Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Jj, už je nás docela hodně... :-) Tak mě to čeká už tenhle týden...a fakt nemám představu, jak to zvládneme...bojim bojim....
Odpovědět
Brouci zvládnete to na 1 ;-) Hlavně si to pořádně užívej, co nejvíc to půjde...strašně rychle to uteče a pak už se může "jen" vzpomínat...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně zase dostala. Dokončovala jem tu bakalářku a zíra si ji jdu konečně nechat svázat, tak snad se to bude vedoucímu líbit. =-) To Mmisa: Je mi moc líto, ale určitě se brzy zadaří. Teď to chce pozitivní myšlenky, myslet na svatbu a svatební cestu. To Broucina: V sobotu na tebe budu myslet, tak si to pořádně užij. Skoro rok po nás se žení i náš soused (18.8.), tak se jdem juknot na nevěstu a zavzpomínat. :-D
Odpovědět
Ahoj Linulko :-) Gratuluji k dokončené bakalářce ;-)
Odpovědět
Dík moc. Jsem ráda, že už to mám. :-) Pěkně jsem si oddechla. Už jsem z toho byla dost na nervy.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
čauky holky - mladé paní :-D linulka, gratuluji k dokončení bakalářky. Já budu mít teď v září také státnice (BP mám už obhájenou z června), ale nejhorší je, že ještě nevyhlásili termíny, takže se bojím aby to nebylo už hned začátkem, protože se učím zatím na přijímačky na navazující distanční studium a na státnice zatím, není čas... už mi to neba, nejraději bych s tím sekla, bakaláře studuji o rok dýl a včera jsme se zrovna kvůli tomu pohádali s mužem, že už možná ani nemám zkoušet jít dál, že nejsem ten pravý studijní typ (což nejsem :-N ). Takže abych mu dokázala, že to zvládnu, tak se teď učím jak blbá ( a k tomu musím chodit normálně do práce, ale naštěstí v létě moc práce není, tak se tu můžu učit - tajně) No snad to nějak zvládnem.
Odpovědět
Ahojky :-) mmisa: Tak ti to zajpíjení pěkně užij ;-) katerina: Teda tady to je samá studentka ;-) Kde studuješ? Já jsem přijímačky na navazující magisterský dělala v červnu 06 a Bc státnice jsem dělala v květnu 06...takže nám to celkem dobře rozložili...ale zase nám blbě rozložili to, že ještě v dubnu jsme měli normální přednášky a na učení na státnice pak necelý měsíc :-| a když u studia člověk chodí normálně na plný úvazek do práce, tak je ten měsíc docela málo, ale nějak se to holt muselo zvládnout...Tak jsem zvědavá, jak nám to rozloží na mgr státnice...jestli nám nechají na učení víc času nebo jestli bude možnost si ty státnice nějak rozložit do více a ne je dělat všechny najednou... V práci se ani tajně ani netajně nemůžu učit...pracuju s dětma s kombinovaným postižením a to jaksi nejde se u nich učit...jsem podstivka a měla bych pak výčitky svědomí...jsem tam od toho, abych se jim věnovala a ne abych se věnovala svýmu studiu...ale jedna moje kolegyně studuje taky a ta se naférovku učí v pracovní době místo aby se věnovala dětem, což mě osobně naprosto šokuje...no ale to je každého věc... To je škoda, že ti manžel nevěří co se týče dalšího studia, ale ty mu ukážeš, že se plete a že na to na všechno máš a že to zvládneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak zrovna jsem se dozvěděla termín státnic, jdu 18.9., takže mám na to měsíc. Já studuju ekonomku v plzni, pracuji ve finančním oddělení a když si udělám svoji práci, tak si dělám co chci, kolegyně brouzdají po netu nebo čtou knížku a já se učím. Docela tě obdivuju, pracovat s dětmi a ještě které mají nějaké postižení musí být obtížné.... Manžel mi moc nevěří, protože mě zná :-N , já opravdu nechávám vše na poslední chvíli, z ničeho si nic nedělám, když neudělám zkoušku napoprvý, tak mi to neva, půjdu prostě ještě jednou. To on je jinej, VŠ vystudoval úplně v pohodě, vše napoprvé a s červeným diplomem, tak mě moc nechápe.... :-p
Odpovědět
Tak to je super, že už víš, kdy jdeš na státnice...takže teď už se jen učit a učit, co? :-| Tak to máš dobrý v práci, že když máš hotovo, tak se můžeš učit ;-) No moje práce je někdy fakt náročná, ale dělám to ráda...ten obor, ve kterém pracuju i studuju na VŠ ;-) loni jsem dodělala Bc a teď mám před sebou poslední rok na navazujícím mgr...teď mám letní prázdniny, takže mám volno...ale už se to krátí a za chvíli tu máme zase září a nový školní rok... Tak my jsme s manželem opak do vás...já jsem všechny zkoušky na VŠ doted zatim dělala na první pokus a všechny za 1 nebo 1- a za celý 4 roky studia jsem měla jen dvě zkoušky za 2, takže relativně proplouvám dobře tim studiem...manžel má maturitu a učil se na ni asi tak dva dny dopředu...a na VŠ dál nešel, protože je přesvědčenej, že není studijní typ...takže mě v mém studiu podporuje a obdivuje a mě to dělá dobře :-D :-D ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se po delší době zase hlásím mezi vás. Už máme po svatbě a je to nesmírná úleva. Doufejme, že už nikdy více. :-D Těch starostí bylo až moc....i když krásné chvilky byly taky. 8-) Jinak já jdu zítra na zkoušku z práva a jdu se na to kouknout teprve teď...prostě od svatby nebyl čas...tak jsem opravdu zvědavá, jak zítra dopadnu...bojim bojim...
