Sraz nevěst z diskuze 2007, Praha, 10. února

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, přišlo mi moudřejší založit diskuzi než se pořád vzájemně obesílat IP. Takže platí sobota 10. února Praha, můžem zaskočit na veletrh a pak někde nad kafíčkem rozjímat. Piště sem prosím nápady kam jít, kdo přijede, kdo nepřijede - doufám, že skoro nikdo ;-) No a když by se našel někdo, kdo se chce zúčastnit, nicméně na 2007 se nevyskytuje, myslím, že to neva a bereme ho do svých řad, že? ;-) :-) Takže já hlásím - přijedu a moc se těším!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, am asi taky nezme tuším že Nikču... no jak chceš, každopádně je jedno, kdy dáš vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zaleží na vás jak chcete, je to moc těšký někomu něco zakázat aby někam nechodil, ale na druhou stranu když nás tam bude moc tak se ani nepoznáme blíž a nepokecáme. Fakt nevím :-( Jo dítě mi nevadí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já si taky myslím, že by nás spíše mělo být méně... není to hlas menšiny Am ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím, takže na začátek něco malého a pak se někdy později může udělat mega sraz :-D
Odpovědět
mis, tak mě tedy bereš i s dítětem říkáš.?.. ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně :-)
Odpovědět
no a myslíte, že to ostatním vadit nebude? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
fajn, tak já to tak budu tlumočit dál
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, a patrim do te skupiny,co jde uz ted? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Že se ptáš? No samozřejmě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že nebude. Od začátku to plánuje úzká skupina lidí, kteří se chtějí poznat... myslím, že to nebude vadit. Pavly, tebe si ještě rozmyslím :-D :-D x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radost- jestli jsem pochopila resis,ze bys prisla i s mimi - no hura-alespon budeme mit koho pochovat!!! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky si myslím, že bysme to spíš uvítaly - že? x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci - bacha na me ]-( ]-( ]-( ]-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radost aspoň tě poznáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joj, jsem se lekla :-D ;-)
Odpovědět
tak to je od vás hezký holky, ona vás zlobit nebude ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom se ani zlobyt nedali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radost, Jestli pojedu s Nikčou, tak bude jedině ráda, když tam bude nějaké mrně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my rády mimi :-)
Odpovědět
tak to je fajn ;-) a kde že ten srazík přesně je? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to aby jste holky vybrali nějakou restauraci si s dětským koutkem :-D + Sraz je v Praze :-) holku musím padat nějak se mi nechce. pa :-(
Odpovědět
já vím, že v Praze, ale kde?
Odpovědět
Profilova fotka
radost, to ještě stále řeším a hledám vhodné místo. neboj, dám vědět ;-)
Odpovědět
Já jsem pro, abychom tam byli spíš my co se "známe". Není to nic zle myšleno, ale co si budeme povídat, chceme se hlavně pozant normálně v životní velikosti a pokecat o svatbě, ale i o životě. Přeci jen holkám, ke kterým tady vztah nemám, nic osobnějšího říkat asi nebudu že... tak já nevím...já se těším zkrátka na vás! Značka: dítě není překážkou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat, já naprosto souhlasím, už je to tak zařízeno ;-) jak se máš? Vždycky jen vidím, že okolo 7. ráno nakoukneš a pak kde nic tu nic, po naší Kačence jakby se slehla zem ;-)
Odpovědět
luci, nojo, aspoň vidíš, jak drsně makám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v práci nebo na svatbě? :-D ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
v práci, v prási, moc teď nemůžu být na netu, fakt nemám čas...navíc tady je ráno i vcelku mrtvo. Teď mi přijde, že tady je vůbec mrtvo nějak... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky s emi zdá, nějak všichni mají moře práce... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?