Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Abra, já z Tebe fakt nemůžu! A proč zrovna mexická? :-D :-D Já se na Tvou svatbu fakt moc těším ;-) Já tam (ani nikde jinde) jehněčí nekoupila, už jsem to řešila na vaření, že jíst jehněčí je mi silně proti srsti (vím, mládě jako mládě, jako zvíře), ale jehňátko už je v mých představách moc živý, než abych ho jednou snědla. Možná mi to za nějakej čas taky bude šumák, možná maso omezím ještě víc, nevím, ale do jehněte zkrátka nejdu.
Odpovědět
Profilova fotka
peti, mrkni do alba, ja to hned smaznu a rekni, jestli tak nevypadam, protoze me prislo, ze me ta chemie uplne rozezrala muj normalni oblicej, kterej (troufam si rict) mam peknej i bez makeupu :-(
Odpovědět
drze jsem se také podívala, moc se mi to líbí. Na svatbu je to ideální! Ty stíny jsou krásně vystínované.
Odpovědět
jsi kočka, možná kdyby jsi to chtěla odlehčit tak jen lesk na rty bez rtěnky.
Odpovědět
Profilova fotka
jee, ted me napadlo, to sem vubec asi nepatri ze? I kdyz si stezuju na chemickej makeup a neprirozeny liceni :-D tak koncim :-D Hakli, diky :D prej drze :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to nezvyk, zvlášť pro Tebe, když se nemaluješ vůbec, ale určitě nevypadáš rozežraně :-D ! Ono je to jiný teď a jiný to bude, když budeš v bílým. Já jsem taky měla pocit, že mám na sobě hroznou vrstvu, ale na fotkách to vypadalo mnohem decentněji, než jsem si myslela. Akorát mě napadá, co kdyby Tě místo té stříbrné ve vnitřním koutku rozjasnila zlatou, nebo zlatobronzovou? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti, to sem nechtela, ani ona ne, ze bych byla prej moc uz... tak nevim. Jediny co me stve tak ze ta kuze me prijde ze vazne vubec nedychala a vlasy sem vcera davala dokupy tak hodinu, jak byly chudaci uplne tuhy :-| Hele, v cem bych to mohla pak odmocit, aby ty svinstva sly z toho lip dolu? Nevis? Napadla me citronova voda ale nevim...
Odpovědět
abra, liceni pekny, plet mas suprovou, ze bych na to teda zadnej mejkap nepaplala a namalovala si oči a pusu, tos mela moc hezky! kdyz mas vlastne svatbu??
Odpovědět
Profilova fotka
No, to asi nebude, pokud budeš mít její makeup. Ten chemickej + pudr by teoreticky měl vydržet větší zátěž, nevím, co používá, ale pokud už budeš mít makeup (nestačil by jenom pudr + tvářenka, jak seš zvyklá?), tak to nebude potřeba upravovat přes to odpoledne, snad. No já tu zlatobronzovou měla (teda ne na svatbě, při focení pro svou kadeřnici) a byla jsem překvapená, jak dobře to vypadá :-) A k Tvým zeleným (vidím dobře, že jo?) očím si myslím, že by to vypadalo hodně dobře. Ale nenutím, chápu ;-) Jinak bych ani vlasy neřešila, pak si je umyješ a dáš si výživnej balzám a budou v pohodě. ;-) Nebo si je po mytí zkus opláchnout jablečným octem.
Odpovědět
Profilova fotka
Abra: to byla teda rychlost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti, sem rychla jak superman :-D co kdyby me nekdo okoukal :-D zeleny vidis dobre :-) mozna to s nou jeste proberu... Ona nechtela abych si nosila svoje veci, ze to mam jednou prezit abych se o to nemusela starat, coz je fakt... takze budu chemicka nevesta no, co se da delat :-D Ten ocet bych na ne soupnout mohla, mam ho doma na prani :-) a mozna jeste tu levandulovou vodu od nobilisu na pokozku, urcite se me z toho udelaj bolaky :-| rosi, svatbu mam pristi sobotu :-) diky za poklonu, plet mam celkem oka a jsem za to moc rada :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak si musím postěžovat ;-( . Zašla jsem ke kožní doktorce, páč mi padaj vlasy. Páčo jsem měla vždy o.k., ale cca poslední rok jsem měla dost stresu a začla jsem trpět na záněty moč. měchýře a páčo začlo padat. No, teď už se to tak nějak zklidňuje, na nemoc mám ATB (zjistili, co za bacil mě zlobí), stresy ustávají a doufám, že i vlasy se zlepší. Nicméně chtěla jsem vyloučit nějakou nemoc, nebo jinou příčinu vypadávání vlasů. (Štítná ž. v pohodě). Tak jsem si v klídku zašla k nové kožní doktorce, která na mě OKAMŽITĚ, aniž by vstala od stolu začla ječet, jaktože na to dávno neberu antikoncepci a ječela na mě ještě víc, když jsem jí řekla, že se v září vdávám a žádnou ani brát nechci. Bylo mi vnuceno, že HAK brát musím, jinak budu plešatá (bez jakéhokoliv vyšetření, fakt aniž by vstala od stolu). Na námitku, že chci cca za rok a půl otěhotnět se mi vysmála, že jsem mladá a blbá a že otěhotním hned druhý den po vysazení a žádný problém. A nejvíc mě dorazila věta, že HAK je super a že se budu "cejtit fajn, když vaječníky nebudou fungovat" !!! To v úvozovkách je doslovná citace!!! No takže mi řekla, že jsem odsouzena k doživotnímu braní HAK, napsala mi recept, kterej jsem právě hodila do koše a mám chuť se jít ožrat. Fakt zlej sen. Snažím se být v klidu a spoléhat na selskej rozum a rychle na tohle zapomenout ;-( Nejsem teda příznivce symptotermální metody, ale HAK brát prostě nechci a už vůbec ne celoživotně.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
allegria woooow, co to bylo za kravu???? Ty blaaaho, zajdi k normal alergologovi nebo imunologovi, tam ti poradi a k tyhle doktorce uz nikdy nechod... to je sila teda...
Odpovědět
Profilova fotka
Allegrio, kam to proboha chodíš? Vyměn doktorku, tohle je nějaká pracovnice farmaceutické firmy ;-) A ženská na svým místě, ví, co má doporučit 8-( . Neztrácej u ní čas a zkus se nechat vyšetřit i u jiné (jestli chceš, dám Ti kontakt do ip buď na svou kožní, nebo na alergologii/imunologii).
Odpovědět
Abra: No, vylezla jsem odsud úplně rozklepaná - a to podotýkám, že vlasy mám pořád normální, jen mi zeslábly a padají víc než předtím, ale nic nápadného - pořád vypadám jako většina holek, co mají prostě jemnější vlasy - akorát, že u mě to není standard - od přírody jsem měla vlasy silné a husté. Prostě jsem chtěla být zodpovědná a vyloučit např chudokrevnost nebo nedostatek nějakého vitamínu atd...
Odpovědět
No, říkala, že tomu rozumí, že má manžela gynekologa ]-( ]-( ]-( Což je jasný, páč gynekologové z toho mají prachy.
Odpovědět
Profilova fotka
allegria jako koza petrzeli tomu rozumi :-D zajdi k normal doktorce, tahle je uplne mimo :-D
Odpovědět
panebože, co to je za "odbornici"? Hej zdrbni ji urcite na znamylekar.cz :-| :-|
Odpovědět
asi chtěla udělat manželovi kšeftík, kravka jedna.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Rosi, seš krásně nakrknutá, musím souhlasit :-) Allegrio, pokud to bylo v místě Tvýho pasovýho bydliště, tak to nemáš do Brna daleko, nebo se přeptej i u vás, ale rozhodně se neřiď jejími "zkušenými" = dobře placenými radami :-)
Odpovědět
petuli: :-D no mne ti suprodbornici fakt strašně štvou :-D s tim seřváním kvůli nebrání HA je to už několikátej případ co znám 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je argument, "rozumím tomu, protože manžel je gynekolog" :-D :-D Já rozumím stavařině, protože manžel do toho dělá :-D ;-) No možná kdybych mu dohodila nějaký kšefty, začala bych tomu rozumět taky. Nepotřebujete nový okna/dveře/zimní zahrady atd.? ;-) :-D :-D Lidi jsou fakt komičtí.
Odpovědět
Je to doktorka z Olomouce - vegetím tady dneska kvůli zkouškám, ale poohlídnu se radši v Brně. No, snažím se to brát v pohodě, ale pěkně mě to rozhodilo... Já čekala, že vyloučí možné příčiny (nebo něco objeví), udělá odběr a napíše mi nějakou "nekortikoidní" vodičku, nebo doporučí vitamíny, nebo tak něco... Místo toho jsem na nervy, že pokud nebudu žrát CELÝ ŽIVOT hormony, tak budu bez vlasů :-S Že jsem tam lezla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
(tedy komičnost nevidím ve snaze lidi zblbnout, vystrašit, vytáhnout z nich peníze a nebrat ohled na jejich zdraví, ale v tom, jak svou hamižnost a drzost dávají okatě najevo a tváří se u toho důležitě, přijde mi to jak loutkový divadlo s blbým režisérem. Ta první část je samo spíš tragická.)
Odpovědět
No, ale já už jsem od tolika doktorů slyšela, že jsem blázen, když hormony nežeru, že se sama divím, že jsem tomu zatím neuvěřila :-S . Gynekologa jsem měnila 2 x a až napotřetí jsem narazila na doktorku, co to respektuje a dokonce není proti .
Odpovědět
Profilova fotka
peti, manzel je stavar jooo? Dobry vedet :-) Premejslime nad dverma na pojezdu, ale to asi nedela, ze? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Abra, se ho zeptám, myslíš pojízdný zasunovací dveře?
Odpovědět
Profilova fotka
petuli, jo, ty myslim, ale mame atyp pruchod, budeme nad nima uvazovat jak budem cekat mimino (kvuli hluku), tak kdyby neco takovyho delal, tak bysme se pak domluvili ;-) Jo a tedka v pondeli bych sla na prednasku, teda pokud se zas neznicim na aginach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by prej šlo :-D Jsem Ti zapomněla pogratulovat k těm canisterapeutickým zkouškám, gratuluju! :-) A doufám, že se nezničíš, a v pondělí se uvidíme x-) Nejlíp teda i v neděli u Pandura ;-) :-D
Odpovědět
abra máme je doma, moc to netěsní. Dole je to kus nad zemí, když to zavřes tak jakoby u pantů jsou také průchody - nic moc. Drahé je to jak....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?