Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 sonicko, ten chleba by me taky zajimal...na sladke si to dovedu predstavit, pekla jsem suffle z ryzovy mouky a bylo to temer stejny jako z hladky, akorat se mi zda, ze je ryzova mouka spis podobna polohrube(ne konzistenci, ale ve vysledku..je to hutnejsi)..treba obalovat rizek se s tim neda..
videla jsem bezlepkovej recept, kde v mlynku na maso mleli do chleba ryzovej papir...

petuli emoticon to se musim podivat, v jakem smyslu jsem ten pravek psala..pravda je, ze u me byl zasadni problem spojenej s varenim..proc mam jist korinky, kdyz muzu uvarit skvely jidlo, az pozdeji mi doslo, ze na tom svet nestoji emoticon ..ze muzu proste realizovat jine/raw kulinarske kombinace
2. čer 2009 ve 14:55  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 ono se daji i lkasicky recepty v urcite mire upravit do zdrave podoby, staci pouzit zdravy ingredience a kdyz to neni moc casto tak se to da myslim emoticon
2. čer 2009 v 15:01  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 holky chci se zeptat, ja ted zacinam pomalu s cvicenim a kdysi mi v dietni poradne doporucovali proteinovy koktejly po cviceni, je to ok?
2. čer 2009 v 15:15  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 mio ja si po cviceni dam normal koktejl, a to se hybu docela dost emoticon ale nevim, jestli to delam spravne, delam to tak odjakziva i kdyz jsem delala zavodne judo taxem to tak delala...

mam bezva zpravu, tchan mi da na kompost hokkaido, prej je zvedavej, co z toho vyroste, neni uz pozde na sazeni? Kde sezenu sazenice?
2. čer 2009 v 15:31  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ja jenom ze se to tvari tak jako jedovate chemicky emoticon emoticon
2. čer 2009 v 15:50  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 ja myslela jako normalni koktejl driv z mlika, ted z oves mlika, ty veci z posilky mi prijdou jako pastelky emoticon
2. čer 2009 v 16:00  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ja mam takovej bilej proteinovej koktajl co se micha s mlikem nebo s vodou, pry bych to mela pit kvuli svalum tak me zajimalo jestli o tom nekdo neco vi vic abych si tim nerozhodila celou dietu nebo jestli se to da nahradit
ty si normalne jenom rozmixujes ovesny vlocky a mliko?
2. čer 2009 v 16:13  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 mnam a mne za chvili svagrova priveze bio jahody emoticon emoticon emoticon aby se mi lepe ucilo emoticon
2. čer 2009 v 16:14  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 holky a co je teda nejlepsi na pokazeny streva?
2. čer 2009 v 16:14  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 mio, ja si mixuju ovesny mliko+ovoce+namoceny seminka a obcas do toho trocha vlocek, driv jsem davala normal mliko misto ovesnyho ale tedko jen to ovesny nebo ryzovy (alergie emoticon ). No ty proteinovy koktejly co myslis jsou myslim vhodny spis pro vyssi zatez ne? Myslim, ze pro svalovou hmotu ti budou stacit normal kvalitni bilkoviny...

rosi mnaaaaam, zavist emoticon
2. čer 2009 v 16:24  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 mia, urcite bych nepila nic z obchodu na svaly..jestli nechces delat do kulturistiky, tak je to zbytecny
a pro dlouhy svaly a formovani postavy(coz predpokladam, ze je tvoje preference), bys mela cvicit hodnekrat malou zatez
normalne si po cviceni umixuj orisky s vodou(ja pouzivam kesu, liskovy, macadamia, mandle...vzdycky zvlast), pridej jahody, maliny, ostruziny, boruvky(podle chuti..ja mam nejradsi jahody)..josefka do toho dava jeste syrovy vajicko a avokado, seminka..ja teda piju jenom smes bobulovityho ovoce a bananu(ale ten bych po cviceni nedavala, ma moc cukru) a nakonec to precedim, protoze treba mandlova drt skrabe dost v krku...nebo muzes pouzit stejnej princip a pridat raw kakao(lifefood), vanilku, rozinky nebo jiny suseny ovoce apod..

