stíny se taky nebudou slévat :-) Za sebe preferuju hauschka makeup i jeho sypký pudr. Stíny mám taky od něj i od alverde a chovají se stejně, pokud se namažu (používám hauschka moisturizing cream anebo mandlový/popř. meruňkový olej) a nepřepudruju se, stíny se mi slejou, ať ty, nebo ty... Abra zdraví a zítra ráno vyráží na líbánky :-) Vypadali velmi šťastně ;-) x-) x-) Poslala jsem jí prvních pár svých fotek, protože sami jsme na jakoukoli fotku čekali týden a strašně nás to štvalo, a taky že jo, ty naše jsou první, který viděli, tak paráda 8-)
Odpovědět
http://www.prop.sk/francouzska.html co rikata tady na to?
Odpovědět
Miuš, slisované bobky je spíš tempeh, ne? :-D Já jsem u manžela narazila s pohankou - ať už jako kaší nebo jako karbanátky (ty jsem dělala dnes - ale trochu chyba byla, že jsem je málo osolila :-(, ale ochucené byly jinak dobře :-)). Elit, přesně, jak píše Petuli, záleží na tom, jak máš víčka mastná.
Odpovědět
Profilova fotka
tempeh jsem jeste nemela :-D tohle je tuhy tofu nalozeny v nejakym koreni, je to jakoby syr slisovany a on se dohaduje jako petiletej harant a nechce to snist :-D mu to budu muset dat do nejakyho mletyho jidla :-D a uplne me dostal ted protoze jak mi prohlasil ze je to prihraty jidlo tak mu rikam je dement proc by to jako melo byt prihraty a on prej a kde si to koupila? tak mu rikam ze v pordejne zdrave vyzivy a on prej: jo a urcite tam prodava nejakej hodne divnej teplon co? a ja mu nemohla na to nic rict protoze on tam fakt je :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosi :-( :-( :-( - to jsem zvedava, jestli nekdo udela nejakou poradnou studii :-(
Odpovědět
mia, teplon jako gay?..jako ze to jidlo neni dost muzny nebo co? :-D u nas se tofu vubec neresi, jediny, kde ho m sni je v miso, protoze tam proste patri a je na to zvyklej, a jinak by me ho ani nenapadlo pouzit..soju jako takovou stejne neni radno prehanet josefko, myslela jsem tu cernuchu..na netu se pise davkovat 1-3lzicky denne a ja nevim, jestli to ma m jist rano na lacno nebo behem dne, aby to melo nejlepsi ucinek..
Odpovědět
stazka, dakujem ;-) tak ja najprv skusim od hauschka to skusobne balenie na zmiesanu plet...sice mam trosku obavy aky bude ten regulacny olej ci mi to akne nezhorsi ale dufam ze budem spokojna :-) josefka :-) , dufam ze to nejako najdem, na grafton st. velmi nechodim skor na opacnu stranu o conell st,mary st.,henry st ;-) a chcem sa spytat ty mas to purifying mliecko 50ml alebo cistiace co je 100ml?
