Sraz nevěst z diskuze 2007, Praha, 10. února

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, přišlo mi moudřejší založit diskuzi než se pořád vzájemně obesílat IP. Takže platí sobota 10. února Praha, můžem zaskočit na veletrh a pak někde nad kafíčkem rozjímat. Piště sem prosím nápady kam jít, kdo přijede, kdo nepřijede - doufám, že skoro nikdo ;-) No a když by se našel někdo, kdo se chce zúčastnit, nicméně na 2007 se nevyskytuje, myslím, že to neva a bereme ho do svých řad, že? ;-) :-) Takže já hlásím - přijedu a moc se těším!!! x-)
Odpovědět
1
5
6
Profilova fotka
Dneska jdu koupit lístky na autobus tak pak dám , vědět kdy a kam mi to přijede adomluvíme cestu. Zatím čauky musím jít makat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa, písni
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, DŮLEŽITÁ věc::: Vezměte některá digi FOŤÁK!!!!! Díky ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
halo halo nějaké dotazy či připomínky??? Platí tedy to, že se sejdeme v diplomatu dole (loni tam byl takový ten "svatební" oblouk), s Kat a Haničkou se sejdem na áčku východ směr Václavské nám, ale dole v metru holky!!! snad se všechny najdem sejdem :-N x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky, budeme brát nějaký FOTKY??? vy to tu nesledujete, co? Sem vás nachytala! ]-( ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucík, doufám, že uděláte nějaké fotky, abych alespoň věděla o co jsem přišla :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no doufám že si to tu holky přečtou a vezmou foťák ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokusím se na bráchovy vyloudit foťák :-) Uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. ja fotak vezmu :o)) Uz ho mam pripraveny .... Jo, jsem hloupa nebo stane ctu?? V kolik mam byt u Diplomatu??
Odpovědět
Profilova fotka
A nejaky fotky sebou?? To neni spatny napad... jen ja doma asi zadny nemam, vsechno je v pocitaci... ale po necem si kouknu .o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj,uz zitraaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak se poznáme? =-) =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, budes mit takovy to ukazovatko s maslickou jak maji pruvodci turistu... a my k tobe pribehneme..... a nebo nejake jine znameni.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak jinak - budu mít tamvě zelenou cípatou sukni, černý svetr a černý vysoký kozačky jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oki :o))) a kdyz tam budu dlouho mrznout a neuvidim te, tak ti zavolam... a az zacne zvonit neco vedle me, tak te najdu :o))
Odpovědět
Profilova fotka
nwmrzni vwnku, čeken vevniř, psala jsem ti to teď na 27.7. ;-)
Odpovědět
Tak se nám na to jdu vyspinkat;-) Dobrou kočenky! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, koukám, že už ani neumím psát :-D tak papa Kačí a těším se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky se těším, už mám lístky jede nám to zítra o půl 7. Mám i plánek Prahy. Takže jsem vyzbrojena. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak zitra ahojky OSOBNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja vstavam v 6 a mirim za vama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hrozne se tesim,ze snad ani nedospim- nebo neusnu!!!!! tak pa pa a krasne sny nevesty 2007 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak jste dojeli domů? Jsem taky ráda, že jsme se mohli vidět, jen mě mrzí, že jsem musela tak brzo, jelikož jsme si toho na ten den naplánovali moc. :-(
Odpovědět
Misicko, bylo to naprosto super! Tímto děkuji všem za účast, zejména pak Lucince za bezvadnou organizaci, díky Luci x-) bylo to s vámi moc moc fajn! Misicko, vsechny jsme se domu dostaly bez problemu, jen se v nas nejak ozvaly bacily a ja ma na ytden neschopenku a potim se tady v posteli a popijim vincentku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat souhlasim,velky diky lucik za organizaci,byla super,vse klapalo, misicka- nevadi,ze jste tam byly na chvili,kdyz clovek jede takovou dalku,vetsinou si neco prida....a myslim,ze to i tak stacilo,abychom se poznaly ;-) kat-ja nemarodim,teplota zvysena,v krku jak v ohni (to jak stale polykas,jak to skrabe -hnus), doted jsem spala...ale bojuju... tesim se na dalsi setkani :-D ;-)
Odpovědět
Pavly, tak to je mazec...já měa včera nejvíc za posledních xx let, 39,8, fuj, myslela, jsem, že mě zabije jen otevřít oči :-S Dnes jsem byla u Dr., mám léky a je mi trochu líp. Ale spím pořád...Až teď jsem vylezla...za vámi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja na tom nejsem nejhur.....docela funguju,tk jsem rada,opravdu v tu sobotu v buse jsem se bala,ale nastesti to neni tak hrozne... a ta horecka te teda musela slozit,to je jasny,snad ti bude brzo lip!!!!!! jsi hodna,ze jdes za nama,ja taky musela nejdriv sem a ted si pujdu do vecerky pro colu- muj lek :-D a delat milackovi jidlo -jede zitra zase pro auto,tak aby mi cestou neumrel hlady...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přidavám se k vám od rána mě teče s nosu :-) a v krku mám jak v polešovně. Právě jsem se vrátila z práce a jdu si uvařit čajík s citronem k tomu si dám nějaký paralen a jdu se potit. Horečku zatím nemám, ale nachlazená jsem pěkně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak co už je líp? Mě pořád otravuje ten hrozný kašel a ucpaný noc. Nějak se toho nemůžu zbavyt :-(
Odpovědět
misicko, já byla dnes u MUDry a v pondělí jdu do práce. Sice se necítím zdravá, ale proti tomu, jak mi bylo, jsem rybička:-) Ale rýmu mám teda taky, jenže takovou tu hnusnou, kdy nesmrkáš, ale je někde v hlavě ]-( Snad bude po víkendu lépe! Posílám uzdravovací energii! Ale jenom jednu dávku, zbytek je můj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dík, za uzdravujicí energii, asi už začiná fungovat :-D první noc , kterou jsem celou neprokašlala a konečně se vyspala. ;-)
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?