Sraz nevěst z diskuze 2007, Praha, 10. února

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, přišlo mi moudřejší založit diskuzi než se pořád vzájemně obesílat IP. Takže platí sobota 10. února Praha, můžem zaskočit na veletrh a pak někde nad kafíčkem rozjímat. Piště sem prosím nápady kam jít, kdo přijede, kdo nepřijede - doufám, že skoro nikdo ;-) No a když by se našel někdo, kdo se chce zúčastnit, nicméně na 2007 se nevyskytuje, myslím, že to neva a bereme ho do svých řad, že? ;-) :-) Takže já hlásím - přijedu a moc se těším!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak po praze se celkem dobre orientuju podle metra. veletrh je na devicke, stavi mi tam nektere busy.... jinak jsem nad tim premysela a napadlo me,ze asi nejlespi by bylo dat nekde od - do sraz v nejake blizke resturaci - myslim u toho diplomatu - to by musel vybrat nekdo,kdo je mistni, to nevim,co je okolo.....a tam by postupne jedna po druhe dorazila......na stul bychom asi dali ceduli - BEREMESE :-D ,aby kazda stul nasla....no a pote bych se vydala teprve na veletrh....a kdyz to bude akorat- rozutect se na busy,vlaky....a kdyz to akorat nebude-nebo to nebude pro nas zajimave - tak muzeme pak jeste treba znovu posedet...to by se videlo..... jaky napad mate vy????
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si vse vypsala.... uplne nejlepsi je pro me byt na dejvicke v 11,00 a odjet z dejvickev 16,15 - to mi jede spoj - jediny z mista bydliste do mista bydliste.... pokud budu chtit prijet driv...nebo odjet dyl,pojedu do chomutova a z chomutova....to muzu byt v praze uz v 9,45 na dejvicke a odjet az poslednim moznym spojem v 18,44 z dejvicke......
Odpovědět
Pavly, já budu sice odkázaná na Čerňák, ale přizpůsobím se úplně v pohodě jakémukoliv času. Takže prosím někoho pražského, aby se vyjádřil, kde se sejdem, zarezervoval hospodu a my se tam nějak přitrousíme :-D Jinak já se těším spíše na vás a na posezení s vámi než na ten veletrh, to přiznávám zcela uřímně...radši si odpustím veletrh než vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky kat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooooooooooj!!!! no hezky jste to tu rozjely, to se mi líbí ;-) HOLKY, NA VELETRH VÁS DOVEDU, JE TO NA DEJVICKÉ, KONEČNÁ METRA A. Tam trefím. Možná by teda bylo fajn sejít se třeba na Václaváku, stanice metra Můstek nebo Muzeum (je to metro A, B, C) a sešly bysme se nahoře pod koněm pod ocasem. To snad každá najdete a pak bysme jely hromadně. No a časově se přizpůsobím já jakkoliv, takže to se dohodněte hlavně vy. Nebo je tam hned vedle mekáč, tak bysme na opozdolce počkali tam na zmrzce. co vy na to?????????????????????????????????????? Já se tak těšššššííííííííííííííííííííííííííííím :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak jsem vás teď dočetla celé a nebude snažší se teda sejít tak jak jsem psala, pak skočit na veletrh, prolítnout to tam a pak až to kafčo a každý by odcházel jak by potřeboval??? Možná spíš napiště, kdo v kolik kam přijede a podle toho pořešíme ten zbytek ne? Najděte si spoje, abyste přijeli okolo 10???
Odpovědět
Profilova fotka
jeee holky,a ktera by to byla zastavka metra?? me totiz busy stavi primo na te dejvicke........ neco mi pak jeste jede na florenc....
Odpovědět
Profilova fotka
no zastávka buď můstek nebo muzeum, to je jedno, z můskz bys šla tak 300m pěšky. z forence bys to měla kousek.
Odpovědět
Tak já tam můžu být buď v 9.30 nebo 8.30... Na Čerňáku...A nebo se odvážit jet autem. Takže pro mě není Václavák a kůň problém, tam trefím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to taky tak muzeme udelat.....zjistim,ktery bus mi tam jede
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak já jestli pojedu, budu na Florenci v 9:05Hod
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, i kdybyste přiley nějak brzy, třeba už v těch 8:30 :-D ;-) , zajdem nějak na snídani a aspon se užijem:-)))))))))))))))))))))) já přijedu podle vás a kdyžtak bysme na ten zbytek počkaly. Jinak já se na veletrh chi taky jen kouknout, nvíc už tam půjdu i v pátek s miláčkem, takže myslím, že tam to bude rychlý ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky,no ja tam budu asi tak kolem 10 driv ne....
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak pro všechny okolo 10 na václaváku???
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím, na Václaváku si alespon zaskočím do KFC a dám si snídani. Nemám ráda MC Donald, ale KFC miluji
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemam rada ani jedno...ale nevadi mi nic,vsude si vzdy neco dokazu najit ;-) ..... jestli dorazim do prahy v 10,00 na florenc,tak jeste cesta na ten vaclavak....no a jeste aby bus dojel dobre...ale zase neni problem,kdybych mela opozdeni,abych zavolala a dorazila vas pripadne jinde x-) a jeste neco-vy planujete jet z vaclavaku hned na dejvice- to bych mohla pockat na vas tam....nebo si pujdeme sednout nekde u toho vaclavaku?
Odpovědět
Profilova fotka
Snad se všechny poznáme. Miláček ted přikývl, že můžu klidně jet, takže asi nejspíš pojedu, huráááá
Odpovědět
Profilova fotka
no huraaaa, to je super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky mi to přijiždí kolem 10 na Florenc, doufám, že nebude na d1 nějaká zácpa či bouračka. Silnice je to hrozná. Ten veletrh mi stačí taky jen prolítnout, hlavní je vidět vás, seznámit se a dát si to kafíčko a pokecat. Nějedete některá z Brna, že bych nemusela sama autobusem? Nepodařilo se někomu spojit s májinkou?
Odpovědět
Profilova fotka
A odjet budu moct skoro kdykoliv. Na Vary jezdí autobus každou hodinu, takže bud v 18, 19,nebo ve 20 hodin
Odpovědět
Holky, perfektní! Mám telefon na Lucika, tak kdyžtak jí budu volat, když se někde ztratím, to bude mít radost :-D ne, neztratím se, přijdu! A já můžu Mca i KFC, všude si něco dobrého najdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No takže asi souhlasíte, že se někde sejdem, pak veletrh a pak kafčo a něco dobrého k tomu jo??? Tak fajn, pokusím se v blízkosti Dejvic vypátrat na doporučení nějakou dobrou kavárnu, hospůdku...asi aby se tam dalo i najíst že? To KFC nebo Mc jsem myslela jen kdybysme ráno dlouho čekaly na ten zbytek nevěst, taky to moc nemusím. jééé, už aby to bylo ;-) pak si asi do IP písnem čísla mobilů, abysme se měly jak domluvit. Kdyžtak to můžem udělat tak, že kdo už víte, že pojedete, pište mi do IP svá čísla -Pavly a Kat mám, a pak všem pošlu celý seznam jo? ;-)
Odpovědět
Lucikk, super!
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky je tu někdo, kdo musí se jít podívat na veletrh, kdo po tom touží??? zatím to spíš vypadá, že bysme radši šli rovnou někam na pokec... tak s evyjádřete jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucík, já bych se docala podívat šla, než nekde celý den sedět, ale samozřejmě se podřídím většině
Odpovědět
Profilova fotka
tyyy jo,tady to je jako organizovanej zlocin- myslim ta dokonala priprava :-D ja jsem na tom tak,ze je mi jedno,jestli tam dorazime...ale zase na hodinu bych se tam mozna podivala (vystavuje tam "muj" salon a jsem normalne zvedava,jak to bude vypadat :-) ) ovsem kazdopadne mate prednost VY!!!!! a kdyz tam nedorazim,nevadi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak teda asi většina se chce podívat? Tak bych to viděla tak rychle to tam prolítnout a pak fofrem na pokec :-D
Odpovědět
Jsem pro to vcukuletu prolítnout a pak vegetit pospolu x-) Já se snažím teď už jen šetřit, abych mohal zaplatit to finále, to je totiž nejhorší, ještě že mi hodně pečou známé a kamarádky, bez nich bych to asi neutáhla :-p Takže já finišuju, spíš mě zajímá, jak veletr vypadá, ale jsem témř o všem rozhodnutá... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, byt po mem, tak tam nejdu. Stejne vestina uz ma predstavu a nebo vybrano...a v mistnich salonech nebo obchodech atd...Radsi bych jenom nekam na obed a na kafe a pak treba dala prochazku po Praze...nez nekde litat v davech...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?