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko - převařená voda, svěcená voda, zázračná voda apod. neudělají na pleti nic / krom toho špatnýho/ Nic z těhle věcí neudělá na pleti: pory otevřít a vyčistit / pleťové mléko / a pory dočistit a zvřít /pleťová voda/ ;-) Výmysl to určitě není,to je jako tvrdit, že je výmysl kartáček pasta na zuby :-)
Odpovědět
catf, ale jo (nevim, co jsi zazila :-D a srovnavame nesrovnatene, mio!), takze- je-li to neci svatba, tak at je v jejich rezii, ja se podridim, (vkusem, jejich vyberem a preferencemi), je to jejich den.. tzn. ze to samozrejme s nimi sdilim, ale jsem tam pro ne, tudiz se podrizuju jejich vnimani (i kdyz se mi z neceho jezi chlupy po celym tele :-D), tak jsem to myslela :)) kalich dobryyyy :-D :-D catf, jsi uzasna :)) vubec to neodpovida tomu, ze si mam trhnout nohou, josefko, ze ;-) jde totiz o to, ze kazdy to samozrejme dela, jak nejlip umi (realizaci svatby), ovsem to jejich "nejlip umi" nemusi byt odpovidajici nasemu nejlepsimu moznemu, trocha empatie by neskodila ;) na svatbu nekomu jdu, protoze ho mam rada (a oni me, takze chteji, abych sdilela jejich stesti), takze drobne trhliny (ano, i velke), jsem schopna tolerovat, urcite by byli radsi, kdyby jim to klapalo, ze.. a taky muzu to obratit - kdyz se vam tam nelibi, muzete jit domu.. mch.nikdy se nezavdecis vsem.. eli, slivani ocnich stinu do carek taky zavisi na tvaru oka (vicka), nejenom na kvalite produku ;-) (treba mne se sleje vsechno :-D) niamh, regulacni olej mi funguje dobre (ovsem vim o necem, co funguje jeste lip :-D a zadarmo :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
catf takze veci ze soji nemam moc jist? =-) jo jo jako gay :-D ale on to myslel jakoze zmekcily, ze to neni jidlo pro chlapa :-D tak sem mu musel aupect kureci kridla jinak by mi tu vyl hlady, jeho ta zelenina tak moc nezasiti
Odpovědět
sari a v cem spociva genialita pletovyho mlika dyz je to podle slozeni jen voda s mastnym čimsi? ty ses kosmeticka?
Odpovědět
mne je totiz trochu proti srsti se paplat mlikem a vodičkou, dyž to mužu umyt lavovkou....
Odpovědět
Profilova fotka
Rosi - kosmetička ne / v ČR urážka / :-D , ale péče o pleť, líčení apod. mě živí :-D skoro 15 let ;-) co dělá pl.ml. sem psala nahoře :-)
Odpovědět
sari - to nechapu, ke kosmeticce nechodim, tak nevim jesi je to urazka nebo ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja to nedokazu odborne vysvetlit jako sari ale vim jedno a to ze od te doby co pouzivam pletovy mliko a pletovou vodu misto normalni vody na umyti obliceje vidim zlepseni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
catf, olej bych jedla s jidlem, ale ne na konci jidla - po par soustech. stazko to chapu co pises ;-). Kazdy at si svatbu dela jak chce a ja tam bud pujdu a nebo nepujdu a nebo muzu odejit, kdyz se mi to nelibi - s tim ja problem nemam :-). Svuj nazor na to ale mit muzu, svoji svatbu jsem si udelala podle sebe (nesoustredili jsme se na sebe, ale na to, abychom vetsinu hostu zabavili) a tesi me, kdyz hoste jeste po trech letech rikaji, ze byla bezvadna :-) - protoze proste svatbu si uzijes jenom, kdyz mas spokojeny hosty - tedy vetsinu hostu ;-) add pletova voda - beru to, ze samotna voda neudela nic a mydlo taky nic neresi - taky pouzivam cistici mleko, ale to splachuju vodou a pak si na suchou plet nanesu pletovou vodu bez alkoholu. Kazdopadne, vzhledem k tomu, ze jsme z vody slozeny porad nechapu jeji spatny ucinek na plet???? =-). Moje maminka pouziva vodu a ma plet jako miminko a vsechny co znam pouzivaji na plet vodu a neznam nikoho s rozpraskanejma zilkama nebo nejakou silenou pleti, takze asi tak ... ke kartacku taky potrebujes vodu, protoze kartacek a zubni pasta bez moznosti si vyplachnout usta vodou neni zrovna lakava vize :-) niamh, tak na te strane vody co jsi je obchod Nourish - je v te ulici co vede k Halfpenny brodge (nevim, jestli se to tak pise) - skoro naproti hospode Parvda. Tam by to taky mohli mit. Co presne jsem mela uz nevim, myslim, ze cistici mleko 100mls a ten krem 50mls
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak je to s tou sojou? tak to tofu mam vzdat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?