Sraz nevěst z diskuze 2007, Praha, 10. února

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, přišlo mi moudřejší založit diskuzi než se pořád vzájemně obesílat IP. Takže platí sobota 10. února Praha, můžem zaskočit na veletrh a pak někde nad kafíčkem rozjímat. Piště sem prosím nápady kam jít, kdo přijede, kdo nepřijede - doufám, že skoro nikdo ;-) No a když by se našel někdo, kdo se chce zúčastnit, nicméně na 2007 se nevyskytuje, myslím, že to neva a bereme ho do svých řad, že? ;-) :-) Takže já hlásím - přijedu a moc se těším!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všichni mákáme až se z nás kouří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JJ :-D , akorát učím, tři hodiny... brrr :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja se taky hlasim na sraz, snad uz mi do toho nic nevleze.... :o) Asi me znaji jen ty z 27.7.2007 ale doufam, ze me prijmete i vy ostatni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky uvažuji na tom , že bych si sebou vzala kámošku. Nechce se mi tá daleká cesta podnikat sama. Co vy na to? |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si říkala, že bych ju vytáhla od všedních manželských a rodičovských povinností :-D Už má 5 let po svatbě a má dvouletýho klučinu. Tak co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, pár z vás mi psalo pozvání na srazík do IP, moc vám děkuji, potěšilo mě to, ale jsem delší dobu nemocná a nemám ani vycházky, takže se omlouvám ale dorazit nemůžu. Každopádně vám přeju ať vyjde počasí a ať si to pořádně užijete, budu na vás myslet
Odpovědět
Profilova fotka
Smajli tak to je škoda, tak se brzo uzdrav. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak to vypada,ze ja muzu byt v praze v 10,55 na dejvicke - vy mate sraz v 10 pod konem- jak to udelat- pak bych asi zavolala lucik - a dorazila bych za vami na veletrh a dali bychom si sraz u vchodu - slo by to??? nebo jaky bude pak postup??? opustit vas budu muset kolem 16,00 hodiny,v 16,15 musim odjet domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... ja doufam, ze nam jeste lucik da presne informace o tom, jak to bude probihat... kdy kde v kolik a co bude potom :o))
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se nejvic priklanim k tomu,abychom se sesly,sli nejprve na veletrh a pak nekam na sezeni...aby z nej pak pripadne mohla kazda odejit dle potreby,..... nebo ta,ktera bude chit byt na veletrhu dele,aby zase mohla do restaurace dorazit dele.....a melo by to byt blizko u sebe, co myslite vy????
Odpovědět
Pavly, naprostý souhlas! Takhle jsme si to v hlavě taky inscenovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem taky pro.... prolitnem to a dorazime na sezeni akorat na obed ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak holky, vymyslela jsem to takhle. asi než se scházet pod koněm by bylo lepší, aby ty, které trefí do Diplomatu, čekaly už tam někde dole u vchodu. ty, ketré netrefí, piště mi do IP a domluvíme se, kde se sejdem my a dovezu vás tam. Vím, že asi Kat neví, kde to je, ale o zbytku netuším jestli tam trefí. V dejvicích jsem nevypátrala nic dostatečně velkého a hodícího se pro nás, takže mám návrh takovýto: na Můstku je Pizzeria Koloseum - co zajít tam? Ceny jsou tam běžné jako všude jinde v praze, i když je to přímo v centru a hlavně je tam někuřácký velký prostor - pro Radost jestli vezme Patynku, milé a hezké prostředí a dobrí jídlo. a fenomenální zmrzliny x-) takže co? Sejít se u Diplomatu, rychle to prolítnout (Pro Pavly bych pak kdyžtak dolů sešla), myslím, že tak do 12 tam asi budem ne? a pak na můstek, od dejvic cca 10 minut metrem a jinak centrum, takže kousek na folrenc, hlavní nádraží apod. aby to každá měla na spoj relativně blízko. souhlas či nesouhlas???
Odpovědět
luci, souhlas, jdu s Tebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, tak se pak jen domluvíme, kdy kam přijedeš jo?
Odpovědět
super...na kolik to vidíš? v 10 někde? Už jsem řekla Pájinovi, že pojedeme v 7:-) To jsem tam v 9-9,30 na Čerňáku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, kam přijedeš? Jo a vy jedete oba?
Odpovědět
lucinko, jojo, jedeme spolu autem, on tam jde vyřizovat nějaký job:-) A pak odpolko se sejdeme v Ikee:-) takže přijedeme na Čerňák, ale já dojedu někam, kam? Kde vystoupím nejblíže diplomatu? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
kat, tak se sejdeme na můstku. tam přijedeš z čerňáku na béčku, přestoupíš na áčko. teda, umíš přestoupit nebo ne? jestli ne, vyzvednu tě na béčku
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak ja nemam problem se po praze orientovat pomoci metra...takze neni problem mustek,i do diplomatu dokazu dojit, znam to tam a byla jsem tam uz,takze treba luci jen zavolam,ze uz jsem tam a loni tam byla na schodech ta slavobrana- tam bychom se sesly- po tel.domluvime,to myslim neni problem... kazdopadne me to zpet jede v 16,00 z florence...
Odpovědět
luci, jo, to já nějak přestoupím. Na Můstek trefím, jen je problém, že tam vždycky vylezu jinde než mám, je tam moc výstupů:-D a taky je trochu blbý, že vlastně pořádně nevím, po kom koukat :-D Pak mi písneš, co máš na sobě jo?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK Pavly, tak dorazíš do diplomatu a zavoláš ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se budu muset omluvit, bohužel na srazík nemůžu dorazit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat, nikam z metra vystupovat nebudeš, jen se sejdem na můstku A (zelená trasa) u výstupu směr václavské náměstí (druhý směr je můstek, tam ne). písnu,co budu mít neboj. Myslím, že se i poznáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
am, to je škoda... ale třeba to nebude poprvé a naposled ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady se to rozjelo.... :o))) Ja k Diplomatu snad trefim... takze tam dorazim, staci rict kdy... a fenomenalni zmrzlinu beru taky... uz se tesim :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí to doufám, včera mi volala mami, že Ségra po 3/4 roce přijede na návštěvu. Je vdaná v Německu a dlouho tu nebyli a navíc ted byla v nemocnici, tak se na ni musíme jet podívat
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já asi taky netrefím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
misi a na můstek jo? Budu tam čekat na Káťu.
Odpovědět
Profilova fotka
Na můstek asi jo, ještě uvidím. Zkusím nastudovat mapu Prahy :-) Pisni mi pak Luci na sebe číslo, kdyby náhodou jsem bloudila. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?