Menu Forum

Ročník 1983. Pokec

5. led 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
 m.belko: No to by bylo velké sousto - splácet byt a ještě rozjíždět podnikání, pokud nemáte nějaké velké úspory nebo rodiče, kteří mají peněz hodně nazbyt a nebo v současném zaměstnání mega platy... Jinak se ty peníze špatně shánějí emoticon
24. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
Registrovala se 2. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 407 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
Registrovala se 2. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 407 příspěvků. Region Praha.
 nunacek: no právě emoticon Já nemám úspory absolutně žádné, žila jsem sama, takže jsem byla ráda za kreditku, kde jsem mohla občas do mínusu a co se týče rodičů, tak od těch bych nechtěla peníze, ani kdyby jich měli nadbytek... doteď špatně nesu, že mi platili jeden rok školné, chci jim to vrátit... Ani co se týče svatby, tak vlastně vůbec nepočítáme s tím, že by něco platili... určitě rodiče obou budou chtít přispět, ale nic neočekáváme, to by nebylo fér emoticon
26. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 m.belko: My jsme si svatbu platili celou sami a oboje rodiče nám jako svatební dary dali peníze... emoticon Jinak já si rodičům o peníze nikdy neříkala, když ale sami přišli, když jsem byla na střední "na tady máš příspěvek na jazykovej kurz nebo na kadeřnici", tak jsem neodmítla, kdyby nechtěli, tak mi to nedají... Celou střední jsem chodila na brigádu a celou VŠ studovala při zaměstnání na plný úvazek, takže vim, že jsem rodiče nijak extra finančně nezatěžovala oproti ostatním, kteří na brigády nechodili a studovali vysokou denně a jsem za to ráda emoticon
26. led 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 3 alba. Má 71 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 26. června 2010
    Ve Vizovicích na zámku, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 3 alba. Má 71 přátel. Region Zlín.
 holky to já taky po nikom nikdy nic nechtěla, po prváku na VOŠce jsem si na 3 měsíce odjela vydělat do Japonska jako hosteska, po dokončení VOŠky jsem víc než rok makala v Anglii v pekárně u pásu a dalo by se říct, že doteď z těch peněz žiju. Do začátku není nic lepšího než někam vyjet, protože ušetřit něco z "českého" platu je téměř nemožné emoticon

jinak dnes nám volali že máme hotové snubáky, tak jsme pro ně hned po práci běželi a jsme nadšení, navíc místo původních 8500 vyšli jen na 6250 a to jsem si tam nechala dát i briliantík, jinak jsou z bílého zlata emoticon až bude čas hodím je do albíku..
m.belko: vy už máte nějaké vybrané?
26. led 2010 v 18:36  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 luci: Ty jsi teda zcestovalá emoticon Já v Japonsku nikdy nebyla a nebudu (je to na mě moc dlouhý let) a v Anglii jsem byla jen na dovolené emoticon Práce v zahraničí mě nikdy nelákala, jako většinu současných mladých lidí, nejsem na tohle holt "in" emoticon Ale souhlasím, že ušetřit něco z českého platu je nemožné, pokud tedy ten plat se motá kolem průměru. Něco jiného je, když pak je plat statisícový, to se pak dá šetřit v pohodě.
Gratuluju ke snubákům emoticon
26. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
 lucijeta: tak to je super, že jsi si tam tak skvěle vydělala... máš pravdu, tady v ČR by člověk asi neušetřil nikdy emoticon
My na snubáky čekáme už 4 měsíce, objednal je David sám, tenkrát to mělo být překvapení, ale postupem času už je to spíš o nedočkavém čekání... mluvili jsme o nich a dívali se, které se nám líbí a on je pak objednal... jenže si tam nechal udělat i zásnubák, takže my máme půl svatby zařízené, ale oficiálně jsem požádána nebyla, a tak nás ještě čeká oznamování rodičům a většině ostatních emoticon Holt to tak vyšlo emoticon Cenu sem psát ani nebudu, myslela jsem, že spadnu ze židle, když jsem to z drahého dostala, kolik za ně dal... doufám, že mi nikdo neuřízne ruce emoticon
26. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 m.belko: Čekací doba na snubáky 4 měsíce? emoticon V čem jsou zvláštní, že na ně čekáte tak dlouho? Jsou z nějakého neobvyklého materiálu, nebo nějaký hodně neobvyklý tvar? My je máme od Benetu, bílé a červené zlato, 7 mm (5 mm bílé, 2 mm červené), dělali nám je na zakázku, protože firma je v kombinaci těchto barev zlata nedělá a čekali jsme na ně 20 dní. Cena byla super na to, že to nebyly sériovky = 10 tis. emoticon My jsme svatbu, kromě rodičů, oznamovali všem až po svatbě, takže jsme nemuseli řešit, jestli jsem byla požádána nebo nebyla před přípravama na svatbu emoticon Ale byla jsem, takže by to bylo jedno tak jako tak emoticon
26. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 4 měsíce to už je pěkná doba no.. nám je udělal za 3 týdny podle návrhu z netu a o několik tisíc levněji než by vyšli tam.. bála jsem se že budeme výsledkem zklamaní, ale právě naopak, uf emoticon už jsem je hodila do alba, tak můžete mrknout emoticon
26. led 2010 ve 20:38  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 luci: Prstýnky vypadají pěkně emoticon
27. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 nunacek: díky emoticon a víš co jsem zjistila v diskuzi se zlínskýma nevěstama? že jim je v sobotu ukazoval, když si u něj byly objednávat snubáky.. takže se mu asi tak povedly že se chtěl napřed pochlubit a až v úterý mi volali, že jsou hotové emoticon ale tak aspoň že tak, bála jsem se ať nejsme z výsledku zklamaní.. už se nemůžu dočkat až ho budu moct nosit emoticon
27. led 2010 v 19:24  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
 Já jsem ty prstýnky zatím neviděla, takže už se nemůžu dočkat... emoticon Měli být dneska, ale budou asi zítra nebo pozítří. Jsou taky z bílého a červeného zlata, je to od známého z Benešova, on Davida na tu čekací dobu upozorňoval, takže s tím tak trochu počítal... byli jsme v pořadí a teď se dost dlouho čekalo na "kamínky", nějak se opozdily, takže už jsem napjatá jako blázen emoticon
27. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 luci: To vidíš, jak je ten svět malej a co dokáže náhoda emoticon Hlavně, že máte prstýnky doma, a že se vám líbí emoticon My jsme před svatbou chodili na prstýnky každý den koukat emoticon a nemohli jsme se dočkat, až je budeme nosit emoticon

m.belko: Tak snad se ti prstýnky budou líbit emoticon
28. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 nunacek: dívala jsem se do tvého alba a prstýnky máte fakt moc hezké, jak se říká.. v jednoduchosti je krása emoticon a moc ti závidím ty botky, sháním přesně s takovým podpatkem, ale všude mají jen na takových jehlách že bych si připadala jak na chůdách emoticon už tak mám přes 170, tak chci jen aby to vypadalo že podpatky mám, ale nepotřebuju se pak na nich zabít.. doufám že až se oteplí bude větší výběr, protože už jsem prolezla všechnu obuv ve Zlíně a nikde nic přijatelného emoticon
31. led 2010 ve 12:37  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 luci: Díky emoticon Já se tímhle heslem řídím docela často, že v jednoduchosti je krása. A na svatbě jsme se tím řídili oba a řekla bych, že snad skoro ve všem (jednoduché šaty i oblek, jednoduchá kytka, jednoduché prstýnky, jednoduché zdobení na autě, jednoduchý účes,...). Botky jsem sehnala v Brně ve Vaňkovce emoticon Já mám 170 cm a malé podpatky nosím proto, protože se mi na vysokých špatně chodí a nevydržím na nich dlouho. Tady u těch bot ani nevím, že nějaké podpatky mají. Ale už jsou slušně odrovnané ty boty, bohužel emoticon
31. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla.
musím přidat pár info z plánování svatby. nechala jsem si šít šaty, budou za 5500,- a v salonu si je pak nechají. dnes jsme příteli vybrali oblek, ale zřejmě se k šatům hodit nebude. každopádně byla super cena a on ho využije do práce, nosí je denně.
co nevěsty a přípravy?

Peti, taky mám ráda jednoduchý styl a takovou chci svatbu.

holky, nemáte tip, kde sehnat prstýnky z chirurg.oceli či titanu v Praze a okolí? nejlíp teda v Praze. já pár hezkých prstýnů viděla, ale většinou byly jen pro holky.
jo a prosím o tip na svateb. salon, kde mají obleky. jaké jsou asi ceny půjčovného u obleků? díky

vidím, že jste tu řešili finanční samostatnost. my si svatbu budeme platit z pěněz za stavebko od rodičů. jinak vše sami. máme vybraných 13 darů a zbytek chceme penízky na svatebku, rádi bychom exotiku. já rodiče taky nikdy nijak nevyužívala. od 15ti jsem chodila v létě na brigošky a oblečení si kupovala sama. na VŠ jsem něco málo dostávala, ale nestačilo by to, tak jsem si přivydělávala učením Aj, což mi dost pomohlo. peněz jako soc.pracovnice moc nemám, ale snažím se s tím vystačit a jsem spokojená. peníze kazí lidi se říká a myslím, že něco na tom je. trochu skromnosti neuškodí, že? emoticon
31. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 lennus: no už jsem si říkala kde jsi emoticon My jsme taky kupovali oblek, v prosinci měli výprodej v OP Prostějov, ale stejně vyšel na 4tis emoticon Ale teď se hodí, Míla už v něm obchází pohovory, shání práci což v této době není sranda emoticon

Jinak já jsem si včera udělala radost a na aukru si objednala bílou šerpu na auto s bórdó růžema a bílé mašle na kliky(už mám v albíku). A chystáme se do restaurace domluvit na výzdobě, víme že půjčují bílé potahy na židle ale nevíme jestli poskytují i ostatní výzdobu nebo budu muset bordó doplňky nakoupit sama.

Dnes nám přišla trika s potiskem čárového kódu a pod nim je nápis nevesta a na pánském zenich, jsou parádní emoticon pak taky hodím do alba.

nunacek: taky si říkám že pokud neseženu ve Zlíně, zajedem se mrknout do Brna, tam jsou přece jen lepší nákupní možnosti než ve Zlíne emoticon
1. únor 2010 v 09:34  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
 lennus: tak to já do šatů teprve hubnu, tak za měsíc je budu objednávat, do června musí dolů deset kilo, i kdybych se měla postavit na hlavu, tak uvidíme emoticon Je to utrpení emoticon
Jinak budoucí manžel to má s oblekem snadný, bude se ženit v uniformě, fungl nové, takže za ní dal taky 4.000,-, ale on ji pak zajisté využije emoticon
Já jsem nám objednávala prstýnky z chirurgické oceli po netu - jsou to snubní, akorát že mi je máme jako k seznámení, máme tam i rytinu... objednala jsem samozřejmě pro Davida velkou velikost, svou blbostí, musela jsem objednat nový - a paní mi vycházela maximálně vstříc, dávala mi ho za poloviční cenu, takže fakt super jednání... pošlu ti webovku do IP emoticon
1. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky emoticon

lennus: Prstýnky netuším, ale co třeba svatební veletrh v Praze? Tam mívají super ceny emoticon A oblek jsme půjčovali v Pronuptii Paris, je v každým větším městě myslim, my půjčovali v Jičíně, oblek čistě bílý byl za 3000,-. Kupovali jsme tam i pro ženicha bílé boty za 2000,-.
Souhlasím, že na tom, že peníze kazí lidi, něco určitě pravdy je emoticon U někoho to platí víc, u někoho míň.

luci: No sehnat práci v týhle době je docela mazec. Ty jsi přímo ze Zlína? My se budeme v červenci kolem Zlína pár dnů "motat" emoticon
1. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Peti, na ten veletrh se chystám se dvěma kámoškama, které se letos také vdávají a pak za námi přijdou chlapi, až to oběhneme. Doufám, že tam něco pořídíme.

m.belko, fakt myslíš, že zhubneš deset kilo? já jednou tolik přibrala přes léto v Rakousku, kde jsem hlídala děti. no a hubla jsem to rok. mírná dietka a dvakrát týdně spinning.
jinak díky za odkaz, mrknu

kdo je tu ze Zlína? mám odtud kamarády, taky se v červnu berou. třeba se znáte.

holky, co svatebka? Peti, plánujete už dovču?
já se těším na klasické víkendovky - na kolách, čundru, vodě či výlety apod. jinak asi ta svatebka, zatím nás láká Dominikána.
1. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 Jj, přímo. V létě jsme si koupili 2+kk v centru kousek od divadla, do práce to mám 300 m emoticon takže parádka. A ty jsi odkud?
1. únor 2010 ve 20:58  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 já jsem z vesnice mezi Hodonínem a Kyjovem, kde bude i svatba. máme tam rodinu. studovali jsme v Praze, kde teď žijeme a pracujeme. ale táhne mě to na j. Moravu.
ze Zlína máme kámoše, písnu Ti do IP jména, třeba se znáte.
1. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 lennus: Tak to přeju, ať tam prstýnky vyberete emoticon Letošní dovča - spíš to budou rozkouskované dny, byli jsme pryč na Silvestra, teď pojedeme pryč o jarních prázdninách, pak v létě na 5 dní do Vizovic a okolí a pak pokud zbydou penízky, tak bychom rádi do Paříže - prodloužený víkend. Ale ta Paříž je zatim jako jediná ještě nejistá a nezaplacená, bude to podle peněz, kolik budeme chtít do cestování vrazit a nebo jestli to zas vrazíme vše do bydlení, uvidíme.
Myslim, že, se dá do června zhubnout 10 kg, známá zhubla za měsíc 13 kg bez jo jo efektu. Ale taky jde o to, jaký má člověk metabolismus, je to individuální.

luci: Tak to tiše závidím, jednak bydlení ve velkém městě a jednak 300 m do práce. Já bydlim na malém městečku a do práce do mám 17 km emoticon Jinak bydlím v okrese Ml. Boleslav.
1. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 no Zlín až tak velké město není, spíš větší dědina emoticon má myslím kolem 80tis obyvatel.. já jsem na střední dojížděla denně do Vsetína a pak na VOŠku do Ostravy, tak jsem ráda že jsem konečně cestování ušetřena a všechno mám "pod nosem" emoticon fakt si to užívám..
2. únor 2010 ve 20:21  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 luci: Zlín je pro mě mega město, když má 80 tis. obyvatel, protože naše městečko má 3 tis. obyvatel emoticon emoticon Mně přijde, že já dojíždím pořád (na střední 10 km, na vysokou 250 km + u toho do práce prvně 19 km a pak 17 km, v současné době do práce 17 km) a mám pocit, že od dojíždění si odpočinu až na mateřské, dřív ne. Taky bych ráda měla vše pod nosem, ale třeba to jednou budu mít emoticon
5. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 lennus: tak jak pokračují přípravy? my už jsme byli ve Vizovicích na matrice zaplatit obřad a dokonce jsem si i vyhlídla jedny botky, ale zkoušet půjdu až se svědkyní, mají tam totiž akci 1+1 zdarma, to se musí využít emoticon
14. únor 2010 ve 13:53  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,
tak včera jsme byli na svateb. veletrhu, prstýnků z chirurg. oceli tam moc nebylo, tak zatím nemáme. moc se nám líbily prstýnky od Lukáše Rýdla, ale ty už jsou dražší a prstýnky nejsou věc, na které bychom si potrpěli a chěli je z něčeho lepšího. ale máme ještě tipy na další možnosti, kde je sehnat. třeba Goldex. uvidíme.

Luci, Zlín se mi hrozně líbí, je to hezké město a okolí je krásné.
co se týče příprav, tak teď budem shánět ty prstýnky a dáváme do kupy návrh na oznámení. jinak nic moc. šijí se mi šaty. přítel si koupil oblek, ale odstín - šedý kovový se k mým krémovým šatům hodit nebude. ale vynosí ho do práce. zkoušel si tam hnědý ze svateb. kolekce a moc mu slušel. je to firma Koutný, moc hezké obleky a super ceny, doporučuju. jsou z Prostějova.

Peti a kolik Ti to trvá do práce? jezdíš dopravou? já to mám půl hodiny tramvají bez přestupu, což je myslím v pohodě.

holky, slavíte Valentýna? mně se ten svátek líbí, hlavně ten původ. vždy jsme někam zašli nebo si dali nějakou drobnost, ale letos jsme to trochu zazdili. každopádně jsme si popřáli a večer si asi dáme nějakou masáž, tak aspoň něco. emoticon
14. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 luci: Akce 1+1 zdarma jsou super emoticon Ale naposled jsem na ní narazila někdy minulý rok na podzim a od té doby nic emoticon

lennus: Do práce to mám 17 km vesnicema, takže tak cca 25 - 35 minut. Jezdím jak autem, tak busem, jak kdy.
My Valentýna "slavíme" jako spousta jiných dní - dobrá večeře, dobré pití, vana se svíčkama, atd... emoticon Nic neobvyklého a nic, co bychom dělali jen na Valentýna.
14. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 zítra vyrážíme se svědkyní zkoušet botky tak držte palce emoticon

jj, mně se Zlín taky líbí, proto se mi odtud nechce přesto že ve větších městech je lepší nabídka práce, já už chci prostě zůstat tady a jsem ráda, že přítel to má stejně emoticon

holky to je nás z našeho ročníku na beremku jen tak málo? emoticon
16. únor 2010 ve 22:51  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 luci: Tak ať botky dobře vyberete emoticon Je dobře, že se s přítelem shodnete na tom, kde bydlet. Já v ohledu bydlení trochu manželovi ustoupila. Já chtěla do velkého města, on moc ne. Takže jsme v malém městě. Ale roli v tom hrály trochu i peníze. Tady nás to bydlení vyšlo o něco méně.
No buď je tu ročník 83 málo zastoupený, nebo o této diskuzi nevědí a nebo sem nechtějí chodit emoticon
17. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 tak nevim, ale je fakt že jsem někde slyšela že první dítě mají ženy v čr v průměru v 26 letech, takže s tou svatbou jsem asi pozadu a už bych měla být v diskuzích na koníkovi emoticon
17. únor 2010 v 19:55  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš