Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
luci, tak to máme akorát čas! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tj, ale nemusíme být přece průměrné :-D až to přijde tak to bude ;-) žádné stresy..
Odpovědět
Profilova fotka
Viva la 1983 ...Zdravím všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky zdravím :-) takže svatba v srpnu? už víte kde to bude?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: Na žádné statistiky bych nekoukala, ono to je hoooodně zkreslené ;-) a hlavně individuální :-) Navíc, jsk jsi správně napsala, tak nemusíme být průměrné, průměr je nuda :-D ;-) Až to přijde, tak to přijde a nebudeme mít děti přece jenom proto, že se to čeká, že si to žádá průměr ;-) soul: Taky zdravím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta - jojo víme vše - Vždy připraveni. 8-) Praha: Viniční altán - Grébovka - obřad Summa Arx restaurace - hostina Koukám že jsi ze Zlína, takže se asi nemá cenu rozepisovat ohledně detailů, nebo jsi Prahy znalá? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem únorová!!! Mám 2,5 letého Honzíka Svatbu ted plánujeme se ségrou našim....zase... já snad příští rok.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, po dlouhé době vás zdravím. Dívám se, že se diskuze pěkně rozjíždí :-) Malá Anička pěkně roste a dělá nám radost. Koncem listopadu 2010, pokud vše bude jak má být, přibude sourozenec ;-)
Odpovědět
ahoj holky, andysz, to je fajn, že je vše, jak má být. tak to je neskutečné! už další mimčo? jste plánovali nebo se povedlo? :-) nás čeká už za dva měsíce svatba. trochu mě teď trápí rodiče, mamka má nového přítele, taťka tvrdí, že když tam on půjde, tak tam nejde a mamča nechce bez něj. mám chuť udělat svatbu bez rodiny, jen tady v Praze s kamarády! ale přítel má zas fajn rodinku. co nového, holky Peti, už máte dobudováno? Jituš, takže taky 5. června jako já???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) jitkavk: Tak koukám, že svatbička ne příští rok, ale už tenhle, tak moc gratuluju ;-) A gratulace i k Honzíkovi ;-) andysz: Téééda druhé mimi, tak to gratuluji ;-) Jak budou přesně věkově od sebe? lennus: Utíká to, za chvíli už budeš vdaná paní :-) Moji rodiče měli na svatbě každý svého nového partnera, takže problémy nebyly. Pokud by ale jeden z nich partnera neměl, tak bych to vyřešila tak, že bych jim nabídla, aby si vzali někoho jiného, třeba kamarádku/kamaráda, sourozence, atd. Pokud by nebyli schopní se nějak navzájem domluvit, tak potom ať si trhnou nohou a na svatbu nechodí, když se chtěj chovat jak malé děti... Zkolaudováno už máme, ale takové ty dodělávky ještě chybí, musíme postupně kvůli financím.
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: a už bydlíte v novém? Pokud vše bude v pořádku, tak budou od sebe 1 rok a 4 měsíce. Hodně lidi mi to rozmlouvalo, že je to šílené, ale když už to přišlo a my jsme chtěli druhé, tak to nějak zvládnem :-) lennus: plánované to bylo, ale tak o rok později :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Ano, bydlíme. Kolaudace byla začátkem tohoto roku ;-) Neboj, děti po roce a kus se určitě dají zvládnout, zvládli to jiní, tak vy taky, i když lehké to někdy asi nebude, ale to je tak se všema dětma ;-) A na ostatní nekoukej, je to každého věc, jak si to zařídí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Peti, když to tak doma vidím, říkám si, že bych to asi řešila jako vy, prostě svatbu jen sami a pak jen poslat oznámení, drazí příbuzní, vzali jsme se! :-) andysz, tak co se dá dělat, když se zadařilo, co? a malá je hodná? nemáte nějaké fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, snad se můžu zapojit, jsem totiž čirou náhodou taky ročník 83 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: No my svatbu sami neměli, ale uvažovali jsme o ní taky. Ale nakonec jsme měli za svědky rodiče ;-) A ostatním jsme pak poslali oznámení v minulém čase :-) avano: Ahojky, vítej :-) V jakém měsíci jsi narozená?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem říjnová :-) všimla jsem si, že jste se tu podivovaly nad tím, že tu moc holek ´83 není, myslím, že jsou tu spíš mladší ročníky než jsme my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže jsi Váhy? Nebo Štír? Myslim, že ročník 83 tu fakt moc není, a když ano, tak sem nechodí. Jsou tu všeobecně starší a mladší ročníky než ten náš.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem váha a občas se to celkem nepříjemně projevuje v povaze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Váhy holku kromě jedné mé spolužačky, kterou jsem neviděla 7 let, neznám. Váhy kluky znám 3.
Odpovědět
Profilova fotka
no já dokonce poznala 2 lidi, kteří mají narozeniny ve stejný den jako já :-D a muj budoucí švagr je taky váha, jen je o rok a tři dny starší:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já znám jen jednoho člověk narozeného ve stejný den jako já, ale o pár let dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, můžu se zeptak, kolik znáte v okolí svých vrstevnic, který jsou ještě svoborný a bezdětný? Já osobně si totiž ve svým okolí připadam jak vyvrhel 8-) , protože když vzpomenu holky, se kterýma jsem vyrůstala, tak jsem ještě s jednou holčinou, která má zdravotní komplikace, jediná, kdo ještě nemá děti... a taky se to začíná vdávat a ženit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Tak já to mám spíš naopak. Ze základky je nás jen pár vdaných, dítě mají jen 2. Ze střední srazy nemíváme a v kontaktu nejsme, takže nevim, z doslechu vim o jedné, co má dítě. Takže já jsem spíš za exota, že jsem vdaná, bydlíme ve svém, v ČR a plánuju dítě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska jsem potkala kámošku ze střední a ta mi začala vypočítávat, kdo všechno je "v očekávání" :-D no musim přiznat, že ještě před dvěma lety jsem si neuměla vůbec představit, že bych mohla mít dítě a jako bonus být vdaná :-D a ejhle, najednou bych se chtěla vdávat a kdybych otěhotněla, tak budu mít dokonce radost :-) (i když v práci by jí měli o dost menší :-D :-D ) asi stárnu :-D :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Já jsem vždycky věděla, že se chci vdát a mít dítě/děti.
Odpovědět
ahoj holky Peti, já vím, že jste to měli jen s rodiči. u nás jsou právě ti mí zádrhel, tak ve dvou by to bylo ideální! :-) no snad to nějak zmákneme avano, ze ZŠ máme maminu jen jednu a druhou těhuli. hodně spolužáků studovalo. z gymplu jen dva spolužáci. takže si divně nepřijdu, ale už to začně, aspoň to čekám. :-) tak já to taky vždy věděla a se současným přítelem od první chvíle. ani nevím, proč jsme tak otáleli. asi kvůli studiu!
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: No pokud jsou rodiče onen zádrhel, tak bych nic neřešila a hurá do svatby ve 2 + svědci ;-) Člověk někdy pořád něco odkládá a pak si jednoho dne řekne, že ani neví, na co čekal, proč něco odkládal a jde do toho "po hlavě". A ty tím otálením máš na mysli svatbu nebo dítě?
Odpovědět
Peti, už jsme všechny pozvali. budou se holt muset ovládat. jde o to, že se před rokem rozvedli, mamča má přítele. taťka nechtěl jít na svatbu, když tam bude on, mamča zase bez něj. kompromis je, že mamčin přítel, kterého mám mimochodem moc ráda, je to fajn chlap, nepůjde na hostinu. jenže na obřad jo, otec to asi nepochopil. snad to dobře dopadne. ale nemíním si kazit den. když tak je vyvedou! myslím tím tu svatbu, ale tak nějak to vyplynulo. chtěla jsem po škole nejdřív trochu pracovat. myslím, že teď je ten pravý čas. Peti a kdy bude mimčo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) já jsem srpnová 1983 :-) .....
Odpovědět
ahoj ferdinko, zdravím, pojď k nám :-) vidím, že jsi taky z Moravy jako já :-) a že plánuješ svatbu jak jdou přípravy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?