Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 No jo stázi, jsem prostě na úplným začátku, jsem to musela udělat emoticon
Mantruju v duchu s málou i na ulici nebo v šalině, to mi nevadí, spíš doma se právě bojím negativního vlivu, co by to mohlo mít, tak jsem to aspoň zkusila.

Jinak JPB - on je tam právě úžasnej. Zestárl hodně, to jo, ale má v sobě pořád neuvěřitelný charisma a sílu, pořád je v tom projevu vidět, kdo to je, sem tam ironickej úsměv či hláška, fakt moc dobrej, možná až teď jsem uznala, že je skvělej herec.
25. kvě 2009 v 15:21  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 ja zrovna vyrabim brokolici na lilku s lososem, mnam emoticon uz mi ani moc nechybi pecivo emoticon
jo m se vcera prorekl ze se v praci cpe mekacem emoticon
25. kvě 2009 v 15:26  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 petuli , ma z tebe strach jo? Teda emoticon to by me nenapadlo emoticon M. je uplne jedno, co si delam, kdyz sem cvicila jogu, tak obcas koukal, co to jako je za kreace a pri meditacich me dava klid (a ja jemu naoplatku taky) , neni o nem vubec slyset emoticon Takze rozmaryn by sel jo? To bych vyzkousela s tema bramborama... a co tymian? nebilo by se to moc?
25. kvě 2009 v 15:38  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
Registrovala se 14. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 2394 příspěvků.
  • Svatba byla 25. června 2005
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 peti, tak to jo, s polovici se s malou v ruce taky bavit nemuzu, ho to nervuje (asi ma pocit, ze ho nevnimam, ci co) emoticon ale jinak je to ok on uz je trochu zvyklej, ale zpocatku bych do toho taky nesla, jak uz jsem driv psala, lepsi je byt umirneny, aby se nevylekal, to urcite emoticon)
(ja teda mela problem i se sebou-na to jsem hlavne reagovala, ze mi vadilo, ze u toho jeste nekdo je, i s koncentraci, kterou jsem nezvladala.. nejenom to, ze tomu druhemu pripadam jako blazen a jeste ho tim drazdim, ci znepokojuju uvahami o mem dusevnim zdravi emoticon)
..ja treba cely kratky utociste delala na zachode (jesteze poklony uz nemusim, bych si tam zprerazela hnaty emoticon )

jpb je muj nejstarsi sexualni idol, tohle nezvladnu emoticon (asi malo praktikuju emoticon)
25. kvě 2009 v 15:43  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 A co vlastně říkal M. na fotku 16.K.?
Asi bych zkusila jedno nebo druhý. Cuketka píše taky o kaši z hustýho dýňovýho krému (na cibulce a oliv. oleji podušená a mixnutá + sojovka), ke který přidá uvařený brambory a máslo a závěrem posype opraženými semínky, to je ta moje vymyšlená kaše, do toho jdem emoticon
25. kvě 2009 v 15:46  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 petuli, no to mi silne pripomina tu polivku, radsi ne, pujdu postupne pres bylinky, uvidime emoticon No, co m. na karmapy... Nijak to nehodnotil, ale zase zopakoval, ze bude rad, kdyz uvidi neco na vlastni oci, jeho podle me zajimaj jenom ty meditace a ta filozofie, na to aby praktikoval si myslim ze neprijde, ale je to jeho vec, kazdopadne jsme se o tom bavili,kdyz sme sedeli na louce na pikniku (byli sme trocha picli) a na nebi byly takovy malinky mracky ktery se postupne zvetsovali a vypadalo to jako by je udelal komin,co u nas stoji, no a ten pakous prej diiiveeej, karmapa s olem nam posilaj zazrak emoticon no ja z nej jednou padnu emoticon emoticon emoticon
25. kvě 2009 v 15:54  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
 ja som si na tu diskusiu zakazala ist emoticon fakt to nedavam... dievcata mate moj obdiv, ze mate na to nervy emoticon

dnes idem urobit sliz sama emoticon ... predtym sa toho chopili rodicia... tak snad mi to vyjde...

