Svatba v exotice - poradíte?

30. lis 202260

Dobrý den, holky - měla jste některá svatbu u moře? Přemýšlíme o nějaké, klidně i symbolické svatbě v pořádné exotice. Na koho se obrátit?

• Zdravím, neměla, ale je to můj sen 🙂 Počkám si na komentáře 🙂

• Zkušenosti přímo nemám, ale na Maledivách jsme viděli nabízet svatbu na pláži od 1700 dolarů (a to byl jenom lokalni ostrov). Nabizeli to místní, kteří organizovali zajezdy a vylety. Mě osobně to přišlo poměrně hodně na to, že sňatek na Maledivach není ani v ČR platný 🙂 ale je to jen můj názor. Spíš jsem chtěla přispět s tím, kolik to tak může stát 🙂

• @epilinka  Měli jsme na Mauriciu (svatba je pak platná i v ČR) přes agenturu Blue Marlin a můžeme stoprocentně doporučit. 🙂 kdybyste měla nějaké otázky určitě napište 🙂

• Sponzor fóra
  • My jsme měli před dvěma měsíci symbolickou svatba na Maledivách, kterou jsme spojili se svatební cestou. Vše nám zařizoval Yachtwedding, nebyl žádný problém. Měli jsme tento svatební balíček https://www.yachtwedding.cz/svatba-svatebni-cesta/maledivy/svatebni-balicek/svatba-v-olhuveli-beach-spa-maldives-deluxe/

• @bibianakrokusova  To vypadá nádherně a taky mě zaujal benefit, který uvádí - 30% sleva pro nevěstu, to se pak dostanete na celkovou dobrou cenu, když to srovnám s jinýma agenturama.

• Ano, srovnávali jsme nabídky i od jiných cestovek a agentur a Yachtwedding byl s cenou suverénně nejníž.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat