Menu Forum

Silvestr 2012 na horách, kdy se musí rezervovat chaty?

12. říj 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
adiska
Registrovala se 25. července 2012 na modrykonik.cz. Zatím nepřidala žádný příspěvek ani album.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adiska
Registrovala se 25. července 2012 na modrykonik.cz. Zatím nepřidala žádný příspěvek ani album.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím, budete někdo slavit silvestra na horách? Jak dlouho do předu se musí zarezervovat chaty? Myslíte, že nějaký budou ještě volný? Chceme jet s přáteli někam do hor si zalyžovat a oslavit silvestra. emoticon
12. říj 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
Registrovala se 11. března 2011 na beremese.cz. Přidala 440 příspěvků. Má 28 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 20. října 2012
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
Registrovala se 11. března 2011 na beremese.cz. Přidala 440 příspěvků. Má 28 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 20. října 2012
    Valtice, Region Břeclav
 To je dobré udělat už teď. Někdy je pozdě už v srpnu, zvlášť do těch atraktivnějších lokalit, čím dříve, tím lépe.
12. říj 2012 v 10:11  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koordinaceluci
Elbea - svatební agentura
Lucie PRO

Organizování svateb - Region Olomouc
133

“! POTAHY NA ŽIDLE - ZIMNÍ AKCE ! Milé nevěsty, na svatby pořádané odteď do konce února Vám nabízíme spandexové potahy na židle za zimní cenu a to za 23 Kč / potah, nebo za 28 Kč / potah + organzová mašle. Na výběr máme z téměř 30 odstínů mašlí. Objednávky na lucie@svatebni-koordinace.cz.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
koordinaceluci
Elbea - svatební agentura
Lucie PRO

Organizování svateb - Region Olomouc
133

“! POTAHY NA ŽIDLE - ZIMNÍ AKCE ! Milé nevěsty, na svatby pořádané odteď do konce února Vám nabízíme spandexové potahy na židle za zimní cenu a to za 23 Kč / potah, nebo za 28 Kč / potah + organzová mašle. Na výběr máme z téměř 30 odstínů mašlí. Objednávky na lucie@svatebni-koordinace.cz.”
(Před 1 rokem)

@adiska Já si myslím, že teď už to bude docela obsazené, ale to je jen moje domněnka emoticon Takže to chce se zkusit poptat na volné termíny,
12. říj 2012 v 10:13  •  www.svatebni-koordinace.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
limda
250
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 1269 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 65 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
limda
250
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 1269 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 65 přátel.
 @adiska Myslím, že hodně chat už bude obsazených...dokonce ty hodně oblíbené chaty bývají zamluvené už na jaře, ale věřím, že se dá určitě ještě něco najít emoticon A na slevomatech se určitě vyrojí ještě spoustu nabídek na ubytování na Silvestra emoticon
Jinak kdyby jste měl někdo tip na úžasné a volné ubytování někde na horách, tak ho taky uvítám...dost uvažujeme o příjemných dnech někde mimo domov emoticon
12. říj 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adiska
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adiska
  • Neví, kdy bude svatba
 Uff holky jste mě viděsili, že nic nenajdu, naštěstí jsem objevila horský hotel Vidly v Jeseníkách a mají ještě volný místa. emoticon http://www.vidly.cz/sluzby/vanoce-silvestr-na-horach/ . Mají sjezdovku hned u hotelu takže všechno po ruce. emoticon
16. říj 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
23. říj 2012 v 08:46 • lena33