neviete o nejakej dobrej knizke/webovej stranke kde by bolo pekne rozpisane ako ocistit telo pred planovanym tehotenstvom??? nie, ze by som nieco fakt planovala, len by som rada vedela, co ma raz caka emoticon lebo stale nie som tam kde by som chcela byt - myslim, co sa stravy tyka a urcite sa pred planovanym tehotenstvom budem chciet dat dohromady...
25. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 ja uz tam taky budu muset prestat lizt - je to o nicem emoticon, ztrata casu emoticon
25. kvě 2009 v 16:13  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Jasně, já tam taky nejdu, jenom mě namíchla ta světácká popichující poznámka o Tobě, tak už mi to nedalo emoticon Nesnáším tyhle reakce emoticon
25. kvě 2009 v 16:16  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 kdyz ona kope, protoze ji nekdo rekl, ze neco dela spatne jako mama - na to jsou mamy strasne citlivy emoticon .... musi obhajit, ze dela pro svoje ditko to nejlepsi, kdyz mu dava smejdy emoticon
Ja se tam trenuju na pacienty emoticon - mam ted praxi a obcas je potreba zachovat chladnou hlavu emoticon ... ale vesmes je pravda, co jsem tam psala - fakt se k nam vraci pacienti a rikaj, ze jsme jim pomohli jako uz dlouho nikdo ne. Hrozne to potesi a je super se utvrzovat v tom, ze to co delam ma smysl.
25. kvě 2009 v 16:47  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 holky jaky bylinky jste daly na makrelu?
25. kvě 2009 v 16:57  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 diskuze je zamcena, tak uz neni co resit emoticon s podivem je, ze ty mamy obhajujou uz obecne znamy jedy..nicmene bylo evidentni, ze se o tyhle veci vubec nezajimaj a popichlo je, ze jim nekdo rika, ze to delaj blbe(na me pusobily trosku hloupe, jak ty zminovany husy)

a stazi, ty mas k vyzivove vychove jinej postoj nez vetsina zde? to mi nejak uniklo emoticon

mia..zazvor(nevyuzitej muzes nastrouhat a zamrazit)

ja ho delam ala cina...platky cesneku, mrkve, hlavicky brokolice, jarni cibulky lehce osmahnout na oleji(nejlip arasidovy), pridat cerstvy zazvor, pepr, petrzelku..vedle uvarit ryzove nudle, scedit a smichat se zeleninou, zakapnout citr stavou

ala thajska..osmahnout platky mrkve, kosticky kurete, zazvor, kari pastu, citronovou travu(pokud mas) pepr, zalit kokosovym mlekem a ke konci pridat koriandr..k tomu se hodi ryzove nudle, basmati nebo jasminova ryze
na taliri zakapnout citr stavou nebo limetou

ala indie..osmahnout cesnek, cibuli, mrkev, lilek nebo cuketu, pridat kari pastu, skorici celou, zazvor, koriandr, prisypat cervenou nebo zlutou cocku, zalit vodou a pomalu varit do zmeknuti cocky, k tomu basmati nebo jasminovou ryzi

matovej ledovej caj...nekolik snitek maty prelit horkou vodou v cca 1l konvici(dobra je i kombinace zeleneho rooobise a maty), dat do lednice vychladnout..do studene nalit vymackanou stavu z citronu nebo limety nebo kombinace(podle chuti) a pridat nastrouhany zazvor(na jemno..taky podle chuti)
25. kvě 2009 v 16:58  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 AHoj holky,
díky Josefce a Petuli za podporu emoticon Ha, už tu diskusi zamkli emoticon

Rosi, přesně tak. Ony řeknou, že se jim po tom dítě natahuje, tak mu kousek dají, ale dítě nemá rozum, tak by ho měl mít rodič, ne? Moc pěkné foto s nádhernýma vlasama, já chci taky takové emoticon

Catf, neboj, netrápím se tím, spíš jsem zdravě naštvaná emoticon a je mi líto těch dětí. Bojím se, že to budou aplikovat na své děti atd. (anebo budou nadávat, čím jim tchyně děti cpe emoticon). Nedalas toho bělidla třeba moc? A ty olejové fleky, není to tím, že by sis třeba ty rifle oblekla čerstvě namazaná a pak to udělalo toto? Aha, tak pach mrtvoly v kýblu to asi vysvětluje emoticon Taky mám ráda vůni olivového mýdla po vyprání. Teď jsem koupila to ze Schleckera, tak uvidím (jak bude prát a vonět emoticon).

Gwen, taky spíš musím očkovat své okolí - naštěstí ne ohledně stravy, ale ohledně ekologie.

Hani, aviváž Ecover na uschlém prádle moc nevoní, prádlo je jen možná malinko voňavější při žehlení. Já aviváž dávám jen jako prevenci elektrizování na takto náchylné oblečení. Článek se mi zdá rozumný.

Josefko, i uzené tofu a tempeh? emoticon

Abro, Tvůj příspěvek "Me prijde, ze ty holky proste nad tim nechtej premyslet..." - podepisuji se pod to!

Allegrio, přijď za námi častěji emoticon Catf to napsala výborně. A myslím si, že pokud si dítě donese do školy něco lákavě vypadajícíhoa dobře chutnajícího, problém by snad nastat neměl.

Petuli, směju se tomu "osamělému vojákovi", ale fakt jsem tam tak asi vypadala emoticon Jsem zvědavá, jak dopadneš s hokkaidem, pokud dobře, zkusím to po Tobě zopakovat přístí rok emoticon Kdybys těm holkám tu jejich nevědomost a lenost vmetla do ksichtu, třeba by to s nima konečně pohlo emoticon

Ještě k té stravě, listovala jsem časopisem Zdraví a v úvodu článku o dětské stravě bylo něco typu - "dáváte dětem k snídani dětské cereálie a k večeři dětskou šunku (a k obědu taky zmínili něco rádoby zdravého) a myslíte si, že ho živíte zdravě? To se šeredně pletete, ta miska cereálií je vlastně miska cukru atd. atd." Ten článek si přečtu celý a kdyžtak o něm napíšu referát. Ale je to každopádně pěkná vlaštovka emoticon
25. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 mia, na rybku bych dala petrzel(tu hladkolistou)/koriandr a platky cesneku, citr stavu
a nebo rozmaryn/tymian/salvej/petrzel, cesnek, citr stavu
25. kvě 2009 v 16:59  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 catf super dekuju, du tvorit, mam vse emoticon
25. kvě 2009 v 17:01  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 jo a k dtto[dytou]...nevim, jestli jste nekdy videli film Ghost v originale...ale Swaize vzdycky Demi odpovida dtto, kdyz mu ona rekne, ze ho miluje..a Whoopi ji prave timhle presvedci, ze opravu komunikuje s jeho duchem emoticon ..to byla takova mini kulturni vlozka emoticon
25. kvě 2009 v 17:03  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Catf, co je tak úžasného na arašídovém oleji? Píšeš o něm dost často emoticon
25. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 herminko, hlavne se neprepaluje(je to dost poznat), takze na nem restuju vsechno(uz nepouzivam olivac na vareni), ma jemnou arasidovou prichut,ktera jidlu doda prijemny oriskovy podton, ale neprebije ostatni chut(teda pokud se nejedna o olej z prazenych arasidu, ja pouzivam ten z cerstvych)
mam ho z vom fass

k tem olejovym flekum..to bylo, jako kdybych delala ve fabrice, proste divny tmave zluty fleky emoticon ..nevim, co se mi to v pracce udelalo za chemickou reakci emoticon
a toho ecoveru jsem urcite dala hodne(nechtela jsem skudlit, no emoticon )..no je to moje blbost..nastesti planuju pozvolnou aktualizaci spodniho pradla, takze mi to zas tak moc nevadi..sranda je, ze jsem si hrozne odvykla nosit tanga, takze jsem nevyprala podprdy a spodek dohromady..tak mam ted drive ruzovou podprdu takovou dooranzova a spodek ruzovej ..a nebo mozna je spodek uz zapranej a ted teprve na podprde vidim origos barvu emoticon
25. kvě 2009 v 17:12  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 holky bezte resit jidlo na diskuzi o vareni emoticon - btw dala jsem tam recept na mufiny bez cukru prip. bezlepkove

herminko - arasidovy olej je po kokosovem oleji dobry na tepelnou upravu (je stabilnejsi pri vyssich teplotach nez olivovy). Ja uz v teple kuchyni nepouzivam jiny nez tyhle dva - arasidovy dokonce davam i do testa misto slunecnicoveho.
25. kvě 2009 v 17:16  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 herminko - ano i uzene tofu a tempeh emoticon - proste cokoliv je uzene - i uzeny losos (kteryho navysost miluju ). emoticon
25. kvě 2009 v 17:21  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 josefko, ale i zdrave vareni je navrat k prirode emoticon emoticon
25. kvě 2009 v 17:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 no to sice jo, ale ma to svoje meze emoticon - kdyz se resi, ktere koreni je nejlepsi na rybu, tak uz to patri do diskuze o vareni emoticon a kdyz se resi, jestli je uzene koreni zdrave, tak to muze byt tady emoticon emoticon emoticon .... hele, cerna ruka zakona se muze kdykoliv objevit a zacit radit emoticon
25. kvě 2009 v 17:26  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 catf-kopiruju sebe samu emoticon.. jinak lehke to mit nebudou, to opravdu ne, protoze v cechach se nenosi byt jiny, natoz u takove konformni skupiny, jako deti jsou, to je fakt (to uz jsme minule probiraly a ja mam trosku jiny nazor, nez vetsina tady )..
ja preci nepisu o jidle, ale o chovani/vnimani deti a jejich konformnosti..jak jsme minule probirali to jine jidlo, sigg flasticky apod..proste se svym studiem a hlavne praxi - mam jine zkusenosti (mozna realnejsi) nez jak si chovani deti v kolektivu malujete vy emoticon

a urcite je ten uzeny tempeh a tofu uzeny vyrobou? jsem myslela, ze to je pouze "ovonene", proste neco tam pridane (nevim, necetla jsem obal, tohle nekupujeme), nez ze by slo o vyrobni proces..
25. kvě 2009 v 17:42  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 ono i umele uzene aroma je spatne ....
jinak souhlas s tim, ze vychova deti bude tezka - ja si akorat maluju tech prvnich par let, nez se dite dostane do skoly, pak uz jen doufam, ze bude mit dobre navyky. Mozna jeste budu dekovat za ty uniformy tady emoticon, taky me tesi ten zakaz nenosit sladke do skoly, tak snad se to prezije relativne v klidu.
25. kvě 2009 v 17:47  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna
Registrovala se 29. května 2005 na beremese.cz. Přidala 4208 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. března 2007
fotoportrét
fotoportrét
princezna
Registrovala se 29. května 2005 na beremese.cz. Přidala 4208 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. března 2007
 Staz no tim spíš by to bylo špatné, kdyby tam to uezný dodaly chemicky emoticon
25. kvě 2009 v 17:50  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Jojo, taky si to maluji spíš na prvních pár let jako Josefka. Ono dítě se prý stejně vychovává do 3 let (a to s ním plánuji být doma). DOufám, že bude mít dobré návyky natolik pod kůží, že se nenechá strhnout kolektivem (my s manželem oba s oblibou jdeme proti davu, snad to děti podědí emoticon).
25. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 ja vim stazi, ale vzdyt si snad vsichni pamatujem, jaky jsme byly deti a jaky to v detskym kolektivu bylo..tenkrat jsme vsichni meli hovno(to je pravda), ale nektery ho meli vic a nekter min a i v tom se delaly rozdily..nehlede na to, ze nejhur na tom byly deti psychicky labilni postizeny prastenejma rodicema, opravdovy pitomci, slabosi a nevzhledne vypadajici jedinci
takze ja jsem pouze naivni v tom, ze cekam, ze budou po nas(m je v tomhle stejnej jako ja) a budou inteligentni, silni a krasni, budou se chtit odlisit a budou to schopne ustat..stejne jako si to pamatuju ja, nebyla to zadna hruza nejit s proudem a mit svuj nazor.. a akorat je k tomu potreba bejt pri smyslech a mit silny zazemi v rodine
25. kvě 2009 v 18:09  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Catf, mně ani nepřipadá, že by byly rozdíly mezi těma, kdo měli víc a míň, zdá se mi, jako by se na to v té době vůbec nehrálo (aspoň u nás na malém městě). Zkusím se na to zeptat i manžela. Ale asi měla pravdu některá holka v diskusi o Activii, že dneska ostatní děcko vyčlení z kolektivu strašně rychle emoticon
25. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 tak tim uzenym mi jako doslo, ze by to bylo diky eckam, ze jo emoticon emoticon

catf, ale ja vubec nepsala o nasem/svem detstvi, to preci jen byla uplne jina doba, nez je ted, my se opravdu vyrovnavali se zlomkem veci, nez dnesni deti..ja jen jsem narazela na ty minule predstavy (ze kdyz diteti nabidnete jinou alternativu, tak z ni muze udelat prednost -viz vsichni piji jupika, ale kdyz mu dam sigg, tak nejenom ze nebude chudak, ale naopak jeste muze byt king emoticon no podle vsech ukazatelu nejspis nebude, bohuzel..)..proste v tomhle jsem realista, vystudovala jsem to, co jsem vystudovala a praxi v tom mam dlouholetou taky - na to hlavne narazim emoticon takze si nebudu malovat, ze to bude jednoduchy, tot vse (jinak ad hruza - no to zrovna nebyla, ale nebylo to ani nic prijemnyho, pro nektere lidi muze byt detstvi nejhorsi cast zivotniho obdobi..jit s oblibou proti davu, resp. mit to na haku je sice fajn, ale tohle zvladaji opravdu spis dospeli.. ale to uz pisu subjektivne, micham sem to, o cem jsem psat nechtela)
jinak samozrejme s temi prvnimi lety souhlasim, to je zaklad emoticon)
25. kvě 2009 v 18:23  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
 já si pamatuju, že když jsem byla malá, tak všichni, co měli místo lahve na pití takovou tu s těma tvořítkama na led, byli kingové a já jsem jim děsně záviděla emoticon

jinak musím říct, že jsem většinou měla zhruba tak stejně jako ostatní děti, ale stejně jsem z kolektivu byla vyčleněná, v prvním ročníku na gymplu (tj. 6. třída) mě dokonce 2 holky šikanovaly... a rozhodně to nebylo tím, že bych měla něco jiného nebo tak, jen jsem se prostě neuměla začlenit a tak jsem toužila po kamarádech, že jsem byla ochotná udělat pro to skoro cokoli emoticon ale rozhodně si nepamatuju, že bychom si navzájem okukovali nebo záviděli jídlo emoticon
25. kvě 2009 v 18:24  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš