Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vdaná paní lennus :-) Tak to je dobře, že byla svatba fajn. Jaká byla svatební cesta? Ahoj mmarch, vítej mezi námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: děkuji za přivítání
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že plánuješ svatbičku ;-) Jak jdou přípravy? A co mimi, plánujete?
Odpovědět
ahoj mmarch, jasně, přidej. my si tady s holkama nějak úplně intenzivně denně nepíšeme, ale víme o sobě a je to fajn už se těšíš na svatbu? vše máte zařízeno? já radím se hlavně před ní dobře vyspat. :-) Peti, svatebka super. potřebovali jsme oba už vypnout a odpočinout si. ta svatba je záhul, hlavně ty dny před a po. a my hned v pondělí brzy ráno vyjeli. ale válet na pláži se neumíme, tak jsme byli i dost akční. byli na výletě v bývalém hl. městě Kréty Chania, na ostrově Santorini, což byl vždy můj sen. pak si půjčili kola a jeli na výlet k jezeru a do vedlejšího města, zkusili prvně hrát tenis, vždy mě to lákalo a teď i dost bavilo. bylo to přes německou cestovku, letěli jsme z Vídně. byl to last-minute, v Pá odpol. jsme to zabukovali a v Po ráno letěli! vyšlo to na osobu (letenka, hotel a jídlo s polopenzí) na 10800,- Utratili jsme tam ale mnohem víc, protože to byla svatebka a prostě jsme si pustili z kopýtka! :-D jinak hotel byl nádherný, jmenoval se Vantaris palace (vantarishotels.gr). byli tam spíš starší lidi, převážně německy mluvící, ale aspoň byl klid. pár rodinek s dětmi a mladých párů tam také bylo. na pobavení těch míst bylo sice dost, ale discotéky ještě nefrčely! myslím, že v sezonu to bude lepší. my si sice chtěli jít zatancovat, ale nakonec nám to ani nevadilo, přeci jen jsme jeli spíš odpočívat. celkově jak v tom hotelu byla převaha německy mluvících, měli jsme pocit, že se chovají i k nám lépe, než kdyby tam dojel zájezd Čechů. měli jsme polopenzi a bylo to ideální! to jídlo bylo fantastické, obrovský výběr. přes den jsme chodili do taveren a ochutnávali místní kuchyni. a člověk by vydržel i bez obědu nebo na salátu, protože tam bylo teplo a jak nejsme zvyklí moc snídat, byli jsme plní do pozdního odpoledne. byli jsme tam jen týden a stačilo to, toho sluníčka bylo dost. červen byl fajn v tom, že tam ještě nebylo přespříliš turistů a nebyl takový pařák. já byla kdysi v červenci na Kosu a to už byl hrozný hic! pak by mohl být fajn podzim, třeba přelom září a října. byli tak kdysi kámoši na ostrovech Samos a Korfu a prý počasí moc příjemné. ještě k ostrovu Santorini. pokud někde vidíte fotky Řecka, zaručeně tam bude Santorini. jsou pro něj typické takové ty modré kopule a bílé budovy. je to nádhera, byli jsme se podívat ve městěch Oia a hl. městě Thira. fakt krásné, ale celkově ceny dvakrát vyšší než na Krétě. ostrov je dost malý, na délku má asi 32 km a jak jsme ho projížděli, nic moc tam nebylo až na pár těch typických koupulí. takže na týden na dovču moc nedoporučuju, to spíš tu Krétu a udělat si tam jednodenní výlet pro představu. jsem se nějak rozepsala, no aspoň to můžu konečně hodit i na diskuzi o Řecku. :-) jinak vdávat se podruhé, což doufám nebudu, tak svatbu někde u moře v klídku ve dvou a spojit to rovnou s líbánky. bylo toho dost. takže se Ti Peti nedivím, že jsi to podurhé udělala takto v soukromí! určitě bych to neudělala jinak, bylo fajn tam mít celou rodinu a kámoše, ale druhou svatbu člověk určitě vnímá už jinak a ten humbuk kolem už není třeba, viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Tak to je dobře, že jste si svatební cestu hezky užili ;-) No v mém případě styl svatby s počtem svateb absolutně nesouvisí ;-) Já chtěla vždycky tajnou svatbu jen se svědky. V prvním případě se mi to bohužel nepovedlo a ustoupila jsem ženichovi a musela jsem absolvovat to divadýlko. V druhém případě se mi to povedlo a splnila jsem si sen o dokonalé svatbě x-) Já prostě ty typické české svatby nemám ráda, nelíbí se mi... A druhou svatbu jsme vnímala daleko víc než tu první :-N nemusela jsem se napodruhé na nikoho ohlížet, jen na sebe a na ženicha, z ničeho jsem ani o kousek neslevila, nemusela jsem v ničem nijak ustupovat a dělat kompromisy, přípravy byly daleko větší, takže jsem si je víc užila, šrumec okolo druhé svatby byl milionkrát větší než u první :-D takže u mě to je naopak, než jsi napsala, já právě ten pro mě pravý humbuk měla až u druhé svatby, u první ani omylem...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no přípravy jsou v plném proudu a začínáme si s přítelem říkat, že jsme to taky raději měli udělat v klidnu ve 4lidech jen se svědky, ale co už, je to jednou za život (když se zadaří), tak ať to stojí za to... jinač moc humbuk kolem svatby není, bylo to vše docela narychlo, byli jsme spolu rok a půl když mě přítel požádal o ruku a termín jsme si stanovili už za půl roku, takže ještě dnes tomu někteří nevěří :-D většinu věcí si zařuzuji sama, s něčím pomůže mamča... konečně se můžu vyřádit co se ručních prací týká - samovýroba, mám takovou práci hrozně ráda a kdy jindy toho využít??
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: ono je to kolikrát lepší narychlo, aspoň nemusíš čekat :-) ze svý zkušenosti vim, že ve stresu je člověk kolikrát schopen fungovat mnohem líp, jak v klidovým stavu :-D já se celkem těšim, až dojde i na mě a budu připravovat svatbu "naostro", jsem takovej "manažerskej typ" :-D ale na nás dojde nejdřív příští rok :-| každopádně jsem si díky beremku ujasnila, co chci a co absolutně ne, takže to bude brnkačka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já pravě začala zařizovat a až pak jsem přišla na beremeko a hodně věcí jsem změnila, nebo co už nešlo změnit tak mě zas mrzelo, protože musím mít vše honem honem a co mě zaujme to hned beru... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: Ono je nejlepší, když si svatbu zařizují nevěsta a ženich sami a nikdo jim do toho nemluví ;-) avano: Tak to pak budeš mít přípravy hotové raz dva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek a lennus: tak už jsem taky mladá paní x-) už chápu to nadšení všech nevěst po svatbě, bylo to fakt úžasné,emoce by se dali krájet a ta atmosféra.. no prostě úžasné.. a ten pocit když mě ženich poprvé uviděl a ztratil řeč, nezapomenutelné.. fotky budou až za 2 týdny, nemůžu se dočkat.. zatím jsem dala do alba alespoň pár co máme od známých na ukázku..počasí už nám ani líp vyjít nemohlo :-) takže obřad byl venku jak jsme si přáli a všem se to moc líbilo..uf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: teď jsem zkoukla vaše fotečky, nádhera! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) lucijeta: Vítej vdaná paní x-) lennus a lucijeta: Mrkla jsem Vám oběma na fotečky a moc pěkné! :-) Napsala jsem Vám i gratulaci do alba ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, Peti, nejdůležitější je, aby ta svatba vyhovovala těm dvěma a vám to tak vyšlo! :-) mně by zas přišlo líto, kdyby v ten velký den s námi nebyli moji milovaní - rodina a přátelé. ale jak jsem psala, každá to cítíme jinak a to je dobře. a styl Tvojí druhé svatby byl i sen manžela nebo mu to bylo jedno? mně přijde, že já bych si něco takového taky prosadila, že hodní a zamilovaní chlapi to pro své ženy udělají a celkově chlapi řeší svatbu mnohem míň než ženské, proto je jim často i kdeco jedno. Peti, díky. Jsem ráda, že se líbí, holky! Luci, moc gratuluju!!! mmarch, užijete si to, i když je to hlavně ke konci náročné. my ten pátek furt běhali a to jsem si říkala, že takovou svatbu bych už nedělala! nebo bych zapojila víc rodinu a přátele. jinak radím pořádně se vyspat, v průběhu dne hodně pít tekutiny a jíst!:-) já toto nedodržela a posl. dny moc nenapsala, takže jsem v 11 odpadla. nepila jsem příliš alkoholu, ale i to málo zapůsobilo, že jsem usnula dřív. naštěstí jsem pak ještě ve 2 vstala a pokračovala a dopol. byla taková malá after party s kámošema. super! :-) avano, Beremko je super web, mně dost pomohlo, jsou tu hrozně ochotné holky! my tu našli super místo na hostinu, přitom kousek. můj sen byl vždy mít za hezkého počasí pak party venku, což klaplo!
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, moc vám holky gratuluji a přeji jen samé štěstíčko... to se lehce řekne vyspat se a nestresovat, ale nějak se k tomu neumím donutit... už teď začínám mít noční můry ze svatby a nemůžu večer usnout... včera jsme byli zkontrolovat restauraci, začali tam k sálu stavět terasu, už je skoro hotová a bude to s terasou boží, zahradu mají krásně rozkvetlou tak i tam budou hezké fotečky...
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem na fotečky, byly jste obě dvě krásné nevěsty jaké jste měli 1. novomanželské tance?
Odpovědět
mmarch, nemusíš vyloženě spát, ale jdi si brzy lehnout, ať je tělo odpočaté. i když tvrdě nespíš, tak odpočíváš. stresíku se nevyhneš, ale zapoj do toho ostatní! my tančili na cimbálku a moc jsme první tanec neřešili, bylo nám to jedno! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: my jsme se s DJ domluvili že na první tanec nám zahraje píseň na kterou jsem přicházela k oltáři a to byla moje srdcovka- Bittersweet symphony od The Verve.. Ještě teď ze všech stran slyším chválu jak to bylo dojemné přicházet na ni, tak jsem fakt ráda že mi prošla a souhlasil s ní i manžílek, bylo opravdu krásné přicházet na nejoblíbenější písničku.. teď když jo uslyším budu pokaždé ještě víc naměkko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) lennus: Můj manžel nemá rád strojené akce s hodně lidma, takže když jsem řekla, že mým snem je tajná svatba se svědky, tak zajásal a bylo rozhodnuto x-) :-D ;-) Všeobecně svatbu docela dost řešil oproti jiným chlapům, co takhle slýchám. Ale prostě každý chlap to bere po svém, zrovna tak, jako každá nevěsta to bere po svém. Hlavně, že jsou ale ti dva spokojení. mmarch: My jsme měli 1. tanec na písničku Sometimes When We Touch, zpívá ji Dan Hill. U nás to zpívá Karel Gott - Stokrát chválím čas. Na první tanec s rodiči/svědky a jejich partnery nám hrálo Jednou nebe zavolá od Koláře, Co je to láska od Nováka a Nádherná láska od Nováka. K oltáři jsme přicházeli na písničku Dream on od Nazarethů x-) Je to srdcovka. Pak pod řeč oddávající hrála písnička Elvise Presleyho I Cant Help Falling In Love With You. Na prstýnky a líbání hrála "naše" písnička od Helloweenů Forever and one (Neverland). Pak na gratulace, přípitek, focení v obřadní síni a odchod hrály písničky Anywhere od Avantasie, Fire and ice od Axxis, Stín katedrál od Shalomu, My oh my od Slade, Soldier of fortune od Deep Purple a Don't T Know What You Got od Cinderela. Písničky jsme vybírali pečlivě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: ta píseň od Dana Hilla je super, znám jen tu českou verzi od Gotta, co jste na to tančili? jen ploužení? jinač zajímavý výběr všech písniček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, moc vám gratuluju, máte krásný fotky!!! My zrovna o víkendu probírali, jestli je naše příbuzenstvo ochotnou zkousnout, že se chceme brát venku na louce... takže začneme pomalu objíždět a hledat místo. Se stanovením místa počkáme až po volbách, kdy se leckdes budou starostové měnit a taky nechci, aby nás oddával "uhuhňanej" starosta nebo člověk, kterýho moc nemusim.
