Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
petuli, ale vypada to, ze jen v nekterych prodejnach, hele: http://www.biokureci.cz/index.php?pag... hahaaa, a je tam i ta olympie, kde jsem koupila to biokure v akci :-D Dneska jsem ho mela na obed a mnamka :-) hele, kam jedes na tu phowu? myslim do jakyho mesta? hermi, ja mam cesnek ze zahrady od tchyne takze neporadim :-(
Odpovědět
juchůů a Omega je tam taky! Tak podám info jak to vypadá, zda je dostali a za kolik.
Odpovědět
Profilova fotka
Abro, jj, proto jsem psala, že v Bille, taky jsem se koukala na ty prodejny, takže Olympia a Billa, aspoň v Brně. Jsem na to docela zvědavá. Právě už nějakej týden plánuju Německo (navazuje nám to na dovču), jenže by tam musel platit i m. stejnou částku, jako já, i když by se kurzu neúčastnil, což je docela pálka. A za půlku je phowa v Polsku, akorát bez jídla, takže jsem to dneska promyslela, večer to nadnesu doma a snad už to klapne. A jeli bysme 9. - 15.7. i s kaculienkou, kdybyste se chtěli přidat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Billa v Omeze, jasně, mně to naskočí automaticky, protože když už musím do supermarketu, tak do téhle billy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petuli, no zatim jsem porad presvedcena, ze letos ne, vis jak sem ti rikala, ze se na to jeste necitim :-N a taky prave letos kvuli ty svatbe nebudu mit dovku, hodne toho vylytvam na ni :-( takze nejspis pristi rok. Tyjo, tedka posloucham pulnocni dharmu kde byla ta petra jarosova a mluvi fakt moc pekne, priste uz ji tam snad stihnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abro, a už tam volal ten Libor (jestli je to teda z 16.4. tuším)? Počkej si, jsem mírumilovnej člověk, ale tenhle borec tam otravoval půlku pořadu a už se ve mně vařila krev, dělal ze sebe budhhismuznalýho, ale nevěděl vůůbec nic, měla jsem z něho dost :-D A tím víc vzrosl můj obdiv k trpělivosti Peti. ;-) Jinak jasně, mě tam něco žene, tak pevně doufám, že to letos vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
petuli, no to byl chytrak, ta petra ma fakt nervy jak spagaty :-D Jo a marek rikal, ze chce videt ten otisk ruky do kamene jak o tom rikal nekterej z tech ucitelu v centru, ze to delaj karmapove, vzpominas? Pry je to pro nej dulezity to videt, ze pak by veril tomu, ze vsechny ty praktiky fungujou :-N tedka je zaujatej myslenkou, ze se karmapy prej na to zepta, jestli by to pro nej neudelal, no ja se z nej picnu fakt :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, o tom mluvil Radek, ale tipovala bych, že Karmapa M. doporučí akorát praktikování, protože pak se těmito "běžnostmi" přestane zaobírat, nemůže přece začátečníkovi hned naservírovat něco jako zázrak, kdoví, jestli by to s M. spíš neseklo ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petuli, myslim, ze neseklo, on by pak sto pro zacal praktikovat, bez toho aniz by pry videl nejkej hmatatelnej nebo viditelnej a meritelnej dukaz ze to funguje, tak nezacne, hele, napada me mu pristi rok ukazat "klicovou dirku" :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Anebo vám pak taky pošlu fotku :-D . Nebo by mohla stázka hned ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petuli :-D :-D no je to s nim sranda, kazdopadne uz si zamlouval veci od oleho, ze prej taky bude cist, mozna bych radsi , kdyby necetl, on pak hrozne moc filozofuje a me z toho jde hlava kolem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Info z GW: Květová absolua se získávají parní destilací, jsou velmi silná, ředí se rostlinnými oleji dle receptů v katalogu Primavery. Do kosmetiky bez obav. Jsou čistá a v bio kvalitě.
Odpovědět
Článek se načítá
Sakra, a ve Zlínském kraji biokuřete nět, nojono, to jsem si mohla myslet. Abro, my právě taky jindy dostáváme česnek od příbuzných (chuťově se s čínským vůbec nedá srovnat), ale letos se do něj dala plíseň, tak musím kupovat :-(
Odpovědět
Hermi, taky už jsem se dívala :-(
Odpovědět
Nechala jsem dneska v DM 500 kč :-| Ale využila jsem už téměř všechny slevy z knížky přírodních produktů. Překvapilo mě, že sklenička s vývarem je prášek, vlastně bujon, z obrázku jsem myslela, že je to už udělaná polívka :-D A na co používáte balsamicový ocet? Vím, že do salátu, ale máte nějakou konkrétní zeleninu, na kterou ho dáváte, nebo na jakoukoliv?
Odpovědět
holky co je to za knížku?
Odpovědět
Hani nedávno jsem dostala v restauraci penne s pikantní tomatovou omáčkou a talíř byl ozdoben balsamiko cákanci a musím teda říct, že to k tomu jídlo docela jako šlo takže nejen salát ;-) ale jinak když na zeleninu, tak já nejradši na činský zelí ,rajče a salátovku
Odpovědět
Profilova fotka
da se s tim i pect hovezi a super je nalit na talirek olivovej olej a do toho balsamikovy ocet a namacet si v tom cerstvou bagetu, mnam x-)
Odpovědět
i když teda není balsamico jako balsamico je třeba i hustá sladká verze
Odpovědět
Profilova fotka
kvalitni je trochu hustsi a jakoby jemne nasladlej ale ten je nejlepsi x-)
Odpovědět
Hakli, tahle knížka se dávala v únoru při nákupu nad 300 a byly v ní slevy na bio a eko výrobky. Jejich platnost končí v úterý. Ale neměli je v každé prodejně. Mám červený balsamico od alnatury. Když byl s tou slevou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste mi to v restauraci davaji k pecenejm krevetam, taky moc dobry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja pouzivam balsamico s jakoukoliv zeleninou, ale nejrdasi ho mam s listovou, rajcaty a roketem. nektere balsamico octy jsou barvene karamelem, tak pozor na ne ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
me krasne dou bylinky co jsem si zasadila loni, varim s nima kazdy den a mnamka jak hrom tak tenhle vikend pojedem do zahradnictvi a nakoupim si dalsi varku a zasadim, zkusim i cesnek ale nevim jestli pujde v truhliku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a uz mi docela de ridit tak az si zvyknu jezdit sama tak budu obrazet farmers shops a markety, takovy domaci maslo je primo extaze x-) x-)
Odpovědět
hani, balsamico je super treba s rajcaty, mozzarelou a bazalkou, hodi se dobre na vsechny listovy salaty..vynikajici je treba s rukolou(to je ta roketa, co pise josefka), spenatovymi listy a kozim zerve syrem(plus do nej muzes primichat prirodni cukr a nebo nejakou kyselou marmeladu) petuli, v tescu jsem narazila na skvelej zacatecnickej kozi jogurt!!..je na nem napsano VLIEK, jinak ma bily obal s obrazkem hlavy kozy a nejakyho domecku a zelenou travou. Je bio. Dneska jsem ho otevrela a az po hodine mi doslo, ze je kozi(az kdyz jsem vyhazovala obal), nebyl proste vubec citit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si rikala, ze to bude mit jinej nazev nez roketa :-) - diky catf.
Odpovědět
josefko roketa je to správně, roketa setá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
roketu miluju na cemkoliv x-)
Odpovědět
i když teda =-) http://diety-hubnuti.blog.cz/0803/ruk...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?