Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Tak pokud už jsou pozvaní, tak se holt budou muset ovládat, jsou to dospělí lidi ;-) Jen bych na tvém místě žádné kompromisy nedělala a pokud máš mamčiného přítele moc ráda, tak je vůči němu podle mě hodně nehezké, aby nešel na hostinu. A táta pokud je rozumnej člověk, tak by to měl pochopit. Ať si taky s sebou někoho vezme. Ale je to samozřejmě na vás, jak se domluvíte ;-) Hlavně ať jste spokojení ty a ženich, je to váš den, ne nikoho jiného. Já s první svatbou necítila, že by byl ten pravý čas, prostě to nějak logicky vyplynulo ze situace, ale s druhou ano, tak jsem cítila, že prostě teď ano x-) Mimčo bude, až se příroda rozhodne, ale zatim ji v tom ještě bráníme HA ;-) Ale už tak nějak plánujeme konkrétní termín, kdy prášky vysadim ;-) ferdinka: Ahojky, vítej v našem ročníku :-)
Odpovědět
Peti, ty jsi byla na Zakyntu? dala bys mi nějaké info a reference? uvažujeme o něm jako o svatebce a už je na čase. všimla jsem si na diskuzi o Řecku díky
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Napsala jsem ti IP ;-)
Odpovědět
díky
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: přípravy jdou pozvolna :-) Vy už to máte za pár....ale taky se dočkám ;-) ... ...zrovna ted o vikendu se chystame do Lednice - to je kousek od Hodonína jestli se nepletu?? :-)
Odpovědět
ferdinko, není to úplně blizko, ale ani ne daleko :-) je tam moc hezky! spolužačka tam mají svatbu v červenci, autem tam tak do hodinky jsi jo, za pár, hrozně to letí! holky, myslíte, že je málo jet na líbánky na 7 dní? uvažujeme o Řecku, asi s německou cestovkou Airstop a letěli bychom z Vídně, což není od nás daleko. nechcem do toho až tak moc vrazit a ani to nechci přehánět s dovčou, v práci je to vidět, když jeden chybí, navíc mi končí projekt a volno si beru i před svatbou, takže tak max. 9 dní volna
Odpovědět
Profilova fotka
V Lednici jsem byla, je to tam krásné x-) Já jsem "ujetá" na zámky a hrady :-D Asi jsem byla v minulém životě princezna, zámecká paní, nebo něco takového :-D ;-) Holky krásně si užívejte svatební přípravy ;-) lennus: To je na vás, na jak dlouho chcete jet. Jsou lidi, kteří nejedou nikam, někdo na víkend, někdo na týden, někdo na dva, někdo na měsíc...je to různé, jak kdo chce. Myslím, že 7 dní není málo, když do toho nechcete moc vrazit a moc "chybět" v práci. Je to takový ideální průměr podle mě. Taky jde o to, kam nakonec do toho Řecka přesně pojedete a co všechno tam chcete absolvovat. Mně osobně by na Zakynthos, jak jsi se na něj ptala, 7 dní nestačilo, byli jsme tam na 15 dní a bylo to akorát, abychom mohli projet na skútru fakt celý ostrov (nestihli jsme jen jeden cíp). Na svatební cestě jsme byli na 12 dní v Turecku. A vyhovovalo nám to tak ;-)
Odpovědět