rosi, ja myslim, ze to je individualni, zalezi od zdroje pokazeni...mne jak uz jsem hodnekrat psala, pomohlo predevsim vysadit veskerou lepkovou mouku a vyrobky z ni..a taky si myslim, ze mene vareneho je pro me lepsi(vcetne minimalizace prisunu masa)
2. čer 2009 v 16:43  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
Registrovala se 16. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1182 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Ahoj holky,
no hledím na to jak tele.
Vypadá to velmi pravděpodobně, že fakt tu candidu mám. Vše koresponduje. V létě antibiotika, pak začlo být zažívání horší než před ATB, pak začly záněty m. měchýře a hned na to padání vlasů a ekzém na nohách...
Sladkosti už jsem vyhodila před týdnem. Teď jsem koupila chleba (takovej ten černej, nekynutej, Fitnessbrot) a bílý Holandie a zkusím to...
Slyšela jsem, že fajn je na tu mrchu candidu kokosovej olej, tak se zítra stavím ve zdravý výživě a zkusím něco sehnat...
Je mi z toho nanic, když uvážím, že jsem byla u x doktorů a NIKDO mě na možnost souvislosti: Vlasy - střeva - strava - ATB neupozornil a léčili mě kortikoidama emoticon

Obyčejnýho člověka to hned nenapadne, pokud není doktor a o výživu se intenzivně nezajímá.
2. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 allegria, zkouselas ten plyvaci test na candidu?...kaculienka rikala, ze kdyz si napustis umyvadlo vodou a plivnes do nej, tak pri candide, se budou sliny spoustet dolu v takovej vlasech...kdyz je to v poho, tak je ten plivanec proste jako pekny kolecko na hladince a nic z nej "nekape"
to je pry takovej prvni domaci test
2. čer 2009 v 17:09  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Catf: Jo, bylo to pozitivní. Ještě se to má dělat ráno, tak to ověřím ráno a zkusím si to nechat vyšetřit i z krve. Pokud mě ta kráva zase nesežere a neumlátí krabičkou Diane 35 emoticon
2. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
Registrovala se 11. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 21. října 2009
fotoportrét
fotoportrét
haklina
Registrovala se 11. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Brno.
 abra, pozdě není. Jen bude trochu později sklizeň, nákup nahoře na zelňáku u šedivé paní.
Já měla v pátek večer na oběd salát, večer jsem snědla skoro celou hlávku salát a na to půl kila jahod - vše domácí a celou noc jsem nevěděla co dřív strkat do záchodu, bylo mi tak zle jak už dlouho nebylo. Na omdlení, strašná slabost těla... až do pondělí jsem ležela a nechtěla o ničem slyšet. Ponaučení mám, že mnoho zeleniny není pro mě - hlavně syrové těžce se to tráví a slinivka mě priklínala.
Na střeva je výbroná rozvařená rýže, úplně na kaši. to si střeva pochvalují, nebo vločky taky dobře rozvařené.
2. čer 2009 v 17:34  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 hakli, ono se toho taky musi jist s mirou...proc proboha celou hlavku salatu a na to jahody? se nedivim, ze ti bylo blivno a hur .. zelenina by se mela jist zalita olejem, lip se travi
2. čer 2009 v 17:44  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Abro, hakli, podle posledních informací už lezou rostlinky dýně i z čerstvých semínek, tak teď ještě doufat, že se nějak spráší, nebo jak se tomu říká emoticon a budou i plodit emoticon Na balkoně leze všechno kromě perželky emoticon

Hakli, tys měla v pátek večer něco na oběd? emoticon To je jako včera večer poštou ranní emoticon Ale chápu, prostě jsi snědla moc salátu a moc jahod, z půl kila jahod naráz bych se asi minimálně osypala, tak se nedivím, že ti to nesedlo. Ale ta raw strava občas na člověka fakt nečekaně zapůsobí, viď, abro? emoticon

Dneska jsem strávila odpoledne 2 hodiny (nějaký ranní skluz) v čekárně na alergologii a mám hraniční i to mlíko emoticon Jogurty a sýry prý trochu můžu (a je jedno, jestli ovčí nebo kravský emoticon ) a mlíku se mám dlouhodobě spíš vyhýbat.

Tak jsem přišla domů hladová a čekala tu na mě uvařená rýže, tak ji jím akorát s plátkem másla a lehce postrouhaná parmezánem - nestihla jsem zajít na zelňák pro ovozel, tak aspoň že dělám svým střevům dobře emoticon

Rosi, na střeva se láduju taky těma dophilus probiotikama, pangaminem s laktobacily, jím relativně víc cibule a česneku dle rady josefky a pořád zapomínám zajít koupit kyselý biozelí, to je taky dobrý.

No jo catf, fakt jsi to řekla emoticon Ve smyslu, že se člověk už od pravěku na vařený adaptoval a je tudíž proti přírodě vracet se výhradně k syrovýmu a ještě jen ovozelu. Já myslím, že je k nezaplacení si celý proces odžít, kdy máš určitej názor a ten se postupně vyvíjí. Může se taky stát, že na tom konkrétním názoru člověk zakrní a byť je dobrej a proti ničemu, sám sebe okrádá o další a další prožitky a mnohly tím pádem lepší způsob života, viz právě konkrétně Ty. Na týhle cestě jsme tu všechny a už to je obohacující, protože se to taky mnohem líp vysvětluje a obhajuje před ostatními (viz např. rodiče - ježiš, není ti nic, ty nic nejíš atd.). Já jsem se po několikáté zase vrátila k začátku, kdy vím, že to a to nemůžu (moje sbírka se rozšířila) a v tom ostatním se zase chvilku budu šťourat a koumat, který kombinace jsou pro mě ještě dostupný a který (kvůli složkám obsahujícím některou položku ze sbírky mých stopek) budu definitivně vynechávat. Ale pořád z toho nemám nějak blbej nebo depresivní pocit (ježiš, co budu jíst??? emoticon ), zbývá toho pořád nepřeberně, spíš tak pokyvuju hlavou, že no jasný, když už jsem se do toho pustila, tak co se divím emoticon
2. čer 2009 v 17:56  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
fotoportrét
fotoportrét
haklina
 měla jsem ho s umeoctem a olivovým olejem, jedině tak se vstřebá vitamín A, E, D ty jsou rozpustné v tucích. Mám salát hrozně ráda, normálně ho tolik sním ale nejedla jsem nikdy tolik zeleniny v jeden den.
No fuj, už o tom nechci slyšet. Sotva jsem lezla. emoticon emoticon
2. čer 2009 v 17:56  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
fotoportrét
fotoportrét
haklina
 jéé petuli to je krása, že ti to roste! To mám hroznou radost, fakt. Mě semínka zatím nic, ale vedle mám sazeničku. A lilek také roste tak fajn.
Mě je bližší styl - jím co roční období dává. Příjde mi nepřirozené v zimě jíst věci, které by normálně nebyli k dostání. Pokud je to pro mě zdravé, tak jedině od jara do podzimu.
Jsem mistr překlepů - tak prosím o shovívavost v celém mém projevu.
2. čer 2009 v 18:06  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Hakli, jasný, vždyť já to mám taky tak, a nejen v písemným projevu, občas se mi pletou i slova, anebo dosazuju podobně znějící se stejným počtem písmenek, ale totálně odlišnýho významu, to jsou holt ty rychlý, často zmatený myšlenkový pochody. Taky na pomalejší mluvení se musím soustředit, jinak furt slyším, že melu emoticon emoticon

Z rostlinek mám taky radost, o víkendu je pojedeme navštívit (a taky švagry emoticon ), tak něco nafotím, jestli ještě bude co.
2. čer 2009 v 18:27  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelka89 (27 r.)
1
Registrovala se 5. srpna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1135 příspěvků. Má 53 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 17. října 2009
    Horní Němčí, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
adelka89 (27 r.)
1
Registrovala se 5. srpna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1135 příspěvků. Má 53 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 17. října 2009
    Horní Němčí, Region Uherské Hradiště
 ahoj holky, taky mam neprijemnou zkusenost s candidou a pravdepodobne jsem se ji jeste nezbavila uplne,ale snad jsem na dobre ceste.
Ten kokosovy olej (taky kyselina kaprylova) je fakt super. snazim se to poctive brat,tak snad to zabere jinak jsem od doktora na gynde dostala mycosyst 1tbl a bylo po problemech (gynekologickych) ostatni jeste pretrvavaji ale jsou mirnejsi, tak zkuste pozadat doktora o to emoticon
hodne zdaru pri leceni
2. čer 2009 v 19:34  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Adel: A jak dloho cca trva lecba? Nevis prosim? Jo a vynechavala jsi vsechno pecivo? Uplně? Nebo jsi jedla celozrny chleba?
Diky.
2. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 hakli, ja dnes pisu jak dyslektik emoticon
allegria - tak preju brzke uzdraveni a z te doktorky si nic nedelej, ona je fakt komercni liposukciotérka emoticon
2. čer 2009 v 19:59  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Catf, docela mě pobavilo, že jsem byla ten "nakopávací element" při vypouštění masa emoticon Ty mandle do svých koktejlů loupeš? Plivací test jsem musela přehlédnout, musím ho zkusit.

Petuli, achjo tak i hraniční mléko? emoticon

Hakli, taky se snažím jíst sezonně. Taky jsem slyšela "pravidlo" (možná, že zaznělo tady) "nejez, čeho vy se nedotkla tvoje babička", na tom je taky kus pravdy.

Allegria, protiplísňovou dietu tu držela taky Kaculienka. Kokosovým olejem určitě nic nezkazíš.

Koupila jsem si kakaový sen a není zlý. Jen mi připadá, že vždycky na povrchu jakoby žlukne, je prostě trošku kyselý emoticon (a to ho skladuji v lednici v 5 °C). Když ale pak zajedu lžičkou hlouběji, kyselý už není. Máte někdo podobnou zkušenost?

Jo, a ještě tip, nevím, zda víte, že v Kauflandu se dá koupit 5litrový ocet. Uspoří se trochu plastu oproti kupování po litru, ocet je stále při ruce a kanystr se pak dá použít na sliz. Aneb "na co potřebujete tolik octa, vždyť jsi tu pro něj každej den" emoticon
2. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 hermi, tak ten petilitrac by se mi hodil, mam megaspotrebu emoticon
2. čer 2009 ve 20:24  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Hermi: To bude asi tím, že sousedka má dva malé Mirky emoticon emoticon emoticon
2. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Jsem zapomněla na tu diskuzi o knihách připsat, že jsem úchyl na Cimrmany emoticon
2. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Vidíš, sousedka je mladší a taky udrží jen jednoho Mirka emoticon Taky jsem úchyl na Cimrmany emoticon
2. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 petuli emoticon ..uvaha to byla ovsem dobra, ne?..az na to, ze se ukazala byt malicko mimo emoticon ..ale treba neni vsem dnum konec..
ona me s tim stazi tenkrat trochu stvala, tak mozna ze to bylo spis moje ego(nebo jak vy bdc to identifikujete) snazici se branit asi samo sebe nejspis.. emoticon ..ale nebudu to zlehcovat..ono na vita jsou nejvetsi problem lidi..clovek se muzi prenest pres to, ze ne vsichni zastanci vita mu sednou(ted nemam na mysli stazi), a lepsi je soustredit se jen na to podstatny, co prinasi pozitivni zmenu

herminko,mas me na svedomi emoticon me by to samotnou nikdy nenapadlo(maso mam fakt vychovou vytetovany az do morku kosti)

a ten ocet je normalni klasickej ceskej?..kanystr by se mi ale na ten sliz hodil..se tam musim mrknout
2. čer 2009 ve 21:09  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Catf, jojo, klasický český, je na něm napsáno Benita a "vyrobeno pro Kaufland". Ty dáváš do praní jablečný, že? Uvažuji, že pokud bude obstojná úroda, udělám si na podzim ocet doma emoticon
2. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš