Také Vás terorizují sousedé?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Popravdě , náš soused je magor. Bydlíme v rodinném domě .A soused od vedle se rozhodl že nás bude nenávidět.A tak nám ztrpčuje život,třeba tím, že střílí do našich psů vzduchovkou protože štěkají. Je to v podstatě chudák...
Odpovědět
1
5
6
Profilova fotka
Jo jo, u nás to je taky přes den...a kvůli dětskému řevu v noci nebudu volat PČR, to by si řekli, že jsem padlá na hlavu. Oni nejsou nepřizpůsobiví, ani si jich na ulici nevšimneš, nepijí...jen prostě mají hlučné dítě, dupou a hodně kutí. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
my meli v byte to stejny tak jsme se prestehovali do domu aby jsme meli klid :-N priste si zkontroluju kolik decek maji sousedi nez se nekam nastehujem :-D a lahoda je kdyz se sousedi v nedeli rano rozhodnou ze budou treba sekat tavnik nebo spravovat auto, a dalsi se rozhodl pouzivat jenom pozemek hned za nasim plotem na parkovani nakladaku pro jeho stavebni firmu, jsme myslela ze nekoho uskrtim kdyz jeden z inteligentnich delniku nastartval nakladak a nechal bezet motor o pul sedme rano hned vedel nasi loznice, dobrejch 20 minut, takze davejte si bacha kam jdete i kdyz je to do baraku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a ta nase lady ted jeci na synka a triska dverma, misto, aby s nim sla na prochazku..
Odpovědět
Profilova fotka
mia, přesně...naši mají barák a klidu si taky neužijí...když nesekají trávu jedni sousedi, tak začnou ti druzí. Jedině na samotu u lesa!!! :-D U nás je teď božský klid, tak jdu něco dělat do práce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs no ono zalezi na tom kde barak je, my kdyz jsme se stehovali tak si z nas tchanovci delali srandu ze deme do lacine casti vesnice, ja rikala ze to je blost protoze barak byl drahej tak co lacinyho a ted uz to chau o cem mluvili, na jejich jak oni rikaji luxusnim konci je klid, trava se seka az po obede, kazdej chape ze rano ma byt klid zvlast o vikendu a rozhodne by si tam nikdo nedovlil parkovat nakladaky a nebo hrat na zahrade na bubny ( majitel tech nakladaku tam bydli taky) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
petruszka: My jsme v 5.poschodí, takže díky bohu za výtah. Jsem zvědavá, kdy se bude měnit a doufám, že bude méně hlučný. Jo a taky máme pod barákem školku. To vadilo bráchovi když s náma bydlel, bo jsme ještě neměli plastové okna a on dělal na směny, takže potřeboval spát i když zrovna děcka byla venku. Mně to neva, dopo jsou tam dvě hoďky ani ne a odpo taky tak a jen když je pěkně. Ale ještě jsme si užili v létě s mládežníkama. Mají ve zvyku posedávat na dvoře a kecat, smát se, popíjet...do půlnoci klidně. Několikrát jsme volali policajty. Jenže jak je to ve dvoře, tak tam snad ani chudáci netrefí. Říkala jsem si, že přece musí dělat obchůzky v noci, ne? Jenže oni beztak jezdí autem - to toho fakt jako slyší a ještě, když je to ve dvoře, kde není cesta, že :-S Teď je to OK, ještě je zima, ale na jaře to začne a hlavně pak o prázdninách.
Odpovědět
Profilova fotka
mia, naši bydlí kousek od nás...je to celá nová čtvrť a vzhledem k tomu, že jsme od Brna na sever, což je nejžádanější lokalita, tak ty domy nebyly zrovna levné...jenže Češi se prostě chovat moc neumí a nezáleží na tom, kolik mají peněz. Tady se domy prodávají v rozmezí 4-9 mega. :-| andelka, tak školka je asi lepší jak hřiště...tam jsou ty děcka pořád pokud neprší - v létě je to problém, když si chceš otevřít okno. Když jsem ještě studovala, tak mi to dost vadilo, protože jsem školu dělala dálkově, přišla zbitá z práce a neměla ani klid na učení.
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs ono nejde o cenu baraku ale o kvalitu lidi kteri tu okolo nas jsou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mia, tak nechci polemizovat o jednom slovíčku, ale pokud je něco "laciné", tak to souvisí s cenou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja psala ze tchanovci tomu tak rikaji a v uk se to i tak pouziva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mia, tak v UK to bude jiný...tady jsou prostě hluční volové všude a je jedno jestli bydlíš v paneláku, satelitu nebo staré vile. :-S My bydleli v centru Brna a hrozné, pak jsme měli byt v takovém větším přestavěném RD na okraji Brna na více bytů a teď jsme na malém městě v satelitu a pořád hluk, hluk, hluk. A nebo jsem tak nesnášenlivá??? :-o :-D Boa, už zas do čehosi kovového mlátí!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs ja mam taky pocit ze je randal vsude :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak je zas chvíli klid, tak si dám zálohovat data a půjdu se V KLIDU na obědvat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou chut :-D
Odpovědět
ahojte,holky...no my máme z jedné strany dobré sousedy a z druhé šelmy plížívé...to jsme netušili,když jsme se stěhovali z velkého města na vesnici,co tady zažijeme....škoda,že nemůžu psát sprostě :-D :-D :-D :-D Vedle nás bydlí největší klepna z vesnice,taková ta zlá svině,ona to má tak vymakaný,James Bond je proti ní slabej čajíček 8-) ...má pod kontrolou i ulici,i náš pozemek..u vchodu má nachytané košťátko a lopatičku,když slyší hlasy z ulice,v momentě je tam a hodinu zametá jedno místo,nebo zapisuje elektřinu,kontroluje nám obsah popelnice..když viděla kočičí konzervy Whiskas a Kitekat,roznášela po vesnici,že neumím vařit,že jíme jenom konzervy. Pravidelně čupí pod našim plotem,aby jí nic neuniklo,já se jí dívám přímo do očí a ona neuhne pohledem,chodí nás udávat,když si opékáme špekáčky,že zapalujeme oheň,pomlouvá každého a pořád. Utírá si zablácené boty o trávu v naší předzahrádce a plije nám do průjezdu :-D Její chlap je bývalej milicionář,ozbrojená pěst strany,já kvůli nim vysadila živej plot,už má 5 metrů ,ten kretén stojí za ním,trčí mu nohy a myslí si,že o něm nevíme. Snachu dohnala ke kolapsu :-p...to byla scéna před celou vesnicí. Jednou v životě jsem si při sekání trávy na dvorku sundala tričko a byla jenom v podprsence,baba se přikradla jako puma plížívým tichým krokem a strčila hlavu do díry,co je mezi naší garáží a jejich zdí a šmírovala. Pokaždý,jak máme návštěvu,nebo jenom promluvíme na zahradě,už jsou tam..soukromí žádné. Největší fór je ten,že ji načapali,jak ukradla v sámošce čokoládu,druhý den tam šla jakoby se nechumelilo,takže teď jí každý rok čarodejnice malují na chodník buď straku,nebo nápis ČOKOLÁDA..haha,ona pokaždé volá policii,oni ví,oč jde,ale pokaždé vyslýchají celou ulici :-D a smějou se..ona je tak blbá,že ji ani nenapadlo,když je volala poprvé,že se zeptají,proč ji vadí nápis čokoláda..já nevím,co řekla,jestli se přiznala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris, tak to je teda pěkná Kelišová, nezávidím. Prostě i v baráku to může být peklo. Tak u nás k tomu teď přibyla i vrtačka - oni snad dělají kuchyň nebo co, což je teda divný, když tu skoro 4roky bydlí. Lítá mi lustr nad kuchyňským stolem. Máme v plánu dělat novou podlahu, vidím to, že žádné cedulky do domu dávat nebudou...ať si fešáci taky zobnou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je taky sila.. nam se vratili sousedi a zacina nam odpoledni program :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smolida, ale oni chodí do práce, ne? U nás je totiž ona na mateřské a on asi dělá doma, což je blbý, že já taky. Jdu to nahrát manželovi na mobil. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruszkaa: ona je na matersky a ten blb nevim co dela.. chodi kolem paty a rve... on je hlucny a sprosty.. vypada jak kriminalnik...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek..já to chápu s tím hlukem,ten jsme si užili s bláznivkou v paneláku,ale tady ta šmírující i udává,takže máme nepříjemnosti s úřadmi a hlavně,trvá to už 15 let....v baráku jsem měla šmírující tchýni,když jsem se chtěla zklidnit na pozemku,čupěla tam sousedka...já si hodně potrpím na soukromí,psychika to odnesla hodně.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek, zaplať pán Bůh, že bydlíme v cihláku a ne v paneláku...to by se ze mně asi stal masový vrah. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my dneska pošleme dopis na družstvo :-) včera zas sousedi řádili... rány jak z děla a mladej na motorce (dneska v sedm nám taky projel nad hlavama ... tak jsem zvedava, co se bude dit dal..
Odpovědět
Profilova fotka
Frisbee: tak to máš doma fakt veselo. Já vím, že se to snadno říká .... ale taky jsem si se sousedama užila svoje, a nezbylo mi nic jiného než se nad tím povznést a od té doby razím heslo: AŤ SE KOUKÁ, KDYŽ TO NEMÁ DOMA !!! :-D A kupodivu je to to jediné co pomohlo, je klid. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, všude je něco 8-( Tak u nás jsou jen jedni sousedi (z druhé strany máme hlavní silnici), ale oni nám to vynahrazují :-D Jednou si takhle skládám prádlo a najednou rána. Si říkám, že manžovi asi něco spadlo, ale pak slyším nějaký nadávky. Běžím na balkon a koukám, náš pan soused s jedním ze tří jeho plechovek (aut) nám narazil do branky. Jediný, co k tomu řekl, a ku*va. Prostě mu "ujelo" auto |-| Nic nezaplatil a jediné, co řekl: "Ste tu branku měli stejně ztrouchnivělou" :-N Když sem se o tom bavila s tchánem tak ten mi řekl, že tohle dopadlo ještě dobře, že před 20ti lety si takhle seděl v obýváku a najednou rána a v ložnici mu tenhle soused přistál s náklaďákem - ujelo mu to.. Vyndal zpod kola cihlu a než stačil naskočit, tatra "kupodivu" odjela.. To, že když jde řezat dřevo ho řeže stylem" Zapnu cirkulárku, nařežu jedno dřívko, vypnu cirkulárku".. na zabitíí, takhle řeže celý vozejk.. Je toho ještě hodně, by vás to ani nebavilo číst.. :-D Je to prostě soused magor, nemluvně o jeho manželce :-D Pravidelně tůůůruje 30 minut auto na mokré louce, když chce vyjet, samozřejmě se mu to nepodaří, a hrozně se diví :-N Pravou ruku má chromou, od nějakého úrazu, takže když startuje "auto", prostrkává levou ruku volantem aby otočil klíčkem. No a teď si představte, že když jede z kopečka, vypíná motor, aby ušetřil. Takže pak prostrkuje zase tu levou ruku skrz ten volant. Jenže volant se při vyplém motoru zablokuje :-N Jela sem s ním jednou, víc sem se neodvážila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A zase vrtají a pes se děsně bojí. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky.. milacek byl na sousedech.. sousedka v poho, ale soused!!! typ ukrajince, ktery se niceho nestiti.. a rekl, ze to klidne muzeme resit pres druzstvo.. ze tam klidne prijdou.. takze to nevidim jinak nez odstehovat se.... achjo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?