Peti, taky bych brala víc, ale jak jsem psala, nechceme moc utratit a taky si brát moc dovči. já Ti závidím to letní volno! :-) ale prý zas nejsou na Zakynthu moc památky, tak co je tam tolik k vidění? určitě bychom tam zajeli na tu známou pláž, nějak do městečka a půjčit si na den skútr na projížďku. vím, jak jsem byla prvně na Kosu, cca na 10 dní, už mi to přišlo moc. a když jsme byli v Černé Hoře, na naší první dovči, tak nám stačily výlety obden a na pláži jsme nějak extra dlouho nevydrželi. vy plánujete dovču? hrady a zámky taky miluju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Pokud si nechcete brát moc dovči, tak ten týden je ideální ;-) Letní volno je super. Je to taky jediná výhoda práce ve školství ;-) Mně toho přišlo na Zakynthosu dost. Třeba mykénské hroby v Kampi, Damianosova jeskyně v Agalasu, místo s 12 studněmi v Agalasu, most v Argasi, Sarakinino šlechtické sídlo (teda jeho pozůstatky), kostel sv. Dionysia, náměstí ve městě Zakynthos, kostely, pláže Navagio, Banana, Porto Zoro, Porto Roma, Gerakas, aj., ostrůvek Sostis v Laganasu, jeskyně v Keri, Modré jeskyně, ve všech městech bylo něco zajímavého, no a samozřejmě výlet za želvami ;-) Ale nejsou tam žádné jakoby ohromující památky typu šikmá věž v Pizze, apod., to ne, ale k vidění je tam toho dost. Největším lákadlem tam jsou asi ty želvy x-) Já když to jde, tak na dovču raději dýl než na týden, aspoň těch 12 dní, ale je to jak kdy a podle peněz a času. Byla jsem zvyklá třeba být 3-4 týdny v Chorvatsku 4 roky za sebou :-D Dovču zatim neplánujeme, teď plánujeme zvelebování zahrady :-D Určitě pojedeme na týden na jižní Moravu, pak na pár dní do jižních Čech a pak se uvidí podle času a peněz.
Odpovědět
Peti, díky za tip, kam se tam mrknout. víc dovči se ani nehodí, kolegyňka odchází a já po půl roce taky ještě vše nevím, tak se budu muset učit já i nová kolegyně. na odpočinek to stačí a pak hurá do práce. třeba si pak vezmeme ještě na podzim a někam vyrazíme :-) u nás je ale taky krásně, já se těším, až budeme pak jezdit s prckama po Čechách
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Jasně, vždyť svatebka není poslední dovolená ;-) A máš naprostou pravdu, u nás je taky krásně x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aoj holky, tak už odpočítáváme dny :-D dnes zbývá 27.. ale lennus ty už to máš za pár, byla už nějaká rozlučka se svobodou? avano: já to mám spíš naopak, v mém okolí jsou všichni svobodní bezdětní, ze zš je ženatý jen jeden spolužák a spolužačka má 2 děti(bez svatby). ze sš jsou vdané jen dvě a z voš asi 3. takže jsem mezi prvníma co do toho jdou a můj nastávající je mezi svýmy vrstevníkama teprv za exota, je totiž ročník 88, ale to nic nemění na tom že už chceme být jen a jen spolu x-)
Odpovědět
Zdravím ročník 1983 ;-) já jsem dubnová :-D
Odpovědět
lucijeta, jo, byla! a dokonce se striptérem. jsem se hrozně styděla, ale večer byl parádní a fakt jsem si ho užila! :-) od nás ze zš ze třídy je vdaná jen jedna a má i dítko. teď čekají tuším další dvě. z gymplu máme jednu vdanou a dvě s dětmi, takže já teď přibudu do počtu. hanyzko a co svatba, jak pokračují přípravy?
Odpovědět
Ahojky holky, svatební přípravy už mě dost zmáhají...nechceme úplně klasickou svatbu a tak jsme se rozhodli po obřadě udělat grilovačku na chajdě přítelovy rodiny a dá to docela zabrat :-| Včera jsem třeba vymýšlela kytici na auto...naštěstí mi stačí, když koupím, které květiny tam chci a švagrová mi udělá kytici a pomůže s výzdobou aut (je na to o dost šikovnější než já). A přítel se pořád vrtá v dílně a dodělává stoly a lavice, abysme měli posezení...je moc šikovný a až bude mít hotovo, dám fotku na beremko :-) Koukám, že se bavíte o svatbení cestě...tak přidám tu svou :-) Chtěli bysme jet pod stan do Dunajské delty...až v září, tak uvidíme, jak to vyjde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, když tak na to koukam, tak si říkam, že je dobře, že se nevdávam letos, protože každej víkend zatim prší :-) doufam, že do příštího roku se to počasí umoudří, protože bych chtěla obřad venku na louce a stejně jako hanyzka.zel planujeme grilovačku a zahradní party... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ty svatby se vám hezky blíží ;-) A i když na počasí svatba nestojí, tak vám moc přeju, aby bylo hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: díky :-) a kdyby něco bílý deštník už máme :-D ale všimla jsem si že o sobotách je vždy nejlíp, to se sluníčko asi nad nevěstama smiluje a alespoň nachvilku vykoukne z mraků.. tak snad to tak bude i dál.. ale už jsem četla i předpověď že na konci června mají být hice tak nevim co je lepší, byla jsem jen zkoušet šaty s botama tento týden a po chvilce v nich už jsem se pěkně zapotila.. no bude to zajímavé :-N
Odpovědět
Nunacek: Máš pravdu, že na počasí to nestojí a mě stačí aby nepršelo...a nebyla nějaká velká zima, když už budeme venku...uvidíme. lucijeta: fakt mají být hice? No tak to by to počasí na červenec mohlo být dobrý. Mraky by se mohli smilovat i ve čtvrtek, ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: My taky měli deštník do barvy - červený :-D A určitě je lepší, když ve svatební den není hic. Ještě horší než vedro je ale podle mě vítr a pak déšť. hanyzka.zel: Nám se mraky smilovaly i v pondělí, kdy jsme se brali. Od rána do nějakých 13:45 lilo jak z konve, když jsem jeli na obřad, tak stěrače nestíhaly a pak to bylo jak v pohádce...vylezli jsme před zámkem z auta, přestalo pršet, vešli jsme do obřadní síně a začalo svítit sluníčko a krásně bylo až do večera, ale přitom žádné horko, prostě tak akorát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tohle dala do jedné diskuze nevěsta z mostu, prognoza na 2 měsíce kterou někde našla: cerven 1-10 dnu polojasno, dest ojedinele bourky teploty 18-20 postupne k 24c noc do 8 c 10-20 den skorojasno misty dest bourky teploty 25 az 27c postupne k 30 ojedinele noc do 14 misty 17 c 20-30 den prijde vrchol tepleho vzduchu teploty 27-31 pri jasne obloze k 33c nocni do 18c PRAZDNINY 1-10 den cec 30-35c jasno misty dest bourky privalove deste, nocni do 22 c 10-20 den 25/29 postupne k otepleni 36c nocni zpocatku do 15 potom do 23c 20-31 den 30/34c pad vrcholu tlaku na 41c nocni do 25c TAK UVIDÍME JESTLI VYJDE.... :-)
Odpovědět
ahoj holky, o víkendu to vypadá slibně, tak mi držte palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus, vypadá to, že sis vybrala dobrý datum, vážně má být o víkendnu krásně :-) hodně štěstí :-)
Odpovědět
lucijeta: no zajímavá prognoza ;-) uvidíme. Jestli to vyjde, tak mi bude asi pěkně vedro...30st. teplo je pro mě pomalu smrtící :-S V kostele bývá i tak chaldno a chajda je v zátoce, tam vzduch ochladí voda...tak jen přežít přejezdy a ráno přípravy :-) Hlavně, aby na svatbu nepršelo... lennus: Krásný svatební den Ti přeji, ať vše vychází a užijete s to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: tak počasí už vám ani líp vyjít nemohlo ;-) už se těším na tvé první dojmy a hlavně na fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim jak u vás, ale u nás bylo v sobotu na padnutí, strašný vedro! A v neděli to samé 8-( Tak doufám, že u lennus měli tak akorát, a že si svatbičku náležitě užili ;-) Vítám tě lennus mezi vdané paní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: tak už nás nenapínej :-D tak jaké to byloooo? x-)
Odpovědět
ahoj holky, zdraví vás vdaná paní! :-) bylo to moc fajn! pak jsme jeli hned na líbánky, nakonec na Krétu, tak jsem tu nebyla, pak do práce a tento víkend svatba kámošů ve Zlíně. napsala jsem info o svatbě na diskuzi Nevěsty na Hodonínsku, tak mrkněte. Peti, my měli krásně, ale přehnaně vedro nebylo. měli jsme to pak odpoledne na dvorku, takže super! Luci, vy už to máte za pár. doporučuju se pořádně se vyspat před a pít hodně tekutin! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? koukám, že jste tady už taková partička....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?