Odpovědět
Profilova fotka
avano: proč by to neskousli? na louce je to hezké a romantické. Jen je dobré mít nějakou zálohu kdyby nevyšlo počasí - přesun pod střechu, stan, pergolu.....
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: Ano, jen ploužení. Svatebčani kolem nás udělali kroužek a jelikož nás bylo málo, tak to byl malý kroužek, tak tam toho moc tančit nešlo, ale i tak se manželovi podařilo udělat se mnou záklon až k zemi :-D ;-) avano: Ještě jsem neslyšela, že by někdo neskousl, že je obřad na louce :-N A souhlas s mmarch, je nutné mít záložní místo pro případ, že by lilo jak z konve.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mi hráblo a abych se po svatbě náhodou nenudila :-D zašla jsem si dnes k doktorovi pro potvrzení a odpo se jdu přihlásit do autoškoly.. si říkám že už je asi načase, dám si ho k narozeninám, které mám v září.. bojim se že už bych se pak nedokopala, ale moc moc bojim =-) a jak jste na tom vy, jezdíte..?
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: Gratuluju k rozhodnutí ;-) Já jsem si dělala řidičák (závěrečky) pár dní po mých 18tých narozeninách. Jezdím od té doby pravidelně, jak u nás, tak v cizině. Ale řídím, jen když "musím", žádné potěšení mi to nečiní. Jak někdo říká, že je pro něj řízení koníček a radost, tak to pro mě teda ne. Je to prostě pro mě nutnost, bez které se neobejdu, když pracuju dál od místa bydliště, a když bydlíme na malém městě...
Odpovědět
Profilova fotka
My dneska máme druhé výročí svatby x-) To to letí... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt že jo :-) tak to gratuluju ;-) já doufám že datum 7.7. na přihlášce do autoškoly mi taky přinese štětí :-D Jak to slavíte..?
Odpovědět
Profilova fotka
Díky ;-) Dvě sedmičky Ti určitě štěstí přinesou ;-) Výročí jsme oslavili předáním dárečků, pak jsme byli u bazénu a večer manžílek uvařil mňamózní mou oblíbenou večeři x-) Prostě pohodička jako každý jiný den, jen prostě s tim rozdílem, že tato pohodička byla zrovna 7.7. a denně si "hmotné" dárečky nedáváme :-D ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, už dlouho jsem tu nebyla, tak vás jdu pozdravit a Lucce pogratulovat k svatbě, moc vám to slušelo!
Odpovědět
ahoj holky Peti, gratuluju! hrozně to letí. my sice máme za sebou teprve měsíc, ale i tak mi to přijde neuvěřitelné, jak to vše utíká! ;-) pochlub se, co jsi dostala? a co manžílek uvařil? můj taky umí kuchtit. jojo, taková pohodička, stačí si zavzpomínat, prostě si udělat příležitost a hned je to fajn večer, viď? ;-) allie, vidím, že vy máte taky výročí. tak gratuluju také!
Odpovědět
Profilova fotka
já mám řidičák taky od svých 18ti let. po zkouškách jsem moc nejezdila, naši mi nechtěli půjčovat auto prý to neumím (no a naučit se to mám asi kde?), pak jsme odjela do anglie pracovat a tam jsem musela začít řídit a od té doby (od 20ti let)jezdím pořád, denně do práce, na výlety, na dovolenou. Hrozně mě to baví, dlouhé trasy (chorvatsko, anglie)mi nedělají problémy a jeden bez řízení nevydržím....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?