Odpovědět
Ahojky :-) Brouci moc gratuluji ke svatbě ;-) Koukala jsem na fotečky, vypadáte na nich krásně šťastně ;-) Budu držet palce na zkoušku ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Díky za gratulace i palce. :-) Ty palce budu fakt potřebovat.....a hooooodně dobře vytaženou otázku. :-D
Odpovědět
Brouci tak jak dopadla zkouška?
Odpovědět
Ahoj, petty, dopadla super. :-) Dostala jsem za B. ;-) Vytáhla jsem si zánik manželství. :-D :-D A tak jsme se dostaly s paní JUDr. k tomu, že jsem se vlastně minulou sobotu vdávala, a tím jsem ji asi docela zaskočila, protože mi začala rovnou psát známku, přičemž jsem ještě neodvykládala otázku o soudech v ČR. :-D :-D Až mi to napsala, tak si to uvědomila. Ale naštěstí jsem věděla i tohle, takže fakt pohodová zkouška. :-D
Odpovědět
Tak to jsi měla fakt super zkoušku a štěstí stálo úplně maximálně při tobě ;-) :-D Gratuluji k B ;-)
Odpovědět
Děkuju. :-D Byla jsem šťastná jak blecha....už kvůli těm otázkám... :-) Holt, zkoušky jsou hodně často o štěstí... A jak se máš ty?
Odpovědět
Brouci jo jo to štěstí je u zkoušek hodně důležitý... Mám se skvěle ;-) Užívám si posledních dní letní prázdnin...ve středu už zase mažu do práce...no jo no holt školní rok už klepe na dveře...
Odpovědět
No a snažim se psát diplomku...zatim toho moc nemám :-|
Odpovědět
Hmmm, to já teď musím napsat jednu práci do toxikologie a farmakologie.....a na bakalářce bych taky měla začít pracovat, protože během září bych měla jít na první konzultaci...tak abych vůbec něco měla...
Odpovědět
A počasí si užívej...od příštího týdne se už má ochladit. ;-)
Odpovědět
No tady je teď sice teplo, je 26 st., ale fouká to :-| já vítr moc nemusim ]-(
Odpovědět
No já doufám, že bude příští tejden nějak normálně, abysme mohly s dětma chodit o těláku ven :-)
Odpovědět
Ježiši, tělák, ten jsem vždycky nesnášela....si nemůžu pomoct, ale ty tělocvikářky byly většinou strašné megery...
Odpovědět
Na základce jsem měla dobrou tělocvikářku...na gymplu už to tak veselý nebylo...na vejšce tělák nemám...no a v práci nemáme s žáčkama klasický tělák...ten u postižených dětí prostě nejde realizovat...máme rehabilitační tělák...
Odpovědět
Ano, je pravda, že na vysoké mě tělocvik bavil. :-) Protože jsem si mohla vybrat aktivitu, která mi byla blízká...v podstatě pořád jsem chodila cvičit na míče, to je super....na kombinovaném samozřejmě tělocvik není....ale na gymplu jsem tělocvik obzvláště nesnášela...
Odpovědět
My jsme měli na bakalářským studiu jen tělocvik zaměřený na psychomotoriku...to bylo prima...ted na magisterským mi žádný tělocvik asi nehrozí :-D
Odpovědět
A chodíš někam cvičit nebo něco hrát?
Odpovědět
Jezdim na bruslích, na rotopedu (občas kolo) a cvičim na míči...občas chodíme plavat...někdy dáme s kamarádama volejbal...závodně nic nedělám...jen prostě "rekreačně"...
Odpovědět
Myslim, že pohybu mám celkem dost, ale že bych nějak cítila, že mám super kondičku, to ne :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?