SVATBA NA SPADNUTÍ (aneb svatba zrušená, co se šaty?) 👗

Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se měla vdávat a jaksi taksi to nevyšlo a z celého plánu sešlo. 😏 Vím, že asi nejsem první, ani poslední... Ovšem zůstaly mi doma nádherné, dosti drahé svatební šaty, které nikdy nebyly nošené a salon mi je zpátky nevezme... Samozřejmě šaty bych si nejradši doma nechala, ale přijde mi to zbytečné, když se vdávat nebudu a z celého plánu sešlo.... 😑 Řešil jste toto někdo? Mám je prodat, mám je nechat? Popřípadě kde prodat, aby to nebylo úplně pod cenou ☹️.. Děkuji moc, N 😊😊
Odpovědět
@nicisecek ahoj, to je mi moc líto 😞 já bych takové šaty prodala - nechtěla bych mít vzpominku na ne-svatbu. A kdyby v budoucnu měla být nějaká jina svatba zak bych chtěla jiné šaty, nez ty původní. Zkusila bych možná i sílu FB, třeba dobře narazis a nepujdes uplne pod cenu 🙂 je porad spousta holek, ktere si připlatí za kvalitní pěkné šaty 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
A sešlo z toho, protože jste se rozhodli že se brát nechcete? Nebo proč z toho sešlo... Já bych je zkusila prodat, ale plno lidi ma problém šaty prodat 😏 tak snad budeš mít štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova já právě nevím kde je prodat, ale dám se do toho 😑.. Rozhodli jsme se tak a bylo to o společné dohodě 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@ttalgi @ttalgi právě přesně tak se cítím, nechci na to mít vzpomínku.. Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
@nicisecek takže jste se jen dohodli ze ted se nechcete brát ne? Tak to bych si je nechala a třeba se jednou vezmete
Odpovědět
Vinted, svatební bazar na FB
Odpovědět
Profilova fotka
@luckapol děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?